Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vesna Milek na tv

Vesna Milek na tv

Ja se strinjam. Kako je ona začela na tv, se tudi meni ne sanja . Se sramuje ja in o sebi ravno ne govori.

Kdo pa je njena babica??


[/b]

Jaz pa mislim, da se dobro delo samo hvali. Njene knjige…meni so super. Zlasti tista z naslovom Če.

Milekova naj bi bila romskega porekla, ampak o tem nerada govori. Samo enkrat pred leti jo je mislim da Mario Galunič v eni oddaji, ko so slikali neke portrete in se pogovarjali, nekaj vprašal o tem, pa ga je takoj zabila, da o tem ne bo govorila.
Njene knjige so berljive, ampak ne moreš tega štet v neko visoko umetnost. Pač knjige za na plažo. V tem smislu. Tudi pri intervjujih je pogosto preveč angnjena k senzacionalizmu, da se kakor da dobro bere. Zadnja leta boljše piše knjige in slabše dela intervjuje. Malo ji ej stopilo v glavo, da je ona pomembnejša od ljudi s katerii se pogovarja. Intervjuvanec je vedno najpomembnejši.

A ta mulo je urednik tudi te oddaje? Pa tiste z Nino OSenar menda tudi. Jadna televizija s takšnimi plastik fantastic uredniki. Očitno bo kar držalo, da je že v času Miše Molk TV slovenija prevzel določeni lobi.

Milekova naj bi bila romskega porekla, ampak o tem nerada govori. Samo enkrat pred leti jo je mislim da Mario Galunič v eni oddaji, ko so slikali neke portrete in se pogovarjali, nekaj vprašal o tem, pa ga je takoj zabila, da o tem ne bo govorila.
Njene knjige so berljive, ampak ne moreš tega štet v neko visoko umetnost. Pač knjige za na plažo. V tem smislu. Tudi pri intervjujih je pogosto preveč angnjena k senzacionalizmu, da se kakor da dobro bere. Zadnja leta boljše piše knjige in slabše dela intervjuje. Malo ji ej stopilo v glavo, da je ona pomembnejša od ljudi s katerii se pogovarja. Intervjuvanec je vedno najpomembnejši.[/quote]

Ja, ima romske poteze. Se vidi. Zakaj pa noče o tem govoriti?! Intelektualka neka ;))

kako bo šlozdaj v drugo z Uranom.


[/b]

Jaz pa mislim, da se dobro delo samo hvali. Njene knjige…meni so super. Zlasti tista z naslovom Če.[/quote]

Ko bi že prenehali vse ponavljati. Odprem TV-vidim znova, odprem TV-ponavljanje, Odprem TV-vESNA mILEK.
Še tisto kar je dobro, postane slabo.

Jaz teh prvih nisem gledala, ampak sem se zelo veselila njene oddaje, ker mi je Vesna fajn za brat. Kot pisateljica (razen Borisove knjige, kjer je zgodbo očitno pač napisalo življenje in ne njena domišljija) ni ravno kaj presežnega, kot novinarka mi je bila pa všeč.
Ampak ko sem pa pogledala to katastrofo od intervjuja z Janom Plestenjakom, me je pa vrglo na rit. Skoz se je delala, da ga nekaj drka, da ga provocira, ves čas je nekaj a ne a ne, ja kaj pa tole, Jan, pa tisto, Jan, pa hihihi. Sem se čudila, da ni vstal pa šel. Še jaz bi. Negledljiva za ponoret.
Zdaj sem pogledala še Bernardo Jeklin. Tu se je vsaj čutilo, da ima nekaj spoštovanja, pa tudi Bernarda ji je naredila nekaj velikih uslug, ko je kakšna namigovanja (a la aja aja, a preden ste videli Rodetovo spalnico, ste pa imeli grešne misli, a, a?) preprosto preslišala. Čeprav je Vesna recimo poskušala dvakrat ali trikrat. Obupna. Res. Kar žalostno.

V Srbiji imajo kar radi Vesno Milek. Seveda tisti, ki so zanjo slišali. Rečejo ji “mala Slovenka”. Ženska jih ima v višino okoli meter devetdeset.

Tudi Slovenci, tisti , ki jo poznamo, jo radi gledamo, še raje beremo.
Je ena največjih umetnic-pisateljic v Sloveniji
Njene knjige so ene najbolj branih od vseh slovenskih pisateljic.

New Report

Close