Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Vabilo k cepljenu proti covidu-19

Vabilo k cepljenu proti covidu-19

Odgovor na objavo uporabnika
None, 30.11.2021 ob 13:52

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 29.11.2021 ob 23:29

Da malce nadaljujemo tole našo krasno tematiko 🙂  Testne palčke so zanimive. A kdo ve kakšno razkužilo ali nekaj podobnega je gor? Imam pa seveda tudi tu pred sabo dva potrdila o rezultatih hitrega antigenskega testiranja. Na papirju je itak vse brez veze. Svoje čase smo za razne papirje rekli, da so dobri za rit brisat. Najpomembnejša je spet koda na teh papirjih, ki se nahaja kot nalepka prilepljena na ta papir. Ta koda je črtna koda, spodaj so pa cifre. Te cifre so nekje v nekem računalniškem sistemu. Nad tem računalniškim sistemom trenutno nimam direktnega nadzora.

Gor na palčkah ni nobenih razkužil.

Lep pozdrav.

Ok. hvala za sporočilo, oziroma, če sem bolj precizen, kontakt. Marsikomu v takoimenovanem realnem svetu rečem, da se me najlažje dobi v virtuali. Tudi to kar imenujemo nick je v resnici koda.

Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 13.12.2021 ob 22:40

Ok. hvala za sporočilo, oziroma, če sem bolj precizen, kontakt. Marsikomu v takoimenovanem realnem svetu rečem, da se me najlažje dobi v virtuali. Tudi to kar imenujemo nick je v resnici koda.

Ha??

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2504, 13.12.2021 ob 22:57

Ha??

 

Ja 🙂 smo pred leti preigravali neke “robotske” scene tu na forumu. Najprej se je pojavil nick “android8989”. Umetna inteligenca, ki je nevidna to razume kot kodo.

New Report

Close