Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V katerih primerih je žrtev mobinga na delovnem mestu sama kriva, da je bila žrtev mobinga?

V katerih primerih je žrtev mobinga na delovnem mestu sama kriva, da je bila žrtev mobinga?

Robi, predvidevam, da si zgoraj v drugi uporabnici spet videl mene…
pa evo, nisem jaz – je druga uporabnica – se pa jaz vsekakor strinjam povsem z njo in s tistim kar je napisala. In ji želim veliko lepega in uspehov, ker je zagotovo na pravi poti in ker is to zasluži zagotovo.

Torej tebe očitno daje malo paranoja, ker v vseh vidiš mene.
Kot drugo pa napisal si gospe zgoraj, da je ne preziraš: tukaj kopiram tvoje besede, namenjene njej:
kaj pa je to, če nekomu rečeš,d a ni oseba, drugo kot prezir, še kako je to prezir, da o ostalih žalitvah, ki si jih izrekel… raje ne razpredamo dalje, ker nima pomena.


Robi, ne govori v imenu ostalih uporabnikov. Večina uporabnikov tukaj je neregistriranih, lahko šefa vprašaš. Pojma nimam, od kod ti ideja, da si lahko vzameš pravico govoriti v imenu ostalih – tako registriranih kot tudi neregistriranih – uporabnikov.[/quote]

Če se boš bolje počutil, sem lahko zate tudi jaz shizofreni multinick, mi je vseeno. Se pa strinjam s predhodnikom. Tista, ki ji praviš, da je to za vse druge, zame že ni. Iskreno je napisala, ni jamrala, povedala je, da se trudi in ji kar gre, ti pa imaš še vedno probleme z njo in željo, da bi jo izvajalci mobinga zabili v poden, to pa bi to opazoval. Zakaj?

Zakaj se ti zdi prav, da bi jo drugi ignorirali, ji podtikali, jo opravljali in izvajali nad njo prikrito agresijo, jo dajali v nič? Zakaj bi to kdo komu privoščil? Se ti res zdi, da potrebuje malo garbanja in bo na zeleni veji? Se ti zdi dovolj nesposobna, da jo je treba uničiti? Zakaj?

Zakaj bi se clovek na delovnem mestu sploh moral postavljati zase?[/quote]

Ti to resno? Ali drugače – če bi tebi rekli, da se utopi v lavorju vode, ti bi prikimal in se utopil?

Saj ne živiva v isti državi? Ali pač?


Robi, ne govori v imenu ostalih uporabnikov. Večina uporabnikov tukaj je neregistriranih, lahko šefa vprašaš. Pojma nimam, od kod ti ideja, da si lahko vzameš pravico govoriti v imenu ostalih – tako registriranih kot tudi neregistriranih – uporabnikov.[/quote]
Kaj ima to veze koliko je neregistriranih?
Kdor nastopa kot multinick, ne more za druge biti oseba, saj drugi ne ve pod katerim nickom se bo v naslednjem komentarju spet skrival ta multinick.
In ni moja krivda, če je toliko zblojenih in nesamozavestnih oseb, katerim niti ena maska ni dovolj, ampak morajo dnevno zamenjati deset mask.

Zakaj bi se clovek na delovnem mestu sploh moral postavljati zase?[/quote]

Ti to resno? Ali drugače – če bi tebi rekli, da se utopi v lavorju vode, ti bi prikimal in se utopil?

Saj ne živiva v isti državi? Ali pač?[/quote]

Komunikacijski mrk.
Mislila je tole: na delovnem mestu se dela. To je vse, kar bi se moralo delati tam. Ne pa se iti neke drame, ki povzročajo na prvi pogled nesmiselne razdore.

Šefi imajo raje vodljive delavce, pa čeprav delajo bolj zanič od zadovoljnih.


Robi, ne govori v imenu ostalih uporabnikov. Večina uporabnikov tukaj je neregistriranih, lahko šefa vprašaš. Pojma nimam, od kod ti ideja, da si lahko vzameš pravico govoriti v imenu ostalih – tako registriranih kot tudi neregistriranih – uporabnikov.[/quote]
Kaj ima to veze koliko je neregistriranih?
Kdor nastopa kot multinick, ne more za druge biti oseba, saj drugi ne ve pod katerim nickom se bo v naslednjem komentarju spet skrival ta multinick.
In ni moja krivda, če je toliko zblojenih in nesamozavestnih oseb, katerim niti ena maska ni dovolj, ampak morajo dnevno zamenjati deset mask.[/quote]

To ne. Je pa tvoja krivda, da te to moti.


Robi, ne govori v imenu ostalih uporabnikov. Večina uporabnikov tukaj je neregistriranih, lahko šefa vprašaš. Pojma nimam, od kod ti ideja, da si lahko vzameš pravico govoriti v imenu ostalih – tako registriranih kot tudi neregistriranih – uporabnikov.[/quote]
Kaj ima to veze koliko je neregistriranih?
Kdor nastopa kot multinick, ne more za druge biti oseba, saj drugi ne ve pod katerim nickom se bo v naslednjem komentarju spet skrival ta multinick.
In ni moja krivda, če je toliko zblojenih in nesamozavestnih oseb, katerim niti ena maska ni dovolj, ampak morajo dnevno zamenjati deset mask.[/quote]

Jah kaj češ, imam pač več osebnosti.

hahahaahahahahah

Ti to resno? Ali drugače – če bi tebi rekli, da se utopi v lavorju vode, ti bi prikimal in se utopil?

Saj ne živiva v isti državi? Ali pač?[/quote]

Komunikacijski mrk.
Mislila je tole: na delovnem mestu se dela. To je vse, kar bi se moralo delati tam. Ne pa se iti neke drame, ki povzročajo na prvi pogled nesmiselne razdore.

Šefi imajo raje vodljive delavce, pa čeprav delajo bolj zanič od zadovoljnih.[/quote]

Vseeno. Saj ni vsak dan rožnato. Če se ne boš branil te pohodijo. To pustiš enkrat in si pečen. Ko veš, da imaš prav se moraš braniti z argumenti, ne pa biti tiho.

Časi priklona in poklona so mimo.

Jugoslavije ni več, zdaj gre za Slovenijo (j. Pučnik)


Spet imaš težave z branjem. Tudi neregistrirani so uporabniki. Ti pa si si dovolil vzeti pravico govoriti tako v imenu ostalih registriranih kot tudi neregistriranih uporabnikov. Govori v svojem osebnem imenu.

Kdo nastopa neprijavljen, zate ni oseba, ne za druge, ne govori v imenu drugih. Pač nisi sposoben odgovarjat vsebini komentarja, vsak ima kakšno pomanjkljivost, celo ti.

To je to. Bravo. Bravo za tvoje življenje in za ta zapis.


Spet imaš težave z branjem. Tudi neregistrirani so uporabniki. Ti pa si si dovolil vzeti pravico govoriti tako v imenu ostalih registriranih kot tudi neregistriranih uporabnikov. Govori v svojem osebnem imenu.

Kdo nastopa neprijavljen, zate ni oseba, ne za druge, ne govori v imenu drugih. Pač nisi sposoben odgovarjat vsebini komentarja, vsak ima kakšno pomanjkljivost, celo ti.[/quote]

To je definicija osebe. Med vso to poplavo neregistriranih gostov in ostalih multinickov, ne moreš definirati posameznika in zato ne osebe.
To lahko stori le tisti, ki vidi IP-je. Pa še IP je možno zamenjati. 🙂

Zato govorim na splošno.


Spet imaš težave z branjem. Tudi neregistrirani so uporabniki. Ti pa si si dovolil vzeti pravico govoriti tako v imenu ostalih registriranih kot tudi neregistriranih uporabnikov. Govori v svojem osebnem imenu.

Kdo nastopa neprijavljen, zate ni oseba, ne za druge, ne govori v imenu drugih. Pač nisi sposoben odgovarjat vsebini komentarja, vsak ima kakšno pomanjkljivost, celo ti.[/quote]

To je definicija osebe. Med vso to poplavo neregistriranih gostov in ostalih multinickov, ne moreš definirati posameznika in zato ne osebe.
To lahko stori le tisti, ki vidi IP-je. Pa še IP je možno zamenjati. 🙂

Zato govorim na splošno.[/quote]

Zakaj odgovarjaš samo na osebne napade, vprašanja v zvezi s temo pa ignoriraš?

O kakšnih osebnih napadih ti to ?
Jaz ne čutim nobenega napada. 🙂

Skrivanje pod multinicki ima marsikaj skupnega z nesamozavestjo in mobing je posledica nesamozavesti. Zato ima to marsikaj skupnega s samo temo.


To je definicija osebe. Med vso to poplavo neregistriranih gostov in ostalih multinickov, ne moreš definirati posameznika in zato ne osebe.
To lahko stori le tisti, ki vidi IP-je. Pa še IP je možno zamenjati. 🙂

Zato govorim na splošno.[/quote]
Veš da. Saj v SSKJ ne piše, da je ta posameznik določen z imenom in priimkom. Kaj pa je potem po tvojem mnenju nekdo, ki neprijavljen napiše komentar? Avtomat? Žival? Vesoljec? Osebe so seveda tudi neidentificirani neznanci. Še policija npr. napiše “neznane osebe so ponoči odtujile traktor na Robijevem posestvu”. Gre zgolj za to, da ti nisi sposoben z vsebino replicirat na vsebino.

Ta tema je dolgočasna. Postaja nadležna.

O kakšnih osebnih napadih ti to ?
Jaz ne čutim nobenega napada. 🙂

Skrivanje pod multinicki ima marsikaj skupnega z nesamozavestjo in mobing je posledica nesamozavesti. Zato ima to marsikaj skupnega s samo temo.[/quotel]

Seveda ima – z nesamozavestjo tistega, ki mobing izvaja. Ki se hrani z izživljanjem nad drugimi. Ki ima neko motnjo, ki se je ne zaveda, narcistično recimo.
Ki ne zmore spoštljivega in dostojnega odnosa.


To je definicija osebe. Med vso to poplavo neregistriranih gostov in ostalih multinickov, ne moreš definirati posameznika in zato ne osebe.
To lahko stori le tisti, ki vidi IP-je. Pa še IP je možno zamenjati. 🙂

Zato govorim na splošno.[/quote]
Veš da. Saj v SSKJ ne piše, da je ta posameznik določen z imenom in priimkom. Kaj pa je potem po tvojem mnenju nekdo, ki neprijavljen napiše komentar? Avtomat? Žival? Vesoljec? Osebe so seveda tudi neidentificirani neznanci. Še policija npr. napiše “neznane osebe so ponoči odtujile traktor na Robijevem posestvu”. Gre zgolj za to, da ti nisi sposoben z vsebino replicirat na vsebino.[/quote]
Kje pa sem jaz napisal, da bi moral tu kdo pisati pod svojim pravim imenom in priimkom ?
Te daje paranoja. 🙂

Kaj sem jaz prebrala, da Robi trdi, da je mobing posledica nesamozavesti žrtve? Mobing je kar lepo posledica zlobe , morda pa tudi psihopatstva mobingasa.

Domnevam, da Robi na delovnem mestu spada med mobingaše.


Veš da. Saj v SSKJ ne piše, da je ta posameznik določen z imenom in priimkom. Kaj pa je potem po tvojem mnenju nekdo, ki neprijavljen napiše komentar? Avtomat? Žival? Vesoljec? Osebe so seveda tudi neidentificirani neznanci. Še policija npr. napiše “neznane osebe so ponoči odtujile traktor na Robijevem posestvu”. Gre zgolj za to, da ti nisi sposoben z vsebino replicirat na vsebino.[/quote]
Kje pa sem jaz napisal, da bi moral tu kdo pisati pod svojim pravim imenom in priimkom ?
Te daje paranoja. :)[/quote]Kaj je nekdo, ki neprijavljen napiše komentar?

Da. Verjetno se tokrat strinjam s teboj, ker oba misliva nesamozavest osebe, ki mobingira. Spravlja ven negativno energijo, ker je bila predhodno sama poteptana.

New Report

Close