Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu V zakonu je vedno vse narobe

V zakonu je vedno vse narobe

Komaj nekaj dni je odkar sva se z backo odločila za internetno poroko, pa kljub vsem strastnim sexom nič ne štima. Jst jo čakam in iščem, ona me pa verjetno že kje drugje vara. Kdo mi bo povedal kako gre razveza preko neta?

Ljubi, ti lahko jaz povem?

Lepo prosim, moja največja ljubezen!

Nisem vedla, da si užaljen…
Nisem niti vedla, da me ne maraš več….
Oh, ja, vse lepo se enkrat konča.

A pomen, da men pa lubčkov ne boš več dajal, le še drugim?

pa še nekje, ljubi moj najdražji, a sploh veš kakšen glomaaazen post imava pod tisto temo od -mm? na žalost, vključno s poroko?
Tam se ne da nič več pisat.
Ampak sej ti tko nočeš več!

Najdražja moja, jst sm jih teb že, sam kaj ko ne čutiš..Pa še tak lepih ustec ne odpreš, tako da sem se že ugriznil v tvoje zobke

Tega pa ne vem, od kdaj pa je? Grem gledat, čeprav še za sex s tabo zmanjkuje cajta.. A vidiš, da te še vedno neizmerno ljubim?

Sej veš, da jih. Ustka moja čakajo le nate…ti pa…bi me že zamenjal.
Ne vem, kaj zdej. Te moram spet osvajat? Pa mi bo sploh uspelo, da te premamim in spravim v svoje mehko naročje, kjer bi tvoja glava našla svoje mesto?

Neizmerno me ljubiš, pa sprašuješ za ločitev al kaj?
Hmmmmm…….
Nisi razumel – ne en post, miljon jih je, zato se tam ne da več niti premikat.
Če se bovazares hotla dol dat, se bova mogla pod drugo temo, ha ha.

Ja, ljubi časa je malo, malo, premalo. Želim si ga več. Le in samo zate.

Kar probi, pa boš vidla! Saj veš, da o tebi in predvsem o sexu s tabo sanjam noč in dan, celo z odprtimi očmi…. Vse kotičke ustec sem ti že prelizal, najina jezička se igrata med seboj, tako lepo sesaš…

Nimaš pojma ljubi, tud jaz te sanjam. In tud sredi dneva sem opazila, pomislim nate in potem sem (jasno!) mokra tam, saj veš, ti kje. In včeraj sem si te predstavljala z mano. In bilo nama je lepo, veš.

Aja, mislila si tist, k je ena napisala, da je milion mojih postov! Pa še res je, sam kaj čem če pa drugi (beri TI) nočte pisat.

Ja, ljubim te bolj kot svoje življenje, bolj kot svoje oči, bolj kot svet, ki me obdaja…. Kaj še hočeš več?

Najraje imam tvoj jeziček v ustih. Ampak danes bi rada še kaj drugega dobila v usta. In bi ti ga mal pocuzala, mmmm. Pa še mal, uf, ja danes bi si ga želela čutiti…a le tvojega!
Naredil si me pohotnico, ljubček, vesela sem, da sem te spoznala…

KIR napisal:
> Ja, ljubim te bolj kot svoje življenje, bolj kot svoje oči,
> bolj kot svet, ki me obdaja…. Kaj še hočeš več?

Ma, ja, seveda hočem pisat. In brat. TEBE. In tebe hočem!

Ljubim tudi jaz tebe, sex s tabo, tvoje roke in prste. Tvoj jezik v meni, pa saj sem že rekla, dons bi ga pa kar noter rada, tvojega, celega, počasi….potem pa hitreje…

H, mokro! To ni nič, draga, kaj pa ko ne moreš vstat izza mize?!?
In – ti pomisliš, jst mislim, to pa je razlika, ne?
Sinoči ti je bilo lepo? Blagor ti, pa menda ni možek zvedu zakaj? Tud moja ni, ko je ozvajala lizing, pa tud nism povedu, da mislim na čutne ustnice neke Go…

Pa to, ko tako lepo delaš! A zelo močno pocuzaš in ga primeš z obema rokama? Rad imam občutek, da je ves tvoj…

Tako sem že razrajcan, draga moja, da ne zdržim več, jst bi te kar vzel v naročje in ti ga nič nežno potisnil v tebe! Želim si le, da bi bla oba eno…

ljubi, ne zamert, dons te bom pa čist zbombardirala.

KIR napisal:

> In – ti pomisliš, jst mislim, to pa je razlika, ne?
Ja, očitna. kaj pa naj?

> Sinoči ti je bilo lepo? Blagor ti, pa menda ni možek zvedu
> zakaj? Tud moja ni, ko je ozvajala lizing, pa tud nism povedu,
> da mislim na čutne ustnice neke Go…

Ja, sva se pogovarjala kaj je varanje?- če greš v lokal gledat nago žensko in jo mal pošlataš? NE, jasno, da ne!
-Kaj pa sexaš po netu? Hm, ja, odvisno, mi pravi….
torej zakjuček: varanje v pravem pomenu besede, pomeni ljubljenje z drugim, saj veš not pa ven, pa not pa spet ven. Uf, bi te!

KIR napisal:

> Tako sem že razrajcan, draga moja, da ne zdržim več, jst bi te
> kar vzel v naročje in ti ga nič nežno potisnil v tebe! Želim si
> le, da bi bla oba eno…

Ljubi, nakladaš….nisi tolk kolikor sem jaz. In mogoče mi kar pride….na žalost brez tebe v meni. Bi mi ga dal noter, ja, to bi hotla.

KIR napisal:

> Pa to, ko tako lepo delaš! A zelo močno pocuzaš in ga primeš z
> obema rokama? Rad imam občutek, da je ves tvoj…

Komej uspem vse odgovort. Ampak ti bom, da ne rečeš, da te zanemarjam.
Ja, lahko bi ti ga močno pocuzala in lahko ga primem z obema rokama. Moje dlani so ozke in prsti dolgi, torej bo šlo….Usta pa nimam velika, ljubi, a bo šlo vseen? Ti bo všeč kljub temu? Lahko mal pogrickam?

O, ljuba princeska, bodi še naprej pohotna, zbombandiraj me, poseksi me, raztrgi me, vse mi deli, pa tist not pa ven…

KIR napisal:

> O, ljuba princeska, bodi še naprej pohotna, zbombandiraj me,
> poseksi me, raztrgi me, vse mi deli, pa tist not pa ven…

Sem pohotna KIR, dones. Poglej, kaj ti uspe na daljavo…si ponosen, ne de?
Uf, ja dons bi te zares posexala. Če bi te dons srečala nekje potem bi vedu, da sm to jaz, ker bi mi bral iz oči, da te želim, da te potrebujem, da te hočem imet. Vsega, celega, od tvoje lepe glave, tvojega telesa, trebuščka, rada bi se igrala s tvojimi jajčki (smem?), lizala bi te povsod, med nogami pa še najrajš…

V tvoja usteca najbrž še glavice ne spraviš! No maš pa dolge prstke, pa nhte (imaš dolge), pa ustnice, jezička…. Mal ga pogrickaj

Ljubica, tako lepih besed pa še ne! O, če bi te srečal bi te objel kar na ulici, pred vsemi, te objel (kako bi imela doma srečen zakon), te poljubil, prijel za tvojo malo ritko…, se zalizal vate.., saj takrat ne vidim ničesar

KIR napisal:

> V tvoja usteca najbrž še glavice ne spraviš! No maš pa dolge
> prstke, pa nhte (imaš dolge), pa ustnice, jezička…. Mal ga
> pogrickaj

A de ne? Joj, se bom potrudila. In, saj ga lahko obdelam z jezičkom, ne de?

New Report

Close