Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek VČASIH……………

VČASIH……………

Bomo kar na črno to naredili, kakor je v modi zadnje čase…:)))

se vid da škrat nima pojma o tem kaj je danes moderno:)))))))))))))

se bo škrat za uhe potegnu, pa vočke na široko odprl,
sam kaj ku bi škrat dostkrat rabu še kšnga prevajalca…..

Iz vsega navedenega ježek sklepa, da je škrat bil, je in bo ostal primarna Eva, seveda le izvedenka iz te zgodbe… Za pisane štonfe že razumem, malo pa si me le sumljiva glede dela na lastnem vrtu in s tem povzanih težav z nohti…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Štefi,
hehehe, zdaj to knjigo omenjaš kot svoj feministični manifest.. Jaz ne poznam feministk s nadpovprečnim številom otrok.. Res pa sem ob branju te knjige dobil določene asociacije in sem povlekel nekatere paralele med junakinjo knjige in tvojo osebnostjo, ki jo gradiš preko forumov.. Res bi bil vesel, če bi ti poskušala uganiti katere!.. Kakšna pa je Štefi v resnici mi seveda ostaja skrito in mislim, da je tako prav..

Očitno si nekatere prizore v knjigi res preskočila. Spontan splav je hudičevo realistično opisan, kar daje knjigi vsaj po moje en pečat resnosti. Glede slovenskega šparovčka, ki ga omenjaš, v dani situaciji tudi gorenjki ne bi nic pomagal.. Zavarovalnice in banke so imele zabeležene vse prihodke in lastnino, zato nobeno dajanje na stran ne bi dalo drugacnega rezultata.. Menda imamo ta sistem ze precej časas uveljavljen tudi pri nas, pa se nisem nikoli slišal, da bi ženi kakšnega direktorja zaplenili osebni nakit, obleke in čevlje… Eve je bila zadovoljna z življenjem na veliki nogi, ker je postala del takšnega okolja. Po bankrotu je nobena stanovska prijateljica ni vec povabila na tenis ali kam drugam, preprosto za njih vec ni obstajala….Te to kaj čudi?

S pripombo o Ježkovem nepoznavanju ženske logike si me vrnila v leta pred štirimi desetletji, ko sem redno bral revijo Antena, hehe…. Res se nimam za kakšnega poznavalca žensk, vseeno pa poznam nekatere naravne zakonitosti.. Recimo poznam Gaussovo in sinusno krivuljo.. O tem, kaj je za koga pametna ženska bi morala odpreti posebno temo, hehehe. Drugo pa o tem, kaj sploh pomeni takšni pametni ženski moški tič in njegove proporcije! Seveda bi me glede tega zanimalo mnenje ostalih članic foruma.!. Ja, seveda vem, da obstajajo zelo militantne ženske, ki imajo rade tanke in tope.. V oglasih pa se vse pogosteje javljajo tiste, ki bi rade dolge in debele.. Najbrž je pa sredina nekje vmes.. Če res poznaš realne primere glede svoje teorije, jih prosim predstavi.. Glede izjemnega seksa na koncu pa spet vidim žensko računico.. Mar spet ni šlo v ozadju za neobdelan vrt?

PS:
Študij zdodovine je moja neuresničena želja! Trenutno se spet ukvarjam z Janezom Trdino. Nisem imel pojma, kako kopleksna oseba je je bil gorenjc. Kot zaenkrat kaže, si bo proti moji prvotni volji enako željo izpolnil sin. Škaf od zelja mi dimenzijsko odgovarja, glede češenj sem ti že dal poročilo. Porcijo sladoleda pa je potrebno bolj konkretno definirati.. Veliko receptov ima namreč sladoled le v figurativnem smislu…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

primarna Eva
ku me ježek nasmeje vačas do solz, kar=res=res, včasih mi pa da kej tud full mislit…

dokler sm drugim samo mal sumljiva=to še v redu ne de (hudič je ponavad takrat kadar sem sama seb vornih sumljiva)

maš pa kšno zihr prov, škrat si ponavad zapomne iz tovrstnih knjig sam tisto kar mu=všeč, al pa da se mu zdi res nekaj spešl..
pozabi škrat ponavad vsa ta hlavna imena pa veterinarje tud:)))))))))))))))))))

škrat je veliki-mali knjigožer, svoj čas bil tud hud zbiratelj, pa škrat ubrača, lajf pa ubrne…
leta nazaj, ob selitvi ga je bolelo slovo od vrta, pa od velike gore knjig; takrat je šele čist uštekal, kak se človek na kšne stvari naveže čist nezavedno, kokr da bo škrat kej s sabo odnesel na uno stran….

P.S. težav z nohti ni – že sam zarad tega razloga lahk, ku so prov lepo po zobozdravniško uštimani;-)

ojej tiha.. kakšne pobožne želje :))))) tud z moje strani prihajajo take….

sicer pa… je že … skoraj večer, zunaj nevihta, Jani na šihtu in… mlati prazno slamo :)))))

pa spet tisto… šan lejp….

kupleraj ruuuuuuuuuuls!!!!!

:))))))))))))) JMŠSRSS!!!!!

hahahahaha sme prebral črtasti čefurji :))))))))))))))))))))))))))))))

uh… čist sem vn padu iz izbora….

hvala bogu :))))))))))))))) živjo štefi!!!!

ja… eni ne… ne pa štefi :))))))

čak.. kje sem napisal…. je za nekatere.. ne pa za štefi :))) mislim vrt, za kročenje neukročenih trmoglavk… Čak.. to je smo pa enkrat še kot mulci igral .. igro.. Neukročena trmoglavka… le o čem se je “šlo” tam… hmmmmmmmm

no jest ne bi na široko filozofiral o knjigi, ker je pač ne poznam, vem pa da je nekatere ženske nemogoče.. ukrotiti. Prej čistokrvnega indijanskega mustanga kot pa žensko :))

ježek, sedaj bo večer a ne :)?

štefi, je že tako, da ne moremo imeti vsega… tako imamo pač misnistra ki je za… od****l, imamo eno madžarko, ku je preširoka za naša vrata v stanovanju in eno kmetico, ki je kmetica… v slabem pomenu besede.

In ker imam doma eno… “primadono”, ki paše v vsaka vrata doma in je kmetica v dobrem pomenu besede (beri.. s kmetov doma), me niti najmanj nima, da bi si zaželel tako obilne spremembe. Kljub njunima plačama navkljub 🙂

kako sem že rekel.. človek ne more imeti vsega… meni manjka.. eno čisto majčkenu .. Loto danes zvečer bi rešil tisto majčkeno… torej, kaj čem še več :)?

ja, pa je res zunaj neznosna nevihta, sopara se vleče po vseh prostorih in komaj čakam, da zapustim tole mojo “ladjo na šihtu” in grem… na pir :))

seve.. kur** pa cajt.. on ni naš gospodar. Čeprav je res da nam kr neki hoče komandirat, ampak, matr.. jest mu sebe ne dam 🙂

VeSeKAjzaVesEKoGASEVE!!!!

krojaček hlaček pa škrat in sedem palčkov.. aja.. osu.. zamešal jest mal :))))

dej dej severnica… olika je za une… polikane :))))))))))

Hvala, ponočnjakec…:) ko ne spim, pa si v mojih mislih tudi ti, ježek!

Vidiš no, zgodovino bi prakticirala:))), ono drugo pa…filozofirala…:))))))

kak že rečeš… aha:)))))))))))))))))))))

JJMŠZIV!!!

hoooj Viki Viking:)

škrat=škrat pa svojo špuro fura in se tud ne da:)))))))))))))))))

pa tud če je včas zato glava mal bolj ploščata,
(v mojih butalah je itak kokr skor vseeno kašno betico ma kedo ne de)
pa v žepu luknjo..

sej žep se da še zmer 1xzaflikat, glava je, pa taka ku je, lahk bolj .. aerodinamična;-)

hlavnu da ma duša svoja mirna, ne de…

Jaz bi pa lepo prosila Ježek tebe ali pa Stephi, če mi lahko kdo od vaju napiše naslov in avtorja knjige o kateri govoriš.
Hvala.

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Maxi, če se ne motim, gre za knjigo Življenje je norišnica (Carmen Ried).

Tiha, hvala 100x.
Res me je pritegnilo (to kar sem pač o njej lahko tu prebrala).
Hvala!!

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Draga Maxi,
Vesel sem glede tvoje reakcije. Seveda pa je važno predvsem tvoje mnenje, ki si ga boš hote ali nehote ustvarila pri prebiranju predmetne knjige… Midva s Štefi sva le posameznika, ki občasno prekrižava stališča.. Osebno sem počasčen, da Štefi najde čas za odgovor na moje komentarje…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Sem ostal brez diha nad opisano iskrenostjo videnja stvarne situacije.. Vsaj dva vidiva povsem enako.. Oćitno in zanesljivo sva skrenila iz prave poti…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hehehe, Jani, ti jo poznaš v živo! Samo vsaj internetno je Štefi tudi vrtnarica…Menda prideluje zelje, solato, korenje in drugo zelenjavo, ki uspeva v vašem sredjegorju….

To, da je Štefi neukročena trmoglavka je razvidno iz prav vsakega njenega posta… Rada bi bila menda celo feministka… Tudi jaz sem izgubil spomin glede originala tega pojma, se mi pa ob Štefinih ekspozejih kar sam vsiljuje… Je pa dejstvo, da ima vsak človek svoje trme, bemti, menda so se celo angeli med seboj stepli! Uf, kako si to zavito povedal o mustangu…, samo nikar si ne misli, da te ne bo dešifrirala, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hvala, enako! Vseeno upam, da dobro spiš.. Nespečneži menda niso zadovoljni niti s svojo nočjo niti s svojim dnevom..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close