Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vesna Milek na tv

Vesna Milek na tv

Normalno, da je bila Benedettijeva odveč. Pred leti je bila Milekova znana po tem, da je intervjuje z moškimi vedno delala z dekolteji. Zdi se mi, da tudi na splošno dela zelo malo intervjujev z ženskami.
Tole je Milekova svoj čas izjavila o trikotnikih na intervjuju:
»Tudi tik pred pogovorom z oblikovalcem Philippom Starckom se nisem počutila najbolje, ko sem opazila, da bo ves čas pogovora z nama tudi njegova lepa žena, sicer njegova predstavnica za stike z javnostjo … Intervju je zame namreč intimni stik med dvema osebama, trk dveh svetov. Tretja oseba razbije intimnost, sogovornik v tem primeru že govori “občinstvu” – torej se začne nadzorovati.«

Zakaj moramo pa tebe na občinskem uradu zaradi vez in poznanstev tam gledat? Si ne zaslužimo kaj boljšega? Kaj pa ti na delovnem mestu daš takega od sebe, da vse druge zasenči.[/quote]

Ne bi vedela, ker ne delam na občinskem uradu. Imaš prav, gre za enako sranje. Vedno neki nesposobneži, ki služijo, kljub temu, da ne znajo delat ;)[/quote]

V Sloveniji vsi vse poznamo; pokliči rođaka, pa da ti nešto sredi.

Hahahaha, matr ste eni tle res prfu.knjeni…… 😉

Ni ta Vesnica tako sposobna in posebna kot se dela da je. Tudi ona že od lanskega leta trepeta, da bo ostala brez službe na Delu. Ji pa vedno dobro uspeva se ugurat v krog ljudi, ki si med seboj delijo usluge, hvalijo drug drugega, si delajo usluge z intervjuji itd. S fantiči od Študentske založbe je dala skozi celo Jugoslavijo, Prijateljica Katja Šulc jo je vabila v oddaje o knjigah in ji delala reklame za knjigo, zdaj imajo pa tam na Delu en krog ljudi, ki drug drugemu hvalijo članke in ustvarjajo famo okoli samih sebe. En jo je moral ugurat še na televizijo, da ne bo izvisela na Delu. Ženska je bolno ambiciozna, ne izbira sredstev za svojo kariero, da si ustvari neko ime, da se druži s slavnimi, da jo imajo za tisto, kar nikoli ne bo – intelektualko.

Tako je. podpis pod analizo. Za naš denar imamo pravico tudi reči, komentirati in izbirati! Žal pa nam rtv zopet vsiljuje prežvečene ljudi, ki odkrivajo toplo vodo kot galunić, ki je totalno negljedljiv in točno zaradi njih pač preklopim na druge kanale. Kot sem brala v vikendu, prilogi dela, bomo deležni še ene takšne oddaje z sicer novo osebo. A je treba?
Kot rečeno, vzameš daljinca in preklopiš. Ni problem. Sploh ni problem. Problem pa je, ko za svoj denar ne moreš gledati kar bi želel in ker na rtv-ju nihče ne razišče kaj bi pa mi gledali. In te premnoge pogovorne oddaje z enim in istim folkom 20+ let je pač nemogoče prebaviti!
Denar naj raje dajo v dobre dokumentarce in za nadaljevanke, ki jih ima vsaj bbc več kot dovolj.

Tako je. podpis pod analizo. Za naš denar imamo pravico tudi reči, komentirati in izbirati! Žal pa nam rtv zopet vsiljuje prežvečene ljudi, ki odkrivajo toplo vodo kot galunić, ki je totalno negljedljiv in točno zaradi njih pač preklopim na druge kanale. Kot sem brala v vikendu, prilogi dela, bomo deležni še ene takšne oddaje z sicer novo osebo. A je treba?
Kot rečeno, vzameš daljinca in preklopiš. Ni problem. Sploh ni problem. Problem pa je, ko za svoj denar ne moreš gledati kar bi želel in ker na rtv-ju nihče ne razišče kaj bi pa mi gledali. In te premnoge pogovorne oddaje z enim in istim folkom 20+ let je pač nemogoče prebaviti!
Denar naj raje dajo v dobre dokumentarce in za nadaljevanke, ki jih ima vsaj bbc več kot dovolj.[/quote]

He he…Tako zanič oddaja (po večini komentarjev sodeč), pa vsi ste jo gledali… 😀

+++++!

Tako je. podpis pod analizo. Za naš denar imamo pravico tudi reči, komentirati in izbirati! Žal pa nam rtv zopet vsiljuje prežvečene ljudi, ki odkrivajo toplo vodo kot galunić, ki je totalno negljedljiv in točno zaradi njih pač preklopim na druge kanale. Kot sem brala v vikendu, prilogi dela, bomo deležni še ene takšne oddaje z sicer novo osebo. A je treba?
Kot rečeno, vzameš daljinca in preklopiš. Ni problem. Sploh ni problem. Problem pa je, ko za svoj denar ne moreš gledati kar bi želel in ker na rtv-ju nihče ne razišče kaj bi pa mi gledali. In te premnoge pogovorne oddaje z enim in istim folkom 20+ let je pač nemogoče prebaviti!
Denar naj raje dajo v dobre dokumentarce in za nadaljevanke, ki jih ima vsaj bbc več kot dovolj.[/quote]

He he…Tako zanič oddaja (po večini komentarjev sodeč), pa vsi ste jo gledali… :-D[/quote]

Seveda sem pogledala, ker je nova, drugače komentarja ne bi niti podala!
Seveda pa ne bom več gledala oddaje z vesno milek!

Štekaš? Saj imam daljinec a ne… ;)))

He he…Tako zanič oddaja (po večini komentarjev sodeč), pa vsi ste jo gledali… :-D[/quote]

Seveda sem pogledala, ker je nova, drugače komentarja ne bi niti podala!
Seveda pa ne bom več gledala oddaje z vesno milek!

Štekaš? Saj imam daljinec a ne… ;)))[/quote]

Ja, saj razumem. Jaz se pač gibljem nekje med obžalovanjem, da nisem gledala tega čuda in oporekanjem standardni praksi nekaterih monovcev in monovk, da vse sesujejo. 🙂

Kaj bi ti dal, da bi šla cela Jugoslavija čez tebe, pa ni hotela niti imela potrebe po čem takem.

Seveda sem pogledala, ker je nova, drugače komentarja ne bi niti podala!
Seveda pa ne bom več gledala oddaje z vesno milek!

Štekaš? Saj imam daljinec a ne… ;)))[/quote]

Ja, saj razumem. Jaz se pač gibljem nekje med obžalovanjem, da nisem gledala tega čuda in oporekanjem standardni praksi nekaterih monovcev in monovk, da vse sesujejo. :-)[/quote]

Tako kot vse druge oddaje TV Slovenija, lahko tudi to oddajo kadarkoli pogledaš v njihovem arhivu. Mislim da večina to ve in je dejansko oddajo gledala z zamudo.

Za to oddajo je bilo po medijih, vključno s televizijo, ki to predvaja, narejene ogromno reklame. Logično se mi zdi, da je marsikoga zanimalo ali bo to končno nekaj več, saj gre vendar za razvpito Vesno Milek in gosta, ki velja za eno od najbolj priljubljenih medijskih osebnosti v Sloveniji. Borisa Cavazzo imajo Slovenci res radi.
Lahko rečemo, da je bila torej promocija oddaje nadvse uspešna, izdelek, ki ga reklamirajo, pa malo manj. Če delaš toliko reklame, moraš seveda pričakovat tudi veliko odziva. Ljudje s(m)o si pač ustvarili svoje mnenje.
Če niso bili prepričani v kakovost posnetega, jim res ni bilo treba pretiravat z oglaševanjem. Lahko bi počakali na kakšno naslednjo, boljšo in takrat naredili eno udarno akcijo. Samo glede na to, da je bilo že s Cavazzo tako kot je pač bilo, dvomim, da bo kakšen od naslednjih gostov bolj markanten od njega, sploh če bo gostila samo svoje znance in prijatelje.
Vsem, ki se zdi, da tukaj spet samo neka foušija tolče ven in ne vem kaj, pa predlagam da si še sami pogledajo oddajo. Jaz sem gledal predvsem zaradi Borisa. Če bo še katero naslednjo, ne vem. Mogoče, če jo naključno zasledim in en bo ničesar pametnejšega na TV ali doma za počet.

Izvolite:
http://4d.rtvslo.si/arhiv/od-blizu/174414254

… je boljša kot nič reklame. 🙂

ene pol ure na linku..na začetku, pa ni tko slabo., kot pravite tu gor.

jaz sem pogledala celo oddajo, prav s tem namenom, ker jo šimfate..in sem bila presenečena, meni je bila všeč, vsi, voditeljica in gosta..dosti boljše od kakšne zvezdane, še manj mance..kar se tiče mariota je pa čisto drug tip voditelja, si ne predstavljam, da bi mario vodil ta pogovor..katastrofa po moje..
je pa valjda intervju čisto drugačen, če se osebe poznajo, kar pa ni nič narobe..kvečjemu plus.

Še njeni kolegi ji pišejo nekaj v tem smislu, da bo zala iskreno pogledat to oddajo in da bodo druge boljše.
Takšna oddaja ni lahka niti za nekoga, ki je vsak dan na tv, kaj šele koga, ki že dolgo ni bil na tv.
Bomo videli kako bo naprej.

Tudi jaz sem si vzela eno urico prostega dopoldnega in v miru pogledala oddajo.
Slabše voditeljice ne pomnim, oddaja pa ni bila tako slaba, ker jo je Boris (potem tudi Ksenija) rešil s svojo prisrčnostjo. Voditeljica skače iz teme na temo, kar je najhuje pa je to, da kot kontrolfrik hoče, da gre intervju po nekih njenih predstavah in se vse vrti okoli nje. Samo jaz jaz jaz, mene mene mene. Gledalec dobi občutek, da je ona glavna in je gost tam zato, da njo povzdigne. Gosta se posluša, vprašanja zastavlja sproti glede na to kaj pove in ne glede na to kaj si si vnaprej zamislil. A je to tako težko? Očitno zanjo je.

Dodala bi še samo, oddaji Zvezdana in Ninina Zaljubljeni sta meni super, ker sta voditeljici Zakon.
Mančnini oddaji pa sem gledala samo dve in pri obeh se je Manca lovila, a še zdaleč ni bilo tako boleče razglašeno kot tole zdaj.

Je pogledala in napisala na FB, da je zadovoljna z oddajo. Njeni frendi pa zdaj vsi nekaj pametni, kako samo tisti, ki jo zares poznajo, lahko dojamejo globlje bistvo in kvaliteto in ne vem kaj te oddaje.
Naj organizira bla bla večere za frende in vsakič enega intervjuva, Seba ma pa kamerco, je rekel Cavazza, bo lahko snemal.
Mislim, to je javna TV, namenjena širši publiki, ne par frendom, ki si delajo usluge in se vzajemno promovirajo!

Najbolj smešno mi je, ko kdo Milekovo imenuje za punco, recimo v komentarjih na novo oddajo na mmc. Kakšna punca neki pri 45!
Je pa res da se malo otroče obnaša, čeprav je že mati in ima za sabo razpadlo zvezo z očetom svojega otroka.
Me zanima kdo jo zdaj poriva, da je treba pri teh letih iz nje naredit še filmsko igralko. V nekem novem filmu Ana so ji kar glavno vlogo dali, pri njenih nula igralskih izkušenj. Pa na TV mora prit, seveda, da bo ja na stara leta iz nje nastala zvezda.
Pisni intervjuji so kar so, veliko prirejanja in olepševanja dejanskega pogovora. Konstrukt. Na TV se dobro vidi kakšna žalost je vse skupaj. Bomo videli kako se je ta koka lotila nadškoda Urana.

A danes bo imela intervju s škofom Uranom. To pa že težko čakam.

Jaz osebno ne poznam gospe Milek (me ne zanima, ne v plus ne v minus), a sem prebral biografsko delo o Cavazzi in dotično knjiga mi je bila docela dobro branje in v meni je pustila neko trajeno sled (verjetno neverjetna zgodba B.C), toda … takoj, ko sem zagledal uvod v oddajo, mi je bilo takoj jasno, da bo pozornost osnovana na ne/namerni samovšečni osebni promociji voditeljice in na sogovorniku. Zanima me gost, ne pa narcisoiden voditej. Za RtvSlo se ve, da so sposobni narediti zelo dobre in profesionalne intervjuje kot na primer tega s Tomažem Pandurjem – Vaš link, dotični je po mojem mnenju brezčasen, dejansko dobiš občutek, da je sogovornik dobesedno s teboj v dnevni sobi.

Kritike so vedno dobrodošle, mnogo bolj kot pa prazna hvala, sploh pa glede na to, da je to šele prva oddaja, naj služijo kot dodatna energija, da se stvari nadgradijo in izboljšajo.

Jaz osebno ne poznam gospe Milek (me ne zanima, ne v plus ne v minus), a sem prebral biografsko delo o Cavazzi in dotično knjiga mi je bila docela dobro branje in v meni je pustila neko trajeno sled (verjetno neverjetna zgodba B.C), toda … takoj, ko sem zagledal uvod v oddajo, mi je bilo takoj jasno, da bo pozornost osnovana na ne/namerni samovšečni osebni promociji voditeljice in na sogovorniku. Zanima me gost, ne pa narcisoiden voditej. Za RtvSlo se ve, da so sposobni narediti zelo dobre in profesionalne intervjuje kot na primer tega s Tomažem Pandurjem – Vaš link, dotični je po mojem mnenju brezčasen, dejansko dobiš občutek, da je sogovornik dobesedno s teboj v dnevni sobi.

Kritike so vedno dobrodošle, mnogo bolj kot pa prazna hvala, sploh pa glede na to, da je to šele prva oddaja, naj služijo kot dodatna energija, da se stvari nadgradijo in izboljšajo.[/quote]

Ko smo že pri Panduru, Milekova se je rada pohvalila s tem, da ga je poznala. Še nekrolog, ki ga je napisala po njegovi smrti, je bil, podobno kot ta intervju s Cavazzo, poveličevanje nje same. Hvalisanje s tem, da ga je poznala, kaj ji je zaupal, kakšen sms ji je poslal, kako so jo spraševali koga ljubi, nenehno poudarjanje tega, kako ga je ona za razliko od koga drugega bolj poznala, vedela o njem več, mu bila bolj blizu, bla bla. Zakaj je bil potem tako sam? Če ne bi vsi vedeli, da je gay, bi to še tako napletla kot da je bila ona njegova ljubezen.
Ta ženska se bo morala počasi sprijaznit, da ni neka fatalna baba za katero bi vsi noreli, če je bila kdaj fajn komad za dol dat, pa je to sedaj, ko se bliža 50. letu vse manj.
Njeni intervjuji so vsemu njenemu trudi navkljub navaden pop, preveč se trudi izstopat, premalo posluša.

A nikogar ni motila nemirna perspektiva kamere? Približevanje, oddaljevanje, sem in tja…

a je bila že 2. oddaja na sporedu? kej bolj gledljiva?

Pa te velike liste v roki!!!! A4 format! Groznooooo.

Sem mislila, da pretiravate in da v resnici ni tako in sem šla še sama v arhiv pogledat oddajo. Pa saj to sploh ni za gledat, oprostite, res je negledljivo. Neprimerno, da ne rečem še kaj drugega.

So pa to “novi formati” ali kako se temu reče. Sem na koncu odjavne špice pogledala, kdo je podpisan pod tem.

Program plus ali Rok Smolej. Guglajte, pa vam bo vse jasno.

New Report

Close