Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vedeževalka Stanka iz Postojne

Vedeževalka Stanka iz Postojne

O moj bog :((((

No dragi obiskovalci te strani!
Na žalost naša Stanka, verjetno še nekaj časa ne bo mogla delati, čeprav,
sem do sedaj najraje šla k Stanki, ki res zna in te pravilno usmeri.
Pa zato sprašujem, ali kdo od vas pozna kakšno osebo, ki res zna, naj nam javi.
lp

Tatijancica, ali imas morda kaksne novice o Stanki, koliko casa ne bo delala, pa kaksna je situacija?
JAz ji iz srca zelim, da bi se cim prej pozdravila.
Hm, dvomim, da se bo ktera nasla, ki zna kot Stanka, na zalost.

Nevem zakaj morajo nekateri hodit vedeževalkam? Če bi lahko še enkrat zbiral ali grem do nje ali ne seveda ne bi šel. Pri njej sem bil 4 mesece nazaj pa me še vedno vsak dan in vsako sekundo preganjajo misli o njeni napovedi.

ne se prevec obremenjevat, saj tudi ona zgresi, meni je nekatere stvari….

Lepo pozdravljeni,

mi poveste primere ko vam je kaj zgrešila v svojih napovedih? Ker me resnično zanima…

Meni vem, da je kakšno stvar zadela, marsikaj pa tudi zgrešila, mariskaj se tudi nikoli ni uresničilo…
Pa študiram, so se stvari, ki so se zgodile, zgodile zaradi njene napovedi – ker sem bila sama tako zelo skoncentrirana na to?

Kakšno je vaše mnenje? kakšne so vaše izkušnje?

ima katera kaj posneto od nje? Bi lahko direktno napisala kaj je napovedala, da lahko primerjam s svojim – zdi se mi,kot da bi povedala vsem isto….

Pa kaj folk kr misl, da se neki zmišljujm? Po čem vi to sklepate kr neki tko z lepga? Do nje sm šou ker je prvo šla punca in ji je napovedala, da pač ne bova skupi in da me bo pustila zarad druzga. Kšna dva tedna kasnej sva se neki skregala, ker je začela delat in se je z enmu sodelavcem dopisvala o seksu pa nevem o čem še in mi je to skrivala in pol k sm js to posumu mi je povedala. Takoj po tem pa sm jo pustu. Sam kao, da ni mela z tem modelom nč in kao, da se njej zdi da sva šla narazen sam zato kar je Stanka napovedala in da v to ne vrjame.

Uglavnm to k je napovedala, da bo ona mene pustila zarad druzga glih ni blo tko ampak sm js njo pustu. Je pa pač povedala, da ne bom za nou let nč posebnga doživeu in je tko blo. Uprašu sm jo tut, če se da usodo spremenit pa je rekla, da ne. In zdj nevem a nj vrjamm v to napoved, a se usode res ne da spremenit glede na to da sam delaš odločitve in če obstaja “free will”. Najbrž, da bi lahko šla nazaj skp sam me je strah, kaj če se še bo zgodl, da me prevara? In ker je po horoskopu strelc je to še 100x huj, ker strelci so res najslabši ljudje za moje pojme.

Očitno se preveč z tem ubadam sam mi druzga ne ostane in iščem neke dokaze pa odgovore, ker bi rd biu z to punco in ne vem kaj da nardim. Glede na to, da se že 4 mesce z tem obremenjujm in raziskujem razne horoskope in vedeževanja in prerokovanja in kar si pač lah zmisl človek mi nau noben reku, da nism resno tega uzeu še mn pa da si zmišljujm!

23.03.2013 radovedna

Prosim,če mi lahko kdo pove ali naša Stanka že dela.Najlepša hvala za odgovor.

23.03.2013 radovedna

Prosim,če mi lahko kdo pove ali naša Stanka že dela.Najlepša hvala za odgovor.

23.03.2013 radovedna

Prosim,če mi lahko kdo pove ali naša Stanka že dela.Najlepša hvala za odgovor.

23.03.2013 radovedna

Prosim,če mi lahko kdo pove ali naša Stanka že dela.Najlepša hvala za odgovor.

Žalostna novica o Stanki Kranjc.
Stanka je zaradi hude bolezni,danes ponoči umrla.
Tragedija.
Šokantno.
Ne vem,kaj naj rečem.
Naj v miru počiva,ker meni je veliko pozitivnega prinesla,ko sem jo obiskal.
Vsekakor,jo bom pogrešal.
Veliko je prav napovedala,ene stvari pa moramo si sami napovedat in uredit,
zato včasih napovedi,niso bile nam v korist,ali kot pravite netočne.
Zavila je stvari v celofan,da ni nikogar prizadela.
Vsaka ji čast,še enkrat naj v miru počiva,ker takih ljudi je malo in jih lahko na prste prešteješ.

Stanka Kranjc,ni umrla,hodi na kemoterapije.
Jao mene,ta folk je res usekan sto na uro,ko udarijo,da je človek umrl,pa je še med živimi.
Babje čenče.
Iz muhe naredijo slona.

Hudo res..boga ona…a držimo pesti, da čim hitreje okreva in se izvleče!!! Tudi jaz, ko sem izvedela mi je bilo pošteno hudo…

za X5MEN
Glejte saj ste vi začel take pisat, nobena “baba” ni širla tuki nobenih čenč, razen vas….?
torej kdo je naredil ” Iz muhe naredijo slona. “?prepisano od vas

Dragi moji!
Mislim da bo ga. Stanka še zelo dolgo živela, ker ste take spravli ven. Vse moje prijateljice, ki smo jo skupaj obiskovale ji želimo vse dobro, veliko pozitivne energije, ker limfom je ozdravljiv.
Naš znanec je popolnoma ok. Naj jo Bog čuva in ji povrne moči.
Stanka s teboj smo v mislih in molitvi.

Poglej tatjancica!
Pozor!
Nisem mislil nobene babe tukaj na forumu-iz muhe naredijo slona,temveč na vir informacij,preko katerih sem izvedel to informacijo.
Da ne bi ljudje in njene stranke po nepotrebnem delale kilometrov in trošile denar,sem informacijo,delil z vami tukaj na forumu.
Mar ni to človeško in dobro.
Dobro se vrne,slabo pa še prej,če kličemo to,zato si pravilno preberi,nato pa obsojaj!
Lep pozdrav,X5men,želim ti vse dobro,ne obsojam te.
Stanki pa prav tako želim DOBRO,ker mi je vedno stala ob strani in me sprejela vedno,ko sem jo potreboval.

X5MEN , hvala vam, za dobronamerne informacije,
vse dobro vam in ostalim , smo feni iste osebe,
torej Stanke, ki pa ji vsi želimo isto, da bi se pozdravila!
VSEM SKUPAJ ŽELIM MIR IN ZDRAVJE.

Kaj vse clovek ne prebira na foromu=)aleluja,tem osebkom oz avtorjem dolocenih clankov:)!
X5men-v vednost,ti nalagam oz sporocam,da preden na javnem prtalu kot je tale preveris svoje zapise v realnem svetu,da v virtualnem ne povzrocis nepotrebnih nevsecnosti o imformacijah kot so,smrt le te osebe ga.stanke kranjc!
Se posebno,ce si sosed!

Stanki pa zelim,cimprejsno okrevanje in delenje pozitivne energije ter smernic ljudem=)♥

V vednost tebi G,damjan g.

Nisem nobeden sosed,ga.Stanke,sem njena dolgoletna stranka!!!!!
Žal je ta novica prišla od nekoga,po vsej verjetnosti v slabi luči.
Ni imela dobrega namena,ker sem že tam naletel na gromozansko foušarijo,kot so vžiganje siren,cviljenje gum,zaviranje,pospeševanje,vse pod njenim oknom,kakšna foušarija,ko nekomu gre dobro in ga obiskuje toliko ljudi na dan in se vedno vračajo k njej,ker zna ljudi pomiriti in jim uliti upanje v najbolj teških trenutkih.Jaz osebno imam že kilometražo,pri vedeževalkah,ampak Stanka je ena najbolših in zelo jo pogrešam,kot jasnovidko in vir pozitivne energije,ter pozitivno osebo.
Lahko ti povem,da sem bil danes na kraju,kjer je ga.Stanka zaposlena in so sodelavci pričevali o isti temi,oziroma dejstvu ali tezi.Slučajno!Kam vse seže človeška beseda in njen slab namen,saj dobra beseda se le redko koga prime,da jo bi delil.
Sam sem delil,novico na forumu in ni bila mišljena za slabo,saj tega nikomur ne želim.
Dejstvo,da me obtožuješ za napake drugih in ne vidiš,da želim informacije delit z vami v korist,ker tale forum je namenjen,oziroma tema za izmenjavo informacij-izkušenj,pri ga.Stanki,ne pa za optoževanje.
Spremljam teme,nekatirih dogodkov,ljudje,tukaj iščejo pomoč-usmirjanje-izkušnje,pa žal naletijo na take pozitivce,ki v življenju še nič niso probali in nato modrujejo.
Ga.Stanka ima veliko pozitivne energije,ki jo je delila z drugimi,DOBRO se vrne in tudi njej bo povrnjeno,da bo še naprej z nami delila,svojo pozitivno energijo.
Danes zaključujem z temo o ga. Stanki,naj se vsak sam zase informira in je tako najbolše,da ne bo po nepotrebnem obsodb in sodnikov,brez sodišča.
Lep pozdrav,X5MEN

No,hotel zgol hapisati,da se na javnih portalih kot je tale ne zapisuje nepreverjene imformacije,ki ne drzijo vodo;)v prihodnje je to sola za vpogled tega dogodka:)
To “znanko oz karkoli ze,ki vas je o tem obvestila pa le cenzurirajte iz svojega kroga”, da ne bo prevec nepreverjenih imformacij tu gor=)=)=)
Lep dan vsem:D

Za G.damjan g.

Se strinjam s tabo damjan,glede te informacije.
Ljudje so hudobni in želijo slabo drugim.
Vidim,pa,da si ti o temu,oziroma ga.Stanki obveščen,kaj se v resnici dogaja,vsaj tako,po besedah deluješ,pa bi prosil,da ti kaj več poveš o ga.Stanki,oziroma,da nas informiraš ali dela ali bo še na bolniškem,da vsi tukaj vemo na čemu smo,kdaj bomo lahko obiskali ga.Stanko?

Želim ti lep dan prav tako vsem obiskovalcem tega portala.
L.p.X5MEN

Je kaj novega o Stanki?

ali mogoce ze kdo kaj ve, je Stanka mogoce ze zacela delat slucajno?

Upam da se bo pozdravila, želim ji vso srečo!

New Report

Close