Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu V pisarni

V pisarni

…poljub je vroč..in strasten…..vendar hočeš še….z roko primeš korenjaka….in že je v pripravljenosti…..tokrat ga hočeš drugače,…od zadaj…postaviš se na vse štiri…..nežno si masiraš ščegetavček…..medtem ko ti ga nežno porinem….. v ritko……rahlo zastokaš…..migaš z boki…..učitno ti je tako všeč….da boš doživela…..pravi naval orgazma……
…nisem se zmotil…..nekontrolirano se nabijaš……dokler ne doživiš vrhunca…..potrudim se, da te napolnim…..potešitev je popolna…ti se samo izmuzneš iz mojega korenjaka…..ki to ravno ni več…in se zvališ na svojo brisačo…..

…..ko prideva k sebi… ugotoviva, da sonce že izgublja svojo moč…..za tisti dan….
…eden drugemu se nasmejiva….ker veva, da tole ni bilo zadnjič in da bova še ponovila………..nato te nežno poljubim…..in želim, da se orgija čimprej ponovi….:)

Se držim načela in se ne zapletam s sodelavci. Kakšen arhiv pa sploh ne pride v poštev!

Majči,
ja zgodbica spodaj me je toliko razrajcala, da……..imam občutek, da me bo razneslo…..škoda (ali pa sreča:)) da te ni tukaj….ob meni….

Poljub na tvoja sladka usta……

…za konec dneva skočiva v prijetno vodo in ohladiva najini od seksa in sonca razgreti telesi…vem, da to ni bilo zadnjič…

Bea, hvala,
bila si izredna …..

…bova ponovila….:)?

Pošiljam ti vroč poljub….na vroča usta…..

Lep popoldan….

Vsekakor ljubi…poljub kamor želiš.
To zgodbico se strnila, jo objaviva v svojem postu in obnoriva ostale. So bili tako zaposleni z drugimi, da naju še opazili niso:)))

Čeprav si mi že ušel, ti pošiljam vroč poljub. Te bo našel…

Khm, mi je kar malo sapo vzelo. Kaj pa tista, ki te je narajcala? Ni fer, da bi bila jaz deležna tega za kar se je potrudila Bea. Drugič, ko se bom pa jaz potrudila, si zaželi to, da bi bila jaz ob tebi,…..mogoče….:))))
cmok

Pa saj te samo hecam draga moja.

Majči.
ko se boš pa ti potrudila, boš pa ti z mano….:)..
CMOK!

…me je še zadel…včeraj…
Bea,
res izgleda, da naju niso opazili, …ali pa so zgodbico brali…pa uživali zraven….
Poljub!

cmok:)))
Z največjim veseljem. Res da imaš časa toliko kot si ga vzameš, ampak jaz si ga za mon zadnje čase preveč med službenim časom, tako da…. Lahko pa začneš ti, pa nadaljujeva lepo, počasi čez dan …….:)

Zdaj lahko zmotim. Jaz sem vaju brala in uživala zraven. Sem se počutila kot da bi vaju opazovala izza kakšnega grma, bila vsa narajcana in upala, da ko končata, ti oddideš v mojo smer.:)))

Poljub za dobro jutro.
Veš kaj, da me za ostale niti ne zanima. Pomembno je, da sem oz. sva ob tem uživala. Saj si užival kajne?:) Ostali naj se pa sedaj “naslajajo” ob tem:) Včeraj si mi tako hitro ušel, da ti nisem mogla vrnit komplimenta (hvala), da si bi tudi ti izvrsten.

Saj sem vedela! Sem imela občutek, da naju nekdo opazuje…mogoče je bilo zato vse še toliko bolj…:))))

:))))
cmok :)))))))))))))))))))))

če misliš, da sta ostala neopažena, se motiš…tudi jaz sem vaju spremljala…
sem pa že tudi sama opazila, da se takih postov ne komentira kaj extra veliko…kljub temu, da je “javno” se pušča vseen mal “zasebnosti vpletenim…
vsaj jaz imam tak občutek…

zgodbice pa le prilepi kot “novo temo”!

lep dan še naprej…

Jaz pa k sreči nisem brala, ker se resnično ne bi mogla zadržat in bi želela tudi jaz del vaju..hvala bogu, da nisem brala in sta imela mir pred menoj;))..hihi

Je bilo pa lepo prebrat potem tam v novem postu..mmmmmmmmm

Pozdravljena.
Tudi sama sem taka, da hitro presodim, kam se lahko vmešam in kam ne, pa ne gre tukaj za neko zasebnost, itak smo na javnem forumu.
Sem pa na koncu dobila idejo, da bi iz tega lahko nastala ena zgodbica kot celota. Obljubim, da še kdaj, če bo seveda material, drugače bom pa kar tako kaj napisala.
Lep dan tudi tebi.

p.s. pri nas prav luštno sneži.)))

Predlagam za jutri,…zjutraj…velja….?…:)

Bea,
mislil sem si, da so spremljali zgodbico, pa se niso hoteli vplesti vmes….tudi jaz se ne bi…spremljal pa seveda bi…..tudi drugače se ne vpletam, čeprav, kot praviš, je forum odprt za vse….
CMOK!

Če bi mi čas dopuščal bi tudi jaz spremljala. Kot sem že napisala, pa presodim, kam se lahko vmešam in kam ne. Tko so me učil, smatram pa to tudi kot del osnovnega bontona.
Ampak…včeraj mi res ne gre iz glave… Zelo me spominjaš na eno dotično osebo in…
Cmok

Velja. Začneva zgodaj, ker bom jaz zaradi obveznosti kmalu šla.:)) Pa zgodaj tako paše, tak jutranji, še malo zaspan, ko se skupaj prebujava…..mmmmm

Zdaj ne sneži več?

:))

New Report

Close