Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Velenjčanka na FB objavila kako so jo trije Albanci ob jezeru danes skoraj ugrabili

Velenjčanka na FB objavila kako so jo trije Albanci ob jezeru danes skoraj ugrabili


Se strinjam s teboj.

Da bi zakonsko dovolili, da vsak lahko za svojo samoobrambo poseduje orožje? In če pride do zlorab? Kako naj se ljudje branijo brez orožja, če se znajdejo v podobnih situacijah? Niso vsi dovolj fizično močni, lahko je na drugi strani več oseb, ti si sam. Taki napotki s strani državnih varnostnih inštitucij državljanom bi bili zelo dobrodošli. Aja, problem je, da teh napotkov ne morejo dati, ker nimajo pojma kaj bi sploh lahko bili. Tudi to se dogaja, sprijaznite se!

Kaj pa ti Albanci? A niso MOŠKI? A so mogoče babe ali kako?

Da bi zakonsko dovolili, da vsak lahko za svojo samoobrambo poseduje orožje? In če pride do zlorab? Kako naj se ljudje branijo brez orožja, če se znajdejo v podobnih situacijah? Niso vsi dovolj fizično močni, lahko je na drugi strani več oseb, ti si sam. Taki napotki s strani državnih varnostnih inštitucij državljanom bi bili zelo dobrodošli. Aja, problem je, da teh napotkov ne morejo dati, ker nimajo pojma kaj bi sploh lahko bili. Tudi to se dogaja, sprijaznite se!
[/quote]

Orožje lahko zakonsko poseduješ. Lahko ga tudi uporabiš zakonsko. Orožje ni le strelno. Kar se tiče drugega dela vprašanja me ne zanima. Kdo ti je kriv, če se sprehajaš brez možnosti samoobrambe? Celotna poanta orožja je da izenači možnosti med šibkejšim in močnejšim.

Orožje lahko zakonsko poseduješ. Lahko ga tudi uporabiš zakonsko. Orožje ni le strelno. Kar se tiče drugega dela vprašanja me ne zanima. Kdo ti je kriv, če se sprehajaš brez možnosti samoobrambe? Celotna poanta orožja je da izenači možnosti med šibkejšim in močnejšim.
[/quote]

Pozabi. Če bi se smeli ljudje sami branit, bi se naši policaji zdeli še bolj odveč, kot se sedaj in bi še bolj furali safr. Sploh pa so prestrašeni ljudje bolj vodljivi, pa še boljši potrošniki so.

Ne se delat norca iz ljudi. Da postaneš levičar, te mora življenje precej zbrcat. Predvsem v glavo…

Pozabi. Če bi se smeli ljudje sami branit, bi se naši policaji zdeli še bolj odveč, kot se sedaj in bi še bolj furali safr. Sploh pa so prestrašeni ljudje bolj vodljivi, pa še boljši potrošniki so.
[/quote]

Kaj zdaj to pomeni “smeli braniti”? Koga naj bi napadeni spraševal, če sme? A se napadalec sprašuje, če te sme napasti? Se kriminalec sprašuje, kdo mu dovoli zločin? Pri teh stvareh moraš biti radikalen in brezkompromisen kot tisti, ki napada: udarit nazaj z nedovoljenim, zatolčt do podna, pa se bomo potem spraševali, kaj bi lahko in kaj ne. Jaz se ne mislim kot ovca pred zakolom spraševat, kaj mi oblast dovoli in kaj ne. Dol mi visi!


Oborozili? Te iste WELCOMARCE in ostali LEVAKARJI se ze desetletja na vse kriblje borijo, da bi popolnoma razorozili setiste nacije, kjer je dovolj toliko prisebnih, da seniso razorozeni. Evropa je ze razorozena. Z izjemo Svice. Tisti, ki zaradi tega ali onega razloga orozje se vedno imajo, pa ostajajo najvecji trn v peti levakarske elite in indoktrinirane crede neumnih ovc, ki jim sledi.

Kakšna razorožitev neki! Nelegalnega orožja je polno in vedno se ga lahko nabavi.

še ena zaigrana zgodbica

Kaj zdaj to pomeni “smeli braniti”? Koga naj bi napadeni spraševal, če sme? A se napadalec sprašuje, če te sme napasti? Se kriminalec sprašuje, kdo mu dovoli zločin? Pri teh stvareh moraš biti radikalen in brezkompromisen kot tisti, ki napada: udarit nazaj z nedovoljenim, zatolčt do podna, pa se bomo potem spraševali, kaj bi lahko in kaj ne. Jaz se ne mislim kot ovca pred zakolom spraševat, kaj mi oblast dovoli in kaj ne. Dol mi visi!
[/quote]
Lazje reci kot narediti. Najrazlicnega orozja vajenemu Afganistancu, ki je odrasel v neki cisto drugi kulturi, precej bolj surovem svetu, bo povprecen zahodni soyboy tezko kos. Se manj mu bo kos zahodnjakinja vajena neskoncno bolj civiliziranega zahodnega moskega, ki ji se klofute ne bo vrnil, pa ce ga se tako psihofizicno maltretira. Spomnite se zivega obglavljanja. Od taksnih se da ucinkoviti braniti le tako, da jih NE SPUSTIS notri!


Ce bi bila, bi se vecji ucinek doseglo, ce bi slo za kaksne bolj eksoticne prislene. Albanci so bili do pred kratkim sila krotki. Seveda pa bodo tudi njim scasoma zrasla krila saj bi bilo z a verjeti, da se bodo ze zaradi vere prej poistovetili z Avganistanci kot Slovenci.

Sem bivsa velenjcanka. Pred 3 leti se je tudi meni zgodila neprijetna situacija. Vecina vas ve, da so na velenjskem jezeru uredili plazo za kopalce. Nimam kaj reci, lepo je zrihtano. Takrat sem peljala hcerki, stari 9 in 13 let na to plazo. Na plazi je bilo polno priseljencev razlicnih starosti. Od mlajsih do starejsih. Sedeli so na plazi, nekateri so se kopali v jezeru in kar pozirali z ocmi mlada dekleta. Marsikateri od teh jih je celo ogovarjal. Za vecino deklet je bilo zelo neprijetno. Tista dekleta, ki so bila starejsa, cca 16,17 let in vec, seveda niso imela s seboj starsev, zato so bili do njih se posebaj drzni in prostaski. Jaz sem tisti dan s to velenjsko plazo zakljucila. Skoda, ker je res lepo urejeno.
Problem je, ker je v pesju, ki je v neposredni blizini plaze, ze ogromno teh priseljencev. Par 100 metrov in so na jezeru. Tudi dogodek, ki se je zgodil avtorici je zraven te plaze. V velenje pridem vsake toliko casa obiskat sorodnike in, ce gremo na sladoled ali pijaco v center velenja je katastrofa. Pokritih zensk je na vsakem koraku polno, vsaka ima po 3,4 otroke, ki brezglavo divjajo po promenadi, titovem trgu….Nic jih ne briga kaj njihovi otroci pocnejo, vazno, da one zasedejo vse klopce in cvekajo do teme. Tudi nakupovalni center jih je poln. Kupijo nic, samo cas si krajsajo in pustijo otroke divjat po celi trgovini.
Nisem nestrpna do drugih ljudi, druge narodnosti ampak taksne stvari me pa totalno znervirajo

Skoraj so jo ugrabil, to ni nič mene je skoraj posilila 30 letna soseda na srečo me je rešila moja žena, ki je prehitro prišla domov, preklete babe tud +60 letnik vam pride prav za potešitev vaših zblojenih potreb, saj sem se kar uspešno upiral njenim čarom ampak bolj, ko je razkazovala svoje čare bolj šibek sem postajal, ampak skoraj bi se pa res zgodilo.

ti govoriš o tumpastih ljudeh, ne o ženskah. Jaz sem ženska in vidim stvari takšne, kot so- v ozadju so temne sile, prvo napadi islamskih držav, potem poskus destabilizacije EU z valom migrantov.

Pasivna, mrtva Evropa, tako v rodnem kot možganskem smislu mirno čaka, da jo ubijejo. Kot ovca pred klavnico. Ja, možna je tudi vojna, pa ne zaradi žensk, ampak spranih možganov in podtalnih sil od židovskih lobijev dalje-

ti govoriš o tumpastih ljudeh, ne o ženskah. Jaz sem ženska in vidim stvari takšne, kot so- v ozadju so temne sile, prvo napadi islamskih držav, potem poskus destabilizacije EU z valom migrantov.

Pasivna, mrtva Evropa, tako v rodnem kot možganskem smislu mirno čaka, da jo ubijejo. Kot ovca pred klavnico. Ja, možna je tudi vojna, pa ne zaradi žensk, ampak spranih možganov in podtalnih sil od židovskih lobijev dalje-
[/quote]

kr neki

Škoda, da v tistem momentu, se ni spomnila telefon ven potegnit in vklopit snemanje in ga posnet.
Sicer, da sem na njenem mestu in mi je probal izpulit povodec……uf bi bilo pestro.

ti govoriš o tumpastih ljudeh, ne o ženskah. Jaz sem ženska in vidim stvari takšne, kot so- v ozadju so temne sile, prvo napadi islamskih držav, potem poskus destabilizacije EU z valom migrantov.

Pasivna, mrtva Evropa, tako v rodnem kot možganskem smislu mirno čaka, da jo ubijejo. Kot ovca pred klavnico. Ja, možna je tudi vojna, pa ne zaradi žensk, ampak spranih možganov in podtalnih sil od židovskih lobijev dalje-
[/quote]

Evropski voditelji so tako pozresni,da bi prodali mater ne pa drzavo. Denar od bogatih islamistov jim se kako prav pride,se boste moral kr sprajznt s tem,ne pa vecno iskat krivdo pri drugih,evropejec je pozresen ,za denar vse…drzava in narod so drugotnega pomena,ko zacingla islamski denar. Kriva je politika ker dopusca da se prosto selijo iz b.vzhoda ,afrike itd..za izgovor pa imajo da je vojna in da so to begunci,vojna ni v maroku,ni v pakistanu,ni tuniziji,egiptu..itd..

Kaj je pa to zaena slovenščina? Čista čefurščina.

Kaj boš ti revca proti trem moškim? Te mahne po glavi in te odvleče v avto. Bi bilo res pestro. Te nafila z drogo in posiljuje po mili volji.
Še vesela bi bila, da čim prej crkneš…

Jaz bi lahko zascito zensko al pa kako drugo zto pa pravm, pejt z mano na sprehod pijacko, dejva se dobit pr men al pa pr teb ane 🙂 pac varnost je zlo pomembna sj zto jo pa tud dam pospremim 🙂

Evropski voditelji so tako pozresni,da bi prodali mater ne pa drzavo. Denar od bogatih islamistov jim se kako prav pride,se boste moral kr sprajznt s tem,ne pa vecno iskat krivdo pri drugih,evropejec je pozresen ,za denar vse…drzava in narod so drugotnega pomena,ko zacingla islamski denar. Kriva je politika ker dopusca da se prosto selijo iz b.vzhoda ,afrike itd..za izgovor pa imajo da je vojna in da so to begunci,vojna ni v maroku,ni v pakistanu,ni tuniziji,egiptu..itd..
[/quote]
Ker ameriški, izraelski idr. voditelji pa niso požrešni :)))) LOL res no.


Ker ameriški, izraelski idr. voditelji pa niso požrešni :)))) LOL res no.
[/quote]
Seveda so,samo za razliko od evropskih ne dajo svoje drzave. Zakaj ne grejo v zda.?zakaj ne grejo v izrael.? Ne bo slo,ze na meji bi jih ko zajce, ce bi bila potreba po tem. Evropski pa samo dinarcki cinglajo, gamad pa masovno dere v eu

Evropski voditelji so tako pozresni,da bi prodali mater ne pa drzavo. Denar od bogatih islamistov jim se kako prav pride,se boste moral kr sprajznt s tem,ne pa vecno iskat krivdo pri drugih,evropejec je pozresen ,za denar vse…drzava in narod so drugotnega pomena,ko zacingla islamski denar. Kriva je politika ker dopusca da se prosto selijo iz b.vzhoda ,afrike itd..za izgovor pa imajo da je vojna in da so to begunci,vojna ni v maroku,ni v pakistanu,ni tuniziji,egiptu..itd..
[/quote]
Zato, ker ni enega jajčarja, ki bi imel jajca in jih dal na avion in vozi domov. Tisti, ki bi iz EU nam žugal, kaj delamo in da kršimo ne vem kake pravice, pa avion in jih dostavit v njihovo državo. Lahko, da bi potem poštekali, k bi jih sami pokasirali vso to drhal.
Edini Sarkozy in Orban, ki imajo jajca za migrante. Sicer pa Madžari se full pritožujejo nad Albanci (sladoledarji), ki so se namnožili kot gobe po dežju.

Kakšna čudna zgodba. Pa kar četrta je bila tistega dne?In to je izvedela – kako?
Pa od štirih punc jim ni uspelo nobene ugrabiti, trije nasilneži? Pa kar čakali so tam na istem mestu, ker jih ni že ta prva nadlegovana punca prijavila policiji in potem še tri ostale?

New Report

Close