Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za ženske

Vprašanje za ženske

Saj ne mislimo! Evo primer- moj nečak, fant v poznih 20 ih je res izjemno privlačen fant! Lep, končuje študij, ki mu bo kasneje verjetno nudil dober materialni položaj, povrh vsega pa še zelo simpatičen in prijazen. Sem bila prejšnji teden na neki zadevi z njim, kjer je prisostvoval in me je povabil zraven- pa kako so te današnje punce agresivne v osvajanju! Bože mili, mal je manjkal pa bi šla jaz kakšno krepko mulam povedat.
Ne vem katera generacija si, ampak med zdajšnjo mladino so očitno punce tagavne!

In ti nardis tak splosen zakljucek po enem tipu k je med 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}?

In ti nardis tak splosen zakljucek po enem tipu k je med 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}?
[/quote]

Pišem o tem, kar poznam in sem videla. Od kje pa to, da je 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov neprivlačnih? Poznam pa tudi moške, ki so po nekih splošnih normah prej neprivlacnega kot privlačnega videza pa so zelo zaželeni pri ženskah- energija, ki jo nekdo oddaja je pomembna!
Še vedno trdim, da je ženska tista, ki začne flirtat – z malo daljšim pogledom, da se kot slučajno znajde v njegovi bližini, da se ga naključno dotakne… Samo jolbe bo šel ogovarjat žensko, ki mu cel večer kaže hrbet.

Zato, ker s svojim pristopom pokazes samozavest, da se ne sramujes, je sexi ko te moski ogovori (seveda primerno)….

Pišem o tem, kar poznam in sem videla. Od kje pa to, da je 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov neprivlačnih? Poznam pa tudi moške, ki so po nekih splošnih normah prej neprivlacnega kot privlačnega videza pa so zelo zaželeni pri ženskah- energija, ki jo nekdo oddaja je pomembna!
Še vedno trdim, da je ženska tista, ki začne flirtat – z malo daljšim pogledom, da se kot slučajno znajde v njegovi bližini, da se ga naključno dotakne… Samo jolbe bo šel ogovarjat žensko, ki mu cel večer kaže hrbet.
[/quote]

Edino prav. Ce bi men ena debilna zenska posiljala znake namest da bi tko po clovesko to pove z besedami (kot to pricakuje od moskega) jo tudi ignoriram ker ji manjkajo mozgani. Dzabe se zenska tm prdi ko cipa da bi pritegnila pozornost. Ce ne zna skomunicirat tega kar hoce…stran od nje. Naj si najde enga bebcka.

Sexi so tut zenske ki znajo izstopit iz te babje enolicnosti. Ce zenska samo videz prodaja, ni nic posebnega. To pocne vecina. Tako da je una za tabo lih tko dobra ker obe na isti nacin razmisljata.

Edino prav. Ce bi men ena debilna zenska posiljala znake namest da bi tko po clovesko to pove z besedami (kot to pricakuje od moskega) jo tudi ignoriram ker ji manjkajo mozgani. Dzabe se zenska tm prdi ko cipa da bi pritegnila pozornost. Ce ne zna skomunicirat tega kar hoce…stran od nje. Naj si najde enga bebcka.
[/quote]

Ja, saj pravim, da današnje mlade punce brez težav pristopijo, če so zainteresirane. V vsakem primeru pa ženska da pobudo – če direkt ne pristopi pa z neverbalno komunikacijo. Ni pristopa, ki bi bil pravi za vse.

Cel dan odprta tema in niti enega pametnega argumenta. Skratka gre za nek privilegij zensk. Zivimo v letu 2018. Zenske so, brez obzira da zivimo v drugacnih casih, polozaj zensk se je spremenil, mentalno zacementirane v kameni dobi. Lustkano je nic naredit in izbirat med tistimi ki so ze izbrali. Pomaga delat vecjo samozavest, da si zenska misle da bo lahk enga okol prsta vrtela (ker se je tko razkril kako ranljiv je).

Pol se pa zacne zveza. Zenska bi od tam dalje rada bila enakopravna ali celo glavna, najdla si je pa lovca in slej ko prej se pobijeta ker on bi se vedno rad dominiral, njej pa ta igra zdaj…ko se je odnos vzpostavil…ne odgovarja vec. Hoce bit neodvisna, samostojna, mocna zenska…. dokler se stvari spet ne vrnejo tja na zacetek ko je samska in spet kot nedolzna srnica isce novega plenilca.

Niso zenske iz praznega nic razocarane nad moskimi. Vedno moski njih izberejo ker so prevec pasivne.

Vsak ima svoje izkušnje, razmišljanje.

Mogoče imaš prav, ampak meni to ni blizu kar opisuješ oz mi je bolj novo… glede žensk.

Bolje je imeti povprečno samostojno žensko, kot tako, ki se ne zna odločit za nič in je nesamostojna.

Spoštovanje in zaupanje je gradnik vsega, kar pomeni, da prostop ženske do moškega ni, ker ni spoštovana in ne spoštuje.

Najlažje je pavšalno reči “niti enega pametnega argumenta”. Meni se pa zdi veliko argumentov pametnih in obrazlozenih za razliko od tvoje trditve. V vsakem je delček resnice in skupaj sestavljajo mozaik raznolikosti sveta žensk. Dejstvo je, da kjer imaš opravka z različnimi ljudmi, ni enega odgovora, ki bi veljal za celotno skupino.

Jaz sem eksperimentalno ugotovila, da moški tistega, kar je lahko dostopno, ne cenijo. Zato cenijo žensko samo, če se zanjo potrudijo. Tukaj se vklopijo še razni mehanizmi samoprevare, ki delujejo na ljudi: recimo vztrajanje v napaki itd… In zaradi tega je bolje, da se moški potrudi. Ker, če se niti to ni sposoben, potem naj pač sam spi (“cagav fant ni še nikol pri punci spal”). Gumo, žarnico in pipo zamenjat znam pa sama.

Nerodno bi mi blo…

Najlažje je pavšalno reči “niti enega pametnega argumenta”. Meni se pa zdi veliko argumentov pametnih in obrazlozenih za razliko od tvoje trditve. V vsakem je delček resnice in skupaj sestavljajo mozaik raznolikosti sveta žensk. Dejstvo je, da kjer imaš opravka z različnimi ljudmi, ni enega odgovora, ki bi veljal za celotno skupino.
[/quote]

Daj mi izlušči par pametnih odgovorov, ker jaz vidim samo izgovore. Izgovore, ki se izjavljajo z namenom, da se prekriva lastna nesamozavest, strah pred zavrnitvijo, …skratka same negativne lastnosti ženske, zaradi katerih si je normalen moški nebi smel želeti.

Objasni, zakaj se ženske trudijo bit karierno uspešne, v šoli odlične, v odnosih z moškimi pa totalno zacementirane v kameni dobi. Kako lahko pričakuješ normalnega moškega v življenju (razen pač naključje) če je vsa tvoja filozofija na tem področju taka, da stvari/odločitve prepuščaš drugim, sam pa, ker si želiš pozornosti, to počneš samo tako, da si izzivalen.

Moški, ker mu prepuščate to vlogo, si lahko izbere katerokoli žensko. Lahko uspe, lahko izvisi. Ženska logika pa njej dopušča izbiro samo v tistem ozkem krogu, ki prej že izbere njo in pogosto v tem ožjem krogu ni nikogar iz onih 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ampak en od 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. In potem a je ženska sama, ali pa izbere najmanjše zlo med tem kar se ji ponuja. In v večini primerov naredijo točno to. Tako da na koncu so moški v glavnem z ženskami, s katerimi so hotel bit, ženske pa z moškimi, ki so jih pač nekje vmes vzljubile kolikor se je to dalo. In te veze trajajo samo toliko časa, dokler ima ženska voljo prenašat njegovo negativno plat. Tuki se pol dogajajo razhodi kjer ženska že leta hoče izhod iz tega, moški pa od agresije izburhne ko samo sliši onembo, da ženska o tem razmišlja.

Jaz zagovarjam da bi mogle ženske bit bolj odločne na tem področju. Pa ne sam pri 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov, ker to spet nima smisla. Če se vse zapičjo v najbolj idealne samce, mamo spet problem ko ima en “jebač” 10 ljubic, od njega pa nobene resnosti.

Ženske so preveč pasivne in to jih tepe že mnoga leta. Preveč računajo na neko usodo češ da bo nekdo pravi kar sam od sebe en dan prišel, samo čakat ga je treba. Če bi vsi najbolj uspešni podjetniki doma na kavču sedel s šminko v roki, danes nebi bilo računalnikov, windowsov, iphonov….. treba je garat. Povsod. Ne sam šminkat se pa čakat pa si vbijat ene izgovore v glavo, kako bojo vsedrugi vse naredil namesto vas.

Nikol in nikdar se nebi TRUDIL za ljubezen. Ljubezen se mora zgoditi sama po sebi, naravno in spontano. Vse ostalo je samo igra za EGO. Njen in njegov.

Eh ženske prepričevat naj bojo bolj aktivne je tako kot da bi nekoga, ki ma 580EUR socialne pomoči, prepriceval naj gre v sluzbo.

Zakaj bi, ce lahko od socialne “dobro zivi”. Ne bo se zenska odpovedala temu privilegiju, pa cetudi to pomeni da se v glavnem na ta njen nacin delovanja javljajo samo iskalci seksa in avantur. S solznimi ocmi in razocarana gleda naprej in upa da pa enkrat princ ze bo prisel.

UTOPIJA!

HAAAAAHAHAH mi je zlo žal zate k si mel same obupane nesamozavestne grde revce očitno. js sem do zdej vedno naredila prvi korak pri vseh ker sem se dobro zavedala da ne bom zavrnjena tko da komentarji od vseh teh finih brezveznih princesk tuki so prov smešni. More ti bit žal da nisi str pod 25let pa bi te pršle js pa moje prjatlce mal pogledat hi hi
Je pa res da si pol CIPA sploh za druge ženske ker so preveč ljubosumne ker nemorjo ven iz svoje bede k ji pravjo lajf
poljubčki <3 <3 <3

Ti si bolnik da večjega ni. Drkanje na drkanje, skuhaj se kot krompir v oblicah.
Hitler si in tako rabiš, čarovnico na metli s strojno mastjo.
5000km od tebe, fuj, izmeček.
Zate rešitve ni, ni tablete.


Sej velikokrat ženska da vedeti da si ji všeč, pol pa moški naredi “prvi” korak. To je vedno tak adrenalin bil. Sam če znaš prepoznat znake tako ali tako na moreš preveč zgrešit. Kaj pa je najhujše kar se ti zgodi? Malo se osmešiš pa greš naprej…

Xrobe vse namesto mene naredi. Imam ga pod absolutno kontrolo.
Danes bo po vsej verjetnosti moral spet kuhati krompir.

HAAAAAHAHAH mi je zlo žal zate k si mel same obupane nesamozavestne grde revce očitno. js sem do zdej vedno naredila prvi korak pri vseh ker sem se dobro zavedala da ne bom zavrnjena tko da komentarji od vseh teh finih brezveznih princesk tuki so prov smešni. More ti bit žal da nisi str pod 25let pa bi te pršle js pa moje prjatlce mal pogledat hi hi
Je pa res da si pol CIPA sploh za druge ženske ker so preveč ljubosumne ker nemorjo ven iz svoje bede k ji pravjo lajf
poljubčki <3 <3 <3
[/quote]

Ni fore ce se tip izdaja za zensko.


Sej velikokrat ženska da vedeti da si ji všeč, pol pa moški naredi “prvi” korak. To je vedno tak adrenalin bil. Sam če znaš prepoznat znake tako ali tako na moreš preveč zgrešit. Kaj pa je najhujše kar se ti zgodi? Malo se osmešiš pa greš naprej…
[/quote]

Še vedno potrdilo tega, da se ženska v ozadju skriva z znaki, kot hendikenpirana oseba, varuje se pred zavrnitvijo, zato direktnost prepusca drugim.

Najrajsi imam uzaljene zenske. Takrat nakbolj pristno spoznas da si ki stopil tocno tja kjer jo najbolj boli. Argumenti bi imeli vecjo težo.

Tole razmišljanje po mojem lastnem mnenju kar dobro drži vodo. Velja ne samo v tem primeru, ampak na splošno v lajfu. Glavna razlika med uspešnimi in neuspešnimi v življenju je v ustvarjanju priložnosti in ne čakanje na priložnost. Druga razlika pride nekoliko kasneje v življenju, ko se neuspešni (posledično veliko krat nezadovoljni) začno spraševati, kaj bi spremenili v svojem življenju v preteklosti… če bi lahko.
Uspešni ponavadi ne obžalujejo, ker so poskusili ustvariti priložnost (pa čeprav so pri poskusu pogoreli), med tem ko neuspešnim vedno kljuva v malih možganih… zakaj nisem imel(a) hrabrosti, zakaj se nisem odločil(a), obžalujejo pretekle (ne)odločitve, napačne odločitve… etc, etc. :-))

A jebi ga folk… vedno je bilo tako, da sreča spremlja hrabre. :-))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Najrajsi imam uzaljene zenske. Takrat nakbolj pristno spoznas da si ki stopil tocno tja kjer jo najbolj boli. Argumenti bi imeli vecjo težo.
[/quote]

Ti nisi sposobno nicesar razumeti, lahko se trudis al delas, isti rezultat drugo pakovanje.
Preberi za sabo, kontraverzno.
Zenska naj se trudi, ti za ljubezen ne. Torej, obsojeno na propad.
Popravi vzorce iz cudaske druzine, pa ti bo svet lazji.

New Report

Close