Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu V pisarni

V pisarni

Po dolgem dnevu, ostanem sama v pisarni. Vsi so že odšli, samo jaz še lovim zadnje minute pred rokom. To je pa posledica tega, da med delovnim časom preveč previsim na monu….. Rahlo narajcana od enega sexy filmčka, ki sem ga dobila po mailu, nepremično zrem v ekran, ko skozi vrata vstopi On. Pogleda me, premeri in se s pogledom ustavi na mojem dekolteju. Še vedno strmi v moje prsi in vpraša kako to da sem še tu. Odgovorim mu in še vedno čakam, da me pogleda v oči. Zmotim ga z vprašanjem, če bi kavo….. Sprehodim se do avtomata in čutim kako me požira z očmi. Čutim kako narašča napetost. Prinesem mu kavico in se usedem nasproti njega, prekrižam noge in že tako kratko krilce mi zleze še višje, …..pogovarjava se, se nasmihava drug drugemu in točno veva kam pelje ta igra… pogovor postaja vedno bolj intimen in vroč in že čutim kako moja lulika postaja topla in vlažna….želim si ga!!! Naj že neha govoriti in si me vzame! Zunaj je že mrak, ko rečem, da bi morala še nekaj zaključiti. Vstanem, grem do mize in se sklonim k računalniku. Takrat ga začutim za seboj, njegova roka je v trenutku pod mojim krilom in že me drži za mojo mokro pi*čko, pritisne se k meni in začutim njegovega otrdelega korenjaka… Se mi je zdelo, da sem te narajcal, ti pičkica moja, mi je zašepetal na uho in mi dvignil krilo. Opa prasička, kakšne nogavičke, je pohvalil moje samostoječe nogavičke in mi razširil noge. Usedel se je na moj stol, mi potegnil dol spodnje hlačke in polizal mojo mokro, utripajočo luliko,…..z rokami mi je gnetel prsi, ki jih je že osvobodil iz modrčka…..moje dihanje je postajalo vse globlje….pred očmi se mi je meglilo od užitka…..odplavala sem neznano kam… s prsti je raziskoval mojo mokroto, božal ščegetavček, me nežno grizel v mojo napeto ritko in hotela sem še, še, še…. V luliko mi je porival prste, z drugo roko dražil ščegetavček, jeziček je rinil kamor ga je lahko….in takrat je prišel prvi val, tresla sem se on pa ni in ni hotel nehati, tako je užival v pogledu kako mi je prihajalo…obrnila sem se k njemu in v očeh opazila tisto živalsko iskrico in vedela sem, da me čaka nekaj divjega. Počepnila sem in v usta vzela njegov ku*ac,mmmmmmm kako božanski okus… obliznila sem glavico in se spustila vse do korena, mu stiskala njegova dragulja in s prsti trdno objemala korenjaka, kot da bi se bala, da mi bo ušel…dvignil me je.. porinil na mizo in mi ga zarinil do konca, da sem od trenutne bolečine zaječala…pofukal te bom pičkica moja… in jaz sem samo še slišala kako sem ječala še,še, še….fukaj me, …nabijal je do konca, me stiskal za prsi, me za stegna potegnil še bolj k sebi, da sem ga čutila v vsej njegovi veličini,… me nekajkrat rahlo udaril po ritki in ravno ko sem bila na vrhuncu, ga je potegnil ven in me pošprical po trebuhu, joškicah,….sklonil se je k moji muci in do konca polizal še mojo mokroto in me zadovoljil do konca…..s prsti sem si razmazala njegov dragocen sok in obliznila prste…mmmmmmmm, božansko! Spogledala sva se in oba vedela, da to ni bilo zadnjič, se oblekla in potešena odšla iz službe.

Seksa se mi. Nekako. Tudi skozi dlan.

Za konec bi mogla napisat, da si ga s spertmo v ustih globoko zalizala pa bi ti prek foruma dal svojo telefonsko!

Kolikokrat mi na pamet pade ta tvoj stavek:

“Naj že neha govoriti in si me vzame!”

A ni to res nekaj posebnega?!?!?!!? Ko gledaš človeku v oči, ko ga pravzaprav kar požiraš…. ko pojma nimaš, kaj ti govori…. ko ti po možganih blodi samo ena sama samcata misel – tista, napisana zgoraj!!!!!
Mmmmmmm….

Res zelo dobra sexi zgodba.In tisto:”naj že neha govoriti in si me raje vzame takoj”,je res velikokrat na splošno v naših glavah.Direktno in govorica oči in telesa pove vse.

Vsega tega najraje ne bi komentirala…Kot bi to že enkrat sama doživela. Si mi dobro priklicala spomine in skomine. Lepo.

Dobro jutro…po takšni zgodbici zelo lepo jutro:)
Spet bo cel dan napeto, …žal tudi pri delu…

ampak tole pa pašeeeeeeee…….pa naj se zgodba enkrat (ali pa čimprej) zgodi v realnosti….

Mogoče sem res prehitro zaključila, ampak se je mudilo domov. V bistvu je bilo tako, da se je potem, ko je videl s kakšnim užitkom oblizujem svoje prste, sklonil, mi šel s prsti čez joškice in pobral še zadnje kapljice, mi v usta porinil prste in z največjim veseljem sem obliznila še njegove, na koncu me je on zalizal in najini sokovi so se pomešali še v ustih. Zdaj res verjamem, da je moja muca sladka.:)

Dobro jutro.
:)))))

Majči, tole si pa res sladko napisala….kako pa je izgledala tvoja l*ulika, ko si tole sestavljala in pisala:)?

:))) Te zanima ne?
cmok

Uuuuuuuuuu porkamadona, Majči…… Pa ravno en majhen sendvič sem si hotel privoščiti, zdaj pa me je lakota minila in lačen sem le še seksa.. A takole na tak lep način me varaš v službi??

Pa tisti stavek: “pof*ukaj me” mi ne da miru v hlačah… Kako je to rajcig če ti nekaj takega reče fuka željna dama! Če bi bil jaz tisti srečnež, bi ti poslal na ekran še kaj drugega kot le telefonsko….

Dobro jutro ljubica, izgleda da je moj plan danes čim več zaostankov spravit iz mize spet padel v vodo…. Če se le dan po jutru pozna, bom danes sam na f*uk mislil. Ubogi jaz!

mmmmmmm, lep začetek dneva…

dobru jutro vsem!

Dobro jutro. A lahko še mal rajcaš? Še od včeraj ni popustilo?:)))

Ja, pa kako…no, kolikor te poznam….je bilo spet vroče…

Kljub vremenu mi bodo danes spet same misli na sex rojile po glavi….

:)) Dobro jutro.

Me poznaš?:))

Dobro jutro Kir.
Pa se sprašujemo o shujševalnih kurah. Tukaj je ena na dlani. Za dobro jutro packasta zgodbica, mine te lakota (sendviči – nezdrava prehrana), želiš si le še seksa (poraba kalorij).:)))
Cmok za lepši dan.

Srči, dobro jutro! Varam? :))) Ja, če te s fantazijo lahko varam, potem te vsak dan, večkrat na dan.:)
cmok

Dobro jutro.

Verjetno samo preko MON-a.Ampak je škoda, da je tako…..
Kje pa imaš danes svoje misli…;)

O, dobro jutro, Bea.

Izgleda, da je tudi tebe tale zgodbica Maje vrgla iz tira….
Delo pa čaka…..;)

Ojla.
Me je vrgla že včeraj. Ah delo nič ne čaka. Delam sproti. Pa tvoje? Čaka?
Kako si preživel preostanek dneva?
Poljubček za lepši dan.

:)) Sem že kar nekaj prijateljic spoznala preko mona in se imamo sedaj super! Torej,….. :))
Moje misli so pri delu. Ena stvar je pa resnična v tej zgodbici. Delo se mi kopiči zaradi visenja na monu.:))

mmmmm, sam ne s tako lepo fantazijo Majči! Ne znaš bolj grdo napisat?:-)))

Dobro jutro in poljubčka tudi tebi!
Ja, pa sem spet ob pol kilograma :-)))

New Report

Close