Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tridesetletnice si zahtevajo prave moške

Tridesetletnice si zahtevajo prave moške

Je pa skrajno zanimivo kako ženske nimajo stika z realo. One se ne zavedajo, da najemnina predstavlja polovico mesečne plače. Pa kje so stroški? Usparat ne moreš nič, pa tudi nič si ne moreš privoščit (počitnic, kakšnega izleta, itd.) In Seveda očkova princeska ni zadovoljna, ker ni od nikoder mladega princa z graščino, ki bi jo za vsak vikend peljal v Milano na shopping za kleidung in cincule mindjule. Potem jokca kako ni pravih moških. Je pa tudi druga Opcija da gre živet z njim k staršem, kjer ni najemnine in se lahko kaj Uspara in privošči. A kaj ko očkova princeska ne more brezglavo kvokodakat in komandirat, poleg tega ne zna ni niti občino kavo skuhat in likalnik uporabljat in je pač nihče ne bo v svoji hiši prenašal. Če je fant pameten bo ostal doma, najemnine ne bo plačeval, nekaj si bo privoščil, mamca bo pometla posesala, skuhala. Ja ni glup da bo šel na slabše. No ockovim princeskam ne prestane drugega ko da si najdejo nekega huligana ki preprodaja drogo in ukradene avtomobile ali pa nekega bogatega starega kozla. Ampak seveda ker je takih malo imajo visoke standarde Večina princesk izvisi in potem zafustrirane jokajo da ni pravih moških in Da so mamini sinki. No, ker karma dela svoje, Vecina takih ki se je pripopala na huligana konca v neki smetarski vreči ali v najboljšem primeru ko neka potolcena jabuka. A haha. No ockove princeske dajte same poskrbet zase, da vidimo ahaa. Kaj čakate na mitološke bitja?

Zna bit, da je res, kar zadnej dni pišeta Legenda mona in Avstrija 123. Prav en trend se je pojavil, zadnje čase samske 30-letne babe načrtno iščejo sponzorje. Mogoče je to res, starši so finančno izčrpani, službe so hčerkam zrihtali, zdaj pa one tuhtajo taktike, kako si še sanjskega sponzorja, ki jim bo financiral lajf, zrihtat.

Zato pa sta Replika in Grda resnica pri mamicah. Doma ne upata muksnit, na internetu pa domišljija o dobrih tipih pobezlja. Desni rokici ju bolita.


Ja res je, jaz imam na desni roki polno žuljev. A si za zmenek?


Ja res je, jaz imam na desni roki polno žuljev. A si za zmenek?
[/quote]

Ti boš imela zmenek s šibo od matere.

Replika je povratnica femisiska, tale grda pa je zgodbica zase. Živi pri starših, račune pa ji plačuje mož copatar. Ona pa namesto da opravlja svoje domače dolžnosti vrda in vodi politike po forumih, odgleda vse turške nadaljevanke, resničnostne šove, nabija telefonski račun in ve kakšne gatke so tisti dan oblekle vse sosede v soseski. JOJ Štefka ima že pet dni neoprane grem sporočit Jožici. In ko mož pride domov? Mora poslušat vse čenče, ne sme gledat nic na televiziji, ker mora gospodja odgletat kmetiju. Kaj mu preostane, da pelje otroke kolo vozit, kar je bila pravzaprav njena dolžnost. Pravi moški? Glupak in copatar. Tako je tudi predstavljen z njene strani na kafici s frendicami. Evo kratek oris. Ampak zanimivo pridem na obisk vsake dva meseca a ono pišejo še vedno eni in isti. hahha Ne mores da verjames. A rekla, da bo šla nadaljevat šolanje in da je ne bo vec tu. Zgleda zmanjkalo točk za prvi oktober. hahaha

Ti boš imela zmenek s šibo od matere.
[/quote]
Čakam te pri Prešernovem spomeniku v centru. Častim pizzo in sok.


Ti samski luzer in zasvojenec z alkoholom se pa ne oglašaj.


Ti samski luzer in zasvojenec z alkoholom se pa ne oglašaj.
[/quote]

Haha kar fantaziraj, ženska, ki nima stika z realnostjo. Imaš tako bedno in osamljeno življenje da bežiš na forum. Kljub družini si osamljena in nesrecna, kot se vas vecina podobnih potem loci. Mene evo boli djoka.

Pa sej to ni grda resnica. 😂

Pa kaj ima veze za dober entertainment je treba poskrbeti na pust nedeljski jesenski popoldan.

Ne zavajaj.To sem jaz.

In zakaj točno se v tej temi oglašajo samo stare babe na monu, če je tema o tridesetletnicah? 😁

Kje je nebeška lepotica, Grda resnica? Pri mami na disciplinski? Resnička gre danes brez večerje spat in računalnik izklopljen, da si rokica malo opomore.

Staro z alkoholom prepojeno ropotalo vtihni! Jaz sem stara 25 let.

Staro z alkoholom prepojeno ropotalo vtihni! Jaz sem stara 25 let.
[/quote]

Seveda si na 25 let podlage, zgubane kože in celulita. Nihče ne reče, da nisi.

Seveda si na 25 let podlage, zgubane kože in celulita. Nihče ne reče, da nisi.
[/quote]
Pa to ni ona. A ne opaziš, da se nekdo norca dela?


Pa to ni ona. A ne opaziš, da se nekdo norca dela?
[/quote]
Po štirih litrih šnopca, lastne matere ne prepoznam. Hik.


Po štirih litrih šnopca, lastne matere ne prepoznam. Hik.
[/quote]

Ti spiješ šnopc v 10letih 4 litre, ne v enem dnevu. Kaj se hvalisaš.

Zakaj pa ti ne hodiš nikoli v službo? Zakaj bi en tip hodil vsak dan na šiht namesto tebe? A mogoče zato, ker si tako huda bejba? Kolikor te vidim, nisi za nobeno rabo: nisi za delat, nisi za pogovor, nisi za ******, za nič nisi sposobna, samo za drek mešat. Kateri sposoben tip bi se za tako odločil preživljat?
[/quote]
Pohrustaj se od zavisti! Ti gre pa pošteno v nos, ker ima svoje premoženje in lahko moškega postavi pred vrata kadar se ji zahoče.
Takih žensk,bi moralo biti več!! Žensk z neodvisno denarnico! Žensk, ki ne dovolijo, da jim moški skače po glavi!


Pohrustaj se od zavisti! Ti gre pa pošteno v nos, ker ima svoje premoženje in lahko moškega postavi pred vrata kadar se ji zahoče.
Takih žensk,bi moralo biti več!! Žensk z neodvisno denarnico! Žensk, ki ne dovolijo, da jim moški skače po glavi!
[/quote]

Ampak ti nisi feministka z denarnico. Ena usranoglavka, ki ji mati žepnino daje in skače po glavi.


Iz enakega razloga kot ti. Iščejo fajt.

Vidim da je blo pestro
Si pa res date opravka z mano
Kako vam že reče general.? Aja sej res reče vam obupanci ..le zakaj.? haha

Saj se ti tudi obupano hodiš sem nastavljat. Ko te napizdijo, si vsaj deležna moške pozornosti, ki ti godi. Mogoče si temu ne rečeš obupanost, ampak način življenja. Vsak izgovor je dober.

Saj se ti tudi obupano hodiš sem nastavljat. Ko te napizdijo, si vsaj deležna moške pozornosti, ki ti godi. Mogoče si temu ne rečeš obupanost, ampak način življenja. Vsak izgovor je dober.
[/quote]

Neki moram pocet ane. Pri nas ima vsak svojo zabavo
Kaj a naj s hčerko talente gledam po tv.?ali pa z dedcem v kleti boksam.? Nisi resen res ne
Moja zabava je Mon vse obveznosti sem že naredila..

New Report

Close