Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsak slovenski dom bi moral imeti pravico do strelnega orožja

Vsak slovenski dom bi moral imeti pravico do strelnega orožja


Malo blj pozorno beri ali pa prav namerno sprevračaš napisano? Tisto o psihološkem oziroma zdravniškem pregledu je bila moja ideja, v naslednje odgovoru tebi sem jo ustrezno spremenila (glede na napisane argumente v tej temi in po premisleku se mi je zdelo smotrno). Nikjer tudi nisem trdila, da sem poznavalka. Ti si načel diskusijo, jaz sem se jo udeležila z meni znanimi dejstvi in poskušam v njej konstruktivno sodelovati, ti se pa iz mene norca delaš!

Če ti ne poznaš kluba, ki bi imel prostor za orožje, je to tvoj problem. Ti pa povem, da obstaja. Tisti profi je pa povedal tisto in samo tisto, kot sem o njem napisala, zato mu ne pripisuj ostalih zadev, ki sem jih napisala jaz. Če se ti zdi njegovo mnenje nenavadno, je to ravno tako tvoj problem.

Nadalje me pa zelo preseneča, da si citiral moj odgovor extu, medtem ko si izpustil tistega, ki sem ga napisala tebi.

Skratka, če ne želiš, da sodelujem v razpravi, tako povej. Hkrati se pa lahko tudi zamisliš, zakaj sploh odpiraš tako debato na tem forumu, če ne želiš, da bi v njej sodelovali tudi tisti, ki sicer ne posedujemo orožja, vendar nas tematika kljub temu zanima.
[/quote]

Čisto nič se ne delam norca, prijazno sem ti skušal razložiti in nakazati, kaj je s ‘klubi’ a veš.

Tebe tematika zanima v stilu ‘nihče najnima orožja’ razen policije in vojske.

No, glede na to, da naša vojska blodi okrog v čevljih za ‘enkratno uporabo’, nekakšni pastirji pa jim pobirajo orožje ali pa vsaj laptope (iz oklepnika), ni pa sposobna organizirati niti operacije ‘uspešen prevoz streliva v Nemčijo’…, je marsikaj jasno.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Čisto nič se ne delam norca, prijazno sem ti skušal razložiti in nakazati, kaj je s ‘klubi’ a veš.

Tebe tematika zanima v stilu ‘nihče najnima orožja’ razen policije in vojske.

No, glede na to, da naša vojska blodi okrog v čevljih za ‘enkratno uporabo’, nekakšni pastirji pa jim pobirajo orožje ali pa vsaj laptope (iz oklepnika), ni pa sposobna organizirati niti operacije ‘uspešen prevoz streliva v Nemčijo’…, je marsikaj jasno.
[/quote]

Napisal si tole: “Tebe tematika zanima v stilu ‘nihče najnima orožja’ razen policije in vojske. “

Kar niti malo ni res in sem ti to tudi že enkrat napisala. Še tretjič se pa ne mislim ponavljati.

Moji prispeveki v tej temi so bili mišljeni dobronamerno. Mogoče so bili tvoj tudi, ampak si pa uporabil nekaj posmehljivih in pokroviteljskih podtonov, ki so me zmotili in zaradi njih nisem dobila vtisa, da se trudiš biti kaj posebno prijazen. Če si se pripravljen pogovarjati brez tega, lahko debato nadaljujeva, v nasprotnem primeru pa jaz v njej ne bom več sodelovala.

Kar se tiče poimenovanja, je pa večina sicer res strelskih društev, obstaja pa tudi nekaj strelskih klubov. Kar je itak čisto brezpredmetno, ker tako ali tako sploh nima nobenega vpliva na samo tematiko pogovora.

Napisal si tole: “Tebe tematika zanima v stilu ‘nihče najnima orožja’ razen policije in vojske. “

Kar niti malo ni res in sem ti to tudi že enkrat napisala. Še tretjič se pa ne mislim ponavljati.

Moji prispeveki v tej temi so bili mišljeni dobronamerno. Mogoče so bili tvoj tudi, ampak si pa uporabil nekaj posmehljivih in pokroviteljskih podtonov, ki so me zmotili in zaradi njih nisem dobila vtisa, da se trudiš biti kaj posebno prijazen. Če si se pripravljen pogovarjati brez tega, lahko debato nadaljujeva, v nasprotnem primeru pa jaz v njej ne bom več sodelovala.

Kar se tiče poimenovanja, je pa večina sicer res strelskih društev, obstaja pa tudi nekaj strelskih klubov. Kar je itak čisto brezpredmetno, ker tako ali tako sploh nima nobenega vpliva na samo tematiko pogovora.
[/quote]

Jaz nisem prijazna oseba.

Se opravičujem, pogoje, ki si jih ti postavila, bi bilo pripravljeno izpolnjevati najbrž kakšnih 100 (ali pa še manj) najbolj navdušenih strelcev in morda dvakrat toliko lovcev. :))))

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Jaz nisem prijazna oseba.

Se opravičujem, pogoje, ki si jih ti postavila, bi bilo pripravljeno izpolnjevati najbrž kakšnih 100 (ali pa še manj) najbolj navdušenih strelcev in morda dvakrat toliko lovcev. :))))
[/quote]

In kaj ima za govort baba ki niti streljala ni nikdar za govort o pogojih?
Kaj se ima sploh za vtikat?
Kdo pa je sploh? Mar dela v pisarni kjer podeljujejo listine mar se boji za rit?
In kdo je sploh ta Pikulet, prismode, ki bi )zpostavljal čimveč ljudi naokrog letečim nabojem!!!??

Sploh se odpadnikov na tem portalu ne tiče nič od tega.

Najbolj pametni na tem portalu sploh ne potrebujete ničesar, ne orožja, ne vojske, ne policije. Migrantje vas ne ogrožajo Vas paciente brani karma, ki tolče po vaših sovražnikih in ostali bulšit ki ga zganjajo coprnice in pacientje, ki verjamete v črno magijo in ostale zadeve bolnih glav. Vas je ena sama dobrota in dobronamernost in dobrodelnost, takim bog poplača in vse zakone uredi, da jim je prav. Res škoda debate.


Trdim, da je pod vplivom takšnega manipulativno delujočega človeka v ozadju pod streli umrl tudi Ivan Kramberger in pa pred par leti je pištolo sam vase usmeril tudi poznan Slovenec Danilo Slivnik.
J
[/quote]

Moja sošolka iz srednje šole se je ustrelila doma – ( hčerka enega bivšega slovenskega gospodarstvenika in politika)…..Hudo.

Po službeni dolžnosti pred mnogimi leti sem rokovala dnevno z orožjem, tudi obezno usposabljanje v Gotenici, redno letno vzdrževanje, redno tedensko čiščenje orožja…… Pa niso policijske vrste, pravosodne…… Hja, eno je ciljat v tarčo, drugo v človeka……

Iz mnogih razlogov nisem za legalizacijo orožja v Sloveniji – sicer je tudi že preveč norcev, ki ga ima že sedaj doma ( pokradenega iz časov zadnje vojne za Slovenijo, skritega ali pojerbanega, pa drogeraška mafija, ipd), pa tudi kupujejo ga na črnem trgu – ampak še vseeno je kolikortoliko obvladljivo.

Sicer največkrat uporabljeno slovensko legalnno “orožje” je pa sekira, če še ne veste. Sploh med ženskami, ki so storile umore in uboje ali pa to poskušale.

New Report

Close