Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu velikost penisa- povprečna

velikost penisa- povprečna

Resno me zanima a je za 15let 15cm (k stoji) med povprečjem?

Nekje sem bral raziskavo, da je povprečen SLO tič dolg 13,8cm. Sicer teh raziskav ne jemljem preveč resno, vendar menim, da imaš še nekaj časa, v katerem boš rasel tako in drugače.
Ko boš nekoliko starelši boš ugotovil da je bolj važen udarec, kot velikost kladiva.
Lahko imaš še tako dober avto, pa si slab šofer, ali zanič kripo, pa voziš odlično.
Torej si nekje v normalnih mejah.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

moj je pa tak: dolžina 18, obseg 16, rahlo zvit navzgor in v levo. moja pravi da za analno lahko samo sanjam in pri normalnem odnosu jo boli v večini položajev… pravi da je prevelik oz. predebel… in ji verjamem da ne laže, ker kot prvo je že rodila in kod drugo je že imela nekaj partnerjev pred mano. kaj se vam zdi da je res tako, al je katera ki ji taka velikoat ne dela težav???

Srečna tvoja žena, ne pa da jo boli…..dejansko je smešno videti tipa z majhnim oz je bedast občutek, da ga komajda čutiš, ker pri dobrem seksu se pri ženski poleg užitka pojavlja tudi bolečina, toda ta naj ne bi bila moteča, če ženska res v seksu uživa. Ko sta se intimno spoznavala, je tvoja “bogatija” ni motila oz zakaj si potem vztrajal z njo, če pri seksu nista kompatibilna? Ni tako malo žensk, ki prisega na debelino in ne na dolžino 😉 Predlagam, da najdeš ljubico 🙂
S tako velikostjo izkušenj ravno nimam, koliko se spomnim je imel okrog 12 cm in tankega, seveda se ni izšlo :/

Če žensko moti velikost jo moti že takoj na začetku, ne da jo začne motit po nekem času..
Najbrž obstaja drug razlog in ne velikost tvojega…
Se strinjam s Calipso

oj,

jaz ga imam, enkrat 15,ENKRAT12 enkrat10, enkrat17, enkrat2, pa vse FUnKcionira.

LP

Zame je 15 dovolj velik. Je pa pomembna debelina tudi. Ne sme bit prevec, niti premal.

Ce imas malega tica manj kot 15cm pa si zbiraj punce ki niso velike to je tudi prakticno imas vse pod roko
pa ti ni treba da teces od enega konca do drugega kadar ti rece –polizi mi jo pa takoj potem poljubi me .z zirafami pa je boljse ce si malo vecji tudi ti pa tudi telo je bolj raztegnjeno in ti bo treba razviti tvojega tica –zato si ……………………………… da se on to automaticno podaljsa .ce ne z zirafami je boljse da jim predlozis en porcijo blizu ali vec kot 20 ce ne te bo sivo gledala in bo mogoce tudi rekla –to je vse ?? ajde pojdi se igrat pusti mene ..Jas sem srednje normalen z mojimi 17.5 pa sem v zacetku mislo da je to minimal pa sem sele kasneje zvedel da vecina so se manj poznale in se revice z tem igrale ..z moo izkusnjo z zirafami nigdar nisem notri ob concu nic zacutil –je blo se placa da bi ji se kaj dodal
z malimi puncami ki merijo pa samo manj kot 165 pa ze boljse ker zacutis da si na kraju moznosti da ne gre dosti dalj in hitro se zavedes da bi jo lahko raztrgal ce ti gres kot bik –moras bolj pazliv biti z njo..za mene vse gre v redu do 175 cm kot jas dalje pa ni enako .ker se mi zdi da imam premalega zato jim pa tudi zadaj zabijem ker tam samo obrocek racuna .

Moj je velik 7cm pa sem star 13 let a je to normalno samo da taj ko je spuscen

benč-mark za bejbe: toliko kot ga celega spravite v usta brez, da se vam spahuje je tapravi ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

str sem 12 pa mam velizga 12-13

str sem 12 pa me zanima čeje 12-13cm dost velk

Ti že veš!

Ti že veš![/quote]
tTp ima šlosarske(mm) mere, česar ni povedal.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Uuuuu Tako nizko povprečje Mamo ???
Js bom zdej star 14 let,pa mam 16,5 cm Vlkega…..a je to res ful vlik za to Starost ?

Tukaj 14 letnik letos 15…
Večina žensk pravi da prevelik kurac ni vredu in me skrbi
Ker je moj 15cm in mi bo sigurno še zrasu.
Zanima me ce bo kak problem potem?
kaj naredim?

Jaz pa ga mam 13 cm in se mi zdi prevelik. Še posebej pri nedeljski maš, ko mi stopi ob sosedovi Francki.

Vse, kar je daljše od 6 cm je luksus!
Znano je, da imajo moški nekaterih narodov zelo kratke (v erekciji), tam nekje med 10 in 12 cm. In teh moških je na svetu zagotovo več kot 1 milijardo, nasproti njim pa še nekaj več žensk. Srečne Slovenke!

Nevem kaj si vi zamisljate

z vasimi sanjami o dolzini kur-ca

v moyem primeru sem standard 17 pa lahko recem da vecina deklet nimajo problemov

z to dolzino cetudi ji vse globoko zabijes je to ne boli bolj je pa vazno ce imas predebelega zanjo posebno ce je se cisto mlada ali devicka -tokrat pa ze vriska .

Ko sem bil bolj mlad vse do 25 leta sem dosti deklet poskuso ppa lahko svetujem tistim ki imajo

daljse batine kot 15 da boste imeli probleme ce probate dekleta ki so bolj majhne po celotni

meri se pravi dekleta ki merijo manj kot 160 cm ..Z temi pa sem imel obcutek da je tunela konec in da

nemorem iti dalje ker sem maternico znotraj tlacil njo je pa kar bolelo ce sem predalec vtaknil ..

To se razume ker mala dekleta imajo organe bolj blizu pickice –nasprotno pa z prekljami pri njih

pa se 22 ali 25 cm nebi skodovalo …to kar pomeni da bo preklja dobro uzivala z 18 cm ali vec

ta mala pa bo ze vesela ce dobi 14-15 cm vse kar je predolgo pa bo odvec in jo bo bolelo…

To vedoc ce imas malega ne ihci preklje pac pa dekleta okoli 150 cm do 165

ce si v sredini okoli 16 do 17 pa tiste ki so visoke od 165 do 175 cm ce pa imas zares oslovega

ku-rca pa kar te velike vzemi ker bo lahko vse sprejela ker je vec placa notri in organi niso preblizu en

do drugega .. jas nisem nigdar priti do vrha z prekljami in tudi ne z srednje visinskimi …

kar pa je ta malih te so pa ble katastrofe za mene ble vse je blo prekratko ..

http://www.youtube.com/watch?v=ZjbhngQtEcc

evo vam 22cm..od zacetka debla ne pa od ritne luknice 😛
[img]http://31.222.69.10/359/1/2/0/381546806/536141_/t1398762551/c_7sZT0dl0Qk7hHgycde90uyLG6ky9-AogiOthTwRrvY8/537851_920.jpg?c=53[/img]

Dolg Mora bit prblizno 15 Ali vec mi pa prosim odgovorite

Jaz sem star 26 let, košarkarske postave (204cm), moj schnappi 😀 pa je komaj 14-15 cm. Odvisno od erekcije. Izgleda katastofalno kratek, sploh na mojo višino… Torej mi preostane le, da iščem punce do 165 cm (sodeč po komentarjih zgoraj)… Ker če bom iskal visokorasle ženske, ne bom dovolj “dolg” za njih ? Sranje, pa tako ali tako sploh še nisem seksal, niti nikoli imel punce, ravno zaradi “dolžine” oz manjka le te. Večkrat imel priložnost, vedno zmrznil, ravno zaradi schnappija :D. No ja, sem pa v dolgoletni zvezi z Desanko Šakić in bom do nadaljnega kar ostal :). Ali bom pa šel na kako prostitutko, se vsaj ne bom rabil sekirat, če sem dovolj dober in ali me bo prevarala z večjim…

Od kot meriš, saj trd do in v rit?

star sem 15 pa 6 mescov..
Moj je velik skoraj 10+ v normalnem stanju in skoraj 16 v erekciji- obseg pa nekje 13 cm.. Je to ok?

New Report

Close