Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vedeževalka Stanka iz Postojne

Vedeževalka Stanka iz Postojne

ZA *gala,
Mislim, da jo ne boste dobila na telefon.
Najboljeje je iti kar tja v torek ob ene
15 ure je najbolje, da ste že tam.
Ali v soboto okoli 9,30, da ste že tam.
LP

v soboto sem bila tam a na vratih je bil listek da zaradi bolezni ne dela! in to do nadaljnega, tko da sem tud km zastonj prevozila. Ce kdo kaj ve naj sporoci

Helooou 🙂

Mene pa zanima če kdo že ve če Stanka to soboto že dela ? Glede na to da je bilo napisano da je zbolela..

hvala za odg. in lp

Tudi mene zanima ce ze dela, prosim????[sub][/sub]

Mene tudi zanima če dela, prosim za povratne informacije ljudje:):):):):)[/b]

Pozdravljeni,

tudi mene zanima ali je že začela delati .Danes ima zaseden telefon prejšnje dni pa je bila številka
nedosegljiva.
Sama sem že bila pred kakšnim letom in pol pri njej.Šokiralo me je kako je vedela neke stvari,naprimer
mlajša hčer je imela hud zlom noge mesec nazaj ona pa je napovedala ,da bo imela,celo zadela da na levi nogi v gležnju.Meni so se v službi dogajale grozne stvari nisem videla izhoda ona pa mi je napovedala da bom zamenjala službo in da bom zelo zadovoljna da bo služba boljša kot ta,tisti trenutek tega res nisem mogla verjet ker danes težko zamenjaš službo ampak evo to se je res uresničilo.Nekaj stvari se pa še ni
zgodilo,za starejšo hčerko mi je rekla da bo naredila izpit pa ga ni tako da najbrž čisto vse pa res nemore napovedat.
lp Sanja

Sanja 42,
tud jaz sem bila pri Stanki prejsnjo soboto pa ima na vratih listek da ne dela zaradi bolezni, do nadaljnega.
Res ima telefon ali izkljucen ali zaseden , tko da res ne vem. Tud jaz sem bila pri njej, nekaj se je
ze uresnicilo, napovedala pa mi je sluzbo kot letos in zdaj vztrajno upam na to. Tole vase me je res razveselilo, ker sama imam velike probleme z sluzbo, ona pa mi je napovedala da bom dobila relativno dobro sluzbo kot letos. V upanju se zivi.

sanja42,

pozabila prej napisat, mogoce pa je moznost da izpit ponovi, in tokrat pozitivno ? Ker ce Vam je vse ugotovila, je mozno, da tako tudi bo.

Ja,prav imaš kar se tiče izpita ,seveda bo poskušala še naprej,bomo videli kaj bo.
Dezevna25,čeprav se ti ta trenutek zdi nemogoče to s službo boš videla kar zgodi se,iz srca ti želim da dobiš službo kot si jo želiš.
Pozdravčke

sanja42,

ja, pri Stanki sem bila 3x v letu in pol, in vedno mi je napovedala isto glede sluzbe. In je imela do sedaj prav, v negativnem slislu, ker stalne do sedej nisem se dobila , napovedala da jo je za 2013 sredi leta.
Tako da po velikanskih mukah je ta Stankona napoved edino, kar mi sedaj ostane. Upam, res da je videla
prav.

drugace pa je ostalo pri tebi zadela? lp

Kakšna je situacija zdaj glede G.STANKE,
ali dela ali
ne dela je bil mogoče, kdo tam ta teden,
da ne bomo zastonj hodili no se vozili?
Nam lahko, kdo to napiše ?
lp ‘vsem skupaj

jaz sem te dni probala pa je nedosegljiva. Pa kaj se ji je zgodilo…..? please naj kdo javi ce kaj ve

Ce bo jutri dosegljiva na telefon bom šla probat na blef… Pa javim.

ja, prosim no, ce je katera bolj blizu Landola da bi sla tja pogledat al pa mogoce povprasat,da se ne bomo vozili 100 km gor in dol v prazno tiste ki nismo blizu. hvala in lahko noc

Pozdravljeni!
Danes sem bila v Landolu, pa je še vedno listek zaradi bolezni zaprto.
Torej želim gospej Stanki čim hitrejše okrevanje.
lp

Tatjancica najlepsa hvala!!!

Ja hvala tatijancica da si nam sporocila. Nekdo je tu napisal da je bila v Landolu ze pred tedni, 2-3 tedna od tega, pa je bilo tudi takrat zaprto, oziroma Stanka zaradi bolezni ni delala. Upajmo, da ni nic hudega.

Pozdrav vsem.
Tema,Stanka Kranjc iz Landola
Sporočam vam glede obvestila na vratih,da je gospa Stanka zbolela in ima RAK na pljučih.
Novica me je šokirala,kajti v moje življenje je vnesla veliko pozitivnega z svojimi videnji.
Upam in želim ji da bi ozdravila in še mnogim pomagala v teških trenutkih.
Časovno ne zadane zato,oziroma noče povedati,ker ne želi,da bi ljudje potem mislili samo na to,ker eni to počnejo,vse je treba vzeti za rezervo in potem se vse zgodi kot se mora,vedno ponavlja,da je treba dati času čas in pustiti življenju,da gre z svojim tokom.
Lep dan vam želim,pa kaj novic o Stanki,v kolikor se ji zdravstveno stanje izbolša.

X5 MEN,

madona, upam da to ni res, to je prav sokantno! Kdo ti je pa to povedal, oziroma, kako si to zvedela?
Ja, nekam cudno res, da je bilo toliko casa zaprto, ampak tale novica.., no kaj naj recem.

Upam,da tale novica ni rEsnična, upam, da se je kdo zmotil,
upam, da se bo STANKA POZDRAVILA!
LP

Ko sem prebrala me je skoraj kap. Trdno upam, da to ni res, da cim prej ozdravi, in da bo se naprej pomagala
vsem, ki iscejo pri njej pomoc. Zadnjic bila tam septembra lani, ravno v tem casu sem nacrtovala spet obisk
k njej.

Nažalost je resnica,da je Ga.Stanka,tako hudo bolna,ne vem pa koliko se je bolezen razvila,oziroma za kakšen limfom na pljučih se gre,te informacije je posredovala njena hči,ki je zaposlena na PETROLU in preko sestrične sem izvedel,ker sta sodelavki,sam sem se z njo slišal po telefonu 19.2.2013 in bil naročen 21.3.2013 ob 18:00 uri,ta dan je katastrofalno snežilo in cesta je bila ubibože,ma vseeno sem želel videti in slišati,ga.Stanko,ker mi je edina od vseh pomagala z videnji,ki so se uresničila in naletel na list na vratih,odpravil sem se proti domu in si rekel,saj je tudi ona samo človek in lahko zboli.
Tudi meni je zelo hudo,pa že hodim leta k njej.
Naj dodam,da sem tam srečal že in spoznal od Slovenske scene in vplivnih ljudi,do vedeževalk,priznanih astrologinj,do oseb,ki so povezane z javnostjo in TV,celo sam pokojni,Premier,Dr.Janez Drnovšek je bil pri njej in so ljudje priznali,da ima dar.
Karte z katerimi se služi so totalno uničene,zlizane in ne rabi ji kvazit in vse povedat.
Pove Stanka,tudi kar ne želimo slišat in razumet,ampak v mejah razumljivega.
V kolikor bom še kaj zvedel poročam.
Lp,X5MEN

V kolikor,kdo ve za kakšno dobro jasnovidko,ki je res dobra kot Stanka in ne vedeževalka,da ne bo pomote in ne stane celo premoženje,bi vas prosil,če mi lahko kontakte posredujete,pa ne na 090 liniji.
Lep pozdrav vsem in vnaprej hvala za informacije.

X5MEN,

najprej hvala za informacije, ce tudi bi jih za nic rada slisala. Pri Stanki sem bila, res neverjetno kako ona vidi…..
nekaj kar je napovedala se je tudi uresnicilo, res je bilo malo verjetno, ampak se je!
Ja, spet sem na zivljenskem razpotju in sem si zelela enga obiska pri Stanki, ker je v prejsnji seansi videla prav,
zame je prava jasnovidka. Kaj naj zdaj? Dvomim, da se bo kaksna dobra nasla ,pa ce kdo za eno dobro in ne 090 naj sporoci.

XMEN 5 pa prosim ce se javis, ko bos imel katerekoli nove informacije – upajmo da dobre.

Glede datuma v zgornjem postu sem se zmotil naročen sem bil februarja 21.2.2013,bil pa sem pri ga.Stanki 16.2.2013,bila je sobota tudi videti ta dan ni bila preveč v redu,kot da je pravkar se zbudila,če gre za kemoterapije ni nič čudnega,da je bila takšna videti,ker to zadevo poznam saj imam sina,ki je star 8 let in je preživel Burkitov limfom na tankem črevesju,je bil operativno ostranjen,potem pa kemoterapije so naredile več škode kot koristi.Ga.Stanka je strasna kadilka,kar pa tudi ni vzrok za limfom ali pa ja,saj ga tudi nekadilci dobijo in antialkoholiki.
Upam samo,da bo premagala to bolezen,držimo pesti skupaj in ji bodimo v podporo z našimi pozitivnimi mislimi.
Lp,X5MEN

New Report

Close