Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Unicil kip Marije

Unicil kip Marije

Samo tist nos in božje obličje bo en majster popravil. Par kil gipsa. Pa ni to 100 000 € škode.

Za ta keš popravi en plastik kirurg 100 ‘Marij’ v še živečem stanju! :)[/quote]

ja, vidim, da se precej razumeš na to.
Če nam jutri naprimer nekdo sestreli Ljubljanski grad, lahko tudi za zelo poceni tja gor, postavimo le kuliso, oziroma ulijemo novega z betona. Bravo. Turisti bodo kar drli. Res bomo imeli kaj pokazat.[/quote]

Res je bilo bolano! Upam, da ga dobijo.

Je pa zdaj rekel župnik na TV, da nihče – oz. je predrago, da zavarujejo vse.
Se bodo že zmenili. Kam dajo cerkvenjaki ves denar?

V naši fari smo imeli enega – vse se je obnovilo, vse kapelice, križi. Pride en drug, ni nič. Pa vsi so skrbeli za mladež, verouk 🙂 pogrebe, ni da ni.
Prav je, da se vzdržujejo cerkvice po hribih in njihovi zvonovi so nam vsem v opomin.
Kje vse stojijo cerkve – kako so jih zgradili??
Lahko pa zaklenejo vrata ali pa postavijo mreže.
Jebxga – taki cajti so! 🙁 Žalostno!

Če ne bodo pvoedali njegovega imena potem se ve koliko je ura, da je bil tujec tako, kot niso hoteli povedati imena tistega kvazi Nemca, ki je ubil Slovenskega policista.

Pa naj še kdo reče, da katoliki niso podobni muslimanom.

A se samo meni zdi sumljivo, da so kamere not? To folk snemajo med mašo?

Pa naj še kdo reče, da katoliki niso podobni muslimanom.[/quote]

Sarkazem! 🙂 Saj veš, da so v imenu boga delali VSI grozljiva mučenja? Eni še danes! Ali pa kako drugače grenijo/pomagajo …..danes.

Oh, premalo je besed, s katerimi bi obsodili ali hvalili naše življenje!

Oh, kakšne pišete, res imate IQ<60!

Dobro vemo, da Marijo spoštujejo in cenijo vsi (mi, katoliki, pravoslavci pa tudi muslimani!) razen …..me prav zanima, če veste? Odg. bo nižje :).

Vesel oče

Odg.: Razen protestantov. Za njih je bila Marija pač kurba. Sem spadajo torej predvsem predstavniki Lutrove vere, Adventisti itd. itd.

Krivca je torej potrebno iskati med njimi!

http://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwif44eVhL7QAhWMVRoKHVlFDEAQFggZMAA&url=http{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fwww.adventisti.si{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fpredstavitev{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fkje-smo{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fslovenija{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fljubljana.html&usg=AFQjCNHXwQzYOrzqEbXQs3K4869YuCXmbA&sig2=s_a70Md3AkT2T13JD8UoRQ&bvm=bv.139782543,d.d2s

Se strinjam. Upam, da ga bodo ujeli in da bo vse življenje delal za odplačilo škode, ki jo je povzročil. Seveda pa se to ne bo zgodilo, če se bo ugotovilo, da je tip “premaknjen” v glavi. Taki najbrž ne morejo odgovarjati za svoja dejanja, tudi finančno ne.

Če bi kdo poškodoval kakšen partizanski spomenik, bi storilca že davno imeli.
Da sploh ne omenim, kako bi to na vseh naših komunajzarskih medijih objavili kot prvo in najpomembnejšo top novico na prvih straneh 100x na dan.

Ko se je ugotovilo kdo je oseba so obraz morali zakrit.

Se spomnite ljubezenske zgodbe zoofilije v hlevu?Storilcu so prav tako zakrili obraz.

Človeku zakrijejo obraz,sprašujejo:A ga kdo prepozna?

Upajo da ga noben ne prepozna oziroma da nekdo omeni nekoga,ki mu lahko podtaknejo.

Na linkih, ki sem jih prilepila včeraj, ni zakrit!

Na linkih, ki sem jih prilepila včeraj, ni zakrit![/quote]

nekdo je v eni temi včeraj nalepil linke oz video kako afriški muslimani demolirajo cerkve..mislim da v franciji..
zelo podoben pristop..

Pustite raje ugibanja. Naj roka pravice ugotovi, zato jo imamo . In pri tem bi morali državljani vztrajati

je pa tole dejanje samo še en dokaz, kako lahko je v Sloveniji vzet kladivo in namahat kogarkoli; nekoga v množici v javnosti, doma za štirimi stenami ali pa kipec v cerkvi.

Takega izprijenca bi bilo treba izgnat iz države, ne glede na to, kaj ga je nagnalo k temu dejanju – ni opravičila, ker tokrat je pelo po kipcu, naslednjič bo pa v javnosti mahal okoli sebe ali streljal po množici – pa četudi ni migrant, če je državljan Slovenije.
Nisem tudi zagovornik RKC-ja kot inštitucije, spoštujem pa vero in zgodovinsko zapuščino in znamenitosti in si cerkve s pritiklinami ogledujem povsod po svetu kot znamenitosti, to me pritegne, ostalo ne. Menim tudi, da je ocena škode na 100.000 eur malo pretirana: RKC je pač RKC -požrtna na denar 🙂

Na linkih, ki sem jih prilepila včeraj, ni zakrit![/quote]

nekdo je v eni temi včeraj nalepil linke oz video kako afriški muslimani demolirajo cerkve..mislim da v franciji..
zelo podoben pristop..[/quote]

le zakaj je ta tema (kjer je link na omenjeni video) pobrisana???
ali lahko kdo odgovori!! moderatorji..???

Očitno ima neka ustanova spet dneve odprtih vrat, ker zdaj opažam, da si se spet začel pojavljati v zadnjih dneh. Katolike je lahko sram, da imajo takega bolnika med sabo… ampak očitno jih imajo toliko med sabo, da so jih že navajeni.
Na forumu širiš sovraštvo, zaničuješ druge veroizpovedi, si odkrit Hitlerjev simpatizer – kaj vse boš še napisal, preden te bo opazil kakšen moderator???

Kdorkoli je lahko bil. Je pa dejanje tega kdorkoli podobno opicam v dzungli in njihovemu poslu. Kip je umetnosko delo in nimam nobenega spostovanja do izrodkov,ki unicijo namerno eno tako lepo staro umetnisko delo. V cerkavah si rada ogledam arhitekturo in umetnost. Kip nikoli vec ne bo tak kot je bil,ceprav ga bojo restavrirali strokovnjaki.
Samo zatucan v glavo ubit seljo naredi kaj takega.

tolko kot je krščanstvo pralo glave svojim ovčkam, jih vsi komunisti sveta ne morejo[/quote]
Mogoče ne, ampak so le usepli. Dokazov je par tukaj zograj.

Pustite raje ugibanja. Naj roka pravice ugotovi, zato jo imamo . In pri tem bi morali državljani vztrajati

je pa tole dejanje samo še en dokaz, kako lahko je v Sloveniji vzet kladivo in namahat kogarkoli; nekoga v množici v javnosti, doma za štirimi stenami ali pa kipec v cerkvi.

Takega izprijenca bi bilo treba izgnat iz države, ne glede na to, kaj ga je nagnalo k temu dejanju – ni opravičila, ker tokrat je pelo po kipcu, naslednjič bo pa v javnosti mahal okoli sebe ali streljal po množici – pa četudi ni migrant, če je državljan Slovenije.
Nisem tudi zagovornik RKC-ja kot inštitucije, spoštujem pa vero in zgodovinsko zapuščino in znamenitosti in si cerkve s pritiklinami ogledujem povsod po svetu kot znamenitosti, to me pritegne, ostalo ne. Menim tudi, da je ocena škode na 100.000 eur malo pretirana: RKC je pač RKC -požrtna na denar :)[/quote]

Kam boš izgnal storilca, ko/če se izkaže, da je to bil Slovenec?

Pustite raje ugibanja. Naj roka pravice ugotovi, zato jo imamo . In pri tem bi morali državljani vztrajati

je pa tole dejanje samo še en dokaz, kako lahko je v Sloveniji vzet kladivo in namahat kogarkoli; nekoga v množici v javnosti, doma za štirimi stenami ali pa kipec v cerkvi.

Takega izprijenca bi bilo treba izgnat iz države, ne glede na to, kaj ga je nagnalo k temu dejanju – ni opravičila, ker tokrat je pelo po kipcu, naslednjič bo pa v javnosti mahal okoli sebe ali streljal po množici – pa četudi ni migrant, če je državljan Slovenije.
Nisem tudi zagovornik RKC-ja kot inštitucije, spoštujem pa vero in zgodovinsko zapuščino in znamenitosti in si cerkve s pritiklinami ogledujem povsod po svetu kot znamenitosti, to me pritegne, ostalo ne. Menim tudi, da je ocena škode na 100.000 eur malo pretirana: RKC je pač RKC -požrtna na denar :)[/quote]

Kam boš izgnal storilca, ko/če se izkaže, da je to bil Slovenec?[/quote]
Na Dob?

Mediji so objavili to sliko storilca.

[img]http://siol.net/media/images/2016-47/razbitikip.jpg[/img]

Kam boš izgnal storilca, ko/če se izkaže, da je to bil Slovenec?[/quote]
Na Dob?[/quote]

Spraševala sem kam, ker je bilo napisano “… izprijenca bi bilo treba izgnat iz države…”, Slovenca ne moreš izgnati.

to je cerkcena last, cerkev pa ni Slovenija, je ločena od države … aja, ni?

to je cerkcena last, cerkev pa ni Slovenija, je ločena od države … aja, ni?[/quote]

Cerkev kot inštitucija je ločena, cerkve kot zgradbe, slike, kipi … pa so kulturna dediščina in državni proračun tudi krije precejšen del stroškov za vzdrževanje.

to je cerkcena last, cerkev pa ni Slovenija, je ločena od države … aja, ni?[/quote]
To spada pod kulturno dediščino. Za lažjo predstavo, tvoj telefon bo to dosegel v….. nikoli.


Na Dob?[/quote]

Spraševala sem kam, ker je bilo napisano “… izprijenca bi bilo treba izgnat iz države…”, Slovenca ne moreš izgnati.[/quote]
Ok, a Dob ti pa ni všeč. Kaj pa nazaj na FDV?

če bogec vse vidi in ve … zakaj pa imajo kamere v cerkvi?

New Report

Close