Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tridesetletnice si zahtevajo prave moške

Tridesetletnice si zahtevajo prave moške

Lahko ti tu mene zmerjaš kolk hočeš, še vedno si babam odvraten..
[/quote]

To je off-topic….

Ti si z mano že zdavnaj izgubil vojno. Čudi me, da se sploh še izdajaš pod enakim nickname-om, glede na to, da nima ravno pozitivnega slovesa. Se pa sprašujem kaj bi bilo z vami določenimi osebki, ki tukaj trmarite cele dneve in trosite idiotizme, kljub temu, da vas splošna publika ne odobrava. A na srečo se najdemo nekateri, da vas nahranimo…

Sem pa razvozlal od kot izvira tvoja travma in zakaj take frustracije…. Ti seveda vse veš (ker si ženska sramna dlaka in to vidiš), da vsaka t.i. “baba” (v tvojem širokem besednjaku) dobi fuk in da “babe” lahko igrajo nadvlado, ker smo moški tako zelo potrebni, da nas le one lahko odrešijo s tem da nas držijo v šahu, sicer umremo. Kar pomeni “ZjebanVbučo” < "baba", manj vrednosti kompleks... case-close :-D. Vprašaj otroka pri 10tih letih ali je že seksal ali pa, če je že to in ono, kar mediji trdijo za nekaj kar je “IN”. Kaj misliš kakšen bo dogovor? A da ni? Seveda je… No ti si pač ta, ki verjame… A veš kakšna je reala pri ženskah? Ženske v resnici ne potrebujejo toliko spolnih odnosov, njihova stimulacija se nekoliko razlikuje od moških in je bistveno več poudarka na čustveni ravni. In ne, ni vsaka ženska dala milijone tičev skozi, ker imajo drugačne zadržke kakor pa moški. A največja fora je v ljudeh, ne glede na spol, ampak glede na karakter.
A veš, da obstajajo isto blesave babe kot si ti? Tako da nič se ne ponižuj, čimprej v lov, mogoče se tudi tukaj katera najde…

Lol, general Glanzkopf spet serje po forumu s svojimi alfa primitivizmi. Model po cele dneve visi na netu, pa kao nek strokovnjak za žensko psiho in težki jebać, hahaha. V resnici pa ni fukal že najmanj tri leta, čeprav bo zdaj trdil, da mu še vedno stoji od orgije pred pol ure.


Ni jasno, še včeraj je bila seksualec in gojil strahospoštovnje do žensk, ker vse ženske očitno vidi kot svojo mamo. V besednajku niam več kmetavzarjev, kljusetov in drugih primitivnih besed, ter konstatnega napadanaj vseh moških an forumu. Tako da sploh nisem prepričan, če je pravi general. Zna bit, da je tisti drugi, ki mu je pred dnevi ukradel nik in nori z ukradenimi niki ( tudi mojim) že nekaj dni po monu, skupaj s svojimi.

aseksualec

Kaj .? a generalu so tud ime ukradl
Pa to je že čist noro no a se ne da tega k to dela ustavit
Pa sej ne vem več kdo je pravi, kdo lažni na forumu

To je off-topic….

Ti si z mano že zdavnaj izgubil vojno. Čudi me, da se sploh še izdajaš pod enakim nickname-om, glede na to, da nima ravno pozitivnega slovesa. Se pa sprašujem kaj bi bilo z vami določenimi osebki, ki tukaj trmarite cele dneve in trosite idiotizme, kljub temu, da vas splošna publika ne odobrava. A na srečo se najdemo nekateri, da vas nahranimo…

Sem pa razvozlal od kot izvira tvoja travma in zakaj take frustracije…. Ti seveda vse veš (ker si ženska sramna dlaka in to vidiš), da vsaka t.i. “baba” (v tvojem širokem besednjaku) dobi ****** in da “babe” lahko igrajo nadvlado, ker smo moški tako zelo potrebni, da nas le one lahko odrešijo s tem da nas držijo v šahu, sicer umremo. Kar pomeni “ZjebanVbučo” < "baba", manj vrednosti kompleks... case-close :-D. Vprašaj otroka pri 10tih letih ali je že seksal ali pa, če je že to in ono, kar mediji trdijo za nekaj kar je “IN”. Kaj misliš kakšen bo dogovor? A da ni? Seveda je… No ti si pač ta, ki verjame… A veš kakšna je reala pri ženskah? Ženske v resnici ne potrebujejo toliko spolnih odnosov, njihova stimulacija se nekoliko razlikuje od moških in je bistveno več poudarka na čustveni ravni. In ne, ni vsaka ženska dala milijone tičev skozi, ker imajo drugačne zadržke kakor pa moški. A največja fora je v ljudeh, ne glede na spol, ampak glede na karakter.
A veš, da obstajajo isto blesave babe kot si ti? Tako da nič se ne ponižuj, čimprej v lov, mogoče se tudi tukaj katera najde…
[/quote]

Bla bla bla…bruh bruh bruh…zdaj boš pa dalje napisal 100 samopomilovalnih postov, kakšne so babe, ke rnočejo nekoga tako krasnega kot si ti.

Tudi če je res tako, vas drkađij to ne bo odrešilo.

Vsi ste vi del mojega socialnega eksperimenta. Vsi trdite, da ste boljši od mene, a cele dneve ste tu gor v sporih s starimi babami, kako je to možno?

Lej onega retarda zgoraj, ob 3 zjutraj je pisal proste spise o tem, kakšen sem jaz, to v času, ko vsak normalen človek spi, ali pa je doma na babi.

Še enkrat, loleki, ni vam rešitve, pa me lahko tu zmerjate kolk hočete phahahahaaaa….

Tudi če je res tako, vas drkađij to ne bo odrešilo.

Vsi ste vi del mojega socialnega eksperimenta. Vsi trdite, da ste boljši od mene, a cele dneve ste tu gor v sporih s starimi babami, kako je to možno?
[/quote]
Daj se odstrani, tudi če si enako usekan kot general golobućna, nisi ga pa sposobno kopirat in imej svoj jaz.

Saj stare babe so tudi v večnih sporih s starimi drkači. Delajo se pametne, lažejo, da imajo dobre tipe doma pod posteljo in serjejo, kakšni bi moški morali biti, da bi bili njim všečni.

Čisto vse poste samo naštepaš iz “tirolske”?

De la France. Marseille.


Kako pa kaj stanje, okolica že kaj prijavlja, ker je zgotovo vidno in se počutijo ogrožene, bodo kmalu prišli po tebe? Najbrž ne bo prvič, tudi če si pozdravil “shizofrenijo” pri sebi, kaj?

Zanimivo, tema namenjena pljuvanju čez ženske, a v temi se med sabo drkajo deci. Kdo je res tu nor 😂

Imaš potrebo po pisanju, če prebranega ne razumeš, za kaj sploh gre?


Kako pa kaj stanje, okolica že kaj prijavlja, ker je zgotovo vidno in se počutijo ogrožene, bodo kmalu prišli po tebe? Najbrž ne bo prvič, tudi če si pozdravil “shizofrenijo” pri sebi, kaj?
[/quote]

Ko pride do tega, boš prvi izvedel. Moja postelja poleg tvoje, potem pa debata.

Jaz imam dobrega tipa doma
Sej vem da mi ga zavidas, ampak Sori ni na moske

Ko pride do tega, boš prvi izvedel. Moja postelja poleg tvoje, potem pa debata.
[/quote]
Itak bomo vsi izvedeli, ko boš za nekaj čas izpuhtelo iz mona in ne bo 50 nikov dnevno norelo po monu. Ampak včasih zna trajat iz izkušenj iz moje okolice vem, da je norel po nekaj mesecev , preden so ga na silo odpeljali, vedno znova, najbrž je podobno pri tebi.

Jaz imam dobrega tipa doma
Sej vem da mi ga zavidas, ampak Sori ni na moske
[/quote]

Aha, tvoj tip je internet. Večni in edini.

Aha, tvoj tip je internet. Večni in edini.
[/quote]
Ne moj tip hodi v službo za razliko od tebe fanticek, zato da imamo doma vse kar rabimo
Danes je sicer doma ker je nedelja
Se kaj.?


Ne moj tip hodi v službo za razliko od tebe fanticek, zato da imamo doma vse kar rabimo
Danes je sicer doma ker je nedelja
Se kaj.?
[/quote]

Zakaj pa ti ne hodiš nikoli v službo? Zakaj bi en tip hodil vsak dan na šiht namesto tebe? A mogoče zato, ker si tako huda bejba? Kolikor te vidim, nisi za nobeno rabo: nisi za delat, nisi za pogovor, nisi za fuk, za nič nisi sposobna, samo za drek mešat. Kateri sposoben tip bi se za tako odločil preživljat?

Zakaj pa ti ne hodiš nikoli v službo? Zakaj bi en tip hodil vsak dan na šiht namesto tebe? A mogoče zato, ker si tako huda bejba? Kolikor te vidim, nisi za nobeno rabo: nisi za delat, nisi za pogovor, nisi za ******, za nič nisi sposobna, samo za drek mešat. Kateri sposoben tip bi se za tako odločil preživljat?
[/quote]
Ker mi ni treba delat zato
Pa kaj tebe boli k.. zakaj me ima. Mu že pase da me ima če mu ne bi bi že sel
Ne bodo zavisten se ti si enega najdi ki hodi v službo ane


Ker mi ni treba delat zato
Pa kaj tebe boli k.. zakaj me ima. Mu že pase da me ima če mu ne bi bi že sel
Ne bodo zavisten se ti si enega najdi ki hodi v službo ane
[/quote]
On bi, pa ne dobi! 😉

Jaz mu mojega ne dam 🙂


Itak bomo vsi izvedeli, ko boš za nekaj čas izpuhtelo iz mona in ne bo 50 nikov dnevno norelo po monu. Ampak včasih zna trajat iz izkušenj iz moje okolice vem, da je norel po nekaj mesecev , preden so ga na silo odpeljali, vedno znova, najbrž je podobno pri tebi.
[/quote]

Nevrolog se je že pozdravil.
🙂

New Report

Close