Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Učitelji imajo NAJMANJ za stavkat

Učitelji imajo NAJMANJ za stavkat

A njih pa ne žene foušija?! Ma ne me jebat hahaha! A boš trdila da je s 1200, 1500 euri tako težko preživet? Pa tudi 950e ni tako hudo slabo za začetnika, ozri se malo okoli kje živiš. Torej ne gre se za to da težko živijo ampak za to da ima sosedova Mici premalo nižjo plačo od njih, a ni tako?
[/quote]

V dobrostoječih firmah ima nekdo s fakultetno izobrazbo precej višjo plačo, pa še z mularijo in ta starimi se mu ni treba jebat!
Saj ti ne veš, kaj mularija pri pouku vse dela : jezika, prdi, zatika papirčke v radiatorje.Imam sorodnico , ki uči v šoli – hvala lepa!

Vsi bi si zaslužili malce več,ne samo učitelji.

Saj imaš lahko svoje pametne in ljubke otroke doma.Sama jih uči in šolaj, kdo ti brani!

V dobrostoječih firmah ima nekdo s fakultetno izobrazbo precej višjo plačo, pa še z mularijo in ta starimi se mu ni treba jebat!
Saj ti ne veš, kaj mularija pri pouku vse dela : jezika, prdi, zatika papirčke v radiatorje.Imam sorodnico , ki uči v šoli – hvala lepa!
[/quote]

Ja kdo pa jim brani poiskati službo v firmi? Ampak klinc za višjo plačo bodo morali firmi prodati veliko več svojega časa, a ni tako?

No pa imamo primere kako naši šolniki komunicirajo…. omg! a tako učijo tudi otroke?

A njih pa ne žene foušija?! Ma ne me jebat hahaha! A boš trdila da je s 1200, 1500 euri tako težko preživet? Pa tudi 950e ni tako hudo slabo za začetnika, ozri se malo okoli kje živiš. Torej ne gre se za to da težko živijo ampak za to da ima sosedova Mici premalo nižjo plačo od njih, a ni tako?
[/quote]

V Avstriji je 1000 evrov meja za revščino, pa imajo po trgovinah nižje cene, kot mi. Ti pa bluziš, da 950 evrov ni slabo za univerzitetno izobraženega človeka! Prav je, da dobijo dostojno plačo, ne neke mezde, ki komajda zadošča za preživetje ali še to ne.

V Avstriji je 1000 evrov meja za revščino, pa imajo po trgovinah nižje cene, kot mi. Ti pa bluziš, da 950 evrov ni slabo za univerzitetno izobraženega človeka! Prav je, da dobijo dostojno plačo, ne neke mezde, ki komajda zadošča za preživetje ali še to ne.
[/quote]

Ja pa nismo mi Avstrija no. Če pa si že tako poučena pa postrezi še s podatki o učiteljih tam, a so tudi taka gospoda kot pri nas?

V Avstriji je 1000 evrov meja za revščino, pa imajo po trgovinah nižje cene, kot mi. Ti pa bluziš, da 950 evrov ni slabo za univerzitetno izobraženega človeka! Prav je, da dobijo dostojno plačo, ne neke mezde, ki komajda zadošča za preživetje ali še to ne.
[/quote]

No ja, etike vas očitno ni nihče naučil, kljub tistemu pildku s faksa, sicer ne bi imeli ksihta v tej vsesplošni revščini zahtevat povišanje za koliko že? Mah saj nima veze. Gnusite se mi, tako kot zdravniki.

Za prenašanje 20 malih pošasti naenkrat bi si zaslužili dvojno. Pa nisem učitelj (kar je verjetno očitno).

Učiteljica ki pošilja v posteljo sexat z viagro tiste, ki so proti dvigom plač…
A otroke tud tako ogovarjate…?
Med zdravniki velja poklic učiteljica kot diagnoza 🙂

A te zdravnike je pa Sv Peter ucil?? So se ze rodili modri in prisli opremljeni z znanjem? So se solali doma? Do njihovega poklica jih je pripeljala sola, izobrazevalni program..in tudi ter predvsem uciteljice. Spostljivosti pa bi jih morali nauciti prvenstveno doma. Pa nisem uciteljica ampak globoko spostujem njihov poklic. Brez njih oz sol bi ljudje se vedno bili neandertalci ali vsaj barbari.

Kdor dela nočne, praznike in dežurstva zasluži met konkretno večjo plačo od nekoga ki dela 4 ure dnevno in ima 3 mesece počitnic. Torej….najprej tem profilom, pol pa učiteljem. Al pa nej učitelji še mal delajo nočne pa praznike pa bodo zaslužili ekstra…

Ah ja .Nekateri bi najraje poslali svoje sončke v šolo še ponoči, pa med prazniki.Samo da bi bil doma mir.

Tako kot se praskaš ti cele dni s prazno butico, se malokatera.Dvigni rit in pojdi pometat.

Vse skupaj bi dala delat za en mesec v trgovino do desetih zvečer, sobote, nedelje ali pa v restavracijo, v kuhinjo in strežbo, še bolje pa za tekoči trak!!!
Ti ljudje delajo za minimalca pa ne stavkajo!!!! Med njimi je ogromno izobraženih, ki bi VAS z veseljem zamenjali, lenuhi ste!!!!!
Učitelji in profesorji imajo mirne , čiste službe, delajo samo dopoldan, sobote, nedelje in praznike so prosti, v službi imajo topel obrok, dopusta imajo več kot dovolj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nehajo naj lenariti, se pritoževati in delati uboge!!!
Njihova plača je glede na delo, ki ga opravljajo več kot odlična!!!!
Sramota kaj se ga grejo!!!!!
Mene bi bilo sram!!!!!

Ma ne me zaj……!!!!
Stres vam je stat pred razredom otrok!??
In par ur na dan razreda otrok je primerljivo z delom NAJMANJ 8 ur s BOLNIMI, včasih kritično bolnimi, včasih terminalnimi, ne smeš narediti napake ker se gre za življenje, izpostavljenost okužbam….
In kaj ima veze to, kar dodatno zaslužiš več zaradi NOČNIH IN PRAZNIKOV—– PA SAJ TO JE KRVAVO ZASLUŽEN DENAR. Aveš koliko je vredna ura MLADEGA zdravnika v dežurstvu, okoli 7 eur!!! Veš koliko je vredna ura policaja v nočni?????
Pa saj ni res kaj si upate govoriti!!!!!
[/quote]

Malo zadihaj.

Tisti, ki šolajo mlade ume, da nekoč postanejo uspešni zdravniki, policisti, vojaki, medicinske sestre (ki se kasneje oboroženi z znanjem in zavestno odločijo za odgovoren poklic, ki prinaša tudi določeno stopnjo tveganja), po tvojem niso vredni dostojnega plačila?

Berem te vase odgovore in si samo predstavljam katero od vas, kaj bi delala pred razredom 29 malih sončkov, ki za vsak kriv pogled privlječejo v solo stares in odvetnike. Ki ne spoštujejo avtoritete, ki jih ne zanima pod soncem ama nič.

Ampak ker so to vaši sončki, jim itak ne pomaga nič. So samo odsev svojih butastih staršev.

Še to: kdo je vam kriv, če niste dovolj sposobni in morate4 delat za minimalca? Učitelji že ne. Če bi jih bolje poslušali, ko je bil čas za to – bi vam v lajfu bolj uspelo.

Moj oče dela že 35 let v gospodarski panogi, tudi po 16 ur na dan, pa še nikoli ni prinesel domov več kot 800
€. Za malico je pašteto, če ima čas!
Dopusta več kot 10 dni poleti ne more koristiti, ker je dela poleti največ! Dela Vse sobote!
Moj stric je reševalec, rešuje življenja in vonja kri in gleda umiranje vsak dan od 12 do 14 ur. Plača 800€!!!
Malico ima, če je čas, drugače ne!
Moja mami dela v kuhinji, po poklicu je ekonomistka! Njena plača znaša 630€!!!
Torej dragi učitelji, nimate se kaj pritoževati!
Če vam kaj ne paše vam svetujem, da zamenjate poklic, saj bi šlo, ko ste tako izobraženi!!!!!
Sramota, res!

Pa dobro a še ni dovolj 10-20 “nabijanj” o teh šolnikih vsak dan na MON-u. Ma se res še nisi naveličala. Pa zakaj vztrajaš v podjetništvu in morda na minimalcu nekje v “vukojebini”. Samo “drkala” bi ti in njim podobni. Imam vas že polhen ……. saj veste kaj.
Predlagam moderatorjem na MON-u da uvedejo poseben forum za take ljudi kot si ti in naj se imenuje j…eno, šolstvo, zdravstvo in še kaj. Samo ti si pa perla v naši družbi. Daj pejt nekam…. veš pa ne kam. Pa ne delam ne v šolstvu , pa tudi ne v zdravstvu.

Mene učitelji niso nič naučili, vsega sem se naučila sama in naučilo me je življenje!
O učiteljih imam glede na izkušnje, grozno slabo mnenje.

Edino, ker bi jaz uciteljem dala je:
-obvezna prisotnost v soli od 7-15h (ne rabijo od 12-15 kofetkat, lahk v tem casu pisejo priprave, popravljajo teste in pisejo zapisnike)
-obvezna prisotnost v soli v casu, ko imajo OTROCI pocitnice, v casu krompirjevih, zimskih in prvomajskih pocitnic)
-bozicno/novoletne pocitnice bi jim pustila, tu not pa bi se vstele ure razrednistva, zimske/poletne sole v naravi aka tabori, obvezna dezurstva in varstvo na zakljucnih prireditvah in izletih in vse ostalo, kar morajo revcki dodatno naredit.
-16. avgusta vsi nazaj v solo n priprave za novo solsko leto.
Pol pa lahk imajo 2 placna razreda vec.

Se strinjam s predhodnico.

Bereš tu komentarje učiteljic in se zgroziš kakšne izraze uporabljajo, kako napadalno se takoj postavijo. Taki ljudje učijo naše otroke?
In še to… večina otrok, ki zraste v uspešne odrasle, se učijo sami oz. izkoriščajo svoj potencial. Ne rečem, tudi kak učitelj, ki prepozna ta potencial je lahko odgovoren zato, a daleč od tega, da bi bili taki vsi.

Eni imajo jajca iti na ulico, medtem ko se drugi skrivate za monitorji, ter od jutra do večera jokcate in se smilite sami sebi…

Izvoli in prepiši svoje otroke v pravit šole.

Ne veš vsega.Medicinske sestre so kar dobro plačane za vse nočne, nedeljske in praznične ure.Osnovna plača mogoče res ni velika, moraš pa vedeti , da imajo samo 5.stopnjo izobrazbe.Isto kot pomočnice v vrtcu, ki pa praktično ne morejo tako zaslužiti, ker ni nočnih, nedeljskih itn.
Pa ne mi govort, da učitelji nimajo stresov.
Take neumnosti lahko meče ven samo nekdo, ki deset minut še ni stal pred katedrom osnovnošolskih otrok.
Poizkusi, potem pa blebeči neumnosti!
[/quote]

Kaj ima stopnja izobrazbe veze s plačo? To je prva stvar, ki bi jo treba ukinit v javnem sektorju.


Spet ena pametna 100 na uro. Samo to lahko napišem. Tvoji “sončki” imajo danes ooooogromno pravic. Mobitele itd. itd, itd , pravice v šoli, šolske inšpekcije, razredne ure in še mnogo zraven. Večina vas je tiho kot “ritke”, ko se srečate z učiteljem in vzgojiteljem. Pa res zakaj, saj imate vso možnost. Zakaj samo anonimno “bruhate” na tem forumu. Češ kaj se bo zgodilo mojemu perspektivnemu “astronavtu”. Ja ja še malo odgovornosti bi se morali zavedati predvsem VI starši, ki mislite, da morate delat 18 ur na dan , zaslužiti vsaj 5000 ojrou netto, obenem pa vzgojo otroka prepustiti šoli. Napaka !!!!!!
Ali se zavedate, tudi vaše vloge pri vzgoji otrok ???
Mislim da večina ne !!!!!!! Ja res in vse v materialnih dobrinah, ki jih dnevno ponujate vašim naslednikom, veliko je tudi še v čem drugem,
Aja za čustva slišite NJIH pa samo ob rojstnem dnevu svojih otrok.

New Report

Close