Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Velenjčanka na FB objavila kako so jo trije Albanci ob jezeru danes skoraj ugrabili

Velenjčanka na FB objavila kako so jo trije Albanci ob jezeru danes skoraj ugrabili

V temi se lepo bere v marsikaterem komentarju, kako ste se že prilagodili. In še bolj se boste.
Pred leti je vsaka deklina lahko prakticno povsod in kadarkoli šla sama. Danes ste vse ponosne, da na dprehod okoli jezera popoldan greste v skupini, da je vse več območij, ki se jim izogibate, zaradi varnosti verjetno tudi otroke vedno spremljate in jih vozite itd ….
Ce bi narod bil pameten, bi vedel, da se zadeve začnejo postopoma, da se niti zavedaš ne, da se prilagajaš, v kaj smo zabredli, pa bo večina spoznsla, ko bo prepozno za ukrepanje. Živela replika, tara, moničan, kontič in podobni kratkopametniki, ki pri šahu življenja niso sposobni predvidet vsaj dve potezi naprej.

Podpis!

ti si pa brezpametnik

Ni res, povsod gremo same. In ni bilo odgovora na to:
1) kako je avtorica izvedela, da so bile istega dne še štiri punce nadlegovane
2) kako da se nobeni od štirih ni nič zgodilo, pa trije so prežali na njih
3) kako da nobena od predhodnih štirih ni poklicala policije
4) če je katera poklicala, pa so policaji prišli, so bili tisti trije tako brihni, da so se po njihovem odhodu vrnili NA ISTO MESTO in naprej nadlegovali punce
5) da o morebitnem kombiju in podobnem sploh ne govorimo

zgodba ima lukenj, kot tvoja glava.

Danes je zgodovinski dan. Indoktrinirana levičarka Replika je v želji dokazati, da imajo tudi levaki možgane, uspela napisati več kot dve vrstici.

Replika, čestitam za napredek, kar pogumno naprej. Mogoče v bodoče celo vidiš debilnost vsebine napisanega.

In spet – specialni nick, izključno za napadanje Replike :)))

smo že dolgo tujci, pa se marsikdo tega ne zaveda. Naše, naše,… nič ni naše. Še večina županov je tujcev, ki raje poskrbijo za svoje in za svojo rit.
LJ, Koper, MB, Velenje,…… sami jugoviči županski, kupčkajo denar in ga švercajo v tuje banke.
Posebno Srbov je zelo veliko. Tem se ne ljubi delati in se spravijo v politiko, na višje položaje, kjer kradejo ko srake.
Tudi Slovenci ste veliko krivi, ker imate partnerje drugih narodnosti! Samo peščica nas je še, zato nam grozi izumrtje.

Da policija pride ponavadi takrat, ko je že vse mimo. Ali smo res varni? Ne, tega včasih ni bilo, mogoče kakšne izjeme. Poglejte koliko ljudi pogrešajo, mogoče se je njim kaj podobnega zgodilo, pa niso imeli take sreče. Mediji te zadeve zamolčijo, čeprav se dogajajo tudi pri nas. Tako je, če se spušča čez mejo ljudi brez dokumentov oz. celo skupino ljudi, vse rojene na enak datum rojstva. Tega politika nikoli ne bi smela dovoliti, ravno zaradi varnosti državljanov in je dovolila in še huje, še vedno dovoljuje.
[/quote]

to se ne bi smelo dogajati. Slovenija in Evropa so že toliko časa v miru, da jim ni jasno kako se obnašati in sploh prepoznati ogrožujoče razmere.

Kaj si pa ti po narodnosti?
Da pišeš “Slovenci STE veliko krivi”

Se strinjam s tistim, ki je napisal, da se počasi prilagajamo brez da bi se tega sploh zavedali. Mogoče tudi zato, ker imam v družini nekoga, ki je na mejah, ampak zadeva je precej alarmantna pa se vse poskuša utišati. Tisti, ki zadeve poznajo – vojska, policija pa ti da nasvet, da na določenih območjih pazi. Dobronameren nasvet.

Ni več isto kot je bilo pred leti, sedaj če ne drugega, vsaj občutka absolutne varnosti kar vsepovsod, nimam.

Zgodba je polna lukenj: slovenceljke vedno nekdo ogroža; če ne pijan dec doma, potem pa neki uvoženci na plažah. Vse te zgodbe o moškem nasilju nad ženskami je treba jemati z rezervo. Že levičarke, ki so take feminajzerke in glasne o nasilju nad ženskami, priznavajo, da so te zgodbe o nasilju nad njimi sama zlobna propaganda.


pa se sliš kot Ulcinj sredi ČG. Tole NE BI smeli pustiti. Najprej na plaži bi moral biti varnostnik, ki bi za vsak incident in nadlegovanje poklical policijo, ki bi jih upam, da obravnavala, napisala plačilne naloge, pridržala, izgnala..še posebej ostro ukrepat pri nadlegovanju otrok in mladoletnic in bi se kmalu nehalo, ker take samo in izključno palica ustavi. To ni razvita kultura in civilizacija kjer bi se z lepo besedo dalo kaj doseči.

Velenjčani in Velenjčanke so na take stvari navajeni, pa tudi Kontič je že vrsto let župan. Župan, ki podpira multikulti, tako da res ne razumem, kje je problem.

Ja, Slovenke ljubijo južnjake in jih vabijo v Slovenijo, jim rojevajo otroke, potem pa bentijo nad ilegalci, Kosovarji…Kje vam je logika?

Ja, Slovenke ljubijo južnjake in jih vabijo v Slovenijo, jim rojevajo otroke, potem pa bentijo nad ilegalci, Kosovarji…Kje vam je logika?
[/quote]

Ajde, podpišite vsi peticijo, če si želite kaj naredit, če želite zaustavit nelegalne migrante:

https://www.pravapeticija.com/podpis_peticije_za_varovano_mejo_in_varnost_obanov?a=2

Z 10.000 podpisi se lahko spremenijo zakoni o migracijah in azilna zakonodaja, podpisov je šele 1.600

Ajde, podpišite vsi peticijo, če si želite kaj naredit, če želite zaustavit nelegalne migrante:

https://www.pravapeticija.com/podpis_peticije_za_varovano_mejo_in_varnost_obanov?a=2

Z 10.000 podpisi se lahko spremenijo zakoni o migracijah in azilna zakonodaja, podpisov je šele 1.600
[/quote]

Sem ze podpiso peticijo, sm bil ze na protestih proti ilegalnim migracijam itd. Tko da ne rabs ti men buck prodajat, jih raj komu drugmu, k res ni se cist nc drucga nardil kokr da se tule repenci ane 🙂

Sem ze podpiso peticijo, sm bil ze na protestih proti ilegalnim migracijam itd. Tko da ne rabs ti men buck prodajat, jih raj komu drugmu, k res ni se cist nc drucga nardil kokr da se tule repenci ane 🙂
[/quote]

Js se zlo borim za zascito Slovenk, k so res nase roze, k mi ob njih stoji in ni ga lepsega cez Slovenko, juznjakinje in ostale tujke me odbijajo. 🙂

Zakaj je do socialne in otroških pri nas upravičen kdorkoli, ki ni državljan??

Zakaj je do socialne in otroških pri nas upravičen kdorkoli, ki ni državljan??
[/quote]

Zaradi take zakonodaje, lahk bi tud azilno zakonodajo spremenil in bi mel mer, zakaj tega ne nardijo? Zto k folk nima jajc, da bi se dost zbuno in prtisno na njih ane? As simple as that

Js se zlo borim za zascito Slovenk, k so res nase roze, k mi ob njih stoji in ni ga lepsega cez Slovenko, juznjakinje in ostale tujke me odbijajo. 🙂
[/quote]

Hahaha, kaki telebajsek. Ti še dolgo neoš pičke vido.

Ajde, podpišite vsi peticijo, če si želite kaj naredit, če želite zaustavit nelegalne migrante:

https://www.pravapeticija.com/podpis_peticije_za_varovano_mejo_in_varnost_obanov?a=2

Z 10.000 podpisi se lahko spremenijo zakoni o migracijah in azilna zakonodaja, podpisov je šele 1.600
[/quote]

idiotske sds peticije

Js se zlo borim za zascito Slovenk, k so res nase roze, k mi ob njih stoji in ni ga lepsega cez Slovenko, juznjakinje in ostale tujke me odbijajo. 🙂
[/quote]

ha ha
srbski migrant se bori za pravice slovenk

ha ha
srbski migrant se bori za pravice slovenk
[/quote]

Haha, cistokrvni Slovenec zadnjih petih generacij, za dle nazaj nism naso podatkov, ko sem za izbirni predmet zgodovine delal svoje druzinsko drevo 2 leti nazaj 🙂 Next 😉

Hahaha, kaki telebajsek. Ti še dolgo neoš pičke vido.
[/quote]

Tvoje mnenje me pa lih briga…NOT
Js sm reko, da sm sam tolk tisto tle napiso, kr sm si zelo tud kako Korošico, Prekmurko, Primorko al pa Gorenjko spoznat, ane 🙂 V Lj mi res ni blem dobit, sam mam kr visoke kriterije 😉


Oborozili? Te iste WELCOMARCE in ostali LEVAKARJI se ze desetletja na vse kriblje borijo, da bi popolnoma razorozili setiste nacije, kjer je dovolj toliko prisebnih, da seniso razorozeni. Evropa je ze razorozena. Z izjemo Svice. Tisti, ki zaradi tega ali onega razloga orozje se vedno imajo, pa ostajajo najvecji trn v peti levakarske elite in indoktrinirane crede neumnih ovc, ki jim sledi.
[/quote]

Ja, ane, poglejmo si ZDA, kjer vsak psiho legalno pride do orožja, pa kako se Američani fajn in varno počutijo! Sploh, ko imajo skoraj vsak dan kakšen lep in prijeten strelski pohod!
Ja, to hočemo imeti tudi pri nas!!!

New Report

Close