Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu V zakonu je vedno vse narobe

V zakonu je vedno vse narobe

Čista resnica: od daleč bi lahko videla, zato mam stol porinjen čist pod mizo! Kaj naj naredim? Aja, rekla boš: maš roko, sam to ni tvoja, žal, niti približno pa tvoja mucka, k mi tak diši..

Seveda lahko, ne prosimmmmm! Sam boš mela ogromno dela, prišlo pa bi hitro, lahko v tvoja usteca?

KIR napisal:

> Ljubica, tako lepih besed pa še ne! O, če bi te srečal bi te
> objel kar na ulici, pred vsemi, te objel (kako bi imela doma
> srečen zakon), te poljubil, prijel za tvojo malo ritko…, se
> zalizal vate.., saj takrat ne vidim ničesar

Tudi tvoje besede so lepe. In ti si lep.
Glede na tvoj prvi post te teme pa :
Vzemi si, ko si želiš in kar si želiš. Ne oziraj se name, ha ha. Želim ti najlepše in najboljše, kar lahko dobiš…saj to veš. ljubezen ne pozna meja…

Tud jaz bi te objela, ljubi in dons (častna reČ) te kar ne bi hotla izpustit…pa te skoraj moram….

Lahko. le ker je tvoje!

KIR napisal:

> Čista resnica: od daleč bi lahko videla, zato mam stol porinjen
> čist pod mizo! Kaj naj naredim? Aja, rekla boš: maš roko, sam
> to ni tvoja, žal, niti približno pa tvoja mucka, k mi tak
> diši..

Dišiš tudi ti meni….zelo.

poljubljam te globoko, z jezičkom grem k tebi….

odhajam!

A se pa raj zdele dobiva, greva v hotel, naročiva sobo za tri dni, se posexava, o najinih domačih pa razmišljava v petek…

Najlepše se imej in kaj pomisli na svojega internetnega možka!

Neki sm pa pozabu: vse so mi Gorenjci pobrali:

Najlepšo, najboljšo in sploh naj.. žensko, pa še polovico sedmice. Sovražim Gorenjce, rad imam le Gorenjke…, ampak take bolj vroče, kot si najlepša ti…

kaj a mata že dost za dans??

Kako lepo, ko lahko uideš realnosti, ali sta že v njej?
🙂

A naj se še ponoč dajeva dol?

Bettka, v realnosti še nisva, v NJEJ (muco mislim) pa bi bil zelo rad. Še kaj zanima?

Hehe……vidva kar lepo naprej tko vroče.))) K vaju je pa tko lepo brat…))

O daska¤, si se že zbudila? Ti sam ber in uživaj!

Backa, a si že popolnoma pozabila najino poročno noč?

Saj veš: prišla sva v veliko sobano, ti v prelepi svetlo modri skoraj prozorni obleki, jaz ves v črnem (sploh nisva pasala skup, a ne?), vse stene in zavese so bile v barvi tvojih čudovitih las, na sredini je bilo ogromno ležišče, iste barve kot tvoje prelepe oči… Poleg ležišča je stala miza in na njej same izbrane jedi in pijače, v kotu ogromna kopalna kad s cvetovi v svetlo modri…
Komaj sva vstopila, sva si padla v objem in vroč, dolg poljub in lačna drug drugega sva si začela trgati oblačila s sebe, dokler nisva ostala popolnoma gola; tako lepa si bila in prekrasno dišala (sam ne po Armaniju, pač pa po tebi)… Dvignil sem te v naročje, te kot dete položil na posteljo kjer sva takoj, brez vsake predigre postala eno in se samo ljubila in to tako strastno, kot da počneva to prvič in zadnjič v življenju…Tako prijetno si ječala, zrak sva zajemala samo med poljubi, potem sem te potegnil na rob ležišča in nadaljevala sva tako, da sem klečal ob tebi, moj ud je bil globoko v tebi, vmes pa sem ti dražil klit., z drugo roko pa drsel po tvoji koži do nabreklih bradavičk, vmes pa te vseskozi poljubljal, ti pa si zelooo sodelovala, kot bi hotela, da grem ves vate! Ko si prvič močneje zaječala in se upognila v višku strasti, sva morala malo počakat. Spet sem te vzel v naročje, se naslonil na vrata, ti pa si ponovno sprejela moj… in ponovno sva se ljubila, še pa še. Ko sva potešila lakoto drug po drugem, te odnesem v kad, kjer sem te ves čas nežno poljubljal in moje roke se niso mogle dotakniti vsakega delčka tvojega prelepega telesa naenkrat…
Po kopeli sva ležala na ležišču ter poizkušala najine najljubše jedi, vmes pa srkala šampanjec iz srebrnih čaš. Potem sva se zopet začela ljubiti, sam zdaj počasi in nežno ter želela, da sekunde postanejo minute, te ure in ure dnevi… Ja, vse je bilo temnordeče, svetlo modro in menda rjavo zeleno, kdo bi si vse zapomnil…….A se ti?

Kako lepo! Mislim, da sem ostala brez besed, ljubi. Kako zelo sem bila tvoja….

Ok, sliš se dobr.

Joj, ljubi, ti ne veš…ne spim zarad tebe. tako me žuli, ker ne vem, na kaj ti nisem odgovrila. čist sm preč. povej mi no in ti razodenem vse, čist vse, to moj kajček!

ps: Sicer je malo tudi res, da tud ti men nisi vsega povedal..še. dao kakšnih obljubah sploh ne govorim…ha ha.

Kako si danes? Že ves naščeperjen petelinček moj?

Da vsaj slišiš! Sam je treba tud izvest. No, dobro jutro, ne popoldan, zaspanka moja!

Niso ti vse pobral….

Ja, tako si bla tih kot bi ga imela še sedaj v tvojih (pre)majhnih ustkah!

KIR napisal:

> Da vsaj slišiš! Sam je treba tud izvest. No, dobro jutro, ne
> popoldan, zaspanka moja!

Dober dan tudi tebi, moj najdražji. Lepo se sliš, ja.

Ne, ne , ne niso premajhna. Saj sem rekla, da bi se potrudila zate, ne de?

Bla, bla, bla… Po pravic povej: Do kje seže tvoj nosek spet?

KIR napisal:

> Bla, bla, bla… Po pravic povej: Do kje seže tvoj nosek spet?

Zakaj pa nosek, bla bla bla?

New Report

Close