Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Velenjčanka na FB objavila kako so jo trije Albanci ob jezeru danes skoraj ugrabili

Velenjčanka na FB objavila kako so jo trije Albanci ob jezeru danes skoraj ugrabili

Replika, vemo da ti zaman upaš, da bi te kdo nadlegoval. Sprijazni se, še za Albance si pregrda.

Me zabava, ko si si izmislil čisto poseben nick SAMO zato, da se spravljaš name.
Noro.

Naj ti bo življenje še naprej tako lahko, da ne boš doživela nobenih podobnih ali težjih izkušenj.

Naj ti bo življenje še naprej tako lahko, da ne boš doživela nobenih podobnih ali težjih izkušenj.
[/quote]

Hvala.

FDVjevke bi z njimi delile wc.
[/quote]

A misliš, da taka sodrga pride do faksa? Ja, kvečjemu WC pucat, za drugega itak niso.


Zato, ker ni enega jajčarja, ki bi imel jajca in jih dal na avion in vozi domov. Tisti, ki bi iz EU nam žugal, kaj delamo in da kršimo ne vem kake pravice, pa avion in jih dostavit v njihovo državo. Lahko, da bi potem poštekali, k bi jih sami pokasirali vso to drhal.
Edini Sarkozy in Orban, ki imajo jajca za migrante. Sicer pa Madžari se full pritožujejo nad Albanci (sladoledarji), ki so se namnožili kot gobe po dežju.
[/quote]

Evropa je pobrala denar od debeloritih islamistov,zdaj morajo ispolnit obljubo. Seveda zugajo drzavam ki ne soglasajo, ker denarcek so vzeli,poti nazaj ni vec

Jaz pa trdim, da sta danes dva študenta žvižgala za mano. Sigurno sta kaj nameravala, verjetno me kam odpeljati, povabiti na pijačo, pa še potem kam naprej. Res, pa prava Slovenca sta izgledala, po govorici sodeč sta bila prava ljubljančana, kolikor sem slišala, ko sem šla mimo njiju.
Pazite se, ko hodite po Ljubljani, še posebej mimo elektro in strojnega faksa.

Nisem iz Velenja, sem pa dokaz blizu in kar dostikrat v Velenju.

Kot prvo naj povem, da je v tej temi nekaj tako bebavih monovcev, da je le kaj? Od kje vam bebcem ideja, da smo ženske navdušene nad uvozom teh Kosovarjev in podobne zalege? To ste si monovci gladko izmislili, ker ste pač bebci brez pameti in nimate drugega kot bluziti po monu.

Včasih sem bila v kraju, ki ima podobno situacijo kot Velenje, samo, da so prevladovali takrat Bosanci, nekaj pa tudi Kosovarjev. In ženske smo se od nekdaj umikale območij, kjer so se ti tipi zadrževali. Imajo cele čtrti svoje, nabijanje bosanske muzike na polno. Tam, kjer so bili samski domovi, samo stran od tega. Kosovarjev pa takrat še ni bilo kaj veliko.
Zdaj sem na Celjskem, Kosovarjev je ogromno, vse več in več. In kot prej Bosancev, se Kosovarjev tudi ogibamo, na daleč.

Tako, da bebci ne nekaj bluzit, da smo jih ženske vabile. Ravno ženske se jih ogibamo, ker so od nekdaj znani s teženjem ženskam. Sploh, ko pridejo cele horde tipov na kupu, ker delajo na gradbiščih pa v rudniku.

Ni pa težav z Bosankami. Niso vsiljive, načeloma tudi priden za delo (čistilke so ta boljše). Kosovarke so pa druga pesem, te pa so svetlobna leta od Bosank, za nobeno delo, nič ne znajo, otroci morajo hodit z njimi, da jim prevajajo, ker babšeta ne razumejo nič razen albansko. Res pa je, da ne nadlegujejo ljudi. Njihovi deci so pa adijo pamet.

Jaz ne zvizgam, lepo pristopim, ogovorim in povabim na pijacko 🙂 pac sj zenske zlo rade seksate in js mam zlo rad take k imate fantazije, k rade seksate, ste sproscene, se znate zabavat 😉 obojestranska uzivancija, sprostitev 🙂

Orožje lahko zakonsko poseduješ. Lahko ga tudi uporabiš zakonsko. Orožje ni le strelno. Kar se tiče drugega dela vprašanja me ne zanima. Kdo ti je kriv, če se sprehajaš brez možnosti samoobrambe? Celotna poanta orožja je da izenači možnosti med šibkejšim in močnejšim.
[/quote]

Ne izenači – iz fizične moči jo le premakne na, recimo denar. Kdor si lahko privošči boljše orožje, ta bo močnejši. In navadno bi bil to “profesionalec”. torej tisti, za katerega je nasilje vsakodnevno “opravilo” (kar pa navadni državljani navadno nsimo”.
Sedaj v sporu pač tvegaš kakšno buško, po tvojem predlogu pa smrt. Odličen predlog !

Mi smo na severnem delu mesta. Ne srečujemo in ne vidimo teh “črnuzlekov”. Na sprehod okol jezera nas gre več, tko da se nobenga ne bojimo 🙂
Ko bo naš Kontič sprejel še več teh smeti in prosil državo za pomoč, si bo sam kriv. Naj daje iz svojega žepa, ne iz našega, če je tako radodaren.

Leta 91 premagali skoraj neoboroženi eno najmočnejših vojaških sil. Zdaj vas bojo pa neoboroženi ugrabljali?

Ko bo naš Kontič sprejel še več teh smeti in prosil državo za pomoč, si bo sam kriv.

Ne vem kaj se pritožuješ, ti in tvoj Kontić skupaj z vso ostalo SD jugobando spadata med njih in ne med nas.

NAIVNE, take, ki nasedejo vsemu, kar se jim reče, oz. take, ki ne znajo razmišljati s svojo glavo, ker je v večini primerov nimajo!

verjetno se zato ni spomnila vklopit snemanje, ker si je vse izmislila

verjetno se zato ni spomnila vklopit snemanje, ker si je vse izmislila
[/quote]

Medtem, ko bi se ti vse to dogajalo? Možgani so takrat drugje, predvsem kako zbežati in rešiti svojo lastno rit. Ko si enkrat varen takrat začneš razmišljati, da je dobro, da se opozori, kaj se dogaja, na nevarnost.

verjetno se zato ni spomnila vklopit snemanje, ker si je vse izmislila
[/quote]

Se mi je že v Lj recimo zgodilo, pa ne enkrat, da so me tipi nadlegovali (ponavadi bolj večerne ure, ŽP), na kraj pameti mi ni padlo snemati, ker sem pač skrbela za svojo varnost in umik. Pa ja, so bili Slovenci. Šiptarjev se pa itak na daleč ognem. Muslimanski odnos do žensk je itak jasen, da ni pametno jim priti preblizu oz. se jim je bolje umaknit.

Medtem, ko bi se ti vse to dogajalo? Možgani so takrat drugje, predvsem kako zbežati in rešiti svojo lastno rit. Ko si enkrat varen takrat začneš razmišljati, da je dobro, da se opozori, kaj se dogaja, na nevarnost.
[/quote]

jaz vse nepravilnosti posnamem

ne sprenevedajmo se
to je še ena agentka sdsa za 30 centov

Velenje je najbolj “južno” mesto v SLO. Južnjaki so gradili, delali v rudniku,… znajo slovensko, so se prilagodili skupnosti. Ti novodošli delajo samo sranje. Ne naučijo se našega jezika, čeprav imajo to možnost. Vsi ti so na socialnih plečih, nočejo delati, kradejo, ..
Kdo je kriv? Župan, ki po faci ni videti Slovenc, čeprav se je šolal v Velenju.
Tudi SD je poden od podna.

jaz vse nepravilnosti posnamem

ne sprenevedajmo se
to je še ena agentka sdsa za 30 centov
[/quote]

Ko se ti take stvari dejansko zgodijo, nihče ne razmišlja o političnih usmeritvah in podobnih neumnostih, ki svoje volilce iščejo na vsakemu sranju, ki se ljudem zgodi.

Ko se ti take stvari dejansko zgodijo, nihče ne razmišlja o političnih usmeritvah in podobnih neumnostih, ki svoje volilce iščejo na vsakemu sranju, ki se ljudem zgodi.
[/quote]

samo, da se to dejansko ni zgodilo
tko k una pravljica, da so enga ateja ugrabili migranti

in Šarec je pravilno sds bandi odgovoril, da on na shode sdsa ne hodi

Zakaj je pa objava zbrisana?

Velenje je najbolj “južno” mesto v SLO. Južnjaki so gradili, delali v rudniku,… znajo slovensko, so se prilagodili skupnosti. Ti novodošli delajo samo sranje. Ne naučijo se našega jezika, čeprav imajo to možnost. Vsi ti so na socialnih plečih, nočejo delati, kradejo, ..
Kdo je kriv? Župan, ki po faci ni videti Slovenc, čeprav se je šolal v Velenju.
Tudi SD je poden od podna.
[/quote]

Tudi v Celju je teh šiptarjev vse več in več pa župan ni ta lev, je ta desen. Podobno je v Žalcu, vse več šiptarjev. Tako, da ta levi, ta desni, vsi politki so isti šmorn.

Velenje je najbolj “južno” mesto v SLO. Južnjaki so gradili, delali v rudniku,… znajo slovensko, so se prilagodili skupnosti.

Realnost pravi, da si bedak ti. Nič se niso prilagodili, prilagodili in počefurili so lep del ostalih Slovencev. Določen del jih je res garal v proizvodnji, največji del pa tako kot danes parazitiral socialno in delal kriminal. Če bi bili res tak blagoslov za Slovenijo, bi njihove države danes cvetele, pa ne, so ena težka greznica. Predno je Slovenija šla leta 1918 pod balkansko ciganarijo je bila kulturno del Srednje Evrope, danes je del Balkana. Tako da edini bedaki tukaj ste ti in tebi podobni.

V Trbovljah je podobno kot v Velenju, na kupe jugovičev, sploh prej, ko je bilo polno fabrik pa gradbeništva pa rudnik.
Ne, niso se prilagodili. Po 20, 30 let pri nas, eni že davno v penziji, torej tudi 40, 50 let v Sloveniji, ne slišiš jih govorit slovensko.
Ali pa zadnjič ene scene po Velenju, upravniki blokov po TV, niti besedice slovensko niso zinili. Pa so že tudi leta tu pa upravniki pa tako naprej…

New Report

Close