Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu V pisarni

V pisarni

:))) Ah, ne morem vedno fantazirati same res hude packarije. Bi jih rajši v živo s teboj doživljala.
cmok

Hm, včeraj nič posebnega…..

Delo čaka, pa saj lahko tudi počaka…
…še zdaj razmišljam o pisarni, pa o…..Majči me je čisto obnorela…
Pa ti, si vredu? Čvek uspel?

No, hvala, enako.
Dokler nisem našel tega foruma, je delo tekla O.K. mi je pa manjako nekaj tistega, dodatnega….
Majči, cmok na tvoja lička….pa….kamor si še ta trenutek najbolj želiš…

:)) Bo kar na ličku ostal, drugače res ne bom nič naredila danes.:))
Poljubčka tudi tebi

Cmok draga moja dama!

Čvek uspel, sicer ne tako kot sva načrtovali, ampak brez skrbi, bova nadoknadili. Še bo dež.:)))) Tem nikoli ne zmanjka, še posebej, ko je debata o moških…. Se je pa večer zaključil bolje kot sem pričakovala.

Jaz sem sicer dobro in vsak dan kaže na boljše. Pomlad me je popolnoma prevzela in za razliko od drugih ne tarnam o pomladanski utrujenosti temveč o pomladanski nabitosti z energijo. Takšno in drugačno:)))
Na kratko: razganja me….

Tebe tudi kaj?

Majči,
se strinjam….bi se pa prav rad preslikal v tvojo pisarno…pa bi te rajcal samo s pogledi….zaenkrat….pa mogoče kakšna nadura…;)

:)) če se potrudiš, me lahko najdeš. Glede na to, da nisi sodelavec, imaš pa res mogoče še kakšno možnost. :)))

🙂 Dama si mi rekel, hahaha. Mi je všeč. Res je ja, za javnost! Ampak zate bi bila največja packa!

Seveda si dama draga, vredna poželjivih pogledov! Na ulici mislim. Pri sexu pa packa, mmmm. Tako se te pač zamišljam.

Majči,
ne mislim te iskati, ni to moj cilj…
če pa se slučajno kje kdaj srečava…..iluzija….
En sočen poljub ti pošiljam!
Zdajle me bo verjetno odneslo, za nekaj časa….

Močno me razganja, komaj čakam, da bo še bolj toplo….
…takrat mi pogledi uhajajo na pomanjkljivo oblečene ženske…uau…sem se že kar preveč zagrel…
…pa dekolteje….pa da o dopustu ne razmišljam, takrat…..

Mmm… tudi jaz komaj čakam, da bo bolj toplo, da se znebim teh odvečnih cunj. Potem bo vse še bolj…priročno:)))) Eno plast sem že odvrgla:)))

Jebemti, se hočm mal skulirat in pol dobim tole pred nos..grrrrrrrrrrrr;)) in spet sm vsa …da ne napišm kaj..bemti!

Maja, pejd delat, da ne boš spet popoldne mogla čakat njega;))..super zgodbica;))!

:))) Še dobro! Saj se mi zdi, da se kar razumemo tukaj. Ah, v fantazijah se pa kar dostikrat srečamo.
cmokec tudi tebi, mene je že malo odneslo.:))

:)) Saj danes sem bolj pridna!

kar bodi ja..hihi..ker še ena taka zgodba in ne vem kaj bo z mano;))..hihi

Kako si jaz zamišljam tebe sem že napisala, tako da bi bila kar za skupaj.:)) Ah ja, te naše fantazije! Pa kar nikakor se nočejo uresničiti.:))

Ne klič hudiča, sam pride:-))))))))))))

Če bi prišel ti, s svojim hudičkom, bi bila zelo vesela obiska.

:))
cmoka Jazika, na lička!

Ja, Bea, eno plast je že odneslo….tudi pri meni;)…zgoraj…
..priročno, to pa….spet nagaja….

Majči, kaj pa čas za malico;) …za moč….
nikoli ne veš, kaj še pride….

Samo če bi potem izrekla tisti famozni stavek!:-))))

:))) Še pride, čez dobri 2 uri, do takrat pa, delo, delo, delo!!!! Kaj še pride? :)))

New Report

Close