Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vesna Milek na tv

Vesna Milek na tv

Tudi mene je presnetila puhoglavost Benedetijeve, če uporabim modri stil pisanja na monu… 😉
Že pred leti pa sem bila zelo presenečena, ko se je (večkrat), posebej pa še ob obisku enega predsednika kot vodja protokola kazala in naprej metala v enem oranžnem kostimu. Nikjer ne boste videli, da je vodja protokola tako viden kot je vidna ona. Resno se človek vpraša kdo jo je nastavil in komu je nastavila za ta položaj. Pa še drznila si je napisati knjigo o protokolu. Verjeno copy/paste ….[/quote]

Tudi mene zanima, kako to, da kljub vsem njenim napakam, še vedno ostaja vodja protokola? Tudi ob obisku Kraljice je naredila kar nekaj neopravičljivih napak. Vem pa, da ima njena družina neke povezave med politiki, zato je ženska tako trdno v sedlu.

Se 200 procentno strinjam! Manca, Zvezdana, Nina, Vesna, … Ena slabša od druge, vse po istem kopitu. Koliko jih bodo še naumili in vse skupaj velika katastrofa.

Ves ta denar, ki se porabi za te zgoraj naštete “super” oddaje dali na kup in bi lahko naredili eno enkratno oddajo. No ja, kdo bi pa vodil?!?!:(

Milekova bi morala imeti drugi odtenek šminke in manj pudra 😉
Zmotilo me je, da sam intervju ni imel ne repa ne glave, bilo je veliko seganja v besede, nedokončani odgovori, prelaganje vprašanega na kasneje, nepristni nasmehi (ali so morda bili posmehi?), branje vprašanj s pildka (OMG!) , ne vem, no. Ta oddaja Od blizu je le še nov dober dokaz, kako Slovenci ne znamo delati pogovornih oddaj.

Ves ta denar, ki se porabi za te zgoraj naštete “super” oddaje dali na kup in bi lahko naredili eno enkratno oddajo. No ja, kdo bi pa vodil?!?!:([/quote]

Edini, ki dobro vodi (od razpoložljivih, znanih) je Galunič. Sploh nisem njegov fen, a tako je.
Vse te voditeljice so kar nekaj na približno.

Se strinjam, Galunič je odličen voditelj. Pa tudi Molkova ni slaba, škoda, tadva bi morala ostati pred kamerami, ne pa v pisarnah.

Ves ta denar, ki se porabi za te zgoraj naštete “super” oddaje dali na kup in bi lahko naredili eno enkratno oddajo. No ja, kdo bi pa vodil?!?!:([/quote]

Edini, ki dobro vodi (od razpoložljivih, znanih) je Galunič. Sploh nisem njegov fen, a tako je.
Vse te voditeljice so kar nekaj na približno.[/quote]

res je, čeprav mi je anti tip,tudi vodenje daleč od perfekcije, ampak najboljši od slabega..
kar se tiče benedetijeve..res, deluje nerazgledano, glede na to, kaj dela, s kom se druži in je imela opravka..
tale vesna mi ni bila nikoli všeč..en daljši zapis zgoraj jo je čisto zadel, točno moje mnenje..

Edini, ki dobro vodi (od razpoložljivih, znanih) je Galunič. Sploh nisem njegov fen, a tako je.
Vse te voditeljice so kar nekaj na približno.[/quote]

res je, čeprav mi je anti tip,tudi vodenje daleč od perfekcije, ampak najboljši od slabega..
kar se tiče benedetijeve..res, deluje nerazgledano, glede na to, kaj dela, s kom se druži in je imela opravka..
tale vesna mi ni bila nikoli všeč..en daljši zapis zgoraj jo je čisto zadel, točno moje mnenje..[/quote]

majhni kužki vedno glasno lajate…

Ma kakšen Galunič, lepo te prosim. Tip oddaj, ki jih je imel, se je predolgo vlekel. Manco in Zvezdana sta gledljivi, zanimivi, Nina že težje, medtem ko je krst Milekove bil ponesrečen. Naslednjič ji morda steče …

Rada gledam Klepet ob kavi. Voditeljica Jasmina mi je zelo zelo simpatična, taka prizemljena oseba. Duhovnost sicer ni moja TOP tema, gledam pa ravno zato, ker z Jasminino pomočjo teme izpadejo hudo!
Kar se tiče Vesne..Jaz o njej nimam nekega slabega mnenja, ga niti ne morem imeti, saj jo ne poznam po profesiji. Pred leti sem brala njen prvenec in še zdaj ga rada tu pa tam vzamem v roke. Ona je ženska, KI nedvomno pušča sledi. Ni povprečna, je pa iznajdljiva in ima dar pisanja, komunikacije. Razgledana in odprta vsekakor.
Zvezdana? Zvezdana je tudi ena taka posebna cvetka. Neverjetno, kako dobro zažiga z svojo oddajo!
Mance Koširjeve pa ne gledam. Iz enega samega razloga. Ker se dela da je nekaj kar ni.
Bi bila rade volje bolj precizna, pa bi tudi v njenem primeru šlo za vdor v zasebnost. Rekla bom samo eno…ne poznam veliko ljudi, ki bi bili tako strastno usekani na denar…BASTA!

Misel bi strnila z naslednjo povedjo..Umetnik, ah kdo bi jih res razumel? Samo redki dojamemo.

m
Moje mnenje o Vesni Milek je popolnoma enako, rada pa bi vedela kdo je Jasmina in kje je ta oddaja.

Hvala !

1. V nebo vpijoča več kot očitna reklama za knjigo – skrajno neokusno!

2. Razprodaja Borisovega življenja – nemoralno, glede na to kaj vse je ta človek dal skozi, sedaj pa to ponavlja na vseh literarnih večerih, pa še na TV!

3. Amatersko vodenje – tudi če gostiš prijatelja, moraš svoje delo opravit profesionalno!

4. Zmeden koncept intervjuja, preskakovanje z ene teme na drugo, puščanje odprtih vprašanj, odgovorov, prekinjanje sogovornika, oddaljevanje namesto približevanja, sledenje vprašanjem na listu ne pa dejanskemu pogovoru, vsebini.

5. Nezmožnost poslušanja sogovornika!! Mogoče kriva trema.

6. Neuspešno »flirtanje«, dajanje komplimentov, najbrž nenamerno, očitno pa Vesnin modus operandi pri moških sogovornikih. Boris je hitro pojasnil, da je Vesna prijateljevala z njegovimi sinovi. Da ja ne bo pomote.

7. Nenehno vrivanje nekih nedorečenih opazk iz zasebnega življenja oziroma njunega poznanstva izven tega intervjuja v smislu o tem sva že govorila, to si mi že povedal, to sva se zmenila, da ne bova itd. Ja, smo dojeli, da se zeloooo dobro poznata in da si TI ena »pomembna« ženska.

8. Čisti FAIL, totalni KOLAPS, ko se pogovoru pridruži Borisova žena Ksenija! Čeprav se poznajo, se Vesna v prisotnosti druge ženske, ki ima očitno večji monopol nad Borisovim življenjem kot ona (ki mu je takooo zeloooo blizu), počuti »ogroženo«. Je prisiljeno prijazna, njeno opevanje njune ljubezni deluje zelo posiljeno. Še najbolj je prepričljiva, ko užaljeno pove, da je nista povabila na poroko.

9. Ob slabi voditeljici in ženi se Boris počuti kot petelin v kokošnjaku. To se pozna tudi v njegovem obnašanju, ki postane rahlo otročje, Vesna in Ksenija pa se začneta obnašat dobesedno kot dve kuri. Škoda za Ksenijo, da se je spustila na takšen nivo.

10. Zadnje minute intervjuja so naravnost mučne. Očitno zavlačevanje, odštevanje preostanka časa, prisiljeno iskanje »tem« za pogovor, kokodajsanje v tri krasne brez repa in glave. Vesnino neokusno obreganje ob Borisa, da ji ne pusti zadnje besede, je bilo vpričo njegove žene smešno in dajalo vtis moškega z ženo in ljubico.

11. Končno konec! Ob tako dolgem in živčnem intervjuju si gledalec prav zares oddahne, da je končno konec. Ker je bilo čutit nelagodje tudi med njimi tremi, je verjetno odleglo tudi njim.

12. Vesna deluje ob koncu intervjuja zmedeno, ne ve ali bi sedela ali stala. V primerjavi s prvimi minutami ji je samozavest padla pod nulo. Ne verjamem, da bo priznala, ampak toliko ima že pojma, da tudi sama ve, da je na tem ognjenem krstu v resnici pogorela. Pa je imela lahko delo in idealne sogovornike.

Meni pa ni jasno, kje vidite Vesnino užaljenost, ker ni bila povabljena na poroko.
Pa tisto je bil ja hec!
Ker sta se itak poročila brez povabljencev in to sta tudi v oddaji pripomnila.

O madonna, kakšna ana-liza :-))) !! Pogorela si ti, vsa nespsobna buljiš in seveda po slovenceljsko:
– če ti trpiš, naj še ona!

Fak, kakšne krule životarijo okoli nas. In seveda imaTe EDINO razverdilo – net, da sikate! 🙁

O madonna, kakšna ana-liza :-))) !! Pogorela si ti, vsa nespsobna buljiš in seveda po slovenceljsko:
– če ti trpiš, naj še ona!

Fak, kakšne krule životarijo okoli nas. In seveda imaTe EDINO razverdilo – net, da sikate! :([/quote]

Glede na to, da za to Vesnino samopromocijo trošimo davkoplačevalski denar, bi bilo zaželeno, da tudi na RTV naredi kdo ANALIZO za kakšne bedarije se troši ta denar!

Naj gre na komercialno televizijo, kjer je začela svojo silno kariero s trači, pa zaradi mene tudi če naga tam vodi intervjuje.
Dokler se gre pa za javno RTV, imamo pa vsi plačniki RTV naročnine pravico po dolgem in počez analizirat kakšna se nam zdi ta oddaja.

Pol pa analiziraj še druge umotvorne oddaje! Pa ne za to, ker cenimo tvoje lapanje, ampak za to, ker nekomu paše nekaj, drugemu pa kaj drugega.

Maše, pujse Pepe, slovenski pozdrav, pa druga ali sedma goveja muska, pa mal vrtičkartstvo…. pa Male sive cipice, zabavni večerni program

ipd….. več pa že ne vem, ker

– SPLOH NE GLEDAM TV SLO 1.

Ti zrihtaj, da ne bomo plačevali! Vse drugo je bob ob steno!

Plačuvat pa moram! 🙁

Tale analiza je čisto realna. Tisti, ki smo oddajo gledali, lahko samo podpišemo 😉

Zdaj sicer ne berem več, samo se spomnim, da je imela ta punca res dobre kolumne v prilogi dela, pa še zgleda dober. V tem intervjuju, ki sem ga gledal ene pet minut, ko je bil polčas na tekmi na drugem programu je zgledala pa punca prav nerodno in brez vezno. Je pač tako, da niso vsi za vse scene, nekej izpadejo carji, nekje pa čiste rupe.

Galunič je po mnenju monkelj še najboljši voditelj pogovorov, Vesna Milek je pa nesposobna. Ampak Galuničeve oddaje se nobena čez nekaj dni ne spomni več, Vesno Milek pa že dva dni nepozabno komentirate.

Oddaja je bila prvič na sporedu včeraj. Komentira se pravzaprav svežo oddajo, za aktero so delali reklamo različni mediji, od Dela do novičarskega servisa STA in še kopica drugih medijev.
Pričakovanja so bila velika. Reklama tudi.

Mariove oddaje so bile tudi pogosto komentirane oz. pogosto so bili komentirani njegovi gosti.

Tip že zelo dolgo ne vodi oddaj, pa ga še vedno omenjajo kot dobrega voditelja in ga pogrešajo. To marsikaj pove.
Marsikatera čvekačica je prišla na tv z velikim pompom, recimo Mišina hčerka, po blamaži in odhodu pa jih ni nihče kaj preveč pogrešal.
Kako bo z Vesno bomo videli. Trenutno pa je stanje takšno, da nihče ne bi točil solz, če ne bi bilo na sporedu več nobene njene oddaje. Vprašanje tudi, če bo sploh kdaj imela priložnost in možnost se ljudem vtisnit v srce in spomin tak kot Mario. Dandanes so vse oddaje na TV Slovenija bolj kratkega daha, gledanost pa na splošno majhna.

TAKO GRDEHA INTERVJUJA, Z TAKO ” VODITELJICO” ŽE DOLGO NE. Ubogi Cavazza, še dobro je prenesel.

A, jebiga, je pač imela eno slabo oddajo, pa kaj pol? Vsi ste oprani od ameriških nekih “vrhunskih” talk oddaj, za katerimi stojijo napovedovalke, ki jih plačajo samo zato, da 25 ur na dan trenirajo tisto, kar bo posneto v enem mesecu za eno uro oddaje z neskončnimi ponovitvami kadrov in gosti, veščimi teh ponovitev, ker so sami v filmski industriji. Seveda potem vse izgleda drugače, tako “profesionalno”. V Sloveniji je vse skup rock n roll in improvizacija za male pare. Če se kdo počuti bolj sposobnega, pa naj proba. Glede na to, da vsak v Sloveniji vsakega pozna, kot se rado reče, ima torej vsak tudi kako vezo ali dve v žlahti, da ga na RTV spravi. Kar pogumno!

Tudi Vesna Milek bi lahko vadila doma – pred špeglom! Bi ji koristilo!

A ker smo “le” v Sloveniji, moramo pač požret vsak dr.ek, ki nam ga porivajo v program? Si ne zaslužimo dobrih oddaj? Dobrih voditeljev? Zaradi nekih vez in poznanstev? A bejž no!

Zakaj moramo pa tebe na občinskem uradu zaradi vez in poznanstev tam gledat? Si ne zaslužimo kaj boljšega? Kaj pa ti na delovnem mestu daš takega od sebe, da vse druge zasenči.

Zakaj moramo pa tebe na občinskem uradu zaradi vez in poznanstev tam gledat? Si ne zaslužimo kaj boljšega? Kaj pa ti na delovnem mestu daš takega od sebe, da vse druge zasenči.[/quote]

Ne bi vedela, ker ne delam na občinskem uradu. Imaš prav, gre za enako sranje. Vedno neki nesposobneži, ki služijo, kljub temu, da ne znajo delat 😉

New Report

Close