Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Varanje z bivšo

Varanje z bivšo

Ce si razklan med obema nazgi obe naenkrat

O cem ti to?! Avtor pravi, da ga punca ne privlaci zakaj bi potem naj nazigal obe?!?

Jaz na tvojem mestu ne bi pisal tega po netu. Kaj, ce slucajno prebere in se prepozna pol bo pa štala

Debil.

Nam zaupaš ime?

Predlagam ti, da se zamislis.
Jaz in moja partnerka sma skupaj ze 25 let, ko sma se spoznala je bla ona 16 jaz skoraj 20. Pri njenih 18 sma se skup vselila, uzivala zivljenje, pri 20 je zanosila. Pa pri 22 se enkrat. Zdaj imava oba redne sluzbe, ona pa vedno zgleda kot najlepsa verzija sebe – ni pretvarjanja, ne rihta se za mene ampak za sebe, da se dobro pocuti. In tako jo mam rad! Nikoli ne bi pomislil na svojo bivso na tak nacin, nemorem. Ze za voljo otrok in mojega odnosa ne.
Aja, moji so diagnosticirali kronicno bolezen pri 15 – ce nisi dovolj ded da jo podpiras, pa ji predlagaj razhod. Bolna je, tega si ni sama zbrala. Rabi pa tvojo podporo.
Pa lep pozdrav!

Kupi ji knjigo Življenje je Tvoje Louis L. In ščenje nereda in Feng Šui. Pelji jo kam v toplice. Če lasje naj jih več pere in kupi ji vitamine za lase.

Da si budalo. Karma ima pripravljeno palco zate.

Si narcis. Pa srecno s terapijo.

Moski ste butli. Ze od pradavnine. Zato smo pametne zenske rajsi samske. Vi si pa na butastih barbikah brusite ego.
Zakaj je bedak, koga pa privlači oseba, ki nenehno toži o bolečinah in to že sedaj pri tridesetih? Ženske ste si velikokrat same krive za varanje, ker se zanemarite in pri tem mislite, da nas bo še naprej vzburjala vaša podoba. Moški smo pač vizualna bitja..
[/quote]

Povej to zeni, pa te bo po hitrem postopku brcnila na cesto.

Štrik zate najboljša rešitev in poštena do vseh

Prijatelj, ki je imel lupus, je umrl star 43 let. Da ima lupus so mu ugotovili 2 leti prej. Skos imel zdravstvene tezave, vendar poskusal ziveti cimbolj polno in uspesno zivljenje, kolikor je glede na zdravstveno stanje slo. Podjetje, ki ga je ustvaril, po smrti prepustil bratu, denar in nepremicnine, dolgoletni partnerki, katera ni skakala po bivsih, ampak mu je do konca stala ob strani, bila ob njem, ko je umrl, in jo je njegova smrt blazno potrla. Malo se zamisli kaksen clovek si in ali bi si zelel taksno partnerko v bolezni, kakrsen si ti. Vsak pride na svoje, tako da dvomim, da je tvoja prihodnost zelo svetla, ker si egoist in bos vedno mislil le nase in se postavljal v prvi plan.

Ja a nimas osnovne sole narjene? Pejta narazn pa mir. Nevem kva eni komplicirate u 100 matr. Eni res za v vrtc niste kaj šele za resno zvezo. Povej punci da si jo prevaral z bivšo in ji daj moznost da si najde poštenega partnerja.

Za boleze LUPUS sem prvič slišala, ko je za njo zbolela Selena Gomez, ki ji je nato prijateljica dala ledvico. Se mi zdi sodobna bolezen… Glede na prebrano ni enostavno bolezen in težko kaj napovemo.
Avtor,tebi pa takole. Vsakega lahko doleti bolezen, tudi tebe. Če ji ne želiš stati ob strani, ti ni treba, lahko oddideš. Najgrše kar lahko narediš pa je, da jo prizadeneš. In varanje zelo prizadane.

Bivša je bivša z razlogom. Všeč ti pa je zato, ker je to kot izziv, imel bi kar ne moreš imeti 😉 Itak ti je samo do namakanja. Zakaj si z nekom toliko časa, če ti v bistvu ni? OD samega začetka poznaš njeno zgodovino, ampak namesto da bi ji pomagal kot zreli moški (itak si samo majhen nezrel fantič 😉 ), rep med noge pa ajde gremo seks drugje iskat. A misliš da je tvoja kriva da je bolna? A misliš, da si ona ne želi pozdravit? Si poskusil? Če si poskusil ji pomagat, pa res ni rešitve, potem ok, ajde zaključi, ampak potem ne hodi v zveze dokler ne dozoriš. Raje se zadovoljuj dokler ti ne odpade.

Na kozlanje mi gre kar berem. Zensko se spoštuje, če si se odločil bit z njo jih stoj ob strani. Ne pa da ji nož zarivaš u hrbet z varanjem. Pol pa še mamici ne upa povedat ker se boji in je ves posran kaj bo mami rekla. Če nisi za resno zvezo pojdi stran pa igraj kurbirja v svojem življenju. Otrok si pa nikar ne nakoplji ker ne bodo dobili vzgledakaj pomeni dober oče in mož. Ubogo žensko pa raje zapusti da ji ne nakopljes se kake spolne bolezni. A deci res neznamo vec ljubit spostovat zensk. A ate res tko lahki da vas vsaka k….k ma 5min cajta zavede. Sramota

Ste pomislili, da morda ni vse avtorjeva krivda. Glede na to, da pravi, da je bolana ze od samega zacetka ji je ocitno v vezi tud dost stal ob strani pa se vzel jo je za punco tako bolano, potem pa ga je verjetno minilo, ker se je morda zenska zacela smiliti sama sebi in je non stop nergala kako jo vse boli, mogoce mu tud sexat ni dala, mogoce se je tud zanemarila, pa si je pac najdel zamenjavo za potesitev osnovne zivlj.potrebe, ker mu verjetno ni do tega, da bi se skoz sam samozadovoljeval. Roko na srce kdo pa zeli sexat s tecno pateticno zensko..

Zadnja dognanja kazejo da je lupus spolno prenosljiv tak da si idi malo prestej laske pa precekiraj obrvi.

Da se ubijes 😀 cim prej tem bolje

Kriv je, da če do nje ne čuti nič več in če ima odnosa dovolj, da ni pošten predvsem do sebe in reče: odhajam. V tem primeru veliko manjša škoda za zdravlje partnerke kot če bi izvedela ,da jo vara. Varanje je najbolj strupena puščica v srce, veliko bolj strupena kot če ti nekdo reče, da odhaja. VSaj jaz tako vidim.

Kriv je, da če do nje ne čuti nič več in če ima odnosa dovolj, da ni pošten predvsem do sebe in reče: odhajam. V tem primeru veliko manjša škoda za zdravlje partnerke kot če bi izvedela ,da jo vara. Varanje je najbolj strupena puščica v srce, veliko bolj strupena kot če ti nekdo reče, da odhaja. VSaj jaz tako vidim.
[/quote]

Po opisu sodec verjetno ne gre za zensko, ki bi si brez tezav nasla drugega partnerja. Verjetno se je zaradi bolezni tudi precej zanemarila in konstantno nerga in mu zato ni vec privlacna. Verjetno ji avtor z vztrajanjem v razmerju dela veliko uslugo, da ona ne bi rabila ostati sama do konca zivljenja. Da pa lahko sploh vzdrzi v razmerju s plesasto tecnobo pa je pac prisiljen varati. Volk sit koza cela. Zenske ste pac na strani zenske, ker ste verjetno same isti gnoj, ne nardite pa nic, da bi bile svojemu moskemu spet privlacne in ce vas revez zato zacne varati, ker se mu vec ne dvigne na vas niti z viagro, je pa po vasem mnenju za odstrel. Za vsako prepiranje( tudi varanje) sta odgovorna oba, ne zgolj tisti ki vara.

Zakaj jo sploh prenasas, pusti jo pa zacni zivet. Ne zapravi si zivljenja.

Če si se je navadil, se je boš pač odvadil in to najbrže zelo hitro. Čim prej ukrepaj. Če ne veš kaj bi, pomeni NE. Bodi pošten do sebe in do drugih.

Odgovor na objavo uporabnika
Dutko88, 11.01.2021 ob 21:04

FacebookTwitterPinterestDeli
Z punco sm skup ze skoraj 9let malo sem se je ze navelical ker je skozi bolana, zdravstvene probleme ima ze od zacetka veze, vedno jo vse boli pravi da ima lupus in revmo stara pa komaj 30let obnasa pa se ko da jih ma 80, izpadajo ji lasi ima retke obrvi ne privlaci me vec. Zadnic se mi je zalustalo pa sem pisal bivsi da bi se dobla, ko je rekla da lahko sem vedo da se ne bom mogo zadrzat in res sma zabluzila tisto noc zaj pa ne morem nehat razmislat o bivsi ker je blo tak dobro. Ne vem kaj naj naredim vem da z bisvo ne boma vec nikol skup niti nocem tega, moja pa me vec ne privlaci niti malo,ne bi pa sau rad narazen z njo ker sem jo navajen. Kaj predlagate?

Slovenština ti močno šepa, samo to

New Report

Close