Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Umetni nohti 7 razred, da ali ne ?

Umetni nohti 7 razred, da ali ne ?

Odgovor na objavo uporabnika
morska sol, 23.01.2023 ob 21:15

Ampak tu se je prav našla ena perla, ki je izjemno ponosna na svojo izmaličeno in poflajsano hči.
Saj ni čudno, da dobijo potem za maturantskega bon za večje prsi, pri dvajsetih botoks v usta in ličnice, če jih že v sedmem izmaličite za ta svet trenda kardašian.

Vsak normalen starš je ponosen na svojega otroka samo uboge perle kot si ti sprejemajo otroka, če je po njihovem standarsu bog ne daj, da ta uveljavlja svojo voljo. Zato pa je danes toliko otrok in kasneje odraslih s psihičnimi težavami, ki so jim jo povzročile take perle za matere.

Prve um.nohte sm imela v 2letniku sš 🙂 za en dan.stara sem 32

Naucite raje da delajo na negi in se imajo rade,s tem tudi na videz lepih svojih nohtev.

Kasni nohti pri teh letih

Smrkla komi z lukne prsla..

Jesus

Nikakor ne. To je nekaj tako grdega, nima to kaj na otrokih delat.

K pa oseba npise d so kardashianke vzor puncam..

Si ful grda ti a …🤣

Jesus…

Lepe mamo za inspiracijo lepe

Te so grde ko smrt vse,debele pa ko sod.  Najbl misleno za kim in khloe…

 

https://pin.it/Oq9Bq6D

To je lepotica. Javite se tiste ko ste take pri 33ih ostale se zaprite v klet oz kr po poti kardashiank dalje 🙂

 

Slavne so zrt tv shova zrt mtke zrt fotra in kesa

na ulci da niso znane neb jih ni pes poscal kok so grde

Odgovor na objavo uporabnika
O, 23.01.2023 ob 21:35

Vsak normalen starš je ponosen na svojega otroka samo uboge perle kot si ti sprejemajo otroka, če je po njihovem standarsu bog ne daj, da ta uveljavlja svojo voljo. Zato pa je danes toliko otrok in kasneje odraslih s psihičnimi težavami, ki so jim jo povzročile take perle za matere.

Seveda izmaličiš svojega otroka po fenomenu kardašian, sedaj smo ti pa /perla/ drugi krivi, ker nismo ovce, kot si sama v trendu s tremi izjemami poneumljanja svojih otrok.
Pa saj se tudi vidi nimaš svojega besednjaka, še perlo si skopirala, tako kot kopiraš svojega otroka po drugi podobi trenda in mu ne dovoliš, da je unikat, zato pa ima tvoj otrok psihične težave.

Odgovor na objavo uporabnika
Tkonekako, 23.01.2023 ob 21:32

Umetne nohte imajo v povprečju v 7. r. 1 učenka, v 8. 2, v 9. r. 3 na razred. Vse ta prave cvetke, ki se tudi ličijo, hodijo v šolo z dekolteji in ultra kratkimi hlačami, ocene večinoma slabe, starši se za njih ne brigajo kaj dosti oz. jih v tem podpirajo. Znanje pa ne tem puncam ne njihovim staršem ni neka vrednota. Važno je, kako izgledajo (hčerke in mame).

Nikakor ne verjemite, da jih imajo v 7. razredu vse, ker ni res – ne na podeželju ne v mestu. Večina si jih da prvič za valeto ali v srednji šoli.

Tako je bilo nekoč in verjamem , da je tudi sedaj.

Vsak normalen starš je ponosen na svojega otroka samo uboge perle kot si ti sprejemajo otroka, če je po njihovem standarsu bog ne daj, da ta uveljavlja svojo voljo. Zato pa je danes toliko otrok in kasneje odraslih s psihičnimi težavami, ki so jim jo povzročile take perle za matere.

 

Najvec odraslih s psihicnimi tezavami je prav med tistimi, ki jim odrasli v otrostvu niso postavljali mej.

Odgovor na objavo uporabnika
Omg, 23.01.2023 ob 21:44

K pa oseba npise d so kardashianke vzor puncam..

Si ful grda ti a …🤣

Jesus…

Lepe mamo za inspiracijo lepe

Te so grde ko smrt vse,debele pa ko sod.  Najbl misleno za kim in khloe…

 

https://pin.it/Oq9Bq6D

To je lepotica. Javite se tiste ko ste take pri 33ih ostale se zaprite v klet oz kr po poti kardashiank dalje 🙂

 

Slavne so zrt tv shova zrt mtke zrt fotra in kesa

na ulci da niso znane neb jih ni pes poscal kok so grde

In kaj je ta v tvojem linku drugačna od Kardashiank? Identična je, Kardashianke že dolgo niso več debele kot sod, ker ne furajo več tega imiđa tako, da malo se informiraj preden želiš ispasti pametna in ja najstnicam so še kako vzor, ne bi ble miljarderke drugače. Kaj ima njihova mama bivša stevardesa in že 20 let mrtev oče veze, da so slavne dj ne smeši se več 🤣, noben denar ti ne pomaga, če ljudem nisi všeč te ne spremljajo in fertik. Koliko jih ima denar pa jim ni ratalo uspet in drugič probaj napisat bolj razumljivo kaj želiš povedat pravopis ti dela velike težave.

Od kdaj se pa lepota meri po golem hrbtu in skritem obrazu? 🤦🤦🤣 Vetjetno si tudi sama tako “lepa”, da skrivaš faco pred kamero in daješ telo v prvi plan potem pa pišeš drugim, da so grde, se boš v klet morala skrit kar sama. 🤣🤣🤣

@Omg

Od kdaj se pa lepota meri po golem hrbtu in skritem obrazu? 🤦🤦🤣 Vetjetno si tudi sama tako “lepa”, da skrivaš faco pred kamero in daješ telo v prvi plan potem pa pišeš drugim, da so grde, se boš v klet morala skrit kar sama. 🤣🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
psihologe vprasaj, 23.01.2023 ob 21:49

Vsak normalen starš je ponosen na svojega otroka samo uboge perle kot si ti sprejemajo otroka, če je po njihovem standarsu bog ne daj, da ta uveljavlja svojo voljo. Zato pa je danes toliko otrok in kasneje odraslih s psihičnimi težavami, ki so jim jo povzročile take perle za matere.

 

Najvec odraslih s psihicnimi tezavami je prav med tistimi, ki jim odrasli v otrostvu niso postavljali mej.

Kar tolaži se, vidi se katere imate psihične težave in cele dneve visite po forumih ter komentirate, druge pa uživajo življenje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Lol463, 24.01.2023 ob 04:34

Kar tolaži se, vidi se katere imate psihične težave in cele dneve visite po forumih ter komentirate, druge pa uživajo življenje.

 

Tako je in to komentirajo ponavadi tiste, ki uživajo v življenju saj bi tudi one pa ne morejo in so fouš mladim puncam.

Odgovor na objavo uporabnika
morska sol, 23.01.2023 ob 21:45

Seveda izmaličiš svojega otroka po fenomenu kardašian, sedaj smo ti pa /perla/ drugi krivi, ker nismo ovce, kot si sama v trendu s tremi izjemami poneumljanja svojih otrok.
Pa saj se tudi vidi nimaš svojega besednjaka, še perlo si skopirala, tako kot kopiraš svojega otroka po drugi podobi trenda in mu ne dovoliš, da je unikat, zato pa ima tvoj otrok psihične težave.

Zakaj pa pišeš v množini, saj vemo morska sol, da si ti tudi uporabnik perla, ne si delat utvar pa neko splošno mnenje ustvarjat iz različnih profilov haha. In ja seveda, da je treba tvoj besednjak uporabljat, da dojameš kake bedarije pišeš. Ja tvoja se pa daje dol po wcjih baje je to vidla od mame k se je skrivala pred očetom z ljubicem vsaj tako je učiteljici povedala. Ups

Moja je v 7r pa imajo vse nohte in to take kremplje, da ne vem kako lahko sploh kaj delajo z njimi. Moji ne dovolim pa je edina, ki jih nima tudi na solarij že hodijo mulke in na podaljške, trepalnice pa vse odličnjakinje, ker njihovi starši sponzorirajo šolo. Naša se pa zares uči potem pa dobi slabšo oceno, ker jaz ne doniram toliko kot mame od teh krempljic.

Aja pa učiteljica mi je rekla, da sem sto let za leseno žlico, ko sem povedala, da se mi ne zdi to primerno za šolo in naj gledam svoji hčer. Gledam že ampak kaj, ko pobere same traparije od sošolk.

Odgovor na objavo uporabnika
Margarita784, 24.01.2023 ob 04:56

Moja je v 7r pa imajo vse nohte in to take kremplje, da ne vem kako lahko sploh kaj delajo z njimi. Moji ne dovolim pa je edina, ki jih nima tudi na solarij že hodijo mulke in na podaljške, trepalnice pa vse odličnjakinje, ker njihovi starši sponzorirajo šolo. Naša se pa zares uči potem pa dobi slabšo oceno, ker jaz ne doniram toliko kot mame od teh krempljic.

Pri sinu imajo tudi vse že nohte 9 razred in hodijo vsak mesec na manikuro v salon, mame plačajo. Jaz sem pa neurejena za njih, ker imam svoje naravne nohte nalakirane, sem slišala od treh mam kako so me opravljale, da sigurno nimamo denarja, ker so bojda umetni nohti osnova vsake ženske.

Pri nas v šoli je bilo to vedno nekako prepovedano, a zdaj jim to že dovolijo? 🙂

Pa kakšni umetni nohti plis? Naj si jih nalakira, kaj je narobe s tem? Jesus Christ, folk ni več normalen.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ah ja, 23.01.2023 ob 18:55

Odgovor na objavo uporabnika
prava kava, 23.01.2023 ob 18:52

Omg, ne samo da je grdo kot satan, še škodi. No way, pa nimam nič proti modi in make up-u. To brušenje naravnih in zažiganje krempljev gor pa je resnično nagravžno, nezdravo in nevarno. Komot se kje zahakla in gre skupaj s plastičnim še pravi.

Ok, kar se tega tiče, sem govorila z eno študentko na kozmetični in je povedala, da lah tudi pride do komplikacij, vnetja. Sam to itak ne morš vedet, ali bo kaj narobe ali ne.

Jaz zase vem, da ne bi tvegala.

Za otroke … ne vem, ampak sj pravim – ko sem bila jaz v OŠ, ni bilo še teh akrilnih nohtov. Časi so se spremenili in če bi bila zdaj v OŠ, verjamem avtorici, da ima po cel razred umetne nohte.

Ne, nimajo umetnih nohtov v OŠ. Še v gimnaziji le redko katera.

 

Kakšne vse izgovore si nekateri izmišljujete za slabo znanje svojih otrok..:) Starši tistih, ki imajo dobre ocene, sponzorirajo šolo, hahahha. Torej javni šoli plačujejo, ali kako točno jo sponzorirajo? Od kod se najdete ene budale?:))) Moja dva imata same petice bolj ali manj. Sem mislila, da zato, ker sta bistra in delata domače naloge. Moram moža vprašat, koliko mesečno daje šoli, madona.:)

Odgovor na objavo uporabnika
O, 24.01.2023 ob 04:51

Zakaj pa pišeš v množini, saj vemo morska sol, da si ti tudi uporabnik perla, ne si delat utvar pa neko splošno mnenje ustvarjat iz različnih profilov haha. In ja seveda, da je treba tvoj besednjak uporabljat, da dojameš kake bedarije pišeš. Ja tvoja se pa daje dol po wcjih baje je to vidla od mame k se je skrivala pred očetom z ljubicem vsaj tako je učiteljici povedala. Ups

Psihična bolnica poglej kaj si naklanfala ob štirih zjutraj. A pomirjevala in alkohol ti tokrat  niso prijele, da blodiš o svojih strahovih z wecejw,. Kar si dajala po wcjih skozi boš pa še požrla. Vsaj to se zavedaj, da tega ne prenašaš na svojo hči..

Ups saj boš razumelo, če ne prej pa, ko boš klanfalo nov komentar ob slini, ki se ti cedi iz ust.

 

Popolnoma jasno je, da se z dolgimi in umetnimi nohti, pomanjkljivo oblečene in nalispane v šolah, kitijo dekleta, ki bi rada za seboj potegnila cel voz trenda. Morate razumeti, da so to izjeme, bile tudi nekoč in so tudi danes. Da še vseeno pri večini prevladuje razum, da se v šolo hodi po znanje in ne razkazovati telo.

Umetni nohti niso lepi niti na odrasli ženski  kaj šele na troku v osnovni šoli. Ste videli kdaj, kako izgleda njen pravi uničen noht, na ženski, ki ji umetno narejen odpadel ali se je en del zlomil? Zelo zelo grdo in marsikatera iz sramu niti ne upa priznati, kako to boli. Saj zaradi brušenja nohta in kemije na njen noht, ki pod umetnim ne diha, umira koža.

Nimam se za neko starokopitno mamo in tudi moja hči je že iz šole. Na srečo, kot vidim zdaj po teh kozlarijah.

In ne, niti slučajno ne bo smrklji v OŠ, še v srednji ne, dovolila in plačala umetnih nohtov. Halo????

Ne vem, kako mi je uspelo (sem imela očitno precej sreče, ali kaj), da hči ni nikoli težila, da hoče imeti nekaj, kar imajo sošolke. Pa je hodila na eno kao elitnejših gimnazij, kjer je bilo vse sorte. Je pa res, da sem ji bila vzor brez umetnih nohtov, minimalno naličena in vseeno urejena.

Odgovor na objavo uporabnika
Nohti, 23.01.2023 ob 18:41

Nečakinja hoče umetne nohte, menda jih imajo vse sošolke. Sestra ji verjame in ji bo to plačala, da ne bo revica edina brez. Jaz sem malce bolj v letih pa ne verjamem vsega kar slišim. Ali se res čisto za časom ? A je zdaj res normalno in nujno v sedmem !!!!!!!  imet umetne nohte ? Ni ja, maskaro je imela že pri devetih letih.

No vsa dekleta jih nimajo. Moja hči je v 2. letniku pa jih še ni imela. Ima kar nekaj prijatelic pa nobena še ni imela umetnih nohov. Sin je v 9. razredu in kolikor vem tudi njegove sošolke nimajo umetnih nohtov.

Pa nismo doma nekje v hribih. Smo ven iz Lj a hči hodi v Lj v šolo in tudi večina prijatelic ima iz tam.

Mislim, da so pri mladih umetni nohti in pa nalakirani nohti ven sploh niso aktualni. Tudi kolikor vidim se ne ličijo toliko kot so se pred 20-30 leti

Odgovor na objavo uporabnika
Foušija je hudič, 23.01.2023 ob 20:11

@Verjamem

Si jim fouš, ker ti svoji hčerki nisi mogla privoščit tega kar imajo najstnice rade? Sigurno ima hčerka še danes travme, ker ima tako konzervativno in frustrirano mamo.

 

7.r so 13 letniki!

Barvani lasje, make up in umetni nohti na 13 letnih deklicah?!

 

New Report

Close