Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za ženske

Vprašanje za ženske

Tako je. Rekla sem: “prodajam svojo pizdico moskim da dobim kar hocem”. Navdušena sem nad tvojim branjem in tabo v celoti!
[/quote]

Zenske tezave z moskimi so kristalno jasne.
Ciljna tarca so jim pohotnezi, ki bi za sex izpolnili njihova pricakovanja. Nekje pri 40ih so pa pol “vsi moski za en drek”.

Glede na tvoj zapisan odgovor, gospa nesamozavestna, bi jaz prvo pomislil da ti sploh nimas mozganov.
[/quote]

Hahaha… tezko rečem, nisem še imela kakšnih preiskav, s katerimi bi lahko potrdili, da jih imam.😀😀😀

Nisem nesamozavestna, daleč od tega. Je pa res, da se bolj obremenjujem za kakšne zadeve, ki se npr. mojemu možu zdijo čisto brez veze. Ampak to post festum, ko razmišljam za nazaj. Na licu mesta pa mi tega niti ne zaznam, doma, ko imam čas pa potem kaj premlevam. In to brez veze, pravi moj mož. 😀

Tvoj odgovor je lahko krajsi. Zenska raje crkne samska kot da naredi neki drugace . Zato pac si potrdial da gre v glavnem samo za princip..nic druzga.
[/quote]

Poznam več samskih moških 30+ kot samskih žensk 30+. Ne verjamem, da tvoja teorija drži.

Sploh pa: rodi se več moških kot žensk, tako da se morate moški bolj boriti za ženske, ker je žensk premalo za vse vas.

Tu gre bolj za ugotavljanje raznolikosti zenskega razmisljanje, ne zato da jaz rabim koga =)
Smisel zivljenja ni v tem da moras z nekom bit. Gotovo pa lahko vprasas zensko populacijo o njihovih navadah …da vidis ce ima kak vecji smisel, pa vsakic ko vprasam, dobim potrdilo da gre le za kamuflazo ..skrivanja nesamozavesti in igranje na karto da bo moski, ker rabi pizdico, naredil vse kar pricakuje. A se pol sploh cudite na kaksne moske naletite glede na to da racunate na njihovo “potrebnost” ali vam je odgovor jasen sam po seb?
[/quote]

Glej, ne poznam pravega odgovora na tvoje prvotno vprašanje. Vsak ravna po svoje, jaz pa tu samo iščem ideje, zakaj je tako.

Mogoče pa je to o prvem koraku, ki naj bi ga naredil moški, samo stereotip in je v resnici drugače. Jaz nimam veliko kilometrine glede tega, ker sem imela dve daljši zvezi. Med eno in drugo zvezo sem želela biti nekaj časa samska, tako da nisem iskala in osvajala, ampak sem naključno spoznala svojega moža. Se mi pa ne zdi, da bi v mojih primerih samo moški delali prve korake.

Seveda pa ostaja dvom v kredibilnost mojih odgovorov zaradi dvoma o obstoju mojih možganov.😁😁😁

Nism med njimi, zato ti odgovora ne morm dat 😉 razn tega, da boš vedel, da nismo vse iste 😉
Jih pa tud jaz neki takih punc poznam, sm jih tud sama že o tem spraševala, pa pametnga odgovora nism dobila 😉

Zenske tezave z moskimi so kristalno jasne.
Ciljna tarca so jim pohotnezi, ki bi za sex izpolnili njihova pricakovanja. Nekje pri 40ih so pa pol “vsi moski za en drek”.
[/quote]

No, jaz sem sama. Trenutno. Tisti, ki bi jih hotela, me niso hoteli oz., če so me, mi tega niso povedali. Moj občutek je, da bi bila težko bila bolj očitna (za moje pojme), oni pa bi tudi morali vedeti, da ne bom naredila nič več, in so se torej odločili, da me nočejo, s tem, ko niso naredili koraka.

Tistim, ki sem jih “zavrnila”, pa sem vse jasno povedala takoj in nič nisem izkoriščala.
500 let nazaj pa bi bila mogoče to moja edina možnost.
Aja pa če ne bi obstajalo samozadovoljevanje, bi tudi mogoče seksala kar z enim in razmišljala o drugem.
Se mi pa zdi, da to pravzaprav počnejo moški. Moj očitek moškim je, da pogosto sploh ne iščejo “tebe”, ampak “punco”. Bilokatero. Ne iščejo seksa s tabo, ampak seks. Jaz za orgazem (žal ali na srečo) rabim zelo, zelo malo, misel na nekoga konkretnega je že skoraj dovolj. Brez misli pa fizično ne bi mogla imeti tega filinga.

Mislim ,da če sta si všeč moški in ženska,sploh ni nobeden prvi ali zadnji,temveč vzajemno, kar zgodi se ;vse ostalo je samo kar neki;

Moški je po naravi lovec, ženske plen. Če rušiš naravno ravnovesje, prihaja do napak.

Ne gre za noben princip, ampak čisti pragmatizem. Ženskam je malokateri tip všeč, 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk se lepi na 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} taboljših tipov in so te pripravljene tudi same pecat. Za ostale jim je bolj vseen, ampak če si že lomijo hrbet, ok, se jih pač splača prenašat. Če ne, pač nič, so raje samske.

Ni, da bi imele odpor do pecanja, samo 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov si niti ne želijo kaj posebej, da bi jim bilo sploh padlo na misel, popolnoma nepotrebno.

Marsikateri ženski je bilo očitano, da katera pristopi ni pogumna, ampak cipa, zato marsikdo noče bit tako zaznamovan. Oz se to meče pod noge – “saj si ti mene lovila, ženske niso lovci, ampak moški…
Nekdo ki se je že opekel, si ne upa več, ne zbere poguma.

Nekdo morda ne zna naredit prvega koraka, ker zavrnitev boli in se osramoti(čustva bolijo, srce, ne ego). Če mu kdo olajša, ali naredi stopinjo koraka, pa se prvi opogumi.

No, jaz sem sama. Trenutno. Tisti, ki bi jih hotela, me niso hoteli oz., če so me, mi tega niso povedali. Moj občutek je, da bi bila težko bila bolj očitna (za moje pojme), oni pa bi tudi morali vedeti, da ne bom naredila nič več, in so se torej odločili, da me nočejo, s tem, ko niso naredili koraka.

Tistim, ki sem jih “zavrnila”, pa sem vse jasno povedala takoj in nič nisem izkoriščala.
500 let nazaj pa bi bila mogoče to moja edina možnost.
Aja pa če ne bi obstajalo samozadovoljevanje, bi tudi mogoče seksala kar z enim in razmišljala o drugem.
Se mi pa zdi, da to pravzaprav počnejo moški. Moj očitek moškim je, da pogosto sploh ne iščejo “tebe”, ampak “punco”. Bilokatero. Ne iščejo seksa s tabo, ampak seks. Jaz za orgazem (žal ali na srečo) rabim zelo, zelo malo, misel na nekoga konkretnega je že skoraj dovolj. Brez misli pa fizično ne bi mogla imeti tega filinga.
[/quote]

A jo vidte. Mislle da ce je neki “povedala” po ovinkih da je to isto kot ce bi direktno z besedam povedala. “Oni bi mogli vedet”. Seveda. Vsi vse vejo =)

Zenska ki osvaja tipa ni cipa. Cipe seksajo za denar. Kje tuki vidite vzporednico?

A tebe je nekdo uplenil? Kolkrat pa? 😛
In ti si počepnila kot kakšna putka…..al si se rajš drstila? 😀

Mislim, da je bolj naravno od plenjenja to, da ženska postane enkrat noseča in kot taka rabi neko varnost, ki naj bi ji jo nudil moški zato tisti cagovci odpadejo, ker od njih ne moreš pričakovat nič, še najmanj varnost.

Ne gre za noben princip, ampak čisti pragmatizem. Ženskam je malokateri tip všeč, 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk se lepi na 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} taboljših tipov in so te pripravljene tudi same pecat. Za ostale jim je bolj vseen, ampak če si že lomijo hrbet, ok, se jih pač splača prenašat. Če ne, pač nič, so raje samske.

Ni, da bi imele odpor do pecanja, samo 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov si niti ne želijo kaj posebej, da bi jim bilo sploh padlo na misel, popolnoma nepotrebno.
[/quote]

Krompir, evo- tukaj imaš odgovor. Se podpišem

Brez spogledovanja oz. namigov od ženske se ne pristopa, to je prej grdo kot pa dobrodošlo!

To kar se dandanes dogaja sploh ne izhaja iz starih časov. Pred 30timi leti so se ljudje znali spoznavati, dandanes pa ženske hodijo okrog kot zagrenjeni mrtveci. Ženska je tisto nežno, čustveno bitje, ki omamlja in privablja (pa ne samo z videzom), moški pa tisti, ki pristopi.

Krompir, evo- tukaj imaš odgovor. Se podpišem
[/quote]

Ta odgovor pritrjuje k temu da se zenske v trajne odnose spuscajo s 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moskimi ki jih nocejo. Ker pac se vse konca s tem da morjo oni pristopit. Si cesejo lase pred seksompa misljo na unih 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Haha. Zalostno je zivljenje zenske.

Tudi to je res, da je ženskam všeč samo 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških. Je pa resnica, da večina moških vidi ženske, ki so našemljene kot za čas pusta. 2x vidim isto punco, prvič mi je všeč, drugič pa sploh niti ne, oz. mi ni nič posebnega. Kako za vraga je to mogoče??? Je to sploh ista oseba??? Upam, da se zavedate ženske, da niti približno niste tako privlačne kot se kažete v javnosti… Naravnih lepotic je pa tudi za kakih 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}…

A jo vidte. Mislle da ce je neki “povedala” po ovinkih da je to isto kot ce bi direktno z besedam povedala. “Oni bi mogli vedet”. Seveda. Vsi vse vejo =)

Zenska ki osvaja tipa ni cipa. Cipe seksajo za denar. Kje tuki vidite vzporednico?
[/quote]

Pa ti si reper. Napiši keš p volume 2. Svet ni idealen, alternativ ne vidim. Tvoja vizija, ki si jo ponudil, pa je, da so krive ženske in da se one kategorično narobe obnašajo.

+nekoč je bila cipa tudi tista ženska, ki je uživala v seksu (kar ni bil point seksa). Od tod vzporednica.

Odgovor je v genih. Mi imamo doma mačko. Ko je pravi čas, pride k nam po 6 ali 7 macjih snubcev. Naši mački še na kraj pameti ne pride, da bi ona lovila samce. Očitno nam ta vloga moškega osvajalca zapisana v genih. Proti naravi iti pa ni naravno.

Isto je obratno. En dec ma dnar pa je polno pisk okoli. Torej ko gre za seks… se zenske ne trudiji. Ko jim gre za spoznorja se vse mecejo v narocje?

Isto je obratno. En dec ma dnar pa je polno pisk okoli. Torej ko gre za seks… se zenske ne trudiji. Ko jim gre za spoznorja se vse mecejo v narocje?
[/quote]

Mačka tudi teče za mano, ko ji nesem hrano (materialne dobrine). Tudi to je v genih. Verjamem, da bi za hrano šel tudi samec. Tako da hrano (= denar ali materialne dobrine) lovimo vsi, ne glede na spol. Pri iskanju partnerja pa je med spoloma razlika.


Če ni mačjega snubca naokoli, se gre tudi mačka gonit tja kjer so. Narava velja tudi zanje.

Zato ker se vam v veliki večni nič ne da in imate polno rit vsega, ter delujete po principu najmanjšega odpora. Iz točke 0 do točke 1 se premaknete samo, če to resnično hočete ali ste v to prisiljeni. Večni je dovolj polna rit in pivo v roki, še do seksa jim ni več.
S tem, ko pristopite pokažete interes, da nekaj resnično hočete. Zakaj nekaj bi pristopal h ženski, ki te ne zanima.
In ja ženske se mečemo po moških, ki jih hočemo in jih tudi krademo drugim ženskam brez vesti.

ker marsikdo se verjame, da je zenska, ki prva pristopi lovaca, lahka in neresna.

Meni se pa zdi, da ce se njemu ne lusta pristopit, lahko pac zbiram med ostalimi, ki pa so pristopili.

Moska narava je pac lovska. Ti ne bos lovil, a bodo pac drugi lovci polovili hrustljave piske.

Zato je pa potem tud medsebojni odnos v razmerju tak lovsko-plenski.

New Report

Close