Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsiljivi ljudje

Vsiljivi ljudje

Odgovor na objavo uporabnika
je v bistvu res, 29.03.2024 ob 08:26

Odgovor na objavo uporabnika
Samo povem, 29.03.2024 ob 08:23

Odgovor na objavo uporabnika
firbec189, 29.03.2024 ob 08:11

Odgovor na objavo uporabnika
Pomlad je prišla, 21.03.2024 ob 06:47

Sicer ne vem kaj se dogaja, ampak ljudje, znanci so postali tako vsiljivi z vprašanji, da ni več normalno, da se prebiješ skozi mesto. Če za trenutek ustaviš korak, ker srečaš znanca in pozdraviš, že bombardirajo z vprašanji kot, da si na intervju.

Kako se vi ubranite vsiljivih vprašanj. Nihče več ne zna reči lepo te je srečat, vesela sem, da te vidim. Ne, takoj zasliševanje.

Ne znam se ubraniti parazitov iz ulice.

 

 

To niso vsiljivi, to so radovedni ljudje. Tisti, ki te ustavijo in sprašujejo v nedogled.

 

Med radovednostjo in vsiljivostjo je le tanka črta!

 

Tanka črta je. Imata neko “fil ruž”. K nam na piknik občasno pride ena baba, ki  uradno sploh ni vabljena. Vsiljiva za popizdit. Tudi posiljuje ljudi s svojimi idejami. Zraven je tudi radovedna). Neprijetna do konca.

 

Če k vam na piknik prihaja tečna in vsiljiva baba, ki je sploh niste povabili, je to mogoče bolj vaš problem kot njen. Na piknik, ki ga jaz organiziram oz. gostim, pridejo samo tisti, ki so povabljeni z moje strani. Drugi se nimajo kaj štulit zraven.

Olivia tipičen primer vsiljivke, ko jo zavrneš na njena vprašanja. 🙂 🙂 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Škorpion, 29.03.2024 ob 12:54

Olivia tipičen primer vsiljivke, ko jo zavrneš na njena vprašanja. 🙂 🙂 🙂

Boš pa še malo špinače pojedel 🙂 Mogoče te pa zaradti tvojega obnašanja nihče ne vpraša kako si;)

Od takih čvek kot si ti, me  nihče ne rabi vprašat kako sem, ostali moji prijatelji in družba pa vedo kako sem. 🙃

Oh matr no. Ljudi navadno ne zanima tvoje zdravstveno stanje ali spolno življenje.

Če vprašajo – kako si, kako kaj tvoj mož,kaj počneta otroka – ja madona to so čist običajna vprašanja.

Eni ste pa res egocentrično zadrgnjeni in vas moti vse na tem svetu.

Odgovor na objavo uporabnika
Samo povem, 29.03.2024 ob 12:45

Če k vam na piknik prihaja tečna in vsiljiva baba, ki je sploh niste povabili, je to mogoče bolj vaš problem kot njen. Na piknik, ki ga jaz organiziram oz. gostim, pridejo samo tisti, ki so povabljeni z moje strani. Drugi se nimajo kaj štulit zraven.

 

Pa pridejo. K nam so enkrat prišli eni moževi znanci (žena, mož + 2 otroka). Jaz sem vprapšala, če gredo mimo v gostilno 200m naprej. Oni so kot prilimani stali zraven žara. Mož jih je potem vprašal, če bi kaj jedli. Nadaljevanje je jasno. Tudi taki so.

 

New Report

Close