Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vzrok za ločitev je v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženska

Vzrok za ločitev je v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženska

Saj pravim, ne bi raje nič pisala, če sploh ne veš kaj pišeš in nabijaš nekaj stotega, ki sploh nima nobene povezave s tem o čemer tu govorimo, z izjemo kake femninistkle , ki nori, samo zato da nori?
[/quote]
Sprijaznit se boš moral s tem da je kot je če nisi pripravljen najprej sebe spremenit. Tud ti se boš moral prilagoditi če boš hotel imeti ženo. Neumnice so zgodovina. Zato ne jamri. Ni bolj grdega kot cmerav dec. Kolk mi gre to na živce ko je dec cmera.

Veš grda resnica saj gremo vsi naprej. Ti kar zase povem trenutno. Zdaj moram odgovorit na okoli šesto sttrani dolgi predlog- tožbo, ki ga je gospa sama spisala, ker gospa več kar naenkrat nima sina in zanj ne bi več niti plačevala preživnine. Hči bi pa ona po novem predlogu vzela zase in stikov ne bi bilo več niti med bratom in sestro, kaj šele hčero in mano, jaz bi samo še plačeval preživnino za hčerko. Ker enostavno nikoli ne neha, ni bilo dovolj več tisoč eur sodnih stroškov in kazen 5 tisoč evrov, ki jo je dobila, bo pa z novo tožbo probala. Leta pa grejo, namesto da bi ta čas vlagali kam drugam, denar pa bi ga ona tudi, jaz ga za to ne zapravim nič, mi vse ona povrne po odločitvi sodišča, ker ne gre nikoli njena skozi. Otrok se pa res očetje ne bomo odrekali zaradi babje glave, če se mama nima več za mamo sinu, je v to ne more nihče prepričat, ostalo pa ne gre.

600 strani ne obstaja, pa kdo bi to pisal

Polarni jaz verjamem da je tvoje življenje stresno (bivša, otroci, preživnine, tožbe,sodisca itd.)
Ampak a si ti kdaj pomislil da otroci bojo slej ko prej odrasli in takrat bo res popolnoma adakta med vama z bivšo(fertik s sodišči in tožbami) . Če prav vem je tvoj fant star približno toliko kot moj , deklica je pa še majhna. Fant živi s teboj deklica z mamico. ?Če je fant že toliko velik lahko z mamo tudi on govori, sploh ne rabiš več toliko ti. Ker pa je deklica se majhna je pa tu bolj zapletena situacija. Ločena sta že lep čas (če se motim me pa popravi) zdaj se pa vpraši kaj se je spremenilo v vseh teh letih. Če se je bolj malo ne glede na vse poskuse (delati vedno enako) pomeni da nekje delaš napako (zakaj čakaš njene korake ona predlaga ali zahteva in ti udariš kontrolo in tako leta eno in isto) spremeni taktiko ker če ni premika ali napredka je ta napačna.
Država ne bo rešila nič. Človek mora sam delovati sploh če se ti zdi da se ti dogaja krivica. Seveda pa najprej razmisli ali je krivica ali je kaj drugega. Šele potem reagiraj. Jaz ne poznam zgodbe tvoje bivše žene zato težko ocenim ali ti pretiravaš iz gole zagrenjenosti ali pa je res tako pasja.
Vprašaj se kaj pa če sem jaz tisti? Si se kdaj to vprašal? Jaz se vedno to vprašam ko se znajdem v prepiru z nekom v reali. Kaj pa če sem jaz.. Davno sem prerasla nisem in nikoli ne morem biti jaz. Poskusi in pridi povedat kako se ti zdi drugačen pristop in pogled na neko situacijo.


Gospa sama, ne? Cel paket so mi poslali, dokumente spete z ogromnimi gumicami.😁Ampak to je še malo za zagovor, kjer je dobila že tretjič kazen je dvakrat toliko, njeni odvetniki so dodali le tu in tam kako stran.

A ni škoda denarja za odvetnike


Gospa sama, ne? Cel paket so mi poslali, dokumente spete z ogromnimi gumicami.😁Ampak to je še malo za zagovor, kjer je dobila že tretjič kazen je dvakrat toliko, njeni odvetniki so dodali le tu in tam kako stran.
[/quote]
Kje dobi navdih za zgodbe, pismo, da pije in se drogira nima takega navdiha. A v glavi je čista ali se zdravi kje?


Kje dobi navdih za zgodbe, pismo, da pije in se drogira nima takega navdiha. A v glavi je čista ali se zdravi kje?
[/quote]NImam pojma, saj če bi upoštevali mnenja, ki so ga psihologi sami napisali na CSD v razgovorih z njo in otrokoma, enake ugotovitve zagovornice otrok, ki so se pol leta srečevale z otrokoma, potem bi jo že davno poslali na psihiatrično presojo. Pa ne, v našem sistemu ne.

Ajde baba,. niti ne bereš kaj pišem, niti ne veš kaj govorim. Ti si pa res ratala tupoglava najbolj gnilo hinavska babja katastrofa in sem te kar nehal brat pri prvem stavku. Zaradi taklih zmešank kot si ti, je stanje tako kot je.
[/quote]

To je bil samo test. Vidim da si problem ti. Ne tvoja bivša. Smiliš se mi. Vsak Zrel človek se bo vprašal sem mar res tako popoln? Ne, ker nihče ni. Očitno ti misliš da si. Sej si revež. Škoda ko boš ugotovil da si življenje zavrgel in preživel v prepiru in zagrenjenosti(ni večjega greha) bo prepozno. A ti je treba.?
Men je vseeno če ti paše pa daj. Saj ne živim jaz v tvoji koži. Zame ne bo nič drugače če je en polarni zagrenjen. Zate bi pa bilo če ne bi bil. Mislim da nima smisla da se sploh o teh stvareh pogovarjava. Ti pa želim vse dobro in da bo tudi zate sonce posijalo.

NImam pojma, saj če bi upoštevali mnenja, ki so ga psihologi sami napisali na CSD v razgovorih z njo in otrokoma, enake ugotovitve zagovornice otrok, ki so se pol leta srečevale z otrokoma, potem bi jo že davno poslali na psihiatrično presojo. Pa ne, v našem sistemu ne.
[/quote]

Če je samo pol tega res kar pišeš, te povsem razumem, da imaš tako odklonilen odnos do te in podobnih žensk.
Vidim pa da imaš še vedno dovolj energije za boj. Jaz bi verjetno vse skupaj poslal dol po Ljubljanici in se odselil v kako zabit, kjer me zagotovi ne bi našil.

NImam pojma, saj če bi upoštevali mnenja, ki so ga psihologi sami napisali na CSD v razgovorih z njo in otrokoma, enake ugotovitve zagovornice otrok, ki so se pol leta srečevale z otrokoma, potem bi jo že davno poslali na psihiatrično presojo. Pa ne, v našem sistemu ne.
[/quote]
kaj so pa ugotovile psihologinje in zagovornice?
Na to se sklicuj in voljno zdravo.

Če je samo pol tega res kar pišeš, te povsem razumem, da imaš tako odklonilen odnos do te in podobnih žensk.
Vidim pa da imaš še vedno dovolj energije za boj. Jaz bi verjetno vse skupaj poslal dol po Ljubljanici in se odselil v kako zabit, kjer me zagotovi ne bi našil.
[/quote]
Glej, ženske na soodišču so me same vprašale kako to sploh vzdržim. Ne samo da je pol tega res, še mnogo več je res od tega in ne kaže na bolje, samo na slabše. NJenih leatnij sploh več ne barem, ko recimo odgovori 5 destet strani, da sem jaz kriv, ker sem šel na policijo prijavit in da je prijava na policijo izvajanje nasilja nad njo, ko sva se zastonj vozila uro in pol s sinom po otroka in kar posredujem njena pisanja na CSD, naj oni berejo če se jim da, saj so ravno oni največji krivec za tako stanje, ki se vleče že leta.

Aja, samo da dodam, če pa ne bi prijavil na policijo, kot v preteklosti nisem, samo prosil skoraj tri leta za osnoven razum, ker je to po njenem mnenju izvajanja nasilja nad njo, potem se pa sinu v obraz smeji in mu reče, saj nista hotla pridet po njo, vaju ni bilo in enako trdi na sodišču, zamegli kot tu počnejo babe z neskončnim sprenevedanjem in speljevanjem konkretnega na nekaj čisto stotega in v nasprotne obtožbe, da za vse kar ona počne, počneva midva s sinom. Karsno je to v naši državi, na psihološka poročila in uradno ugotovljena mnenja, pričanja teh istih, ki jih sama povabi kot priče in enako povedo kot so zapisali, pa izgleda ne štejejo.

Polarni ali kakorkoli že…PA KAKO SE TI LJUBI PRI BOGU SVETEM LAJNATI ENO IN TAISTO tuki gor dan na dan? Ma a res misliš da ljudi zanimajo tvoji osebni dogodki u detajle? Tolk ko se ti hvališ s svojo nepuhoglavostjo in razgledanostjo kaj sploh delaš tuki gor dan na dan, ure in ure!? S tem dematiras samega sebe! Ni res da nebi blo enega človeka u vesoljni Sloveniji ki bi stopil na tvojo stran ako si tako zelo čist kuker sam zase misliš.
Ma mislim da je pr teb problem drugje.
Nisi, ne moreš in se NIKOL ne boš sprijaznil s tem da nekomu nisi bil dovolj dober za celo življenje. Vsak zakaj ima namreč svoj zato! Pa srečno Kekec.

Večkrat ko bo povedal, manj moških se bo ulovilo na limanice psihopatk. 😉


In zakaj spoštovano defektno in omejeno napletaš, ko pa prvič pišem to iz osebnih izkušenj? Običajno pišem na splošno o ničvrednih zaostalih in obsedenih z mano , kot si recimo ti, ne?

pa dej ne pluvi sam sebi v skledo! Tuki se razgaljaš do mere da še sam pozabiš kolko. Če si pozabil preberi za 5 al 6 ur nazaj…600 listov itd…noče sina…bi moral plačevati. ..A to niso osebne in intimne stvari ki jih normalen človek pač ne razlaga neznancem. Je bi ga če je bable bolj pametno od tebe. In ker ti pomaga razgaljanje tuki gor? Te zadovolji, pomaga, pomiri??? In ne domišlji si preveč kako ti kdo sledi, nop niti pod razno ni obremenjenosti s takimi tipi! Konec polemike z moje strani ker popizdiš ko slišiš Kek na svoj račun…Pluvaš in pljuvanje ti je vrnjeno sory.


Tvoj prispevek vezan na temo, multinično nesposobno celo poimenovanja? Si ga zmožno?

A ta kločeni mimosunek še kr nori po forumu? zaradi njega je vsaka tema neberljiva. A res moramo v vsaki temi brati mentalne masturbacije ločenega šusa?

Jaz sploh ne razumem, zakaj se moški poročate? Najamite si gospodinjo,jo plačite, žensko za seks,bo vedno za, jo plačite, itd……

Najbrž so krivi eni in drugi. Je pa dejstvo, da so za več ločitev krivi moški. Med moškimi so alkoholiki, nasilneži, varalice, brezdelneži…Včasih so ženske trpele in potrpele, ker jim drugega ni preostalo. Danes se ločijo.
Ne bom rekla, da so vse ženske svetnice, ker tudi to ni res.
Tako da so vzroki na eni in drugi strani.
Poznam moškega, ki je pri 50. ponorel za 25. letnico, jedel viagro, posledica tega je bila, da bi skoraj umrl in so ga komaj rešili. Ljubica je pri tem nanj pozabila, vrnil pa se je k ženi, ki ga je sprejela nazaj, ker se ji je smilil. Poznam kar nekaj podobnih primerov, vendar nočem o njih pisati, da se kdo ne bi prepoznal.

New Report

Close