Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vedeževalka Stanka iz Postojne

Vedeževalka Stanka iz Postojne

A je ga. Stanka že ozdravela?

Vsem sporočam žalostno novico, da je vedeževalka Stanka Krajnc po dolgem boju z boleznijo umrla dne 3.5.2013 ob 21:03h. V torek 7.5.2013 bo od 10:00h ležala v mrliški vežici v Postojni. Pogreb ob 15:00h.

Sin z družino.

Zelo jo bom pogrešala, dobra oseba, ki mi je vedno dobro svetovala in me vedno dobro usmerila zelo jo bom pogrešala. Naj v miru počiva!
Sožalje vsem njenim
t

Ni bitja,
ki bi v nič razpadlo!

Kar večno je,
je v vseh ostalo,
saj osrečuje nas njih bit!
In bit je večna:
v njej so sile,
zaklade večne so ohranile,
ki zdaj vesolja so nakit,
Goethe

Goethe

Gospa Stanka je v soboto umrla.

Gospa Stanka je v soboto umrla.

Sem jo poznal in lahko rečen, da je bila prijazna ženska.
Bolezen žal ne izbira.

Stanka je omagala. prijateljica mi je povedala da je danes pogreb.

Iskreno sožalje družini

Draga Stanka pogrešala te bom, bila si dobra oseba i velik si mi pomagala s svojimi napovedi veliko se je uresničilo nekatere pa še čakam. POČIVAJ U MIRU….

Baje je umrla. 🙁 Jaz sem bila tudi 2x pri njej in mi je res zadela zadeve. ravno včeraj sem jo ponovno poslušala, ker sem jo snemala.

Kaj pa je z Gospodom Romanom-Romeotom iz Rižane? Zna kdo njegovo št.?

Ja tudi mene zanima če kdo pozna kakšno tako podobno osebo, ki je res jasnovidna
ali zna res dobro gledati v prihodnost pa da ni draga?
Ai lahko objavite kakšno telefonsko in iz katerega in iz kraja je ta oseba.

GA. Stanka je umrla

Pozdravljeni,

slišala sem, da je gospa Stanka med prvomajskimi prazniki umrla.

Če je res mi je te gospe iskreno žal, saj je res znala napovedati in človeka v stiski, ki išče vse mogoče poti izhoda pokazati pravo pot po kateri naj hodi.

Stanka, naj te angeli čuvajo.

Bernarda,
Prosim, da nam objavite kakšno kontaktno številko od te iz Trzina, ki naj bi bila zelo dobra, kot ste napovedali.
Hvala!
[email protected]

oj srce, ali bi mi lahko prosim posredovala številko romana , prosim. NUJNO
maš kak naslov ali kje si to bila, na rižani ali mostičju??

Pošlji na [email protected]

Kako zelo te pogrešava, moj poklon ga. Stanka

zelo…..pogresam g.po Stanko, velikokrat mi je pomagala, vedno je prav videla. Za ne verjet.

A kdo pozna kaksno dobro vedezevalko oz. jasnovidko?

lp

mene zanima a je tsanka usak dan dela ali ne mi lahko gdo kako pomaga

Ta moment sve bile v landolu in slisali grozno novico da je Gospa Stanka vedezevalka ze tri mesece pokojna
………naj pociva v miru

zanima me, kako je z go.Stanko, se je pozdravila in morda žespet dela? Zelo rada bi prišla do nje.LP

nisi prebrala zgornjih postov…?

Živjo vsem! Prosila bi, če mi kdo lahko priporoča vedeževalko ali vedeževalca, ki je tako dober kot je bila naša draga Stanka. Oziroma če mi lahko kdorkoli, ki ima pozitivno izkušnjo, posreduje kontakt, ime od kakšnega vedeževalca… Kam zdaj hodite? Lep dan!

New Report

Close