Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu velikost penisa- povprečna

velikost penisa- povprečna

Sam imam 17 cm pomerjen na vrhu do konca. Pa sem bil vedno zadržan ker sem mislil da je majhen. Žena je pred mano jih 5 že “probala” in je rekla da ni majhen da sta dva imela dosti manjša. Ker sem se sekirali leta sem lani rekel kolegici katera ja kar dobro seznanjena 🙂 da naj ga oceni. Ga ji pokažem in pravi raje večji kot normalen. Pravi poglej po savnah, plažah pa boš videl. Pravi da je tudi dost debel da so eni tanki. In res sem malo gledal po savnah in je res med večjimi. Seveda so tudi večji 😁 ampak od takrat se ne sekirat več. Pri 40 je trd da gre brez problema v anus, tako da ne se sekirat. Z ženo imava odkrit odnos glede tega in ji verjamem kar reče. Pa nič ne skriva in je tudi rekla da bi probala z z 20+ za probat. Ima tudi didla 24 cm pa tud slišat noče za njega. Pravi boli, ne paše mi. Tako da dolžina res ni vse. Smo bili z kolegi na nudl plaži in je mel kolega res majhnega (nisem meril 😀) pa ravno tako shajati. Se je sam pošalil, da še tega velikokrat nima km porint. Tako da ne se obramenjevati. Kolegica ima aa košarico, žena c in povešene z velikimi bradavicami. Skratka živo nasprotje pa so vse lepe. Tako da ne komplicirane vse je naravno.

Aha torej ne drkam dovolj pa ne znam ga pod pravem kotu slikat da bi imel ogromnega haha crkujem od smeha 7cm je dovolj to je dolžina kreditne kartice ampak govorim o polni kreditni kartici

Star sem 13 let in imam 16 cm dolgega pa si ga so drkam tako da mislim da je 15 cm cisto premalo

Se strinjam

Koliko krat pa si ga drkas?

moj lulček je zrasel s 12cm na 17cm potem ko sem si obraz umival s spermo 8 mesecev.

Sem mela vecje pa majnse. Verjetno res jih je najvec tam okol 15 in je prav zadosti za dover sex, sedanji tip ma se majnsega in me prav tako dobro obdela, pa se v rito mu dovolim da me, z vecjim ni aans ;

Meni so ženske zmerom govorile, da sploh ni važno koliko je velik,samo da je trd pa živahen – pa imam 20+(ni bil zmerom trd pa živahen, pa sva vseeno dobr imela)

Meni so ženske zmerom govorile, da sploh ni važno koliko je velik,samo da je trd pa živahen – pa imam 20+(ni bil zmerom trd pa živahen, pa sva se vseeno dobr imela)

Hahaha a se tolažite??? Sam imam 18 pa se nezdi kako velik ceprav moja pravi da je velik imama 23dildota in oba uživama tako da ne prevec o tem da dolzina ni važna njej vcasih meni nikoli popluvajte me zdaj lp

Ded za umret, za polizat, prekrasen obraz, postava.

Penis/ek? 2 cm daljši od mojga sredinca. In ne samo to. Še iste debeline.
Umrla bi skoraj od razočaranja.
Ma ja. Sex ni vse, ampak si nekako ne znam predstavljat same orale in finger f.
Hočem vaginalne orgazme!!!

Kaj naj?

Moj penis 9cm samo velik kaj naredi da bo zrastel

Kaj naj?
[/quote]

Moj penis velik 8 cm ko mi dvigne je velik 13 zakaj ko rata majhen ne zraste zakaj

v mehkem stanju okoli 9 cm, v trdem pa okoli 13 je povprečno:)

A lohko neki uprasam star sem 13 a pol je 12,5 cm povprecno al je kaj narobe

Se strinja zanima me ce s evam zda da ce sem star 14 in imam 18cm penisa je to dosti???


Strup je v majhnih flaškah….

Dolg penis mi je tok ogaben da brezveze
Moj ma 16 in je zame perfekten.
Majhen debel je grd,tanek dolg je grd,dolg debel je grd,majhen tanek tudi grdo.

Taprava debelina in 16cm je prfekten zame 🙂
Sm 31 stara in moja cesplja je se lepo tesna.
Dolgi penisi niso po mojem okusu so ogabni in tudi boli pri seksu mene osebno. Debelina dela svoje pa ce je prevec tudi ni prijetno.. 😬

Sem 25 letni športnik, dobrega izgleda, moj K je dolg 14 cm in punce so nore nanj.
Mi je pa smešno, ko berem da mora bit dolg kao 20 cm, nikoli nisem dobil občutka, da moj ne bi bil dovolj velik. Je pa res, da je skladne oblike in lepo debel.

jaz si ga nisem meril

Ma mam 21 cm pa mal debelejsega pol moram pa skoz pazt kolk nabijam v doggiju, da ne grem pregloboko, pol se pa sprosti pa uzivaj… Da ne govorimo o misiji neuspeh ce bo dala v rito… k je kao prevelk. Je pa fino gledat k niso lacne k majo polna usta….

P4p ti si bolj primeren za moške😁

13cm

New Report

Close