Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tridesetletnice si zahtevajo prave moške

Tridesetletnice si zahtevajo prave moške

res dobra tema, res dobri argumenti s strani dedcev.
se pa opazi, kako začne nekaj polnoritih kokošk sikat, brez kakršnih argumentov, ko jim pa resnica ni po godu. Takoj začnejo žalit in celo grozit, večinoma z odrekanjem spolnih odnosov. Piške, še vesele boste, da boste lahko dale, verjetno celo prosjačile.

Se strinjam. Druzina in dom sta bil vedno domena zensk, domena moskega pa skrb za dohodek, varnost druzine. Dejstvo, da imamo totalno razfukane druzine (in odnose v njih), totalno nevzgojene otroke, zasvojene z internetom in telefoni, je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} krivda zensk. Kaka 50 let stara zenska dobro ve, da ce bi danasnje mulce vzgajale njihove mame, bi cisto drugacni ljudje prisli ven iz take druzine, tako se je pa treba sprijazniti, zenske so zapustile dom in druzino, sle na lov za kariero. Na dveh mestih ne morejo bit, tako da je edini logicen razplet tega to, da imamo usive usluzbenke in usive mame, ker vse delajo na pol.

Nimam proti ce zenska serje po tipu k zivi pri mami, nic ne dela, nima ciljev. Totalna krivda moskega, ker to ni pac znak zrelosti moskega. Ampak enako velja smiselno tudi za zensko. Razfukana druzina doma je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ogledalo njenih prizadevanj za druzino in vzgojo.

Džabe mi kerakol ženska trdi, da je oče soodgovoren. Ni res. Oče je soodgovoren sam če je nesposoben za delo in ni zmožen preživljat družine. Vzgoja rodu je ženska domena. Zjebeš froce, si si kriva samo sama.
[/quote]
Ena plača ne zadostuje za preživetje družine. Ženske delajo zato ker morajo.


Ena plača ne zadostuje za preživetje družine. Ženske delajo zato ker morajo.
[/quote]

Moški pa delamo iz hobija, čeprav nam ne bi bilo treba.

Naj vase pogledajo kaj lahko nudijo.
Petnajst let menjavanja fantov in letanje po vseh kafičih ni nekaj s čimer se lahko pohvalijo. Kuhat nevejo, otroc smrdijo.

Je potrebno nekaj ponudit da dober zagrabi.

meni so pa grde, zdepaste, ki imajo že sedaj vsega polno rit in so dedinje bodočega bogastva … fu.kiš ☺
Samo pogledam tako, pa je že vsa mastna med nogami in mi ga gladi preko hlač ☺

Fantki ko boste nekoč postali moški (če sploh kdaj boste) in zaslužili dovolj za familjo potem si boste lahko privoščili ženo gospodinjo, ki bo cele dneve kuhala vase najljubše jedi in skrbela za vajine otroke.. Do takrat pa jadajte ker to je vse kar vam preostane

Kok so luškani – nagrmadijo se v eno temo in jokcajo eden čez drugega, dejmo jim vsaj občutek, da kakšna ženska to jamranje prebere – zanima nas itak ne ;))

Tebi pa noben denar ne bi pomagal, da bi prišla do moškega.

Tebi pa noben denar ne bi pomagal, da bi prišla do moškega.
[/quote]
Jaz moškega ze imam ,moj moški zasluži dovolj za familijo in zato mu cele dneve kuham najljubše jedi ..
O vas cmerastih fantkih pa ima ima moj moški posebno mnenje -nič kaj lepo 🙂
Zato sem ga tud vzela ker je moški in ne fanticek


Jaz moškega ze imam ,moj moški zasluži dovolj za familijo in zato mu cele dneve kuham najljubše jedi ..
O vas cmerastih fantkih pa ima ima moj moški posebno mnenje -nič kaj lepo 🙂
Zato sem ga tud vzela ker je moški in ne fanticek
[/quote]

Kdaj je mnenje drugih neki stelo? Saj menda ja vsak zase ve kaj je zanj najbolj? Kako ti gledas nanj je tvoje subjektivno mnenje. Sem preprican da bi mela kaksna druga pa drugacnega k titko da mi ni jasn kaj hocs povedat? A kao mnenje tvojega moza in tebe je neka univerzalna resnica ki velja za vse?


Jaz moškega ze imam ,moj moški zasluži dovolj za familijo in zato mu cele dneve kuham najljubše jedi ..
O vas cmerastih fantkih pa ima ima moj moški posebno mnenje -nič kaj lepo 🙂
Zato sem ga tud vzela ker je moški in ne fanticek
[/quote]

Pozabila si še napisat, da si uspešna podjetnica, mati dveh genialnih sončkov, ki preskakujeta razrede, da si vsako leto mlajša, bolj atraktivna, bolj pametna in vedno bolj izobražena.

Veš kaj je najbolj zanimivo. Vsi bi imeli eno platinasto blondinko, fit, z polnimi usti, dolgimi trepalnicami, ki bi se podrejala… ampak take ženske dejansko stanejo, saj ima večina njih cilj priti do nekoga, ki jim bo omogočil lagodno življenje in plačevanje stila. Večina žensk pri 30ih danes pa je mater, ki se prebijajo skozi dneve s tem, ko držijo tri vogala hiše, vzgajajo otroke in služijo denar. Ker povprečen Slovenec na zasluži dovolj, da bi vzdrževal celo družino, dom itd.
Veliko njih se na vse pretege trudi izogniti kaki urci kvalitetnega časa z otroci in zato raje vlečejo ure v službah ali hodijo po gostilnah.
In redki so tisti moški, ki se zavedajo, da brez nič ni nič. In da je za kvaliteten odnos in družino treba tudi malo migati in investirati svoj čas in ne samo denar.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Kdaj je mnenje drugih neki stelo? Saj menda ja vsak zase ve kaj je zanj najbolj? Kako ti gledas nanj je tvoje subjektivno mnenje. Sem preprican da bi mela kaksna druga pa drugacnega k titko da mi ni jasn kaj hocs povedat? A kao mnenje tvojega moza in tebe je neka univerzalna resnica ki velja za vse?
[/quote]
Ne. Ampak dokler pričakujete da bo zena doma gospodinja na razpolago 24/7 vam in otrokom hkrati pa se hodila služit denar (ker bodimo pošteni.. vaša mizerija od plače je komaj za položnice,kje je je se vse ostalo), noben normalen ne more imeti o vas fanticih drugačnega mnenja iz preprostega razloga ker to fizično ni mozno kar si vi želite (v iluziji pa živijo samo fanticki, moški pac ne)
Pridite pridite fanticki vas bom stisnila pod svojo toplo perutko in bomo skupaj kregali glde glde tete ki nocejo dati bonboncka
Zelo rada bi z vami se malo poklepetala in vas potolažila ampak žal obveznosti kličejo.. Se slišimo ko boste končno ven iz pubertete pa bomo kako odraslo rekli…


Ena plača ne zadostuje za preživetje družine. Ženske delajo zato ker morajo.
[/quote]

Do tega, da morajo ženske delati, sicer družina ne preživi, je pripeljalo prav to, da so ženske šle v drugi polovici prejšnjega stoletja masovno v službe. Kratkotrajnim presežkom je sledila streznitev. In tako dete druge sprašuje, če so z Marsa padli.


Ne. Ampak dokler pričakujete da bo zena doma gospodinja na razpolago 24/7 vam in otrokom hkrati pa se hodila služit denar (ker bodimo pošteni.. vaša mizerija od plače je komaj za položnice,kje je je se vse ostalo), noben normalen ne more imeti o vas fanticih drugačnega mnenja iz preprostega razloga ker to fizično ni mozno kar si vi želite (v iluziji pa živijo samo fanticki, moški pac ne)
Pridite pridite fanticki vas bom stisnila pod svojo toplo perutko in bomo skupaj kregali glde glde tete ki nocejo dati bonboncka
Zelo rada bi z vami se malo poklepetala in vas potolažila ampak žal obveznosti kličejo.. Se slišimo ko boste končno ven iz pubertete pa bomo kako odraslo rekli…
[/quote]

Tacno tako. ja sam svakoj dao ‘bonu. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Ne. Ampak dokler pričakujete da bo zena doma gospodinja na razpolago 24/7 vam in otrokom hkrati pa se hodila služit denar (ker bodimo pošteni.. vaša mizerija od plače je komaj za položnice,kje je je se vse ostalo), noben normalen ne more imeti o vas fanticih drugačnega mnenja iz preprostega razloga ker to fizično ni mozno kar si vi želite (v iluziji pa živijo samo fanticki, moški pac ne)
Pridite pridite fanticki vas bom stisnila pod svojo toplo perutko in bomo skupaj kregali glde glde tete ki nocejo dati bonboncka
Zelo rada bi z vami se malo poklepetala in vas potolažila ampak žal obveznosti kličejo.. Se slišimo ko boste končno ven iz pubertete pa bomo kako odraslo rekli…
[/quote]

Kako bo tebe karma počila, da ti bo rit razklalo od te tvoje prevzvišene vzvišenosti nad vsemi, ki pošteno služijo svoj denar!! Si pa zelo, zelo neumna – praviš, da imaš otroke…se res ne zavedaš, da nekdo BO plačeval tvoje odurne izjave?
Pa se ne mislim pogovarjati s tabo, ker smrdiš do neba, zato ne piši meni, piši na ZS svojim fu.ka.čem. Nadlajuj…zabavno bo gledati :).

Pozabila si še napisat, da si uspešna podjetnica, mati dveh genialnih sončkov, ki preskakujeta razrede, da si vsako leto mlajša, bolj atraktivna, bolj pametna in vedno bolj izobražena.
[/quote]

To je tvoja domišljija fanticek,ker cel forum namreč ve da sem gospodinja ki ne hodi v službo
Zato vam z lahkoto povem par krepkih
Motijo vas ženske ki so zaposlene in motijo vas ženske ki niso zaposlene
Kaj drugega ste lahko kot fanticki.? Moški namreč niste ker noben moški ne more biti tako zmeden

Babe enkrat govorijo, kako smo dedci nesposobni, ker ne zaslužimo dovolj za preživljanje družine, drugič se pa pritožujejo, da so manj plačane od moških, hahahaha. Kakšen neverjeten babji intelektualni domet!

Kakorkoli so tridesetletnice neprilagojene za odnose s tipi, tako so tudi tipi neprilagojeni in kot praviš razvajeni. Tvoj odziv pa to le dokazuje, nepripravljenost na realnost. Bo treba odgovornost vzeti v svoje roke, ne le kazati s prstom na druge.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kakorkoli so tridesetletnice neprilagojene za odnose s tipi, tako so tudi tipi neprilagojeni in kot praviš razvajeni. Tvoj odziv pa to le dokazuje, nepripravljenost na realnost. Bo treba odgovornost vzeti v svoje roke, ne le kazati s prstom na druge.
[/quote]

Zamenjuješ vzrok in posledico.

Ja?
Kaj pa ti lahko ponudiš eni lepi, urejeni, pametni, dobro situirani ženski?
Zakaj bi te recimo dvakrat pogledala? Nam lahko zaupaš, saj smo anonimni 🙂

Ja?
Kaj pa ti lahko ponudiš eni lepi, urejeni, pametni, dobro situirani ženski?
Zakaj bi te recimo dvakrat pogledala? Nam lahko zaupaš, saj smo anonimni 🙂
[/quote]

Jaz ti lahko samo povem, da nimam nobenih težav s ženskami, tudi s svojo ne. Tudi ko se jih imel, nisem s prstom kazal na njih, češ kake da so. Očitno se nikoli nisem počutil tako nemočnega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz ti lahko samo povem, da nimam nobenih težav s ženskami, tudi s svojo ne. Tudi ko se jih imel, nisem s prstom kazal na njih, češ kake da so. Očitno se nikoli nisem počutil tako nemočnega.
[/quote]

Zate vem, da nimaš teh težav. Tile fantki jih pa imajo in to velike. Nekako nobena ni dovolj dobra zanje :))))
Če verjameš :))

A to so na delu Polarneži?
Prav smešno jih je brati. Kaj naredi obup iz fantka. Moškega vsekakor ne.

Zate vem, da nimaš teh težav. Tile fantki jih pa imajo in to velike. Nekako nobena ni dovolj dobra zanje :))))
Če verjameš :))
[/quote]

Saj to mora biti kar stresno. Nekaj bi rad, nič pa ti ne ustreza. Razumljivo, da se malo razpištoliš, samo da ne padeš v zanko in ti to postane način življenja, da so vedno vsega krivi drugi za tvoje neizpolnjena pričakovanja. Postaneš polarc. 🙂 Razočaran bo tisti, ki veliko pričakuje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close