Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vnuček je podoben sinovemu prijatelju

Vnuček je podoben sinovemu prijatelju

Kak ste vsi obdani s svetniškim sijem. Jao.
Zato pa živimo tako kot živimo. Vsak gleda samo na svojo rit in se z nikomer o ničemer ne pogovarja.

Pol pa bereš teme žensk, kako so podtaknile dedcu otroka in se še celo deloja norca kako tup je, da ne opazi, vi pa zdaj tu vsi skačete, kako nemoralno je imeti pomisleke čigav je otrok.

Seveda je otrok od vseh, ni pa nujno.

Imam kolega, ki je spoznal žensko z otrokom. Je njegova kopija in če ga kdo ne pozna nima pojma da on ni oče.

Babica tako bom rekla. Saj obstajajo slike obeh ko sta bila dojenčka, malčka. Enemu je sigurno podoben.

Aja. Če gre pa za novorojenčka pa idi kar v rit.

Uf, kako zrelo je mešati za otroka pomembne in manj pomembne zadeve.

Eno je odločanje o tem, kdo bo otroku med boleznijo kuhal čaj, drugo pa so zadeve, povezane npr. z družinskimi boleznimi in tveganji za dedne bolezni ipd.

No, če imate partnerje iz takšnih družin, da se o tako pomembnih zadevah ne znate informirati na kulturen način ter seveda tudi primerno oceniti, katera dejstva morajo ostati v malo širšem družinskem krogu in kaj lahko izvedo znanci/sosedi, pa imate tako ali tako hujše probleme, kot je sama neplodnost.
[/quote]

Kako bi ti odreagirala, če bi te tašča in tast obtožila, da otrok ni od tvojega moža, ker se njima zdi, da mu ni nič podoben in za tvojim hrbtom na forumu spraševala, kako naj ugotovita, če je kaj na stvari?

Meni mož prijateljice ves čas piše po Facebooku, sva šla tudi že na pijačko…njej se ne sanja…več pa ne povem hehe

Nikjer ne piše, da bi moral pravi ali nepravi foter vedet. Torej jima ni treba.
[/quote]

Malo drugače že je to dvoje, saj deda in babica verjetno nista bila pri kavsu navzoča, niti nimata roditeljskih pravic (pravzaprav nimata nobenih pravic) pri tem otroku.

Jaz sem ženini najboljši kolegici zaplodil otroka, z ženo sva opazila podobnosti z najinimi šele pri 8 letih, pa sta bili z ženo vsak dan skupaj, tudi otroci so rasli skupaj… Še danes ne bi vedel in bi mislil, da je naključno tako zelo podoben našim trem. Je povedala da sem fotr en večer in sprva panika, skoraj razveza, na koncu pa veselje.
Naši in “njen” otrok še danes rastejo skupaj, samo zdaj vedo da je to polbrat. Zato me čudi kak to vidite, za upokojence pa vsekakor dobro opažata.

Kako bi ti odreagirala, če bi te tašča in tast obtožila, da otrok ni od tvojega moža, ker se njima zdi, da mu ni nič podoben in za tvojim hrbtom na forumu spraševala, kako naj ugotovita, če je kaj na stvari?
[/quote]

Jest bom naredu dnk test od sina in vnuka. Če bo vse štimal tega ne bo noben vedu. Če ne bo štimal se bomo pa drgač pogovarjal.

Jest bom naredu dnk test od sina in vnuka. Če bo vse štimal tega ne bo noben vedu. Če ne bo štimal se bomo pa drgač pogovarjal.
[/quote]
A bo z ženo pogovor, če ugotoviš, da sin ni tvoj sin? Si to mislil?
Za njegovega otroka se pa nimaš kaj brigat, če je njegov ali ne.


To ni TUJI otrok. To je otrok, katerega zakoniti oče je je njihov sin!
In vi ostali bi imeli prizadeta čustva? Odločiti se je treba koliko sebe dat tujemu otroku?! Jao bože! Kakšni narcisi na kupu. bog ne da, da bi imel rad otroka, ki nima tvojih zdebilčkanih genov, ane?


Nimata te pravice. Sta, milo rečeno, skoraj nitko i ništa, kar azdeva pravice. Pravic do otroka imata zgolj toliko kot jima jih dajo starši otroka. Če jima starša dovolita, da ga vozita v avtu, ga lahko. Če jima starša dovolita, da prideta po njega v vrtec, lahko. Če jima starša dovolita, da objavljata njegove slike na facebooku, lahko. Brez dovoljenja staršev otroka pa NE!!
zapomnite si že enkrat to novodobne babice, ki ste predvčerajšnjim odkrile internet, zdaj pa svoje vnuke gor nalagate v vseh možnih pozah in stylingih kot da ste lastnice pedofilskih spletnih strani!


To ni TUJI otrok. To je otrok, katerega zakoniti oče je je njihov sin!
In vi ostali bi imeli prizadeta čustva? Odločiti se je treba koliko sebe dat tujemu otroku?! Jao bože! Kakšni narcisi na kupu. bog ne da, da bi imel rad otroka, ki nima tvojih zdebilčkanih genov, ane?
[/quote]

Si ena tistih mam, ki upajo, da mož ne bo nikol dnk testa naredu?
Ti razlož kaka je razlika med sosedovim mulcem in vnukom, ki je dnk dokazano moj? Naj sosedovga tud pazim? Naj ga vozim na morje? Mu kupujem darila? Nakažem dediščino? Ga vabim na družinska srečanja?
Kri ni voda.
Eno je uradna posvojitev, kjer vsi vemo čigav je kdo. Drugo je načrtno nategovanje in zavajanje.

Si ena tistih mam, ki upajo, da mož ne bo nikol dnk testa naredu?
Ti razlož kaka je razlika med sosedovim mulcem in vnukom, ki je dnk dokazano moj? Naj sosedovga tud pazim? Naj ga vozim na morje? Mu kupujem darila? Nakažem dediščino? Ga vabim na družinska srečanja?
Kri ni voda.
Eno je uradna posvojitev, kjer vsi vemo čigav je kdo. Drugo je načrtno nategovanje in zavajanje.
[/quote]

Ne, sem mož, ki ni in ne bo delal dnk testa za očetovstvo. Jaz vem, da je otrok moj. Ampak tudi če bi podvomil, bi to reševal edino z ženo, ne s celim sorodstvom. Ne, o tem ne bi govoril staršem. Ne čutim se dolžnega to razlagat komurkoli drugemu. Da bi moja mati naredila takšno štalo potem ko prvič v življenju vidi mojega frenda, kot ta tukaj, si pa sploh ne predstavljam kako bi reagiral. Verjetno bi znorel in jih nekam poslal. A slučajno ne poznam svojih frendov? A slučajno ne gledam svojega otroka vsak dan? Pa dajte no, od.j.e.b.i.te s takimi temami! a zdaj bo še vsaka mati kastrirala svojega sina in to še celo poročenega? Ja, sama skrb jih je! Sigurno jim ni všeč snaha in hočejo drek mešat! Nič novega.

Si ena tistih mam, ki upajo, da mož ne bo nikol dnk testa naredu?
Ti razlož kaka je razlika med sosedovim mulcem in vnukom, ki je dnk dokazano moj? Naj sosedovga tud pazim? Naj ga vozim na morje? Mu kupujem darila? Nakažem dediščino? Ga vabim na družinska srečanja?
Kri ni voda.
Eno je uradna posvojitev, kjer vsi vemo čigav je kdo. Drugo je načrtno nategovanje in zavajanje.
[/quote]

Pa tako, mimogrede, moja mat ne pazi mojega otroka, pa tudi na morje ga ne vozi. Dediščino bo ali ne bo dala svojim otrokom in nisem edinec, tako da mi je vseeno za to. Ti nečesa ne razumeš tukaj… če se je moški zavestno odločil, da bo oče otroku, ki ga sam ni zaplodil, pa če ga je pripeljal iz Afrike, Rusije ali ga je žena naredila s sosedom, ga je torej POSVOJIL. In to je njegov otrok. Ni sosedov. Če njegova mama rabi dnk analizo za čuvanje vnuka in nakup darila… potem se ji lahko samo zahvali za njene usluge in gre k tašči. Ona definitivno je babica tega otroka. Za par ur varstva bo dovolj ena. :).

Da ni sinov prijatelj v resnici sonov polbrat, pa zato takšna podobnost?😈😈

Kako bi ti odreagirala, če bi te tašča in tast obtožila, da otrok ni od tvojega moža, ker se njima zdi, da mu ni nič podoben in za tvojim hrbtom na forumu spraševala, kako naj ugotovita, če je kaj na stvari?
[/quote]

No, kaj takšnega se pri nas iz več razlogov ne more zgoditi.

Če pa bi že bile razmere takšne, da bi do tega prišlo, pa je seveda odvisno od tega, koliko bi bila takšna sumničenja upravičena, ter od tega, kakšni bi bili najini odnosi s partnerjem, zato ti ne morem na kratko odgovoriti na to vprašanje.

Če bi bil razlog v mojem varanju, bi tako ali tako bil moj odnos s partnerjem v resni krizi in bi se bolj ukvarjala z ostati ali iti. Če bi bilo neko varanje v preteklosti in bi se zveza vseeno ohranila (torej bi bili sumi in poizvedovanja precej upravičeni oz. bi starši vedeli za te težave), bi staršem povedala, da sva res imela takrat krizo, a da sva odločila vztrajati skupaj.
Glede otroka pa, da je najin.

Če bi bila težava v neplodnosti, o kateri iz nevemkakšnega razloga prej ne bi starši vedeli nič, bi se z nekajletno zamudo pogovorili o tem. Če bi bil z vednostjo partnerja dejansko oče partnerjev prijatelj, bi staršem skoraj zagotovo povedala nekoliko prirejena dejstva, torej, da je oče partner ali neznan darovalec ipd.

Če bi bil razlog samo neupravičeno sklepanje na podlagi vizualne podobnosti otroka in drugega moškega, bi se seveda pogovorili skupaj in bi želela dobiti pojasnila, zakaj dvomijo vame.
Če bi le bilo možno, bi skušala zadevo obrniti na šalo. Seveda pa je pri tem zelo pomembno, kako partner gleda na zadevo in na partnerko – če ji ne zaupa, je potrebno tako ali tako čim prej razjasniti, kaj je v njuni zvezi narobe ter to rešiti.

Če pa bi bil razlog zahrbtno delovanje tašče zaradi v zlobi in želji po razdoru zveze med sinom in snaho, pa bi se takšne težnje verjetno videle že prej ter bi tako že dlje časa bili odnosi napeti. In spet bi bilo odvisno od partnerja, katero stran bi izbral. Če mamo, potem bi kmalu sledila ločitev, če ženo, pa prekinitev stikov s starši.
Verjetno sem kakšno možnost še izpustila.

V zadnjem primeru bi omejila stike, v ostalih verjetno ne.

narediš test in primerjaš genski zapis otroka in dedka. očetu ni treba nič razlagat.

samo, da se ne bo potem izkazalo, da sine ni od očeta, ne pa vnuk….

prijatelj od sina je SIGURNO en seksi južnjak, slovenke se jim težko uprejo

Jest bom naredu dnk test od sina in vnuka. Če bo vse štimal tega ne bo noben vedu. Če ne bo štimal se bomo pa drgač pogovarjal.
[/quote]

Za svojega sina boš komot lahko naredil. Za vnuka pa brez privolitve njegovih staršev ne boš, ker ne smeš. Te bodo kar lepo odslovili.

No, kaj takšnega se pri nas iz več razlogov ne more zgoditi.

Če pa bi že bile razmere takšne, da bi do tega prišlo, pa je seveda odvisno od tega, koliko bi bila takšna sumničenja upravičena, ter od tega, kakšni bi bili najini odnosi s partnerjem, zato ti ne morem na kratko odgovoriti na to vprašanje.

Če bi bil razlog v mojem varanju, bi tako ali tako bil moj odnos s partnerjem v resni krizi in bi se bolj ukvarjala z ostati ali iti. Če bi bilo neko varanje v preteklosti in bi se zveza vseeno ohranila (torej bi bili sumi in poizvedovanja precej upravičeni oz. bi starši vedeli za te težave), bi staršem povedala, da sva res imela takrat krizo, a da sva odločila vztrajati skupaj.
Glede otroka pa, da je najin.

Če bi bila težava v neplodnosti, o kateri iz nevemkakšnega razloga prej ne bi starši vedeli nič, bi se z nekajletno zamudo pogovorili o tem. Če bi bil z vednostjo partnerja dejansko oče partnerjev prijatelj, bi staršem skoraj zagotovo povedala nekoliko prirejena dejstva, torej, da je oče partner ali neznan darovalec ipd.

Če bi bil razlog samo neupravičeno sklepanje na podlagi vizualne podobnosti otroka in drugega moškega, bi se seveda pogovorili skupaj in bi želela dobiti pojasnila, zakaj dvomijo vame.
Če bi le bilo možno, bi skušala zadevo obrniti na šalo. Seveda pa je pri tem zelo pomembno, kako partner gleda na zadevo in na partnerko – če ji ne zaupa, je potrebno tako ali tako čim prej razjasniti, kaj je v njuni zvezi narobe ter to rešiti.

Če pa bi bil razlog zahrbtno delovanje tašče zaradi v zlobi in želji po razdoru zveze med sinom in snaho, pa bi se takšne težnje verjetno videle že prej ter bi tako že dlje časa bili odnosi napeti. In spet bi bilo odvisno od partnerja, katero stran bi izbral. Če mamo, potem bi kmalu sledila ločitev, če ženo, pa prekinitev stikov s starši.
Verjetno sem kakšno možnost še izpustila.

V zadnjem primeru bi omejila stike, v ostalih verjetno ne.
[/quote]

Ja ja bla bla blaaaaaa. Kar mirno bi se pogovorila, ko bi te tašča posedla dol in vprašala, čigav je otrok, ker ni podoben njenemu sinu. Seveda. Teorijo znamo vsi na pamet. V resnici bi šla še kako v luft in to tudi sama dobro veš.

Za svojega sina boš komot lahko naredil. Za vnuka pa brez privolitve njegovih staršev ne boš, ker ne smeš. Te bodo kar lepo odslovili.
[/quote]

koga bodo odslovili?
zadeva se naroči po pošti

https://www.test-ocetovstva.si/

Ja ja bla bla blaaaaaa. Kar mirno bi se pogovorila, ko bi te tašča posedla dol in vprašala, čigav je otrok, ker ni podoben njenemu sinu. Seveda. Teorijo znamo vsi na pamet. V resnici bi šla še kako v luft in to tudi sama dobro veš.
[/quote]

Sem napisala, da če bi bili v širši družini tako zanič odnosi, da bi prišlo do takšnih čudnih iger, bi verjetno že prej reševali kakšne druge zaplete.
Ne verjamem namreč, da stari starši v dolgih letih ne zaznajo igric potomcev, da pride do takšnih sumničenj kot strela z jasnega.

Če pa so že prej težave v zakonu/družini, pa jih je potrebno razčistiti.
Ponekod znajo to urediti lepše, drugod grše. Prvi bodo že tako sami pravočasno povedali staršem, da imajo težave. Drugi bodo pa reševali težave s forumi.

koga bodo odslovili?
zadeva se naroči po pošti

https://www.test-ocetovstva.si/
[/quote]

Naj poskusi. Saj lahko. S posledicami, ki lahko sledijo, se bo pač sam soočal in tisto dediščino, za katero ga skrbi, bo porbil za odvetnika.

Tole je super. Po eni strani zagovarjaš pravico starih staršev, da so seznanjeni s tem, ali imajo ta mladi težave z neplodnostjo, ali je otrok posvojen, ali je šlo za umetno oploditev,… Po drugi pa prostodušno priznavaš, da bi se ti svojim zlagala. Torej imajo vsi drugi tasti in tašče absolutno in brezmejno pravico do vpogleda v intimo ta mladih, razen tvojih dveh.

Sem napisala, da če bi bili v širši družini tako zanič odnosi, da bi prišlo do takšnih čudnih iger, bi verjetno že prej reševali kakšne druge zaplete.
Ne verjamem namreč, da stari starši v dolgih letih ne zaznajo igric potomcev, da pride do takšnih sumničenj kot strela z jasnega.

Če pa so že prej težave v zakonu/družini, pa jih je potrebno razčistiti.
Ponekod znajo to urediti lepše, drugod grše. Prvi bodo že tako sami pravočasno povedali staršem, da imajo težave. Drugi bodo pa reševali težave s forumi.
[/quote]

Ni važno, ali bi ti že prej kaj reševala ali ne. V primeru take obrožbe bi bila jezna ko hudič in se ne bi nič v miru pogovarjala in razčiščevala. Če pa bi imeli tako sanjsko lepe odnose, do takega obtoževanja sploh ne bi prišlo. Tako da opcija, kako bi se ti lepo pogovorila, ne obstaja, zato ne nakladaj.

Drzi. A ni ne tako dolgo nazaj nekdo tuki napisal da ima v sluzbi sodelavke ki visijo ves cas na tem forumu in si zmisljujejo provokativne teme in se potem smejejo ko naiven folk skusa pomagat. Napisu je da celo stavijo med sabo na katero temo bo vec komentarjev. Zato se na vsako temo res ni za odzivat. Npr.ta tema zgleda totalna izmisljotina. Babica in dedek imata cas in voljo pisat na forum zarad tega ker vnuk deluje podoben sinovemu frendu. A se zajebavate?
[/quote]

Je, ja, Vagabund je to napisal in da to dela tudi on.

Ja ja bla bla blaaaaaa. Kar mirno bi se pogovorila, ko bi te tašča posedla dol in vprašala, čigav je otrok, ker ni podoben njenemu sinu. Seveda. Teorijo znamo vsi na pamet. V resnici bi šla še kako v luft in to tudi sama dobro veš.
[/quote]

No ja, očitno nas je več takih ki se znamo normalno pogovorit. Bravo polna luna. Edina pametna in normalna v tej debati. Za ostale pa lahko samo to rečem. Bog se vas usmili.

New Report

Close