Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Urgenca Ljubljana-zdaj!

Urgenca Ljubljana-zdaj!

Odgovor na objavo uporabnika
Lara453, 23.10.2021 ob 21:13

Kaj bos pa naredil?Poklical vodilnega ukc al kaj😂

Ko pridete na vrsto pac boste sprejeti in ne jokajte

No daj pohiti. A si že bla ti na vrsti, da te doktor obdela? Daj pocukaj ga za rokav da pohiti

Ne sekiraj se,me obdela saj eden vsak dan,pa še poročen je.Nisem jaz kriva da ima trapasto ženo.

Odgovor na objavo uporabnika
pred dvemi tedni, 23.10.2021 ob 20:45

Urgenca v Izoli. S sinom prišla, imel 40 vročine, ki mu ni padla nikakor, 5 dni po cepljenju, polna usta herpesov, po žrelu, povsod, ni mogel niti požirat, sploh se ni zavedal kje je, komaj je prišel do avta, sva ga z možem podpirala… so nas posedli zunaj, ker ni imel PTC očitno… po pol ure je zlezel skupaj, mož šel trkat na vrata, nikamor ni šlo, trije ljudje pred nami. samo varnostnik je bil zunaj, smo rekli varnostniku, naj dobi kakšno sestro, ker fant ne more več, je kar gorel. Tip je trkal, šel not, prišel nazaj, da ne najde nikogar, da pa bo gotovo kmalu… čez 20 min še nič. Smo šli domov, mož v lekarno po neke konjske tablete proti vročini, ki jih je sam plačal. Sem sina hladila z obkladki in celo noč prebedela, ker se mu je bledlo. Mož klical na urgenco in jih nazjal, kaj si mislijo, da so ga toliko časa pustili čakat. So se nekaj izgovarjali na gnečo (v 45 min kar smo bili tam, je šel eden not in prišel ven čez 15 min, potem pa niso nikogar več sprejeli).

KATASTROFA!! Sin se je sicer zlizal, ampak niti prijavili niso na NIJZ stranskega učinka cepiva, niti njegov zdravnik ne nihče drugi. To, v kar se je zdaj zdravstvo spremenilo, ni za nikamor.

In tole naj verjamemo, da si vlekla sina na urgenco in revček niti stati ni mogel, gobec in žrelo v herpesu (kar sploh ne more imeti  nobene povezave s cepivi), potem pa ste se premislili zaradi nekakšne žurke v bolnici in sinkota odpeljali nazaj domov.  Aja, vmes je šel še možek po nekakšne tablete (čeprav mu prej več dni nisi zmogla zbiti vročine) bla bla bla.  Potem je možek klicaril na urgenco in jim jebal mater, bla bla bla.

 

Pa kje se najdete debili s takimi zgodbami?

 

Tistemu trolu, ki nabija z današnjo neobravnavo na urgenci v LJ, 9 jih imajo v obravnavi, 1 čaka.  Noben kritičen.

 

Gamad pokvarjena.

 

Daj povej, katere tabletke je tvoj mož kupil?

Odgovor na objavo uporabnika
Lara453, 23.10.2021 ob 21:18

Ne sekiraj se,me obdela saj eden vsak dan,pa še poročen je.Nisem jaz kriva da ima trapasto ženo.

Ne provociraj bz.

Treba je pripeljat do referenduma, kjer bomo odločili, da zdravniki iz javnega zdravstva ne morejo delati  tudi v zasebnem!

In da ne bomo več plačevali dodatnega zavarovanja.  Povsod pobirajo denar, deluje pa nič!

Zato ker samo žurajo in jim je vseeno za ljudi.

Odgovor na objavo uporabnika
tepst take dihurje, 23.10.2021 ob 21:56

In tole naj verjamemo, da si vlekla sina na urgenco in revček niti stati ni mogel, gobec in žrelo v herpesu (kar sploh ne more imeti  nobene povezave s cepivi), potem pa ste se premislili zaradi nekakšne žurke v bolnici in sinkota odpeljali nazaj domov.  Aja, vmes je šel še možek po nekakšne tablete (čeprav mu prej več dni nisi zmogla zbiti vročine) bla bla bla.  Potem je možek klicaril na urgenco in jim jebal mater, bla bla bla.

 

Pa kje se najdete debili s takimi zgodbami?

 

Tistemu trolu, ki nabija z današnjo neobravnavo na urgenci v LJ, 9 jih imajo v obravnavi, 1 čaka.  Noben kritičen.

 

Gamad pokvarjena.

 

Daj povej, katere tabletke je tvoj mož kupil?

Kaj ti ni jasno, mona? Nič ne provociram. Če znaš brat, si preberi v kakšni tuji literaturi stranske učinke teh cepiv. Eden od 1000 dobi hud napad herpes simplexa ali zosterja, pa to tista varianta, ki se ji reče slinavka, ki jo imajo mali otroci, samo da je v tem primeru bilo še veliko huje, še zdaj ni v redu.

In kaj te še mede? Nisem rekla da ao imeli zurko, ampak da ni bilo nikogar ven. In ja, z možem sva ga popokala v avto, ker je bil že čisto ne odziven. Tablete niso pomagale. Tam nismo mogli več čakat, ker je skup padel, kar spolzel s sedeža. Ja, mož je šel po svečke Voltaren. Kaj še ni jasno, budala?

In kaj delaš na forumu, če ljudje čakajo? Lenoba smrdljiva nesposobna, spravi se delat ne pa da za nas denar grejes rit na toplem in mogoče zraven se natepavas banano. Ti si tam samo po zaslugi davkoplačevalcev. Mrs!

na spletni strani agencije za zdravilain medicinske pripomocke… tam lahko sama prijaviš… naredi to… tam so navodila

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pred dvemi tedni, 23.10.2021 ob 22:30

Kaj ti ni jasno, mona? Nič ne provociram. Če znaš brat, si preberi v kakšni tuji literaturi stranske učinke teh cepiv. Eden od 1000 dobi hud napad herpes simplexa ali zosterja, pa to tista varianta, ki se ji reče slinavka, ki jo imajo mali otroci, samo da je v tem primeru bilo še veliko huje, še zdaj ni v redu.

In kaj te še mede? Nisem rekla da ao imeli zurko, ampak da ni bilo nikogar ven. In ja, z možem sva ga popokala v avto, ker je bil že čisto ne odziven. Tablete niso pomagale. Tam nismo mogli več čakat, ker je skup padel, kar spolzel s sedeža. Ja, mož je šel po svečke Voltaren. Kaj še ni jasno, budala?

Še opravičujem ker motim vajino debato.

In kako ste odreagirali? Ste podali prijavo, ste na ministrstvo za zdravje in osebnemu zdravniku pisno seveda, poslali prijavo stranskih učinkov v obravnavo in seznanitev?

Upam, da da.

Kar se pa tiče tega, da ste zapustili urgenco, če je res, tega se ne počne, lahko bi se fantu dogajalo kot Katji.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pozdrav soncu, 23.10.2021 ob 22:38

Še opravičujem ker motim vajino debato.

In kako ste odreagirali? Ste podali prijavo, ste na ministrstvo za zdravje in osebnemu zdravniku pisno seveda, poslali prijavo stranskih učinkov v obravnavo in seznanitev?

Upam, da da.

Kar se pa tiče tega, da ste zapustili urgenco, če je res, tega se ne počne, lahko bi se fantu dogajalo kot Katji.

 

Podali prijavo na zdr. inšpekcijo, zgodilo se ni še nič, vsaj da bi vedeli ne. Na insistiranje pri osebnem zdravniku, ki je rekel, da teh stranskih pojavov ne pozna, se je pozanimal in javil, da se pri nas tega ne vpisuje med strsnske učinke cepljenja, saj bolezen najbrž nima zveze s cepljenjem. V tujini se tak nspad herpesa vpiše med stranske učinke, seveda ne povsod. Ja, seveda sem imela v vidu predvsem zaplet zaradi možganskih krvavitev. Tolažilo me je to, da sin ni imel glavobola. Pa tudi visoka vročina ni ravno značilna za to. Ne, jasno je bilo, da gre za herpes simplex napad.

    Marsikdo zapusti urgenco, ker enostavno ne zmore tam sedeti 3 ure. Pa to ne govorimo o nabasani urgenci, ampak parih ljudeh, ki čakajo ure dolgo. Ko ni nikogar not od pacientov, novih pa ne poklicejo po pol ure ali več. Ali pa tisti opečeni malček, ki je 40min čakal..

Odgovor na objavo uporabnika
Tudi mi, 23.10.2021 ob 22:58

    Marsikdo zapusti urgenco, ker enostavno ne zmore tam sedeti 3 ure. Pa to ne govorimo o nabasani urgenci, ampak parih ljudeh, ki čakajo ure dolgo. Ko ni nikogar not od pacientov, novih pa ne poklicejo po pol ure ali več. Ali pa tisti opečeni malček, ki je 40min čakal..

Če zapustiš urgenco, ker se ti ne da čakat nimaš tam sploh kaj iskat, ker tvoje stanje ni resno. Pa kaj ste bolani vi?

To se zih Kreza pa Glupi igrata roleplay med sabo.

Kreza sam, Glupi ne zna pisat po slovensko.

Odgovor na objavo uporabnika
Pred dvemi tedni, 23.10.2021 ob 22:50

Podali prijavo na zdr. inšpekcijo, zgodilo se ni še nič, vsaj da bi vedeli ne. Na insistiranje pri osebnem zdravniku, ki je rekel, da teh stranskih pojavov ne pozna, se je pozanimal in javil, da se pri nas tega ne vpisuje med strsnske učinke cepljenja, saj bolezen najbrž nima zveze s cepljenjem. V tujini se tak nspad herpesa vpiše med stranske učinke, seveda ne povsod. Ja, seveda sem imela v vidu predvsem zaplet zaradi možganskih krvavitev. Tolažilo me je to, da sin ni imel glavobola. Pa tudi visoka vročina ni ravno značilna za to. Ne, jasno je bilo, da gre za herpes simplex napad.

Seveda se mora Herpes SImplex pa tudi Zoster  nujno vpisati med stranske učinke po cepljenju, če pride do izbruha …. – saj spadata tudi  med avtoimune bolezni!  Kaj pa je drugega kot odziv imunskega sistema na cepivo, če pride do izbruha HSV ali Herpes Zoster ? Očitno naši strokovnjaki premalo spremljajo, berejo študije in primere tujih kolegov. Vse javno na spletu…

https://www.cambridge.org/core/journals/epidemiology-and-infection/article/covid19-pandemic-as-a-risk-factor-for-the-reactivation-of-herpes-viruses/834F3B34171BF09AC91F57DE9DAE161F

https://www.health.com/condition/infectious-diseases/coronavirus/herpes-covid-vaccine

https://www.webmd.com/lung/news/20210129/covid-tongue-may-be-a-symptom-professor-says

 

 

 

Sem že nekaj časa nazaj napisal, da boste prepuščeni sami sebi, če se bo zakompliciralo po cepljenju. Ne računajte na  “stroko”!

Vse bolj razmišljam o prekinitvi dodatnega zavarovanja, ker se zavedam, da lahko samo sanjam, o tem da bom dobil zdravstveno storitev za katero plačujem in mi pripada.

Odgovor na objavo uporabnika
Bobu bob, 24.10.2021 ob 01:26

Sem že nekaj časa nazaj napisal, da boste prepuščeni sami sebi, če se bo zakompliciralo po cepljenju. Ne računajte na  “stroko”!

Vse bolj razmišljam o prekinitvi dodatnega zavarovanja, ker se zavedam, da lahko samo sanjam, o tem da bom dobil zdravstveno storitev za katero plačujem in mi pripada.

Tudi jaz razmišljam o prekinitvi dodatnega.

Sosed povedal, ko je bil  mesec dni nazaj na urgenci … da je neka gospa na invalidskem vozičku čakala 14 ur, da je prišla na vrsto. On je bil sprejet notri v ambulanto, v sklopu te je odšel na wc (notranji) in videl kako jih je bilo v kabinetu nagnetenih 8 komadov, pili so kavo in se smejali … zunaj pa gneča!

Ne vem, ali imajo navodila, da ne smejo prehitro delati?

Če bi to pisala Šnela, bi bila takoj deležna žalitev.

Citirano za “pred dvemi tedni”

Mene so pustili čakat 3, 5 ure z visokim pritiskom 260. Nisem se bila zdravljena, niti tablet mi niso predpisali. Tako sem hodila na urgenco skoraj 2 meseca.

Ambulanta je bila prazna!!!

Kam gre ta svet?

Koliko je človek vreden?

Komu je sploh za zaupati?

Zakaj obstajajo prisege, če se jih ne upošteva?

Smo številke ali živa bitja?

 

Odgovor na objavo uporabnika
za vse zanikalce, 24.10.2021 ob 01:03

Seveda se mora Herpes SImplex pa tudi Zoster  nujno vpisati med stranske učinke po cepljenju, če pride do izbruha …. – saj spadata tudi  med avtoimune bolezni!  Kaj pa je drugega kot odziv imunskega sistema na cepivo, če pride do izbruha HSV ali Herpes Zoster ? Očitno naši strokovnjaki premalo spremljajo, berejo študije in primere tujih kolegov. Vse javno na spletu…

https://www.cambridge.org/core/journals/epidemiology-and-infection/article/covid19-pandemic-as-a-risk-factor-for-the-reactivation-of-herpes-viruses/834F3B34171BF09AC91F57DE9DAE161F

https://www.health.com/condition/infectious-diseases/coronavirus/herpes-covid-vaccine

https://www.webmd.com/lung/news/20210129/covid-tongue-may-be-a-symptom-professor-says

 

 

 

Ja, vse te povezave sem že sama pregledala, zato pa vem, da bi morali vpisat. Po moje imajo navodila od zgoraj, da se to ne vpisuje. Vpišejo samo tiste nenevarne zadeve kot je enodnevna vročina ali pa možgansko krvavitev, če ravno oseba umre in je zadeva medijsko izpostavljena, drugače ne. Saj res, a so glede Katje kaj uradno ugotovili ali še nič?

To je vse del plana. Koronskega zločina in genocida. Politika daje takšna navodila, da je potrebno v zdravstvu ustvariti lažno stanje preobremenjenosti, ker je to nujno za depopulacijo.

Namerno pobijajo ljudi. Zato pa pravim, da je treba čimprej pobiti fašistično golazen, preden pobijejo nas.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Robi650, 24.10.2021 ob 08:13

To je vse del plana. Koronskega zločina in genocida. Politika daje takšna navodila, da je potrebno v zdravstvu ustvariti lažno stanje preobremenjenosti, ker je to nujno za depopulacijo.

Namerno pobijajo ljudi. Zato pa pravim, da je treba čimprej pobiti fašistično golazen, preden pobijejo nas.

 

To je zal res.

Edino se do narkomanov so zacuda spostljivi. Oni takoj pridejo na vrsto, se z njimi pogovarjajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 24.10.2021 ob 08:23

To je zal res.

Edino se do narkomanov so zacuda spostljivi. Oni takoj pridejo na vrsto, se z njimi pogovarjajo.

Ker narkomani so odgovorni in so se cepili.

Ne pa vi….

Bolni ljudje čakajo neskončno dolgo v vrstah po urgencah,

ne dosežejo osebnega zdravnika niti po telefonu,

se poskušajo zdraviti z domačimi zvarki kot v srednjem veku,

medtem ko zdravniki za izplačilo nagrad lovijo okrog zdrave ljudi,

in jih prepričujejo, naj se cepijo,

da ne bojo zboleli.

 

Svet je postal norišnica.

New Report

Close