Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Podčetrtku našli trupli 50-letnega očeta in 13-letnega sina, ki naj bi umrl nasilne smrti

V Podčetrtku našli trupli 50-letnega očeta in 13-letnega sina, ki naj bi umrl nasilne smrti

Ti res misliš, da starši otrok ne dajejo v zavode zato, ker bi jih potem sosedi opravljali? Bi zate to bil pomislek? In ne to, da bi tam za otroka skrbeli ljudje, ki do njega ne čutijo nobene navezanosti in so tam zato, da dobijo nekaj denarja, ker pa večinoma delajo za minimalno plačo, delo pa je težaško, delajo po liniji najmanjšega odpora?

Itak, da misliš, da bi otrok moral med sebi enake in daleč od drugih otrok, predvsem tvojega otroka.[/quote]

Ja, se dogaja to – na periferiji še posebno. Tam se opravljajo že, če ne hodiš v cerkev naprimer….

O tem delu mi pa ne piši – presneto dobro vem, kako to delo izgleda in kako srčni so nekateri, ki to delajo. Amapk – vseeno bolje, da lepo delajo z njim ljudje, ki ne poznajo in so vseeno srčni pri svojem delu, kot pa tak žalosten konec….. S strani človeka, ki naj bi ga imel rad….. Kapiš?[/quote]

Ja, seveda se opravlja, normalno, da se opravlja. Če nimaš drugih skrbi, se ukvarjaš s tem, kaj govorijo sosedi. Če imaš pa zelo hude skrbi, ti je opravljanje sosedov zadnje, kar te zanima.

Zakaj ki naj bi ga imel rad? Zakaj naj? Jaz sem prepričana, da ga je imel rad, zelo rad. Ampak v svoji stiski je precenil (kakorkoli se to absurdno sliši in bere), da za otroka dela, kar je najbolje, rešuje otroka. Zakaj nihče očetove stiske ni opazil? Že res, da sta živela zakotno, ampak sta bila vsak dan v stiku z ljudmi, ki so usposobljeni, da takšne stiske prepoznajo. Ne vem, koliko je to res, ampak piše tudi, da je oče na vse načine poskusil dobiti pomoč od države. Kje so ti ljudje, ki so mu pomoč odrekali?

Ja, se dogaja to – na periferiji še posebno. Tam se opravljajo že, če ne hodiš v cerkev naprimer….

O tem delu mi pa ne piši – presneto dobro vem, kako to delo izgleda in kako srčni so nekateri, ki to delajo. Amapk – vseeno bolje, da lepo delajo z njim ljudje, ki ne poznajo in so vseeno srčni pri svojem delu, kot pa tak žalosten konec….. S strani človeka, ki naj bi ga imel rad….. Kapiš?[/quote]

Ja, seveda se opravlja, normalno, da se opravlja. Če nimaš drugih skrbi, se ukvarjaš s tem, kaj govorijo sosedi. Če imaš pa zelo hude skrbi, ti je opravljanje sosedov zadnje, kar te zanima.

Zakaj ki naj bi ga imel rad? Zakaj naj? Jaz sem prepričana, da ga je imel rad, zelo rad. Ampak v svoji stiski je precenil (kakorkoli se to absurdno sliši in bere), da za otroka dela, kar je najbolje, rešuje otroka. Zakaj nihče očetove stiske ni opazil? Že res, da sta živela zakotno, ampak sta bila vsak dan v stiku z ljudmi, ki so usposobljeni, da takšne stiske prepoznajo. Ne vem, koliko je to res, ampak piše tudi, da je oče na vse načine poskusil dobiti pomoč od države. Kje so ti ljudje, ki so mu pomoč odrekali?[/quote]

Pomoči, kot jo je hotel oče, mu niso mogli nuditi, ker je ni. Zakaj je bil tak, bi verjetno vedeli njegovi starši. Gre za patologijo odnosov, ki se je končala z samopomilovalnim, zdaj pa vidite, krivi ste, ker mi niste hoteli pomagati! Zavzemal je držo, da so vsi proti njemu, da je žrtev.

In kakšna je to pomoč, ki je ni?

A moški te pa nič ne motijo, ki to storijo? V več kot 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensko z otrokom zapusti moški in ne ženska moškega z otrokom.

Veliko denarja, spoštovanje okolice, razumevajoč in prilagojen sistem podjetnikom, ki životarijo……

Veliko denarja, spoštovanje okolice, razumevajoč in prilagojen sistem podjetnikom, ki životarijo……[/quote]

S takšno prošnjo je hodil k državnim organom? Hočem veliko denarja, spoštovanje okolice in razumevajoč, podjetnikom, ki životarijo, prilagojen progam? Kaj konkretno je hotel, kakšno pomoč?

Drugače se pa to ne ujema s tem, kar sami sosedi trdite. Trdite, da se ni pogovarjal z vami, da niti pozdravil ni, se je delal, kot da ne obstajate. In takšen človek naj bi se ubil zato, ker ni imel vašega spoštovanja?

Vzdržim pa se kakršnegakoli komentiranje v zvezi z naslovno temo, ker tega tragičnega primera ne poznam podrobno.

Ampak več komentarjev kot preberem bolj sem prepričan, da bi nacisti 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, če ne več komentatorjev brezpogojno skurili.

Baje je neki irski antropolog ugotovil, da imamo Slovenci oziroma slovenski državljani v povprečju zelo nizek IQ, celo precej nižji od naših južnih sosedov.
Kot rečeno, po komentarjih, ki se jih lahko prebere na MON-u , zlasti v zvezui s to temo, žal kar drži.

Veliko denarja, spoštovanje okolice, razumevajoč in prilagojen sistem podjetnikom, ki životarijo……[/quote]

S takšno prošnjo je hodil k državnim organom? Hočem veliko denarja, spoštovanje okolice in razumevajoč, podjetnikom, ki životarijo, prilagojen progam? Kaj konkretno je hotel, kakšno pomoč?

Drugače se pa to ne ujema s tem, kar sami sosedi trdite. Trdite, da se ni pogovarjal z vami, da niti pozdravil ni, se je delal, kot da ne obstajate. In takšen človek naj bi se ubil zato, ker ni imel vašega spoštovanja?[/quote]

Ker je javno – objavili so mediji danes, beri, partnerica je bila tujka :

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/triglavski-vremenar-videl-borisovo-smrt

in v takem primeru je jasno, za vsakega moškega, da je bil osramočen kot zapuščen, da se je zaprl vase. Ženska je bila iz Moldavije…. In ona je kot tujka očitno lahko odšla, ko se je zakompliciralo.

S takšno prošnjo je hodil k državnim organom? Hočem veliko denarja, spoštovanje okolice in razumevajoč, podjetnikom, ki životarijo, prilagojen progam? Kaj konkretno je hotel, kakšno pomoč?

Drugače se pa to ne ujema s tem, kar sami sosedi trdite. Trdite, da se ni pogovarjal z vami, da niti pozdravil ni, se je delal, kot da ne obstajate. In takšen človek naj bi se ubil zato, ker ni imel vašega spoštovanja?[/quote]

Ker je javno – objavili so mediji danes, beri, partnerica je bila tujka :

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/triglavski-vremenar-videl-borisovo-smrt

in v takem primeru je jasno, za vsakega moškega, da je bil osramočen kot zapuščen, da se je zaprl vase. Ženska je bila iz Moldavije…. In ona je kot tujka očitno lahko odšla, ko se je zakompliciralo.[/quote]

Pardon, napačna povezava, tale ustreza:

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/foto-soseda-gorazd-je-bil-do-maja-13-zelo-zascitniski-ljubec

Ne drži.

Do leta 1980, celo 90 še vedeli nismo, kaj so mamila. Sem jih jaz prinesel v Slovenijo?

Do leta 2000 smo imeli dosti manj duševno bolnih mladih, kot jih imamo sedaj.

Sem jaz, ki sem bliže 70 kot 60 prinesel internet, ki je kriv za mnogo tega?

Leta 2000 še vedeli nismo, kaj je odvisnost od odnosov? Sedaj je to velik problem.

[/quote]

Kje pa si živel? V milnem mehurčku?

S takšno prošnjo je hodil k državnim organom? Hočem veliko denarja, spoštovanje okolice in razumevajoč, podjetnikom, ki životarijo, prilagojen progam? Kaj konkretno je hotel, kakšno pomoč?

Drugače se pa to ne ujema s tem, kar sami sosedi trdite. Trdite, da se ni pogovarjal z vami, da niti pozdravil ni, se je delal, kot da ne obstajate. In takšen človek naj bi se ubil zato, ker ni imel vašega spoštovanja?[/quote]

Ker je javno – objavili so mediji danes, beri, partnerica je bila tujka :

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/triglavski-vremenar-videl-borisovo-smrt

in v takem primeru je jasno, za vsakega moškega, da je bil osramočen kot zapuščen, da se je zaprl vase. Ženska je bila iz Moldavije…. In ona je kot tujka očitno lahko odšla, ko se je zakompliciralo.[/quote]

Še dobro, da se ne vsak, ki ostane sam, fenta (pa še koga zraven).

zaradi službe sem imela kar nekaj stikov s takimi starši in otroki, ki so bili zelo prizadeti od rojstva..dosti bolj od tega fanta, ki glede na to, da je hodil v zavod, šolo vsak dan, potem ni bilo zelo hudo z njim.
no ti starši sami priznajo, ko jih dobro spoznaš..da bi bilo bolje, če bi otrok umrl, če sploh ne bi preživel..ker za marsikaterega starša je življenje s takim otrokom samo trpljenje.
in če kdo reče, da bi bilo bolje,da bi otrok takrat umrl, potem jih jaz razumem..če kdo kdaj vzame pravico in življenje takega otroka v svoje roke, žal…ko sam več ne more, oziroma starš vidi, da ne bo zmogel.

Glede na težave z otroki, o katerih beremo vsakodnevno na mon-u, bi to opravičilo umor vsaj vsakega drugega otroka…

Tudi jaz poznam mamo, katere otroka so 9 minut in pol oživljali. Pri 10 minuti nehajo oživljati. Otrok je preživel, je pa strašno prizadet. Ona pove brez sramu, da si želi, da bi takrat potekla 10 minuta in ne bi zadihal. Ona ve, da njen otrok trpi, trpi ona, trpi njen mož, vsi trije strašno trpijo. Saj če bi takrat umrl, bi bila zelo žalostno, nikoli verjetno ne bi čisto prebolela, ampak tole zdaj je pa prestrašna žalost vsak božji dan. Od življenja ta otrok nima nič, od življenja nimata nič niti onadva. Agonija brez konca.

Ker je javno – objavili so mediji danes, beri, partnerica je bila tujka :

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/triglavski-vremenar-videl-borisovo-smrt

in v takem primeru je jasno, za vsakega moškega, da je bil osramočen kot zapuščen, da se je zaprl vase. Ženska je bila iz Moldavije…. In ona je kot tujka očitno lahko odšla, ko se je zakompliciralo.[/quote]

Še dobro, da se ne vsak, ki ostane sam, fenta (pa še koga zraven).[/quote]

Kaj ti nabijaš? On tega ni naredil, ker ga je žena zapustila. Če bi to naredil zaradi žene, bi naredil že zdavnaj. Ne bi več let čakal.

Še dobro, da se ne vsak, ki ostane sam, fenta (pa še koga zraven).[/quote]

Kaj ti nabijaš? On tega ni naredil, ker ga je žena zapustila. Če bi to naredil zaradi žene, bi naredil že zdavnaj. Ne bi več let čakal.[/quote]

Preberi, kaj sem citirala. Da ne boš nabijalo v prazno in se smešilo po nepotrebnem.

S takšno prošnjo je hodil k državnim organom? Hočem veliko denarja, spoštovanje okolice in razumevajoč, podjetnikom, ki životarijo, prilagojen progam? Kaj konkretno je hotel, kakšno pomoč?

Drugače se pa to ne ujema s tem, kar sami sosedi trdite. Trdite, da se ni pogovarjal z vami, da niti pozdravil ni, se je delal, kot da ne obstajate. In takšen človek naj bi se ubil zato, ker ni imel vašega spoštovanja?[/quote]

Ker je javno – objavili so mediji danes, beri, partnerica je bila tujka :

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/triglavski-vremenar-videl-borisovo-smrt

in v takem primeru je jasno, za vsakega moškega, da je bil osramočen kot zapuščen, da se je zaprl vase. Ženska je bila iz Moldavije…. In ona je kot tujka očitno lahko odšla, ko se je zakompliciralo.[/quote]

A je važno, ali je bila tujka ali ni bila? Bila je mama. Prava mama ne odide od svojega otroka tako daleč, sploh če ve, da ima otrok težave. Zame ni ta mama kriva nič manj kot je kriv oče.

Kaj ti nabijaš? On tega ni naredil, ker ga je žena zapustila. Če bi to naredil zaradi žene, bi naredil že zdavnaj. Ne bi več let čakal.[/quote]

Preberi, kaj sem citirala. Da ne boš nabijalo v prazno in se smešilo po nepotrebnem.[/quote]

Sem videla, kar si citirala. Mi gre na živce tole obsojanje, posploševanje.

Preberi, kaj sem citirala. Da ne boš nabijalo v prazno in se smešilo po nepotrebnem.[/quote]

Sem videla, kar si citirala. Mi gre na živce tole obsojanje, posploševanje.[/quote]

Ja? Torej citiraj in komentiraj tisto, kar omenjaš, da ti gre na živce.

Ker je javno – objavili so mediji danes, beri, partnerica je bila tujka :

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/triglavski-vremenar-videl-borisovo-smrt

in v takem primeru je jasno, za vsakega moškega, da je bil osramočen kot zapuščen, da se je zaprl vase. Ženska je bila iz Moldavije…. In ona je kot tujka očitno lahko odšla, ko se je zakompliciralo.[/quote]

A je važno, ali je bila tujka ali ni bila? Bila je mama. Prava mama ne odide od svojega otroka tako daleč, sploh če ve, da ima otrok težave. Zame ni ta mama kriva nič manj kot je kriv oče.[/quote]

Pravim očetom, ki ne zmorejo takšnega bremena, pa je dovoljeno oditi, kajne?

A je važno, ali je bila tujka ali ni bila? Bila je mama. Prava mama ne odide od svojega otroka tako daleč, sploh če ve, da ima otrok težave. Zame ni ta mama kriva nič manj kot je kriv oče.[/quote]

Pravim očetom, ki ne zmorejo takšnega bremena, pa je dovoljeno oditi, kajne?[/quote]

Ne, seveda ne. Samo moškega bi se zdaj obsojalo, ženske se pa ne, ker ona gotovo z njim ni mogla več živeti in je ubožica morala oditi. Pobegne pa pred odgovornostjo več moških kot žensk, o tem ni dvoma.

Ker je javno – objavili so mediji danes, beri, partnerica je bila tujka :

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/triglavski-vremenar-videl-borisovo-smrt

in v takem primeru je jasno, za vsakega moškega, da je bil osramočen kot zapuščen, da se je zaprl vase. Ženska je bila iz Moldavije…. In ona je kot tujka očitno lahko odšla, ko se je zakompliciralo.[/quote]

A je važno, ali je bila tujka ali ni bila? Bila je mama. Prava mama ne odide od svojega otroka tako daleč, sploh če ve, da ima otrok težave. Zame ni ta mama kriva nič manj kot je kriv oče.[/quote]

Gja, ne poznaš ti Bolgark , Moldavk in sorodne kompanije. Če ji ne paše, gre, nimajo materinskega čuta ravno, glede na to, če se jim “računica” ne izide…..
Saj verjetno si že prebrala, da so bili tudi že primeri, ko so rojevale po straniščih med prevozi v kombijih, pa otroka pustile na wcju…… To so posebne vrste ženske. Ok tiste morda v stiski, samo tudi nimajo materinskage čuta, da tako naredijo, kaj misliš?

Problem je, ker je bila tujka in je lahko komot odšla. Ja, seveda kriva za situacijo, ki je nastala, precej. Morda novemu naproti, poskusit znova….

Po tvoji logiki bi morali navedeni narodi že zdavnaj izumreti…

Spet Yo, ko začne picajzlat po temi….

Je shit, a ne, če se opozori na neumnosti in nedoslednosti?
Pa tako pametno naj bi izpadlo.

New Report

Close