Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vohunjenje za nami, npr.: Android izdaja vašo lokacijo ob izklopljenih lokacijskih nastavitvah telefona in celo brez SIM

Vohunjenje za nami, npr.: Android izdaja vašo lokacijo ob izklopljenih lokacijskih nastavitvah telefona in celo brez SIM

Jaz sem gledala od tega možakarja film. Si nalepil sliko, prva. In se zgroziš, da dobesedno vidijo, kaj delaš v svojih prostorih, kaj ješ, piješ, gledaš po internetu. Na podlagi tega tudi dobiš službo ali ne. Kateri delodajalci lahko vprašajo za te podatke se ve. Politika, lobiji, državne službe, policija, vojska. Tisto, da ti kažejo novice, članke, ki nas osebno prizadenejo ali osrečujejo, vsi vemo. In na tak način tudi dobijo denar, ogromno denarja. Jaz sem nekaj časa gledala živali za posvojitev in še danes dobim na FB, you tube in podobno takoj članek od zlorabljenih živali. Potem točno vedno koliko denarja imamo in ali smo uporabni za kupovanje preko spleta in podobno se splača investirat v nas……katero hrano imamo radi. Da vse vedo. In to je ljudem vseeno. Ljudje mislijo, da mislijo s svojo glavo vendar je to daleč od resnice. Še avto točno vedo kateri kupuješ in za kakšen znesek. In nekdo, ki nima keša je za njih mrtev. Propade na celi črti in se sprašuje zakaj.

uf tebi pa ni čist jasno kakšne so cene v zdravstvu 🙂
[/quote]

meni je čisto jasno, tako kot koliko sem že vplačal pa nič koristil…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

še vedno so najboljše tiste skrivnosti, ki jih ni… torej za vse okoli tega kar paranojiš se ve kaj počnejo vprašaj se pa kolikokrat si podpisal eula, privacy policy ipd. ob nakupih npr. glasbenih stolpov ali ostalih elektronskih naprav ki so priključene v taka in drugačna omrežja in so zmožna preko njih pošiljat takšne in drugačne podatke…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Gugl je na osnovi mojih ogledov sklenil, da sem milijonarka, ki kupuje dvorec in/ali umetniška dela v vrednosti več milijonov. Temu primerne dobivam reklame. Ki me sicer izredno zanimajo in zabavajo, nimam pa niti najmanjšega namena ali finančne sposobnosti kupiti dvorca ali Matissove slike. Tako da… še niso tam.
TVja na katodno cev pa še nismo dali stran. Enkrat bo to še dragocen predmet za ljubitelje zasebnosti… Mi smo se zaenkrat odrekli TVju. 🙂

Bedasti odgovori: telefon pusti doma, pejd 100let nazaj, itd…

Ki so mi le potrdili, da smo Slovenci zelo verjetno največje budale v EU.
Budale, ki imajo možgane samo zato, da prazna glava preveč ne doni, uporabljajo pajih ne…

Ne samo da nimate pojma, ste tudi POPOLNOMA neosveščeni.
Hebe se vam, samo da dobite tistih 600 evrov.

In ko nekdo napiše nekaj (za vas) neprijetnega, napadate njega, niste pa o problemu pripravljeni razmišljati.
Bedni nekritični sužnji za 600 evrov!

Ti ljudje so že izgubljeni, žal. Svojega uma ne uporabljajo več. Ne zanima jih človek, sosed samo še nemo zre preko daljav. Torej popolnoma izgubljen človek. Takšnim ni več pomoči. Elite, politika jim vsak denar, ki ga dobijo namišljeno na svoj trr, po evro vzamejo nazaj do konca meseca. Jim je vseeno važno, da imajo banane na mizi. Mogoče pa imajo nekatere knjige še celo prav, ko bo samo nekaj ljudi preživelo in zaživelo.

torej najboljše da se gremo “death to america”…sent from my iphone in smo s tem jako kritični, nadosveščeni in pametnejši od ostalih?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

dejte rajš reality šove gledat pa španske nadaljevanke. a ja pa fuzbal bo tudi kar v redu.

torej najboljše da se gremo “death to america”…sent from my iphone in smo s tem jako kritični, nadosveščeni in pametnejši od ostalih?
[/quote]

Je že prepozno kajti ubili so človečnost v človeku. Ne zaradi iphonov in podobno ampak zaradi desetine drugih stvari. Saj vidiš ljudje gledajo kot volkovi. Vsi se bojijo UI ampak ne vedo, da smo že postali roboti. Delamo, pijemo, jemo, hodimo, se ljubimo, se veselimo, se žalostimo, kot hočejo oni. Po mediju rečejo ta človek je hudoben in cel svet kot zombiji gremo proti temu človeku. Po mediju povedo, da je Gunnar žleth in cel mon te bo iskal, da te pokonča. Eto roboti.

in kaj si ti naredil, da bi se na to temo kaj izboljšalo? spremenilo? popravilo?

Je že prepozno kajti ubili so človečnost v človeku. Ne zaradi iphonov in podobno ampak zaradi desetine drugih stvari. Saj vidiš ljudje gledajo kot volkovi. Vsi se bojijo UI ampak ne vedo, da smo že postali roboti. Delamo, pijemo, jemo, hodimo, se ljubimo, se veselimo, se žalostimo, kot hočejo oni. Po mediju rečejo ta človek je hudoben in cel svet kot zombiji gremo proti temu človeku. Po mediju povedo, da je Gunnar žleth in cel mon te bo iskal, da te pokonča. Eto roboti.
[/quote]
a ti to druge sodiš po sebi?

Veliko več, kot ti.

Pišem proti spletu, proti odvisnosti od spleta, proti Fb profilom in Fb patologiji, proti delanju selfijev, proti vsakršni odvisnosti od današnjih tehnologij.

Opozarjam na (glede tega) čudovita 70-a in 80-a leta.

Napredek? Ne, NAZADEK… Usodennazadek. Zavozili smo, žal tudiotroke.

Veliko več, kot ti.

Pišem proti spletu, proti odvisnosti od spleta, proti Fb profilom in Fb patologiji, proti delanju selfijev, proti vsakršni odvisnosti od današnjih tehnologij.

Opozarjam na (glede tega) čudovita 70-a in 80-a leta.

Napredek? Ne, NAZADEK… Usodennazadek. Zavozili smo, žal tudiotroke.
[/quote]
Pišeš proti spletu in novim tehnologijam in uporabljaš računalnik in splet, ta pa je tipična tupoglavska monovska.:-) Drugače pa ja, z bedaki se ne da nič in tako teleta kot se samo predstavljaš ste najhujši primerki.

Veliko več, kot ti.

Pišem proti spletu, proti odvisnosti od spleta, proti Fb profilom in Fb patologiji, proti delanju selfijev, proti vsakršni odvisnosti od današnjih tehnologij.

Opozarjam na (glede tega) čudovita 70-a in 80-a leta.

Napredek? Ne, NAZADEK… Usodennazadek. Zavozili smo, žal tudiotroke.
[/quote]
dobro da veš kdo sem jaz in kaj imam za pokazat.
je pa čudno da opozarjaš proti nečemu, kar sam delaš in uporabljaš. Otroci se učijo z zgledom, ne z besedami, sam povem.

Od prevec razmisljanja samo glava boli in pol dobis ven stepnega vola….

Veliko več, kot ti.

Pišem proti spletu, proti odvisnosti od spleta, proti Fb profilom in Fb patologiji, proti delanju selfijev, proti vsakršni odvisnosti od današnjih tehnologij.

Opozarjam na (glede tega) čudovita 70-a in 80-a leta.

Napredek? Ne, NAZADEK… Usodennazadek. Zavozili smo, žal tudiotroke.
[/quote]

a rit si tudi brišeš z drekom?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


a ti to druge sodiš po sebi?
[/quote]

Ne. Ampak če gledaš, vidiš, če poslušaš, slišiš kaj ljudje postajajo in kam gremo. Če tega ne vidiš si eden izmed zombijev. Žal.

Kaj vam pa fali, to če vsa nekdo vidi skozi steno v spalnico, ko si jo monklje drgnete, vsaj poveča vaše možnosti, ki so tako nikakršne. Zraven tega imate pa virtualno hrano za hujšanje, virtualno športanje, virtualne partnerje in virtualni seks, virtualni turizem, lahko ste hudo virtualno uspešne poslovne babure, tako kot so tu nekater moški na monui hudi virtualni poslovneži …. Skratka vse cveti, tako kot nikoli doslej, še malo pa boste imele možnost naročit drona s kur-cem, ki bo priletel v šusu, ko se vam zahoče in vas v živo nategnil, da ne boste samo v virtuali…..svet je čedalje lepši, vi pa jamrate. 🙂

Ja, ziher so šli v telefone vgrajevat inercijsko navigacijo ja….me res zanima, če je kak bedak, ki v to verjame????

Kot prvo, sistem, ki je tako natančen, da je dejansko uporaben, stane več, plačamo za mobilni telefon.

Kot drugo, vso srečo pri vgrajevanju v mobilne telefone…:)))))

https://damien.douxchamps.net/research/imu/

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Samo MI5 me skrbi!☺☺


Kja pa tebi ni jasno, že raglje so imele vgrajen fizični element, ki je omogočil odkrivanje položaja s pomočjo omrežja in telefon ni rabil bit vklopljen. Če si šel malo trančirat , se je nahajala mala okrogla kovinska stvarca nekje pod ohišjem telefona brez vidne povezave s telefonom. Za kako točno tehnologijo je šlo nimam pojma, vem pa da drugega ni moglo bit.

Jaz tebi od tukaj lahko naštelem tvoj telefon, da vem kaj delaš. Ampak ne bom, ker je kao kaznivo heheh.

Tudi v tem primeru bodo vse o tebi vedeli, tudi če nimaš pametnega telefona, pa bodo ..

Tudi, če ne uporabljam pametnega fona?

Tudi, če ne uporabljam pametnega fona?
[/quote]

Saj so sateliti. Ti gledajo zdaj v hišo. Nihče več ni skrit na tej zemljici.

New Report

Close