Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uničila sem si življenje

Uničila sem si življenje

Ste pa orng not padli v tako staro temo, heeh.
Še en dokaz kako boljši je bil prejšen sistem na sč. Zgleda, da si vsi, ki sem uletavamo želimo akcije v rangu takih grešnic, kot je ta avtorica pred dvemi leti, da kaj pokomentiramo.
Pišete pa o ljubezni in zaljubljenosti,….. tist, ki to čaka v zrelih letih in je na ta račun trdoglavo sam, v smislu, sej bo prišel/a taprav/a, živi v smislu…. sanja svinja kukuruz.

Upam, da mož čimprej spregleda in te zapusti.

zakaj bi jo zapustil? A NJEMU kaj manjka? Sploh če ga še oralno in analno zadovolji.

Tako je.[/quote]
In kaj točno vama pomeni ljubeč odnos?
Živeti z možem v bratski ljubezni?
Živeti z možem, ki je samo cimer?[/quote]

V tej temi je moje življenje nepomembno.
Jaz imam z možem svojo zgodbo, to je najina ljubezen, najina družina in na to vezane naše želje, potrebe. Kar je nama bistvenega pomena bo nekomu drugemu povsem nepomembno.

Čisto vsak bi se pa pred ustvarjanjem družine moral zavedati v kaj se spušča in da v trenutku, ko se odločimo za otroka ne gre več zgolj za naše potrebe in želje ampak tudi za potrebe in želje otroka.
Seveda preko določenih stvari ne moremo pa vendar nič ne nastane iz nič. Potrebno se je vsak dan potruditi, graditi in negovati. Do zadnje minute življenja.

Izbira partnerja zgolj na podlagi materialnih vidikov, vodi v čustveno praznino.
Zato, ker izbira odseva našo notranjost in zato čustveno prazen odnos, odseva čustveno revnega človeka.

Ko berem take teme pa si rečen, da je pa kar fajn, da sem samska.
Nimam partnerja, ki bi bil z mano samo zaradi denarja. Kaka sreča, da me ne cenijo samo na podlagi denarja.
In ni mi treba seksati z nekom, ki ga ne ljubim, samo zato, ker je bogat. Ni mi treba biti prostitutka.

Potem pa res dojameš, da je bolje biti samski kot kaj takega.

A lahko še kaj bolj starega od tele teme ven potegnete iz arhiva? Baba-avtorica, ki je s to svojo zgodbo začela, je verjetno že trikrat zamenjala tipa, ker ji je bilo pri prvem očitno predobro. Potem je najbrž šla k ta drugmu, o katerem je pisala, tam je ugotovila, da samo kemija nič ne prinese in da mora biti tudi kemija podprta z JURČKI, ker brez njih se hitro glajza, zato je sedaj mogoče naletela na takega, ki ima oboje, ali pa nekje sama v najemniški sobi sedi vsa depresivna in se kesa zaradi svoje neumne pameti in prepolne riti v preteklosti.
Če je pa kera potegnila tole temo ven, ker ima isto situacijo, pa se sprašujem, kaka logika je to, da ne moreš sam odpreti novega posta in opisat svoj primer na novo, potem pa brskaš za 125 odgovori, da najdeš še kakšnega, ki je namenjen tvojemu primeru….res bedno, ni kaj. Folk, ste čisto brez domišlije.


In kaj točno vama pomeni ljubeč odnos?
Živeti z možem v bratski ljubezni?
Živeti z možem, ki je samo cimer?[/quote]

V tej temi je moje življenje nepomembno.
Jaz imam z možem svojo zgodbo, to je najina ljubezen, najina družina in na to vezane naše želje, potrebe. Kar je nama bistvenega pomena bo nekomu drugemu povsem nepomembno.

Čisto vsak bi se pa pred ustvarjanjem družine moral zavedati v kaj se spušča in da v trenutku, ko se odločimo za otroka ne gre več zgolj za naše potrebe in želje ampak tudi za potrebe in želje otroka.
Seveda preko določenih stvari ne moremo pa vendar nič ne nastane iz nič. Potrebno se je vsak dan potruditi, graditi in negovati. Do zadnje minute življenja.[/quote]
ravno tako je brez pomena prepričevati človeka, da naj vztraja pri nečem, v čemur se počuti izgubljenega. Ti imaš svojo zgodbo, avtorica svojo, jaz svojo. deklica, ki odrašča pa ima možnost pisati svojo. In ob srečni mami ji bo zgodba bolj naklonjena kot on mami, ki njenega očeta ne ljubi. Ko se že toliko poudarja dobrobit otroka ;).


In kaj točno vama pomeni ljubeč odnos?
Živeti z možem v bratski ljubezni?
Živeti z možem, ki je samo cimer?[/quote]
Če si samo hipotetično predstavljamo, da je ta ženska šla v odnos s tistim v katerega je zaljubljena, ji še zato ni prihranjeno delo na sebi in delo na odnosu, če bo želela imeti ljubeč odnos.

Zato nekateri res nimajo nič, razen slabe tolažbe o tem, kako so “srečno” samski.[/quote]
To zagotovo. A tu izhajamo iz dejstva, da ona svojega moža ne ljubi. Ima ga rada kot brata.
Vse življenje delamo na sebi, a v zlaganem odnosu bo nazadovala, ne pa se razvijala naprej.
Vsaka laž te potisne korak nazaj.
In vsaka presnica, ne glede na to, kako je boleča, te potisne korak naprej.
Đabe ti je nekaj negovat, če si lažeš. Če lažeš njemu. Če lažeš otroku.
Samo nekateri pač radi živijo v laži in negujejo zvezo, zato, da se lahko svetu kažejo v kako “srečnem” zakonu so ;).


Se ti pridružujem. Si bi pa želel, da bi bilo drugače.


general, kje ti živiš?
Velikokrat sem brala nesrečne ljubezenske resnične zgodbe, ko je ŽENSKA naredila samomor. nedolgo nazaj je bilo na FBju ,ko je ubila sebe in otroka8ali je on preživel?), zaradi bednega moškega.
še nikoli pa nisem slišala, da bi moški naredil samomor zaradi ženske.
Slišala pa se, da oni radi naredijo samomor, ko jim biznis propade, ko bankrotirajo. ja, za take samomore sem pa že slišala.
Dedci ne bodo nikoli jokali za babo, še manj se zaradi ženske ubijali. Nekatere babe so čustveno odvisne od moških in niso nič, če moškega nimajo. In taka baba bo samomor delala.


general, kje ti živiš?
Velikokrat sem brala nesrečne ljubezenske resnične zgodbe, ko je ŽENSKA naredila samomor. nedolgo nazaj je bilo na FBju ,ko je ubila sebe in otroka8ali je on preživel?), zaradi bednega moškega.
še nikoli pa nisem slišala, da bi moški naredil samomor zaradi ženske.
Slišala pa se, da oni radi naredijo samomor, ko jim biznis propade, ko bankrotirajo. ja, za take samomore sem pa že slišala.
Dedci ne bodo nikoli jokali za babo, še manj se zaradi ženske ubijali. Nekatere babe so čustveno odvisne od moških in niso nič, če moškega nimajo. In taka baba bo samomor delala.[/quote]

Zdenska vas, umor in samomor v Krškem (neki privatniki kao), potem Grosuplje, pa Kamnik, da o neodmevnih samomorih ne govorim. Je pa res, da človek samomora ali umora ne naredi zaradi drugih, ampak zaradi sebe.

Pa kolk je bilo zgodb po mon-u, da je bivši težil, zalezoval..


ženske samo tako lizale svoje ranjeno srce in ponos. Tudi vsi ti napadi na očeta so zgolj in samo zaradi ranjenega ponosa ženske. Češ v stilu- bom pra-sica, ker me je taku zajebu. Bo že vidu.
Nekako v tem stilu.
Na te monovske čenče ne dam dosti.

Cipa se ne nardi, cipa se rodi in avtorica ti si pač cipa. Bogi tvoj mož 🙁


general, kje ti živiš?
Velikokrat sem brala nesrečne ljubezenske resnične zgodbe, ko je ŽENSKA naredila samomor. nedolgo nazaj je bilo na FBju ,ko je ubila sebe in otroka8ali je on preživel?), zaradi bednega moškega.
še nikoli pa nisem slišala, da bi moški naredil samomor zaradi ženske.
Slišala pa se, da oni radi naredijo samomor, ko jim biznis propade, ko bankrotirajo. ja, za take samomore sem pa že slišala.
Dedci ne bodo nikoli jokali za babo, še manj se zaradi ženske ubijali. Nekatere babe so čustveno odvisne od moških in niso nič, če moškega nimajo. In taka baba bo samomor delala.[/quote]

To je tudi tisto, kar vas najbolj matra: spoznanje, da glupih descev vseeno niste mogle toliko zmanipulirat, da bi zaradi vas padli v depresijo in na štrikih bingljali. Samoljubne, domišljave babe smatrate za osebno žalitev, ko po razvezi desci najdejo druge spolne objekte, namesto da še leta po kolenih lezli za vami, vas rotili in umirali v psihozah. To bi bil pravi futer za vaš napihnjen ego in zgodba za frendice pri kofetu, ko bi jim zmagoslavno pripovedovale, kako ste bivšim prascem dale lekcijo, ki je ne bodo nikoli pozabili.


general, kje ti živiš?
Velikokrat sem brala nesrečne ljubezenske resnične zgodbe, ko je ŽENSKA naredila samomor. nedolgo nazaj je bilo na FBju ,ko je ubila sebe in otroka8ali je on preživel?), zaradi bednega moškega.
še nikoli pa nisem slišala, da bi moški naredil samomor zaradi ženske.
Slišala pa se, da oni radi naredijo samomor, ko jim biznis propade, ko bankrotirajo. ja, za take samomore sem pa že slišala.
Dedci ne bodo nikoli jokali za babo, še manj se zaradi ženske ubijali. Nekatere babe so čustveno odvisne od moških in niso nič, če moškega nimajo. In taka baba bo samomor delala.[/quote]

To je tudi tisto, kar vas najbolj matra: spoznanje, da glupih descev vseeno niste mogle toliko zmanipulirat, da bi zaradi vas padli v depresijo in na štrikih bingljali. Samoljubne, domišljave babe smatrate za osebno žalitev, ko po razvezi desci najdejo druge spolne objekte, namesto da še leta po kolenih lezli za vami, vas rotili in umirali v psihozah. To bi bil pravi futer za vaš napihnjen ego in zgodba za frendice pri kofetu, ko bi jim zmagoslavno pripovedovale, kako ste bivšim prascem dale lekcijo, ki je ne bodo nikoli pozabili.[/quote]
Ma meni ne. Jaz sem že precej let samska in nočem rinit v zvezo, ker nisem sposobna ustvariti kvalitetne zveze. Da bi pa bila z enim, ki tudi ne zna ustvariti kvalitetne zveze, mi pa ni. To bi pa bilo namreč edino, kar bi lahko dobila. Bolje sam, kot dva nesposobna za zvezo skupaj ;).

Ene pravite, da je treba čakat na pravega, ob katerem se čuti kemija. Kaj pa če tak ne pride? Ena pač niso te sreče. Mar naj se odrečejo svojemu poslanstvu biti matere in ostanejo neizpolnjene ter nepopolne ženske? Za vzvišen cilj bi moral vsak malo potrpeti. Tako ženska ob možu, ki je dober in primeren, moški pa še sploh.

Jaz sem se poročila iz čiste ljubezni, in tudi jaz sem bila tista, ki sem si uničila življenje, ker nisem pogledala na to ljubezen s pametjo. Obojega pol. Pa četudi ni ne vem kakšne kemije.
Ti si na drugem koncu. Šla si v odnos le s pametjo, ne pa z ljubeznijo. Lahko si naivna in misliš, da bo odnos s tistim, ki ga boš res ljubila lahko boljši. Vprašanje pa je, če ti ne bo nekoč zelo žal. Če imaš mirno in urejeno družinsko življenje je to ogromno. Na tebi pa je, da se potrudiš, da bo odnos s tvoje strani boljši – zelo napačno je namreč razmišljanje, da ne more biti, ker ni kemije. Vse se da, če se hoče. Vprašanje je torej samo eno: hočeš ali nočeš? Če nočeš, se loči, če hočeš, vlagaj v odnos.

Ni treba. Lahko naredijo kot avtorica, lahko se oplodijo s kakšnim mimobežnikom, gredo na umetno oploditev.
Avtorica je pred 10 leti ravnala tako kot je mislila, da je prav. sedaj je ugotovila, da ne more tako živet do konca in je prav, da spremeni življenje.

Imaš prav. Tudi brez kemije se da. Samo možu naj dovoli, da ga namoči kje drugje, kjer bo kemija, oz. naj se zaradi take malenkosti preveč ne sekira in obratno. Bistvo je, da onadva živita v ljubečem in izpolnjujočem odnosu.

Imaš prav. Tudi brez kemije se da. Samo možu naj dovoli, da ga namoči kje drugje, kjer bo kemija, oz. naj se zaradi take malenkosti preveč ne sekira in obratno. Bistvo je, da onadva živita v ljubečem in izpolnjujočem odnosu.[/quote]

saj ni videt, da bi mož imel probleme. avtorica se mora drugje naužiti metuljčkov, pa boste vsi srečni.
Ker se še nihče ni zmotil in popravljanje napak ni dovoljeno

Ce imas otroka, ste druzina. To je tvoja prva skrb. Ne unicuj je zaradi tistih nekaj iskric do drugega.

Joj, kje najdete take tipe, bogate, pa še postavne, mene pa rajcajo taki, ampak me ne obrajtajo 🙁 Pomoje vse ki pišete to tukaj mal nakladate al so pa v resnici ene grdobe ala Trump, in se vam zato vse upira. Js bi bogatega+ sexy mela takoj, sam mora bit res lep z gostimi lasmi, pa lep obraz, atletska postava, pa ne sme ga motit, da sm jaz brezposelna…

Dejstvo je, da so po navadi ženske tiste, ki ne zmorejo brez partnerja.

New Report

Close