Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsak slovenski dom bi moral imeti pravico do strelnega orožja

Vsak slovenski dom bi moral imeti pravico do strelnega orožja

…lahko mi razpravljamo do onemoglosti, osebnega orožja ne bo, ker tako hoče elita ki se boji oborožene raje.


Kar te pač zanima. Marsikaj sem probal, pa me je še vedno največji izziv toz 35 in proga, ki mu je namenjena.

Po Zoro polnoleten nekriminalen državljan ne more imeti doma recimo dvocevke. Našteto ni zadosten pogoj. Je treba izpolniti še marsikaj drugega, medtem ko recimo v Avstriji ni te potrebe. Greš in kupiš repetirno puško. ZA ‘hujše’ kose imeti, je pa malo bolj komplicirano.
[/quote]
Lej, kot sem napisal. Če ti nekaj leži doma pod pojstlo in ti je to ok, tvoj problem. Zadevo je treba znat uporabljat. To pa povleče precej za sabo.


Lej, kot sem napisal. Če ti nekaj leži doma pod pojstlo in ti je to ok, tvoj problem. Zadevo je treba znat uporabljat. To pa povleče precej za sabo.
[/quote]

Vsaj jedrsko fiziko je treba preštudirat, kot minimum.

Vsaj jedrsko fiziko je treba preštudirat, kot minimum.
[/quote]
Ja, če imaš SS-20 za omaro. Jaz sem napisal, kar sem imel za napisat. Zaradi mene lahko nabaviš tudi pakelc granat pa jih probavaš v kuhinji. Fino bi bilo samo to, če ne bi še koga vzel s seboj.


Kar te pač zanima. Marsikaj sem probal, pa me je še vedno največji izziv toz 35 in proga, ki mu je namenjena.
[/quote]Nekako sem bolj za klasike, ki so se pojavile na svetovnih bojiščih.
Kakšen bolj čuden kaliber, me pa tudi prepriča.
Trenutno čakam na: https://www.youtube.com/watch?v=rmVJYB3uDkc
Hudičevo dolgo sem jo čakal!


Ja, če imaš SS-20 za omaro. Jaz sem napisal, kar sem imel za napisat. Zaradi mene lahko nabaviš tudi pakelc granat pa jih probavaš v kuhinji. Fino bi bilo samo to, če ne bi še koga vzel s seboj.
[/quote]

Ma ne, jaz bi rabilo samo eno pištolo, a za to moram tudi jedrsko fiziko študirat?

Nekako sem bolj za klasike, ki so se pojavile na svetovnih bojiščih.
Kakšen bolj čuden kaliber, me pa tudi prepriča.
Trenutno čakam na: https://www.youtube.com/watch?v=rmVJYB3uDkc
Hudičevo dolgo sem jo čakal!
[/quote]
Mora bit pa nekaj posebnega. Rebec jih je imel napol zastonj. No, nekaj let nazaj, zdaj ne vem kako je.


“Mujo iz Doboja” zrihta karkoli. Za 200€ dobiš že kar zanimive zadeve, brez fizike!!
Ma ne, jaz bi rabilo samo eno pištolo, a za to moram tudi jedrsko fiziko študirat?
[/quote]

Ma ne, jaz bi rabilo samo eno pištolo, a za to moram tudi jedrsko fiziko študirat?
[/quote]
Ne, za pištolo je pa dovolj, da veš pri kateri temperaturi se peče tiramisu.
Saj poznaš postopke.


[/quote]

Ampak jaz sem priden državljan, bi to imelo legalno, pač za preventivo.


Mora bit pa nekaj posebnega. Rebec jih je imel napol zastonj. No, nekaj let nazaj, zdaj ne vem kako je.
[/quote]
Zanima me samo nekaj strelov. Vse drugo se ti le dozdeva.
Narejenih je bilo okoli 17 milijonov, jaz čakam na en okvir.
Če bi imel drugačne želje, je KAR89 dobavljiva taakoj!


Zanima me samo nekaj strelov. Vse drugo se ti le dozdeva.
Narejenih je bilo okoli 17 milijonov, jaz čakam na en okvir.
Če bi imel drugačne želje, je KAR89 dobavljiva taakoj!
[/quote]
Tovrstna klasika je zanimiva po svoje. Dve stvari, ki sta me presenetili- Kako je mosinka nikakva in kako M48 lepo laufa. Nimam pa nobene želje po tovrstni klasiki. Ju katerikoli začetniška Howa nese kot za šalo. Pa še nje sem se losal.

Ampak jaz sem priden državljan, bi to imelo legalno, pač za preventivo.
[/quote]
Za preventivo je šnopc. Razlogi za posest in podobno so napisani tukaj:
http://www.mnz.gov.si/mnz_za_vas/civilno_orozje_in_eksplozivi/civilno_orozje/

Malo si preberi.


Tovrstna klasika je zanimiva po svoje. Dve stvari, ki sta me presenetili- Kako je mosinka nikakva in kako M48 lepo laufa. Nimam pa nobene želje po tovrstni klasiki. Ju katerikoli začetniška Howa nese kot za šalo. Pa še nje sem se losal.
[/quote]

Pa kaj mata to cele zbirke doma?! In pol ne privoščita poštenim državljanom ene pištolce?!


Tovrstna klasika je zanimiva po svoje. Dve stvari, ki sta me presenetili- Kako je mosinka nikakva in kako M48 lepo laufa. Nimam pa nobene želje po tovrstni klasiki. Ju katerikoli začetniška Howa nese kot za šalo. Pa še nje sem se losal.
[/quote]

Ni štos v dobro/nedobro. Gre se za nekaj kar še nisem uporabil, in Nagant je NEKAJ!

Pa kaj mata to cele zbirke doma?! In pol ne privoščita poštenim državljanom ene pištolce?!
[/quote]
Sem prašal. Uradni odgovor: za zbirko moraš imet vsaj en kos orožja.

In še enkrat vsem prepričevalcem: Orožje me zanima TEHNIČNO!!!!

Ni štos v dobro/nedobro. Gre se za nekaj kar še nisem uporabil, in Nagant je NEKAJ!
[/quote]
To pa. Pri mosinki moraš bit mal za štose.


Sem prašal. Uradni odgovor: za zbirko moraš imet vsaj en kos orožja.
[/quote]

Ja in koliko si jih imel ti max?


To pa. Pri mosinki moraš bit mal za štose.
[/quote]
Ampak je “zmagala” !

Še enkrat vsem, ki bi radi pametovali. Orožje me zanima tehnično!


Lej, kot sem napisal. Če ti nekaj leži doma pod pojstlo in ti je to ok, tvoj problem. Zadevo je treba znat uporabljat. To pa povleče precej za sabo.
[/quote]

Znati je treba uporabljati tudi motorko. Ali pa vrtalnik. Ali pa fotkič.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Znati je treba uporabljati tudi motorko. Ali pa vrtalnik. Ali pa fotkič.
[/quote]

Kot tudi avto, motor, bicikl. Nekaj od tega tudi ext ziher uporablja dnevno. Pa kaj to za sabo potegne ;D

Ja in koliko si jih imel ti max?
[/quote]
Resno- o takih stvareh se pa ne piše na forumih. Lahko samo rečem, da je vse kar imam ali sem imel, legalno. In da bo kmalu precej manj kot imam.

New Report

Close