Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V restavraciji nam je stregla tetovirana oseba.

V restavraciji nam je stregla tetovirana oseba.

Se strinjam, vendar opažam, da se večinoma narcisoidi odločajo za tetovaže. Zaradi mene se tetovirajte, le nek respekt naj se izkaže gostom, ki ne želimo biti izpostavljeni temu na vsakem koraku.
[/quote]

Žal ni tvoja odločitev, kdo bo stregel v določeni restavraciji. Ni tvoja odločitev, ali je učiteljica tvojega otroka lepa, grda, visoka, debela, ali ima bradavico na nosu.
Najprej ti začni spoštovati druge ljudi, potem pa lahko pričakuješ spoštovanje od drugih. To, da nekoga samo na podlagi tetovaže obdolžiš vsega najhujšega, od nespoštovanja do propada družbe, pač ni spoštovanje, ampak tvoja narcisoidnost, in to mnogo hujše vrste, kot je to, da se človek “rihta”. Zame je tetovaža na isti ravni kot make up. Nekaterih uporabljajo na veliko, drugi na malo, tretji nič.
[/quote]

No, tukaj pa se motiš. Nekdo je na prvi ali drugi strani prilimal kodeks oblačenja natakarjev gostinske šole v Mariboru. Kje pa ti živiš, da se lahko vsak po svoje oblači na delovnem mestu.
Problem je, ker se to dopušča. V službi se zahteva profesionalen odnos v katerega sodi pravilno oblačilo in obutev. Poznate samo pravice in nula dolžnosti do strank, gostov….

A kdo kontrolira, koliko svinjarije ima kelnar za nohti nožnih palcev?
Sam fprašam..

Žal ni tvoja odločitev, kdo bo stregel v določeni restavraciji. Ni tvoja odločitev, ali je učiteljica tvojega otroka lepa, grda, visoka, debela, ali ima bradavico na nosu.
Najprej ti začni spoštovati druge ljudi, potem pa lahko pričakuješ spoštovanje od drugih. To, da nekoga samo na podlagi tetovaže obdolžiš vsega najhujšega, od nespoštovanja do propada družbe, pač ni spoštovanje, ampak tvoja narcisoidnost, in to mnogo hujše vrste, kot je to, da se človek “rihta”. Zame je tetovaža na isti ravni kot make up. Nekaterih uporabljajo na veliko, drugi na malo, tretji nič.
[/quote]

No, tukaj pa se motiš. Nekdo je na prvi ali drugi strani prilimal kodeks oblačenja natakarjev gostinske šole v Mariboru. Kje pa ti živiš, da se lahko vsak po svoje oblači na delovnem mestu.
Problem je, ker se to dopušča. V službi se zahteva profesionalen odnos v katerega sodi pravilno oblačilo in obutev. Poznate samo pravice in nula dolžnosti do strank, gostov….
[/quote]

In ti zase menda misliš, da nisi narcisoid? Ti si že na meji psihopatske osebnosti, sori.
Zdaj si pa natančno poglej oni kodeks oblačenja natakarjev, res natančno. Še drobni tisk in kdaj velja takšen kodeks oblačenja … In še to: kodeks ni enako zakon. In še to: v privat firmi so lahko tudi v spodnjih gatah. In še to: v privat firmah celo so v spodnjih gatah in zgoraj brez.

Na tvojo največjo narcisoidno žalost je še vedno odločitev lastnika, kaj pričakuje od natakarjev. Če jim dovoli kratke rokave in tetovaže, ga ni kodeksa, ki bi jim to lahko preprečil. Lahko pa ti seveda svojo narcisoidno omejenost neseš v drugo restavracijo z natakarji v belih srajcah in črnih hlačah. Nihče, res nihče ti tega ne brani.

No, tukaj pa se motiš. Nekdo je na prvi ali drugi strani prilimal kodeks oblačenja natakarjev gostinske šole v Mariboru. Kje pa ti živiš, da se lahko vsak po svoje oblači na delovnem mestu.
Problem je, ker se to dopušča. V službi se zahteva profesionalen odnos v katerega sodi pravilno oblačilo in obutev. Poznate samo pravice in nula dolžnosti do strank, gostov….
[/quote]

In ti zase menda misliš, da nisi narcisoid? Ti si že na meji psihopatske osebnosti, sori.
Zdaj si pa natančno poglej oni kodeks oblačenja natakarjev, res natančno. Še drobni tisk in kdaj velja takšen kodeks oblačenja … In še to: kodeks ni enako zakon. In še to: v privat firmi so lahko tudi v spodnjih gatah. In še to: v privat firmah celo so v spodnjih gatah in zgoraj brez.

Na tvojo največjo narcisoidno žalost je še vedno odločitev lastnika, kaj pričakuje od natakarjev. Če jim dovoli kratke rokave in tetovaže, ga ni kodeksa, ki bi jim to lahko preprečil. Lahko pa ti seveda svojo narcisoidno omejenost neseš v drugo restavracijo z natakarji v belih srajcah in črnih hlačah. Nihče, res nihče ti tega ne brani.
[/quote]

Očtno imaš emocionalne probleme, da ne znaš procesirati faktov. V spodnjih gatah, zgoraj brez….iz katerega jajca si se ti zvalil/a? Mislim, da je tole kaznivo, higienska pravila, itd.
Zakaj ne nag, če ni pravil in zakonov. Pojdi polento papcat, ker tveziš neumnosti ptič neuki. Verjetno sem ti stopil na žulj, ker si unikatum potetoviran 🙂

In ti zase menda misliš, da nisi narcisoid? Ti si že na meji psihopatske osebnosti, sori.
Zdaj si pa natančno poglej oni kodeks oblačenja natakarjev, res natančno. Še drobni tisk in kdaj velja takšen kodeks oblačenja … In še to: kodeks ni enako zakon. In še to: v privat firmi so lahko tudi v spodnjih gatah. In še to: v privat firmah celo so v spodnjih gatah in zgoraj brez.

Na tvojo največjo narcisoidno žalost je še vedno odločitev lastnika, kaj pričakuje od natakarjev. Če jim dovoli kratke rokave in tetovaže, ga ni kodeksa, ki bi jim to lahko preprečil. Lahko pa ti seveda svojo narcisoidno omejenost neseš v drugo restavracijo z natakarji v belih srajcah in črnih hlačah. Nihče, res nihče ti tega ne brani.
[/quote]

Očtno imaš emocionalne probleme, da ne znaš procesirati faktov. V spodnjih gatah, zgoraj brez….iz katerega jajca si se ti zvalil/a? Mislim, da je tole kaznivo, higienska pravila, itd.
Zakaj ne nag, če ni pravil in zakonov. Pojdi polento papcat, ker tveziš neumnosti ptič neuki. Verjetno sem ti stopil na žulj, ker si unikatum potetoviran 🙂
[/quote]

HugoBoss v kaj se je pa razpletla ta debata?? ;)))
Že do spodnjih gat…ahahahaha

IN zbrisali so mi tvojega medvedka, pa samo ljubek je bil :)))

In ti zase menda misliš, da nisi narcisoid? Ti si že na meji psihopatske osebnosti, sori.
Zdaj si pa natančno poglej oni kodeks oblačenja natakarjev, res natančno. Še drobni tisk in kdaj velja takšen kodeks oblačenja … In še to: kodeks ni enako zakon. In še to: v privat firmi so lahko tudi v spodnjih gatah. In še to: v privat firmah celo so v spodnjih gatah in zgoraj brez.

Na tvojo največjo narcisoidno žalost je še vedno odločitev lastnika, kaj pričakuje od natakarjev. Če jim dovoli kratke rokave in tetovaže, ga ni kodeksa, ki bi jim to lahko preprečil. Lahko pa ti seveda svojo narcisoidno omejenost neseš v drugo restavracijo z natakarji v belih srajcah in črnih hlačah. Nihče, res nihče ti tega ne brani.
[/quote]

Očtno imaš emocionalne probleme, da ne znaš procesirati faktov. V spodnjih gatah, zgoraj brez….iz katerega jajca si se ti zvalil/a? Mislim, da je tole kaznivo, higienska pravila, itd.
Zakaj ne nag, če ni pravil in zakonov. Pojdi polento papcat, ker tveziš neumnosti ptič neuki. Verjetno sem ti stopil na žulj, ker si unikatum potetoviran 🙂
[/quote]

Imaš bare, v katerih strežejo dekleta zgoraj brez.

Kdo ima emocionalne probleme in ni zmožen sprocesirati faktov – fakt je, da je stregel natakar s kratkimi rokavi in tetovažami, zaradi česar si ti padel ven …

In ti nekaj čivkaš o spoštovanju, pa niti osnovne komunikacije nisi sposoben, ne da žališ? Smešen si, pajac.

Iz učbenika za strežbo:

Kot smo že omenili v prejšnjem poglavju, so eden najbolj pomembnih dejavnikov urejenost in
osebnostne lastnosti strežnega osebja.
Osebnostne lastnosti:
• vljudnost,
• taktnost,
• obremenljivost,
• zanesljivost,
• točnost,
• odkritost,
• diskretnost,
• lojalnost.

Poleg tega mora strežno osebje upoštevati splošna načela osebne higiene in nošenja delovne
obleke ali uniforme. Dandanes je že samoumevno, da naj bi bilo strežno osebje urejeno. Beseda
urejenost pa zavisi od tipa in vrste gostinskega obrata. Ne moremo si predstavljati, da v restavraciji
ali hotelskem baru strežno osebje ne bi nosilo bele srajce, suknjiča, črnih čevljev in metuljčka ali
kravate. V t. i. navadnih barih ali »preprostih« gostinskih obratih pa gost pričakuje sicer urejeno
osebje, lahko pa tudi modernejša oblačila in predpasnike z logotipom podjetja ali proizvajalca
pijač, vendar ob predpostavki, da je to delovna obleka ali uniforma. Delovna obleka se lahko
spreminja v skladu z modnimi trendi in letnim časom.


Stranka ne pa gost. Razen, če mu ne računate.

V kuhinji so večinoma vsi tetovirani in kaj zdaj?

Ti sploh ne veš, kaj je to delovna obleka. Delovna obleka se da osebju, kadar mora biti to enotno oblečeno, poleg tega pa obstaja možnost zapacanja, zamazanja ipd. Spreminjanje delovne obleke v skladu z modnimi trendi pa ne pomeni odbite, izštekane delovne obleke, ampak da ta ni staromodna iz 60-ih let. Delovna obleka mora biti predvsem enostavnega kroja, da je lažje vzdrževanje – pranje in likanje.

so lahko iz polivinila 🙂

Ti sploh ne veš, kaj je to delovna obleka. Delovna obleka se da osebju, kadar mora biti to enotno oblečeno, poleg tega pa obstaja možnost zapacanja, zamazanja ipd. Spreminjanje delovne obleke v skladu z modnimi trendi pa ne pomeni odbite, izštekane delovne obleke, ampak da ta ni staromodna iz 60-ih let. Delovna obleka mora biti predvsem enostavnega kroja, da je lažje vzdrževanje – pranje in likanje.
[/quote]

Bumbarka ena, to je prepisano iz učbenika za strežno osebje.
Kakšna pa je izštekana obleka, a taka, ki ni priključena na štrom?
Delovna obleka je drugače karkoli, za kar šef reče, da so delovna oblačila. Resno, ženska, a nisi bila še nikoli v lokalu, kjer imajo vsi kelnarji enake majice ali predpasnike?
Ne morem verjet, da si tako neumna, pa to ni mišljeno kot žalitev, ampak ugotavljanje dejstev. Pa koliko imaš ti sploh IQ, koliko so starši morali plačat, da si dobila spričevalo OŠ?

Kje spiš, da te ne ukradejo?

Fak, si ti eno tele 😀 Sem tetovirana-imam enega na nogi, enega na zatilju( poročna zaobljuba-sva si jo dala skupaj z možem delat)..imam 2 otroka in službo. Ne kadim, ne pijem in se ne drogiram. Kaj tebi ni jasno?!?!?Aja- pa nimam hepatitisa in sem iz centra mesta! Tele nerazgledano

Ti sploh ne veš, kaj je to delovna obleka. Delovna obleka se da osebju, kadar mora biti to enotno oblečeno, poleg tega pa obstaja možnost zapacanja, zamazanja ipd. Spreminjanje delovne obleke v skladu z modnimi trendi pa ne pomeni odbite, izštekane delovne obleke, ampak da ta ni staromodna iz 60-ih let. Delovna obleka mora biti predvsem enostavnega kroja, da je lažje vzdrževanje – pranje in likanje.
[/quote]

Bumbarka ena, to je prepisano iz učbenika za strežno osebje.
Kakšna pa je izštekana obleka, a taka, ki ni priključena na štrom?
Delovna obleka je drugače karkoli, za kar šef reče, da so delovna oblačila. Resno, ženska, a nisi bila še nikoli v lokalu, kjer imajo vsi kelnarji enake majice ali predpasnike?
Ne morem verjet, da si tako neumna, pa to ni mišljeno kot žalitev, ampak ugotavljanje dejstev. Pa koliko imaš ti sploh IQ, koliko so starši morali plačat, da si dobila spričevalo OŠ?

Kje spiš, da te ne ukradejo?
[/quote]

Jaz pa lahko verjamem, da si ti tako neumna. To z vsakim postom dokazuješ. Za povrh pa še grdo tetovirana.

Fak, si ti eno tele 😀 Sem tetovirana-imam enega na nogi, enega na zatilju( poročna zaobljuba-sva si jo dala skupaj z možem delat)..imam 2 otroka in službo. Ne kadim, ne pijem in se ne drogiram. Kaj tebi ni jasno?!?!?Aja- pa nimam hepatitisa in sem iz centra mesta! Tele nerazgledano
[/quote]

Veliko si dosegla potem pa si se markirala kot ena trailer trash Američanka. Ljudje sodijo druge po videzu, če zgledaš ceneno te bodo imeli za ceneno, videz je še kako pomemben.

Bumbarka ena, to je prepisano iz učbenika za strežno osebje.
Kakšna pa je izštekana obleka, a taka, ki ni priključena na štrom?
Delovna obleka je drugače karkoli, za kar šef reče, da so delovna oblačila. Resno, ženska, a nisi bila še nikoli v lokalu, kjer imajo vsi kelnarji enake majice ali predpasnike?
Ne morem verjet, da si tako neumna, pa to ni mišljeno kot žalitev, ampak ugotavljanje dejstev. Pa koliko imaš ti sploh IQ, koliko so starši morali plačat, da si dobila spričevalo OŠ?

Kje spiš, da te ne ukradejo?
[/quote]

Jaz pa lahko verjamem, da si ti tako neumna. To z vsakim postom dokazuješ. Za povrh pa še grdo tetovirana.
[/quote]

Jaz jo ignoriram, ker je čustveno nestabilna za nek normalen pogovor.

Jaz pa lahko verjamem, da si ti tako neumna. To z vsakim postom dokazuješ. Za povrh pa še grdo tetovirana.
[/quote]

Jaz jo ignoriram, ker je čustveno nestabilna za nek normalen pogovor.
[/quote]

Sem opazila. ☺

S čim vse se je pripravljen slovencelj obremenjevat… Sramota!

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Se opravičujem, sam kje naj bi bil pa Ljutomer pri Dravogradu?

Tetovaže na splošno mi niso všeč, sploh ne kakšne zelo obsežne. To, da me streže zelo potetovirana oseba, mi ravno ne bi godilo. Ne bi bilo pa tako grozno, da bi morala sem gor pisati.

Dobro jutro bumbarji, vidim da ste se vedno isti šusi kot ste bili.
Glede tetovirancev. Jaz sem si utrujene ucke spočila na enem tetoviranem modelu. Ma ta me lahko postreže kadarkoli v delovni obleki ali pa tudi ne. Who cares

Hugo Boss neprijavljen: HA HA saj nemorem vrjeti, da smo leta 2019 ljudje so pa še vedno tako ozkogledni. Sicer pa sama sem delala v boljšem lokalu (naj povem da imam 2 večji tetovaži), ljudje so me imeli zelo radi od starih do mojih vrstnikov in najmlajših, saj sem z vsakim znala spregovoriti kakšno lepo besedo in ne samo monotono vprašati: dober dan želite?
Ko sem nehala delati v tem lokalu so mi bivši sodelavci (s katerimi se večkrat kje srečam) povedali, da so nekatere stranke spraševale kje sem in zakaj me ni več. NIKOLI nisem dobila občutka, da me kdo obsoja zaradi tatuja. Več kot izgled osebja je pomembna kakovost strežbe! Tatu pa ne vpliva na kakovost strežbe kolikor je meni znano tako, da lahko si lepo tiho in naprej živiš svoje patetično življenje 🙂

Saj to so pomembne stvari. Ni mi mar, ko gledam s kakšno lahkoto se danes ljudje razvrednotijo kot, da bi uživali v tem, da so ovce brez lastnega mišljenja. Če bi imel otroke in bi mi stregla takšna oseba bi jo nagnal in zahteval urejeno kelnarco.
[/quote]

O nerojeni otroci so zdaj težava. Upam, da jih ne boš imel, če pa že, se bodo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tetovirali. Jeeeee.
Sem imela kolegico, ki je večkrat grdo govorila čez homoseksualce (bila tudi zelo farška) in glej ga glej, njen sinček postal homo. Jeeeee.

O nerojeni otroci so zdaj težava. Upam, da jih ne boš imel, če pa že, se bodo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tetovirali. Jeeeee.
Sem imela kolegico, ki je večkrat grdo govorila čez homoseksualce (bila tudi zelo farška) in glej ga glej, njen sinček postal homo. Jeeeee.
[/quote]

Večinoma je tako, da so otroki teh farških postali homiči. Ker prepovedane stvari pač vlečejo.

avtor te teme, bo pa imel potetoviranega otroka, če ga bo imel, to je ene 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

New Report

Close