Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vzrok za ločitev je v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženska

Vzrok za ločitev je v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženska

Bi držalo ja, če bi si poroke izmislile ženske.
Nagradno vprašanje zate: kdo si je izmilil monogamijo in poroke?
Če je tvoj odgovor “feministke”,…še mal premišljuj…
[/quote]
Ne drekaj. To je ženski izum, ki pa so ga vsilile moškim in prepričale moške, da je samo za njihovo dobro. Ampak, hvala kurcu, feministke so nas osvobodile. Slava jim.


Ne drekaj. To je ženski izum, ki pa so ga vsilile moškim in prepričale moške, da je samo za njihovo dobro. Ampak, hvala kurcu, feministke so nas osvobodile. Slava jim.
[/quote]

Aja, a tolk si butast?
Pol pa itak nimava kej debatirat…če ne znaš pogledat okoli sebe, kjer ŠE DANES miljone punc poročijo proti njihovi volji…

Glej, saj ni nujno, da kakega dobi. Bo pač samska. Če je samostojna, normalna ženska, ne bo na vso silo tiščala v vezo.
Drugače pa je kar nekaj normalnih moških. Take teme kot je tale, odpirajo pač luzerji. Pa niso vsi moški luzerji. Je dosti povsem ok moških.


Zakaj bi moralo bit pa zdaj drugač, kot pred 50 imi leti? Vsi vemo kakšna je bla ženska vloga…vse za otroka, za dom, vedno zrihtana, vedno prijazna, vedno brez besede, itd…še v plemenih imajo tako vlogo, se pravi je tko že od vekomaj…
[/quote]

Ha, ha, in luzerčki so čisto zgroženi, ker si danes lahko ženska namisli drugačno življenje. In ji niti pod razno ni potrebno biti več privezana na štedilnik. Še več, sme študirati, sme imet službo, sme reči, da ne bo imela moža, smer reči, da ne bo imela otrok… če ima otroke, si lahko vseeno privošči življenje kot se spodobi. Če ima moža pa ta ni ok, si lahko privošči, da ga načevlja. Ker ima pač svojo službo, svoj denar.

Aja, a tolk si butast?
Pol pa itak nimava kej debatirat…če ne znaš pogledat okoli sebe, kjer ŠE DANES miljone punc poročijo proti njihovi volji…
[/quote]

Vsaka mama in fotr najbolje vesta kaj je najbolje za njuno hčer…babe pa cepate na bedake, pol pa jamrate…

Aja, a tolk si butast?
Pol pa itak nimava kej debatirat…če ne znaš pogledat okoli sebe, kjer ŠE DANES miljone punc poročijo proti njihovi volji…
[/quote]

Ne nimava. Ker drkaš folk, ki s tem nima ničesar.


Zakaj bi moralo bit pa zdaj drugač, kot pred 50 imi leti? Vsi vemo kakšna je bla ženska vloga…vse za otroka, za dom, vedno zrihtana, vedno prijazna, vedno brez besede, itd…še v plemenih imajo tako vlogo, se pravi je tko že od vekomaj…
[/quote]

Pred 50 leti so ženske ravno tako kot danes hodile v službe, skrbele za družino, moški pa so bili na parcelah in zidali hiše zanje (ali pa vračali usluge prijateljem in njim pomagali zidat hiše za družine).


Ne drekaj. To je ženski izum, ki pa so ga vsilile moškim in prepričale moške, da je samo za njihovo dobro. Ampak, hvala kurcu, feministke so nas osvobodile. Slava jim.
[/quote]

Poznamo kar nekaj držav, kjer se mora ženska pod prisilo poročiti. A poznamo kako državo, kjer se mora moški pod prisilo ženske poročiti? Po mojem, da ne.
Že v tej temi pa vidimo, da se možakarjo (tisti ta luzerski) cmizdijo, ker si ženske dovolijo ločitev. So kje kake teme tu gor, kjer bi se ženske pritoževale, da se moški ločujejo? Ne, samo moški (ta luzerski seveda, nikakor ne vsi), non stop odpirajo teme, ker imajo ženske pravico do ločitve, a oni bi bili pa poročeni.

Ha, ha, in luzerčki so čisto zgroženi, ker si danes lahko ženska namisli drugačno življenje. In ji niti pod razno ni potrebno biti več privezana na štedilnik. Še več, sme študirati, sme imet službo, sme reči, da ne bo imela moža, smer reči, da ne bo imela otrok… če ima otroke, si lahko vseeno privošči življenje kot se spodobi. Če ima moža pa ta ni ok, si lahko privošči, da ga načevlja. Ker ima pač svojo službo, svoj denar.
[/quote]
Ja ok, ampak z vsem tem izgubljate na dostojanstvu in poslanstvu…v muslimanskih državah je ženska cenjena, čeprav nima nič opravka z feminizmom…

Vsaka mama in fotr najbolje vesta kaj je najbolje za njuno hčer…babe pa cepate na bedake, pol pa jamrate…
[/quote]

Aja? A za sina pa ne? Sin se lahko pa sam odloči?
Zanimiva teorija.

Pred 50 leti so ženske ravno tako kot danes hodile v službe, skrbele za družino, moški pa so bili na parcelah in zidali hiše zanje (ali pa vračali usluge prijateljem in njim pomagali zidat hiše za družine).
[/quote]
Sej zdaj tud dec v večini primerov zida bajto, financira večinski delež, ker ima v povprečju višjo plačo…razen če je pussy in pere gate in kuha…

Ne nimava. Ker drkaš folk, ki s tem nima ničesar.
[/quote]

In ti trdiš, da so so poroko izmislile ženske.
Vse povedano.


Sej zdaj tud dec v večini primerov zida bajto, financira večinski delež, ker ima v povprečju višjo plačo…razen če je pussy in pere gate in kuha…
[/quote]

Med zidat hišo in pa skakat okrog je pa ogromna razlika …

Aja? A za sina pa ne? Sin se lahko pa sam odloči?
Zanimiva teorija.
[/quote]
Babe ste čustveno nestabilne in imate probleme pri racionalnih odločitvah…

Edino prav, ker bi te itak zavrgla po tem, ko bi se spremenil, ker ji ne bi bil več kos.
V takem primeru je za kleno osebo edino sprejemljivo in zdravo, da gre svojo pot.
Psihiča/psihičko, ki te hoče spreminjati pa pustiš za seboj, ostane le spomin. 😉
[/quote]

je tako, čista klasika, ko nekdo hoče nekoga spremeniti v zvezi…., pa sej, v bistvu je ona hotla sm dobro, ji nimam kaj očitat,vrhunsko skulirana ženska v vseh pogledih, če bi bile vse take, bi vsi moški naravnost oboževali ženske, s stasom in glasom in mi je ostala v nebeških spominih, (pač.., da ne preživljam toliko časa na igišču in, da začneva recimo hišo delat), sm istočasno sem začutil, da me več ne gleda kot boga, to pa pri meni ne gre.
Tako sem ji samo omogočil, da si brez problema najde novega boga, in bi bil osebno vesel, če si ga bi, ali si ga je, kasnej, ko sva šla narazen, me pač ni več nič zanimalo o njej, izklopiš stikalo, ki ga zablokiraš za vklop in greš dalje, hehe..


Ja ok, ampak z vsem tem izgubljate na dostojanstvu in poslanstvu…v muslimanskih državah je ženska cenjena, čeprav nima nič opravka z feminizmom…
[/quote]

Ja, izjemno je cenjena, ponekod so celo lani dobile pravico opravljanja vozniškega izpita.
Pa ponekod, če zanosi, ker jo nekdo posili recimo, jo potem oče ali brat kar zažgeta.
Tiste ta bogate muslimanke so pa tako cenjene, da smejo, če jim mož seveda dovoli, it na potovanje recimo v Evropo, kjer se morajo skrivati zavite v žakelj kot ninje. Med tem, ko lahko Evropejke sproščeno hodimo, si ogledujemo znamenitosti, se oblečemo tako, da je terenu in vremenu primerno, se morajo one recimo v dežju, skozi gozd do slapu povzpeti v ninja obleki. Mokre, neudobno oblečene, premočene, težko hodijo, težko vidijo… čudovito življenje. Če bodo pridne, bodo smele celo se izobraziti. Na potovanje pa seveda ne bodo smele same.
Ponekod so celo tako spoštovane, da jim odrežejo ščegetavček.

Med zidat hišo in pa skakat okrog je pa ogromna razlika …
[/quote]
Kdo pa pravi da se ne da oboje? Jst sem že en tak primer…

Aja? A za sina pa ne? Sin se lahko pa sam odloči?
Zanimiva teorija.
[/quote]

Hja, ata lahko proda svojo hči tistemu, ki največ kamel ponudi. Včasih pa samo tistemu, ki da več litrov vina. Ata že ve kaj je dobro za hči.


Ja ok, ampak z vsem tem izgubljate na dostojanstvu in poslanstvu…v muslimanskih državah je ženska cenjena, čeprav nima nič opravka z feminizmom…
[/quote]

Cenjena ja. A na tak način da jo pretepajo? Malo morgen cccc


Ja ok, ampak z vsem tem izgubljate na dostojanstvu in poslanstvu…v muslimanskih državah je ženska cenjena, čeprav nima nič opravka z feminizmom…
[/quote]

Cenjena ja, kot LASTNINA.
Kot ceniš avto, hišo, kamelo, konja.
Še pričati na sodišču ne more, ker ne velja kot “cela oseba”, jih mora biti več, ali pa jo mora podpreti še moška izjava…


Sej zdaj tud dec v večini primerov zida bajto, financira večinski delež, ker ima v povprečju višjo plačo…razen če je pussy in pere gate in kuha…
[/quote]

Veš, jaz sem si kar sama, brez pomoči kakega dedca, kupila stanovanje. Pa brez pomoči kogarkoli drugega.
Tako, da… mi na kraj pameti ne pade, da bi gledala moškega, ki bi pričakoval, da bo jaz njegova gospodinja.


Babe ste čustveno nestabilne in imate probleme pri racionalnih odločitvah…
[/quote]

80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ali več kršiteljev zakonov so moški – ker so tako zelo racionalni…
Da ne govorimo o zastopanosti v odvisnostih, samomorih, vojnah in življensko nevarnih športih in avanturah… ena sama racionalnost vas je..

Hehe šala dneva :)))) Primer poznam. Moški se začne čudno obnašat, nič ne pove kaj je. Vedno trdi da je vse ok. Se pa zmotava, ne odgovarja na sms. Nikoli se ne spomni nate. In kaj naj bi to bilo drugega, kot da mu je vseeno zate. In daš konec. Tukaj ni ravno ločitev. Je pa konec.
[/quote]

Pol te pa po možnosti okoli šimfa in slabo govori o tebi še mojim frendicam. Doživela in vem kako je to, da kolegicam tako govori, ker hoče da pride do tebe da izveš kako si bila grozna. Sam se pa ni premaknil, da bi me načevljal. Samo obnašal se je idiotsko, kar je pa dovolj velik znak, da postane zame preteklost. Tako je to enostavno iiiii :)))))

80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ali več kršiteljev zakonov so moški – ker so tako zelo racionalni…
Da ne govorimo o zastopanosti v odvisnostih, samomorih, vojnah in življensko nevarnih športih in avanturah… ena sama racionalnost vas je..
[/quote]

Hehe tako racionalni so res in vse bi dali za najnovejši BMW :))))) Tako razumski da jim Allah ne more pomagat hehehe ;)))))


Sej zdaj tud dec v večini primerov zida bajto, financira večinski delež, ker ima v povprečju višjo plačo…razen če je pussy in pere gate in kuha…
[/quote]
Pa kaj se. Današnji moški fehtajo mamico pa atija če si lahko v mansardi stanovanje izdela ne vsi večina pa.
Zase nima kaj šele za familjo preživljat.
Mimo so ti časi. Danes so ženske izobražene, imajo svoje prihodke in so neodvisne in samostojne
Imam samsko prijateljico polna denarja. Pa ni edina. Vse samske s katerimi potujejo so polne kesa, izobražene in s svojo nepremičnino. Poglej pa malo samske moške pri 40+ živi pri mamici na podstrehi in jamra da nima žene in otrok. Katera bo pa vzela takega luzerji ki zase ni sposoben dobro zaslužit. In točno taki luzerji se petljajo okoli naše prijateljice in njenih prijateljic, mislijo da je neumna in bo vzela takega bednika.
Ko vidi da iz te moke ne bo kruha pa vpije da je ona smotrna in nenormalna. Ona je čist normalna samo je izbirčna in tudi ima biti za kaj izbirčna. Lepa, pametna, dobra po srcu in bogata. Ima kaj ponuditi in pokazati,medtem ko luzerju kuha mamica.
Ste že prav priskutni s temi nakladanji kako so ženske revice. Nič niso revice.

New Report

Close