Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Umetni nohti 7 razred, da ali ne ?

Umetni nohti 7 razred, da ali ne ?

Odgovor na objavo uporabnika
vprašanje485, 25.01.2023 ob 11:19

Odgovor na objavo uporabnika
ena mama736, 25.01.2023 ob 11:02

Smešno mi je, pišete kot da je urejenost ne združljiva z znanjem. Moja hči nosi gel nohte že od srednje šole, sicer ne dolge kremplje, ampak svojo dolžino in po navadi kožno roza. Je povedala, da ji je fajn, ker si naredi nohte in potem cel mesec o tem ne razmišlja, če pa si je doma samo polakirala nohte, so se ji pa že drugi dan okrušili. No moja hčerka je končala faks, ima zaposlitev, družino. Je normalna mlada ženska. Opažam, da pa ogromno maminih hčerkic, ki so jih v vato zavijali (ja nohti pa ne, to je za cipe, ja tangice niso za mlade punce, ne smeš se s fanti družit, pomembne so le ocene v šoli), so pri 25+ letih še vedno amebe, ki si gat same ne zmorejo obleči. Pustite hčerkam svobodo, niso vaša last.

Torej jo moti okrušen lak, ne moti jo pa da ima četrt nohta narastka brez gela. To vam je lepo in urejeno? Mogoče bi denar raje dala za boljše lake ki se ne okrušijo v dveh dneh? Aja ne, potem je treba tedensko to urejat. Je bolj estetsko hoditi z pol nohta brez gela okoli.

Če kaj delaš po hiši (npr. pomivaš posodo) se ti pa tudi Chanel lak okruši, če pa samo sediš in učbenike bereš, pa verjamem da ne. Glede narastka, če greš na 3 tedne k kozmetičarki in izbiraš naravne roza-rjave odtenke ta narastek skoraj opazen ni.

Odgovor na objavo uporabnika
ena mama736, 25.01.2023 ob 11:27

Če kaj delaš po hiši (npr. pomivaš posodo) se ti pa tudi Chanel lak okruši, če pa samo sediš in učbenike bereš, pa verjamem da ne. Glede narastka, če greš na 3 tedne k kozmetičarki in izbiraš naravne roza-rjave odtenke ta narastek skoraj opazen ni.

Dnevno delam stvari v gospodinjstvu in ostalo, pa se mi niti približno ne okruši lak v parih dneh. Moraš seveda nohte tedensko urediti in pravilno nanesti podlak, lak in nadlak. Ampak to preveč dela a ne? In ti mogoče misliš da se narastek ne vidi, ampak se. Ker je gel debelejši in je zelo opazno. Da o kožici ki je ne tikaš en mesec ne govorimo. Urejene roke pač to niso. Je dosti bolj urejena ženska, ki nima nalakiranih nohtov kot pa ženska s tem narastkom.

Za reptilsko usmerjene je normalno ja,se vsaj vidi kdo je kdo

New Report

Close