Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu V pisarni

V pisarni

saj res, oh bilobil!:-)))))

….nabijam te v p*ičko,…..počasi se tudi meni začne bližati vrhunec…..vendar čutim, da te bom znova pripravil do vrelišča….., zato nekoliko upočasnim tempo….pa vendar se začneš v vsej strasti in nasladi tresti od ugodja…..spet bo orgazem…..čutim, da je sedaj trenutek……ko te moram in želim….

Tc! Sem samo “diskretni”.

🙂 Saj nisem nič rekla. Všeč mi je bilo….:)))

Kaka kitajska črka?

…čisto blizu sem…roka mi uide na ščegetavček…božam jo…čutim, da si tudi ti že blizu…želim si, da bi še malo zdržal…mmm srček…še malo…aaaa…pride mi naenkrat…tako vaginalno od tvojega nabijanja kot z draženjem ščegetavčka…želim si ga vzeti v usta in se naužiti tvoje življenjske tekočine…

Nič hudega dragi, samo da name ne pozabiš.:))
cmok

Imaš prav,
človeka, ki ga prvič vidiš, …po nekaj minutah pa…..moraš biti res zelo samozavesten…pa kot omenjaš, problemi doma,…..

Sem mnenja, da je drugače, če človeka poznaš, pa pride nek trenutek, ko zavore popustijo…….

Draga Majči, en cmok, ponovno, samo zate…..

Roka pravice? Men tut. ;)))

…tudi mene začne tresti, vendar ga pravi čas sunkovito vzamem iz tvoje ***** …ter ti ga dam v usta….kjer dokončno eksplodira…..odprem oči, vidim te, kako blažena in zadovoljna si…..z užitkom poc*uzaš vsako kapljico sperme…..

O hvala! Ti tvoji virtualni poljubčki pa vseeno pašejo. Čeprav se ne poznava.:))) Ampak po zgodbici sodeč, bi se te splačalo spoznati;) Samo nisem prava.:)
tudi zate en topel, tja kamor si najbolj želiš.

Pa zakaj ugibaš? Se nikoli ne pustiš presenetiti?

🙂 Pa ti tudi.:))

…nisi prava…kako to misliš….:(

Presenečenja imam še raje.Gorim ob njih….Tvoj hrbet zna biti tako zapeljivo sexi,dišeč…bi ga poljubljal čutno in s srcem.

Zgodbico spremljam malo nižje.:)) Že čisto narajcana, ampak akterka v zgodbi je druga, torej,….nisem prava.:)

😉

…usta mi do zadnjega kotička napolniš s spermo…poližem ga z vsem občutko…nežno…počasi…paše mu to crkljanje…prideš k meni in me poljubiš…

No, s srcem me pa še nihče ni poljubil.:)))

:))))

No sem vsaj jaz prvi:-)))))Pa imaš rada masažo hrbta in hrbtenice,pa vse do ritke?Si deležna tega ?

Majči,
cmokec na tvojo poredno…..

:)) mmm hvala!
cmok, cmok

:))
Ja masaža mi zelo paše in sem je tudi deležna.

V službi?????:-)))Arhivu?:-))

New Report

Close