Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu velikost penisa- povprečna

velikost penisa- povprečna

Ha, ha .. s tem se brani samo moški, ki ima majhnega …

…. merjen od ritne luknjice …. : – )

http://www.how-to-enlarge.info/measure.php

Kako pa to zmeriš?[/quote]

z metrom. 🙂

od korena do glavce.

Smo midve hodile z istim? 🙂

Letos bo imel 40 let, še vedno živi pri mami, in med seksom mu je skozi padal ven :-)[/quote]

Čist možno :)) Lj.?
Saj je bil čisto prijazen in zabaven (bogat ni bil – živi pri mamici), do seksa sploh nisva prišla. ko sem ga imela v ustih, je bilo kot sesanje palca, pa še hitro je končal in od veselih uric (minutk) ni bilo nič.
Ni bil večji od 6, morda 7 cm.

Nesporazum. 15 cm ima v mehkem stanju.

Ah dajte no, Koliko je pa tvoja vagina dolga? A če ti povem, da v povprečju 12 cm ti bo potem 15 cm dolgi lulček dovolj? Moj ima okrog 13 – 14 in mi je totalno dovolj.
Razen, če nimate nekih razvlečenih … lulic. 😉

naj se javi tista, ki ima dolgo 20 cm. babe zmešane.

Pa saj je lulica raztegljiva! A ti drugje ven pogleda?

Kaj??? Pač vagina se konča z materničnim vratom. A ti svojo natezaš al kaj?Kam spravte teh 20 cm res ne vem.

Mogoče je padal ven iz postojnske jame..?
Kaj pa je nekdo prispeval k velikosti svojega ”junaka’?? NIČ!!
Narava (geni) pač in to je to.. Če po temu cenite človeka, žalostno..in pokvarjeno.

Kaj imate ženske toliko za povedati proti velikim kurcem?

Tudi če je 22 cm, si ga pač vzameš 13-14 cm ostalega pa pustiš zunaj.
Prava dobra jebačica, ga pač uporabi celega.

Ja ampak potem ne moreš nabivat da jajčka ploskajo

ojej pole sem med ”velikimi” punce-moje orodje v efektu 21 cm…..ljubim mehke pičkice
++fetish for life++

mislim da so nesporazumi glede tega od kod se naj bi to merlo. če merite od jajc gor je valda dlje kot če meriš tisto, kar sploh lahk kam potisneš -__-

Prevlki itak ni kul ker pol boli, če pa kdo pravi “sej ga ni treba do konca not potisnit” pa je tud jeba ker cel cajt je valda težko pa tud tečno pazit na to da neboš preveč porinu… po moejm bi blo dovolj že tud kakih 13cm, glede na to da je ena od točk ki rajcajo tud bol pri vhodu. Če se kira rada nasadi do konca pol pač več al kak…sej se vsak zna prilagodit al pa si pomagat brez tega da bi šli vsi zaj narazn ker ma ded bol malega…babam se joške tud povesijo pa jih ne damo na cesto.

se opravicujem ker bom zjle bl neki neumestnega spustu. star sem 14 let in moj penis je dolg 14 cm,morda kasne 2 mm vec. nisem se zelo razvit saj imam naprimer pod pazduha cisto malo dlak in tudi spermo sem dobil sele sredi sedmega razreda. tako da me zanima koliko priblizno mi bo penis se zrastu in ali je velikost za mojo starost primerna.

Zrastu ti bo še 25 cm.. 🙂

za povečanje imate knjigo tistim ki se jim pa ne da delati pa tablete

moj ma 18 sam ma pa debelega kaj mislite o debelini,sicer je pa važna tehnika

moj ima 36 – res pa da sem ga meru s termometrom

dolžina 18, obseg 16 🙂
pa sem prav zadovoljen, samo pazit moram malo pri položajih za globoko penetracijo. Pa v ritko mi še nobena ni pustila 🙂
Tisti z 10cm se pa naj kar tolažijo, da je dovolj. ampak kake 4cm sigurno še rabi penis maneverskega prostora. Poskusite tisti z malimi položaj žličke in poročajte 🙂

ja sm star 16 let in imam 13 cm dolg penis. je to normalno??

hahaha,pokaam enim komentarjeem. .:DDpasal se mal nasmejat :D:D 😉

za oploditev zadošča 5 cm.
za dober seks pa toliko, kot ga ona lahko da v usta z jajci vred.
veliki (17 cm+) imajo 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} težav, ker ne morejo celega vtakniti v vagino.
Majhni do 12 cm pa, ker ima ona raje svoj sredinec in se ni treba prilagajati še tipu kako naj jo nastavi.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

sine,
ne sprašuj, kaki hakel rabiš, raje ta čas namakaj, da ga ženske vidijo / občutijo. povprečje je 15 cm, a kaj ti hakel 30 cm in več, to žensko boli, verjetno pa želiš, dsa bo tudi ženska imela kaj od fuka, ali? vprašaj Tino Turner, zakaj je pustila Ika T., čeprav je baje nosil sabljo. pri fuku ne gre samo za tiča, ženska rabi celo zelo, po možnosti športni tip, trenirano (badibilder pa ravno ne rabiš bit), moraš vedeti uporabiti prste, jezik, ne smeš zbežati, ko te ženska zgrabi za kito, in , kar je še posebej važno, ne smeš začeti streljati po 2 minutah. o teh zadevah razmiljaj. če mi ne verjameš, poslušaj skupino MI2, ko pojejo o prevenitvnem drku … in sine, čim več treniraj. kaj ti bo kocen v gatah, če ga ne boš uporabljal – poslušaj Bačlaševiča: pusti petla, neka leti, neka ga kopke vide, i petlu vreme ide – ajd živeli

štajerc brane

15, 7cm. A je to vredu za 17 letnika? A bo še kaj pridobil na dolžini?

Uh, tebi se obeta kariera, ker si že zdaj nad povprečjem. Brez skrbi, vse sem premislu! Po moje ti bo tam nekje do 20. leta zrastu še ene 2cm, milimeter gor al pa dol, da me ne boš pol držu za besedo. Človek se zmot, pa tud če je mal načitan. Seveda je važen tudi obseg, po domače debelina. Izmeriš tako, da vzameš nit, jo oviješ okrog kur.. in potem izmeriš z metrom. Sem slišu, da je to bolj važno in da je že 10cm dovolj, da ženska HUDO uživa. Tuki nisem na tekočem s statistiko, vem samo to, da imajo Azijci tanke in majhne, pa so vseen napisal Kamasutro. To že nekaj pove, a ne? Nisem bejba in tudi gej ne, tako da res težko rečem kolk naj bo. Samo ti garantiram, da če je pri 17. batina dolga že 15,7cm, torej skoraj 16, potem mora bit tud kar lepo baročno debela. To lahko trd im z veliko verjetnostjo.
Eh, zdej boš reku da tale že naklada, samo res me debelina matra, ker je moj en tak povprečen in so vse zadovolne. Ne bom povedu kolk, ker me lahko kdo spozna in potem bo bolj ku.. Sej ti je en gor napisu raziskavo, ki kar drži. Preden grem na to krasno nedeljsko popoldne pojest župo bi še reku, da so povprečja različna pri različnih rasah. Na srce ti polagam, da se tehnike nauč, to je šele bomba. Kaj ti bo dolgi in debeli, če ne veš kaj in kak ž njim. Kar bejbo vpraš, bo najbol vedla povedat.
Želim ti, da bi korenjak še malo zrasel, a ne preveč, da se kera ne ustraš. Pa upam, da mi kdo ne bo zameru, mal nedeljske govedine pa mora bit, ko smo že pri mesu.

New Report

Close