Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu V zakonu je vedno vse narobe

V zakonu je vedno vse narobe

Ker se mi zdi, da neki muliš. Najbrž maš tud ti m., kot mopja doma, sicer je blo že mal krvacic snoč

O, ti moj lump. Pa še res je.
A vseen, odgovori pa le na tistih nekaj malo postov, ja?

Ne vem na kaj nisem odgovoru, sej je ena napisala, da ni druzga kot sam moji posti. Kaj pa sem obljubil? Da bi te? Seveda bi, ljuba!

Napiš mi kaj o seb, čimveč!

Dons sm mal boljš, saj sem napisu, da je sinoč blo…

Kaj mi je ostal, Venera moja?

Si, ljubica
Komaj sprot, mater me jezijo..

Ja, sem opazla, da sem včerej s tabo v prazno. Kaj češ, pride tak dan, ne de? Sicer škoda, ker mi je bilo ful fino in bi mi bilo verjetn še lepš, če bi ti sodeloval…..ha ha.

A kaj vse si obljubu? Ja, med drugim tud to, jasno!

O seb? Zate?
Drugič. Sej vidiš, da sem dons pa jest bol tako….

jaz.

Bom še domišlav, da poznam ženske, sploh tebe
Na katera sporočila nism odgovoru? Se mi je že zmešal, sam da nate pomislim, haha

Oh, ljubi, dej no, komej te kej še zastopim…tele linije so pa res včasih…ampak poljubljam te vseeno, veš. Pa ne mulam se nate, saj razumeš, ne de?

KIR napisal:

> Bom še domišlav, da poznam ženske, sploh tebe
> Na katera sporočila nism odgovoru? Se mi je že zmešal, sam da
> nate pomislim, haha

Joj, KIR, tud jaz sem dons čist zmešana no, po pravic, sem že nekej časa kot točno kaže slika tlele gor, ha ha ha. Ja, nov let bo. Kje boš?

Neki sva se menila, da b šla v toplice, sam ne moreš otrok pustit dva tri dni

In kje boš ti? Kjerkoli boš, boš točno ob 00 zagledala zvezdo kako je utrnila – to bo misel nate za najboljše želje..

Naj ti bo, saj veš, da lahko vse dosežeš pr men, a ne?

Žal sam na internetu…

KIR napisal:

> Neki sva se menila, da b šla v toplice, sam ne moreš otrok
> pustit dva tri dni
>
> In kje boš ti? Kjerkoli boš, boš točno ob 00 zagledala zvezdo
> kako je utrnila – to bo misel nate za najboljše želje..

dej odgovori na moj post 13.57, ga najdeš? Poplava, ti rečem…
Ne, otroci morajo biti s starši, ja za novo leto, ker so tako še majhni. Doma bomo. In spomnila se bom nate, prav? In ti želela….

Zdej s me pa čist raznežla. A hočeš, da se tle stopim, al kaj?

Ja, ja,ti mi kar to deli, bom še bolj zmešana od tebe, potem pa ne vem….kaj bo.

Pa tukej nimaš le mene, saj vidiš, ljubi, vse polno nas je. Vse zate. A ni to nekak mnogo lepše kot ena sama samcata za eno kratko uro?

Sicer pa povej no, si imel kakšno zares v zadnjih recimo 2-3 mesecih (pa ja veš, da ne mislim tvoje ljube ta prave doma)
Povej, da vidim, kako ti gre?

A res? Bi mi godilo, ja ….

Ti nis nč zmešana, sploh name, ti s pametna punca. Zame pa itak veš…

13,57 sem ti pisal jst, vse je zmešan in vsem posvinjava vse teme, haha

Ja, bova jutri napisala eno temo, da se vsem mal opravičva, kaj misliš?

Po pravici: že od julija nič, saj sem napisu že enkrat – kar priden sem in ne skačem. Edin s tabo bi. A vidiš da sam tebe ne zamenjam za vse…

Resnica je, prisežem! Npr: pri krenu, haha

Bova vidla. Ampak zdaj grem, saj veš, sladkih obveznosti mi je vedno prehitro konec in…..grem po opravkih. Poljub na tvoja usta naj se ne konča, si želim. KIR moj, misli name, boš? Čist mal?

Lepo bi blo. Oni odprejo temo, midva pa zajadrava v najino zakonsko (internetno) ladjo, haha

Ja, kaj naj to pomen? Mal se hecaš, ne de? Men bi pa res pasal, če bi mi kdaj šel na roke….

New Report

Close