Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V restavraciji nam je stregla tetovirana oseba.

V restavraciji nam je stregla tetovirana oseba.

Joj s čim se eni ukvarjate..Ne poznate pravih problemov in potem se ubadate s takimi stvarmi. Da bi pa pometli pred svojim pragom pa niti slučajno, a ne? Kr neki…brezvezno do konca…
[/quote]

Saj to so pomembne stvari. Ni mi mar, ko gledam s kakšno lahkoto se danes ljudje razvrednotijo kot, da bi uživali v tem, da so ovce brez lastnega mišljenja. Če bi imel otroke in bi mi stregla takšna oseba bi jo nagnal in zahteval urejeno kelnarco.
[/quote]

Ljudje se s tetovazo razvrednotijo? Uau, genij!

Ti bi nagnal kelnarco? Hahaha…

Morda malo v razmislek:
ETIČNI KODEKS DIJAKOV SREDNJE ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
NA OBVEZNI DELOVNI PRAKSI (Praktično usposabljanje z delom) – Srednja šola za gostinstvo in turizem Maribor

‘Nakit-splošno:
a. Dijaki, predvsem tisti, ki imajo stik z gosti, ne nosijo vpadljivega nakita.
b. Tetovaže in piercingi morajo biti skrbno prekriti in neopazni pred gosti.’

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:9DcD-vuqSKYJ:www.ssgt-mb.si/files/2015/01/Eti{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}25C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}258Dni-Kodeks-PUD.pdf+&cd=1&hl=sl&ct=clnk&gl=si

Absolutna nuja. Hvala za tale link in informacije. Se pravi, da imam prav.

A je imela tudi jeans hlače in japonke? Ker to bi šele bilo grozno…

Ti Hugo Bosanac si jedel v pajzlu? V finih restavracijah natakarji in natakarice niso tetovirani.

Jokam :))))))

Ah, gre za neko priučeno “kelnarco”. Vsak šolani natakar ali natakarica (srednja gostinska šola) dobro pozna pravila v svojem fohu.

Joj pateticni slovencljni, ti hugo boss kazes da si ovca in da nisi prav veliko potovak ane…zaplankan v samem jedru. Ce bi hodil okoli, bi opazil da tattuji se zdalec niso stvar ljudi “iz magrinalnega” roba, ampak jih imajo tudi direktorji, zdravniki, uspesni ljujde… ko sem zivela na danskem in delala na banki, so imeli skoraj vsi usluzbenci tattu. Stem da je Danska vzor razvitim in uspesnim drzavam. Dragi moj, tebe je cas krepko povozil. S svojim zaostalim razmisljanjem, skodujes samo sebi. Natakrici in prav taku lastniku gostilne, se gladko jebe za tvoje mnejne. Ravno napsrotno, smejali bi se ti kaksen luzer si…res si omejen totalno.

To, da se “vsi” tetovirajo in da se jaz ne, ne pomeni, da sem jaz zaostal, pomeni, da vi nimate lastne identitete. Včasih je tetovaža res predstavljala nekaj, danes predstavlja nasprotno, da si nezanimiva ovca, ki kot oseba nima nič za pokazati zato si se podredila črednemu nagonu, da bi lažje pasala v “in ” družbo.

No ja, briga me, kako se eni počečkajo. Meni osebno izgleda grdo, na moških in ženskah. Na morju sem videla žensko, na hrbtu je imela neko veliko tetovažo, pa popisano nogo, pa roko, grdo.
Včasih so se tetovirali marginalci, kriminalci, vojaki, pa mornarji, danes je pa to moda in je tega več. Vprašanje pa spet, kaj bo čez leta, tetoviranci bodo pa še naprej popisani in porisani. Pa kako bo to izgledalo? Koža ovene, barva zbledi. Jaz vseeno mislim, da se tako na veliko tetovirajo ljudje, ki jim nekaj fali, pa potem rabijo tovrstne zadovoljitve in potrditve.
Nekatere letalske družbe ne zaposlujejo osebja z vidnimi tetovažami, ravno zato, ker se nekaterim ljudem ob temu obrača.
Pač, stvar okusa.

kako eni sploh lahko hodite med ljudi če je vse fuj in ogabno? predlagam da se zabijete s plohi v svoja stanovanja pa bo mir pred vami… vi boste pa imeli mir pred svetom in ljudmi.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Hugoboss, kaj je bilo tako provokativnega na fotki v odgovoru, da je zbrisana…zaradi močnega sonca, prej fotke nisem videla na mobi…zdj pa je ni več. Kaj ste ušpičili, da izbris? 🙂

Hehe, prej bi prišla na računalnik in bi videla 😉
Ma lahko tikaš. 🙂

Če ima Pahor delfinčka lahko, jo lahko imamo tudi mi.
[img]http://shrani.si/f/1z/LP/3kKFs0wI/borutpahordelfin.jpg[/img]

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Hehe, prej bi prišla na računalnik in bi videla 😉
Ma lahko tikaš. 🙂
[/quote]

pa kdo bi si mislil, da bodo slikco z medvedkom zbrisali…:)))
Sam ostalega nisem vidla, a si drzneš ponovit?

[img]http://shrani.si/f/1z/LP/3kKFs0wI/1/borutpahordelfin.jpg[/img]

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Tettovirajo se ne “vsi”, se vedno je veliko vec takih ki se ne in zivijo v svojem zmotnem prepricanju kako so tetovaze nekaj groznega. Torej si se vedno v vecini in si potematekm ti najvecja ovca. Predvsem ena zaostala ovca. Ker ce bi mislil s svojo glavo, bi se resil tega razmislanja polnega predsodkov in bi spregledal, da niso vsi ljudje narejeni po tvojem “pravilnem” kopitu.

Postavljam se na Hugovo stran. Ti ne stekas pravil poslovnega vedenja in zunanjega videza. Jaz bi zapustila restavracijo. Ne bi tam jedla.

Hehe, prej bi prišla na računalnik in bi videla 😉
Ma lahko tikaš. 🙂
[/quote]

pa kdo bi si mislil, da bodo slikco z medvedkom zbrisali…:)))
Sam ostalega nisem vidla, a si drzneš ponovit?
[/quote]

Itak, da sem tem moderatorjem trn v peti. Dejstvo je, da, ko napišem temo je vedno med top temami. Bo treba počasi začet vlogat in zaslušit kak euro, hehe.

Jah, medvedek je res bil 😉

Postavljam se na Hugovo stran. Ti ne stekas pravil poslovnega vedenja in zunanjega videza. Jaz bi zapustila restavracijo. Ne bi tam jedla.
[/quote]

🙂
High five!

Lej, meni tatuji tudi pod razno ne niso všeč. Zato me taki ljudje odbijajo. Pred kratkim sem naročila taksi in je prišel tip potetoviran še po vratu, da o rokah ne govorim. Poleg tega je avto smrdel na čike. Sem se zahvalila in odbila vožnjo z njim. Gnusno.

Postavljam se na Hugovo stran. Ti ne stekas pravil poslovnega vedenja in zunanjega videza. Jaz bi zapustila restavracijo. Ne bi tam jedla.
[/quote]

🙂
High five!
[/quote]

Pa se mocan stisk roke. ☺ Saj ne razumejo…nije zvaka za seljaka.


Je napisal nekdo s predsodki.

Ma to je ok, saj se niti ne vidi pod oblačili. Motijo me tetovaže, ki ličijo na mehiške tolpe.

Ma kako ste bogi res. A potem ko bi vam bila ponujena dobra sluzba, vas sef pa bi bil potetoviran, bi vi to sluzbo zavrnili ker s takim luzerjem ne bi delali? Pa kaj ce vam je to grdo, to ne pomeni da je zato oseba kaj slabsa od vas. Lahko je se veliko boljsa, uspesnejsa in ima predvsem vec srcne kulture. Kaj ce bi sli vi malo potovati? Malo na sever, tam kjer jim gre dobro. S svojim omejenim razmisljanjem, skodujete samo sebi. Se razburjate nad taksisti, natakaricami…pa koga briga. Svet gre naprej, pa ceprav se vi niste odlocili iti zraven. Ampak mislim, da zato ne bo nobene skode. Hugo boss, tvoji argumenti pa so zelo sibki. In ravno taki kot si ti, dobijo otroke ki se tettovirajo in pirsajo kot nori ;).

New Report

Close