Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vzrok za ločitev je v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženska

Vzrok za ločitev je v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ženska


Pa kaj se. Današnji moški fehtajo mamico pa atija če si lahko v mansardi stanovanje izdela ne vsi večina pa.
Zase nima kaj šele za familjo preživljat.
Mimo so ti časi. Danes so ženske izobražene, imajo svoje prihodke in so neodvisne in samostojne
Imam samsko prijateljico polna denarja. Pa ni edina. Vse samske s katerimi potujejo so polne kesa, izobražene in s svojo nepremičnino. Poglej pa malo samske moške pri 40+ živi pri mamici na podstrehi in jamra da nima žene in otrok. Katera bo pa vzela takega luzerji ki zase ni sposoben dobro zaslužit. In točno taki luzerji se petljajo okoli naše prijateljice in njenih prijateljic, mislijo da je neumna in bo vzela takega bednika.
Ko vidi da iz te moke ne bo kruha pa vpije da je ona smotrna in nenormalna. Ona je čist normalna samo je izbirčna in tudi ima biti za kaj izbirčna. Lepa, pametna, dobra po srcu in bogata. Ima kaj ponuditi in pokazati,medtem ko luzerju kuha mamica.
Ste že prav priskutni s temi nakladanji kako so ženske revice. Nič niso revice.
[/quote]

Kaj ima za okrog potovat?
Ma, da se poroči s tistim maminim sinčkom, mu kuha in pere gate. Nima kaj okrog ona vandarti. Pa biti izbirična. Mora biti vesela, da se zanjo zanima en 40+ mamin sinček. Pa sploh mora biti vesela, da se bo on želel k njej priseliti.

Kaj ima za okrog potovat?
Ma, da se poroči s tistim maminim sinčkom, mu kuha in pere gate. Nima kaj okrog ona vandarti. Pa biti izbirična. Mora biti vesela, da se zanjo zanima en 40+ mamin sinček. Pa sploh mora biti vesela, da se bo on želel k njej priseliti.
[/quote]
Ja saj tako razmišljajo ti luzerji. Ko da je on božji dar ker ima lulcka med nogami.
Kot je rekla moja prijateljica samostojna, inteligentna in premožna ženska danes težko najde sebi enakega moškega. Al so že vezani in tak pač odpade ali pa so luzercki ki si domišljajo da so bog in batina.
Otroke bi pa imeli da zavežejo žensko za dom in si zagotovijo reden servis, denar itd.. in ne zato ker hočejo res familjo. Saj večina se za obstoječe otroke ne skrbi bi imeli pa nove. Ko jim omeni da ona ne želi otrok in da se nikoli ni videla v vlogi mame je pa spet ona čudna in ne oni ki ne skrbijo za že rojene otroke.
Prav ji dam da ni neumna ker bi jo bilo škoda za luzerje.

Kaj ima za okrog potovat?
Ma, da se poroči s tistim maminim sinčkom, mu kuha in pere gate. Nima kaj okrog ona vandarti. Pa biti izbirična. Mora biti vesela, da se zanjo zanima en 40+ mamin sinček. Pa sploh mora biti vesela, da se bo on želel k njej priseliti.
[/quote]

Ne pametuj. Ja pa ti vzemi takega ki mu želiš biti mama in ga pedenati od zadaj in spredaj. Se z njo popolnoma strinjam, ne rabi takega luzerja in po možnosti še na drogah da je in alkotu in je ženskar. Ne hvala. Sem vesela, da ima tako pametne frendice da vejo kaj želijo in za tem stojijo jn znajo uživati ali v samskem stanu ali v vezi :)) lepo to res Grda resnica 🙂


Ja saj tako razmišljajo ti luzerji. Ko da je on božji dar ker ima lulcka med nogami.
Kot je rekla moja prijateljica samostojna, inteligentna in premožna ženska danes težko najde sebi enakega moškega. Al so že vezani in tak pač odpade ali pa so luzercki ki si domišljajo da so bog in batina.
Otroke bi pa imeli da zavežejo žensko za dom in si zagotovijo reden servis, denar itd.. in ne zato ker hočejo res familjo. Saj večina se za obstoječe otroke ne skrbi bi imeli pa nove. Ko jim omeni da ona ne želi otrok in da se nikoli ni videla v vlogi mame je pa spet ona čudna in ne oni ki ne skrbijo za že rojene otroke.
Prav ji dam da ni neumna ker bi jo bilo škoda za luzerje.
[/quote]

Ja, je kar težko verjeti, ampak tudi v današnjem času sem že slišala moškega, ki svetuje drugemu moškemu, da mora ženski čim prej narediti otroke, da mu ne bo ušla. Sem jaz mislila, da je bilo to samo v starih časih pa se najdejo še danes taki kerlci. In da isti se je še pohvalil, da njegova mu ne bo nikoli ušla, ker ji je naštimal 4 otroke.
To, da zmerjajo žensko, ki ne želi imet otrok pa itak ni nič novega. Tako zmerjanje gre pa najbolje tistim, ki že imajo svoje otroke,ampak zanje skrbi pa njihova mama. Eni so celo taki, da povedo, da je za otroke kriva itak bivša, ker on ni želel imet otrok.

Kot sem že rekla, da normalnih moških ne motijo ne samske, ne ločenke, ne take, ki ne želijo imet otrok, ne ločenke z otroci… luzerčki pa iščejo načine kako bi privezali žensko nase. Potem so pa čisto šokirani, ker ena samska ni vsa vzhičena, ker jo peca en tak bimbo.


Ja saj tako razmišljajo ti luzerji. Ko da je on božji dar ker ima lulcka med nogami.
Kot je rekla moja prijateljica samostojna, inteligentna in premožna ženska danes težko najde sebi enakega moškega. Al so že vezani in tak pač odpade ali pa so luzercki ki si domišljajo da so bog in batina.
Otroke bi pa imeli da zavežejo žensko za dom in si zagotovijo reden servis, denar itd.. in ne zato ker hočejo res familjo. Saj večina se za obstoječe otroke ne skrbi bi imeli pa nove. Ko jim omeni da ona ne želi otrok in da se nikoli ni videla v vlogi mame je pa spet ona čudna in ne oni ki ne skrbijo za že rojene otroke.
Prav ji dam da ni neumna ker bi jo bilo škoda za luzerje.
[/quote]

Predvsem se strinjam s tabo. Tak naj bo oče njenim otrokom hehe malo morgen. On bog in batina misli da je ja pa itak je samovščečen če že samo zato ker ima tiča misli da je ne vem kaj hehe današnji luzerji so prav takšni, kot jih opisuješ bingo :))))

Ne pametuj. Ja pa ti vzemi takega ki mu želiš biti mama in ga pedenati od zadaj in spredaj. Se z njo popolnoma strinjam, ne rabi takega luzerja in po možnosti še na drogah da je in alkotu in je ženskar. Ne hvala. Sem vesela, da ima tako pametne frendice da vejo kaj želijo in za tem stojijo jn znajo uživati ali v samskem stanu ali v vezi :)) lepo to res Grda resnica 🙂
[/quote]

Hja, veš, jaz pa po mnenju luzerskih monovcev nisem prava ženska. Jaz sem po mnenju monovski luzerčkov puhloglavka. Zato mi ni treba špilat mame kakemu tipčku.

Ja, izjemno je cenjena, ponekod so celo lani dobile pravico opravljanja vozniškega izpita.
Pa ponekod, če zanosi, ker jo nekdo posili recimo, jo potem oče ali brat kar zažgeta.
Tiste ta bogate muslimanke so pa tako cenjene, da smejo, če jim mož seveda dovoli, it na potovanje recimo v Evropo, kjer se morajo skrivati zavite v žakelj kot ninje. Med tem, ko lahko Evropejke sproščeno hodimo, si ogledujemo znamenitosti, se oblečemo tako, da je terenu in vremenu primerno, se morajo one recimo v dežju, skozi gozd do slapu povzpeti v ninja obleki. Mokre, neudobno oblečene, premočene, težko hodijo, težko vidijo… čudovito življenje. Če bodo pridne, bodo smele celo se izobraziti. Na potovanje pa seveda ne bodo smele same.
Ponekod so celo tako spoštovane, da jim odrežejo ščegetavček.
[/quote]
Ja, evropejke pa hodite okrog napol nage in vzbujate razloge za posilstvo, obnašate se kurasto in primitivno, za dedca pa niste sposobne poskrbet…ne v seksualnem, ne v gospodinjskem smislu…


Ja, evropejke pa hodite okrog napol nage in vzbujate razloge za posilstvo, obnašate se kurasto in primitivno, za dedca pa niste sposobne poskrbet…ne v seksualnem, ne v gospodinjskem smislu…
[/quote]

Daleč največ posilstev je v strogo patriarhalnih okoljih, kjer ženska ni vredna nič.
Indija recimo? Pa so ženske vse zahomotane in se držijo doma in gospodinjijo…

Ja, je kar težko verjeti, ampak tudi v današnjem času sem že slišala moškega, ki svetuje drugemu moškemu, da mora ženski čim prej narediti otroke, da mu ne bo ušla. Sem jaz mislila, da je bilo to samo v starih časih pa se najdejo še danes taki kerlci. In da isti se je še pohvalil, da njegova mu ne bo nikoli ušla, ker ji je naštimal 4 otroke.
To, da zmerjajo žensko, ki ne želi imet otrok pa itak ni nič novega. Tako zmerjanje gre pa najbolje tistim, ki že imajo svoje otroke,ampak zanje skrbi pa njihova mama. Eni so celo taki, da povedo, da je za otroke kriva itak bivša, ker on ni želel imet otrok.

Kot sem že rekla, da normalnih moških ne motijo ne samske, ne ločenke, ne take, ki ne želijo imet otrok, ne ločenke z otroci… luzerčki pa iščejo načine kako bi privezali žensko nase. Potem so pa čisto šokirani, ker ena samska ni vsa vzhičena, ker jo peca en tak bimbo.
[/quote]

Na kratko povedano, to so luzerji ja ki jo želijo privezati nase s tem da ji našopajo otroke da je zihr zihr in ja da lahko okoli skaklajo in so zihr da jo imajo doma in skačejo od ene do druge ženske. Otrok si pa itak ne želijo. Le da pokažejo pred sorodniki da živijo po pravilih tradicije in da niso zavrženi in čudni. Dvolični da dol padeš.

Ne pametuj. Ja pa ti vzemi takega ki mu želiš biti mama in ga pedenati od zadaj in spredaj. Se z njo popolnoma strinjam, ne rabi takega luzerja in po možnosti še na drogah da je in alkotu in je ženskar. Ne hvala. Sem vesela, da ima tako pametne frendice da vejo kaj želijo in za tem stojijo jn znajo uživati ali v samskem stanu ali v vezi :)) lepo to res Grda resnica 🙂
[/quote]
Ženska je mojih let. Poznam jo še iz časa šolanja to je več kot 20 let in vem da je ženska na mestu. Pravi da jo osvajajo Al luzerji Al premladi ali mlahonje ali pa kak poročen prasec.
Zf spoznat normalnega pri 40+
Kak mlad je še ok karakterno ampak kaj ko je premlad.
Vsi bi samo interes. Na koncu pa spet ženska vse kriva. Sebe pa noben ne vidi.

Hja, veš, jaz pa po mnenju luzerskih monovcev nisem prava ženska. Jaz sem po mnenju monovski luzerčkov puhloglavka. Zato mi ni treba špilat mame kakemu tipčku.
[/quote]

Sem mislila da si moški že po načinu pisanja in da odovravaš da pedena tazga kretena jebenga.


Ja, evropejke pa hodite okrog napol nage in vzbujate razloge za posilstvo, obnašate se kurasto in primitivno, za dedca pa niste sposobne poskrbet…ne v seksualnem, ne v gospodinjskem smislu…
[/quote]

Razloge za posilstvo? Če ženska hodi naga naokrog, to ni razlog za posilstvo. Samo skrajno primitivni moški bo izjavil kaj takega, da je na pol gola ženska razlog za posilstvo. Veš niso vsi moški podivjane zveri, ki ne morejo držati svojega tiča v hlačah in se spravijo na vsako žensko pa, če je za ali pa proti.

Veš jaz nisem mama, zato mi ni treba skrbeti za nobenega otroka. Dedec pa, ki ne zna sam zase poskrbeti v gospodinjskem smislu pa je totalni luzer. Če je tako nesposoben, da tega ne zmore, naj si pa plača gospodinjo. Aja, nima keša. Bogi, bogi, bogi.
Normalni moški tudi nimajo težav s tem, da bi jih ženska seksualno zadovljila. Samo luzerčki ne pridejo do kvalitetnega seksa. Normalni, ok moški nimajo teh težav. Komot pridejo do ženske s katero bodo še kako uživali v seksu. Oba.

Na kratko povedano, to so luzerji ja ki jo želijo privezati nase s tem da ji našopajo otroke da je zihr zihr in ja da lahko okoli skaklajo in so zihr da jo imajo doma in skačejo od ene do druge ženske. Otrok si pa itak ne želijo. Le da pokažejo pred sorodniki da živijo po pravilih tradicije in da niso zavrženi in čudni. Dvolični da dol padeš.
[/quote]

Jaz sem mislila, da je bilo tako včasih. Ampak sem ugotovila, da se tudi danes še najdejo taki moški biserji in žal jim ene ženske še vedno nasedejo.


Ja, evropejke pa hodite okrog napol nage in vzbujate razloge za posilstvo, obnašate se kurasto in primitivno, za dedca pa niste sposobne poskrbet…ne v seksualnem, ne v gospodinjskem smislu…
[/quote]

A potem kar se dogaja na Švedskem ti braniš potem tiste primitivce ker kao se kažejo nage okoli. O ti egoist ki ti je sam do seksa. Očitno si tudi sam med temi, ki posiljujejo in jih braniš. Veš kaj se tam dogaja žrtvam in trpijo, se ti še sanja ne in posledično naredijo reve samomor, ker so vse, samo ženske ne več.


Ženska je mojih let. Poznam jo še iz časa šolanja to je več kot 20 let in vem da je ženska na mestu. Pravi da jo osvajajo Al luzerji Al premladi ali mlahonje ali pa kak poročen ******.
Zf spoznat normalnega pri 40+
Kak mlad je še ok karakterno ampak kaj ko je premlad.
Vsi bi samo interes. Na koncu pa spet ženska vse kriva. Sebe pa noben ne vidi.
[/quote]
Razumem vse ja in valda krivda potem na nežnjejšem spolu jaoo poznano še predobro in to zelo. Je pa vaba za vse vrste nategunov, luzerjev ki bi jo le molzli finančno. Naredili pa nič ne bi, lenuhi in izkoriščevalci. Kar naj se raje maminih kikl držijo še po 40+ ja bo bolje tako za njih, mamo in vse današnje ženske seveda :)))

Razloge za posilstvo? Če ženska hodi naga naokrog, to ni razlog za posilstvo. Samo skrajno primitivni moški bo izjavil kaj takega, da je na pol gola ženska razlog za posilstvo. Veš niso vsi moški podivjane zveri, ki ne morejo držati svojega tiča v hlačah in se spravijo na vsako žensko pa, če je za ali pa proti.

Veš jaz nisem mama, zato mi ni treba skrbeti za nobenega otroka. Dedec pa, ki ne zna sam zase poskrbeti v gospodinjskem smislu pa je totalni luzer. Če je tako nesposoben, da tega ne zmore, naj si pa plača gospodinjo. Aja, nima keša. Bogi, bogi, bogi.
Normalni moški tudi nimajo težav s tem, da bi jih ženska seksualno zadovljila. Samo luzerčki ne pridejo do kvalitetnega seksa. Normalni, ok moški nimajo teh težav. Komot pridejo do ženske s katero bodo še kako uživali v seksu. Oba.
[/quote]

Normalni res nimajo teh seksualnih težav ne in niti z velikostjo svoje batine hehe :))))

Jaz sem mislila, da je bilo tako včasih. Ampak sem ugotovila, da se tudi danes še najdejo taki moški biserji in žal jim ene ženske še vedno nasedejo.
[/quote]

Tudi danes so taki še ja žal in jim nasedejo žal :(((

Ma kaj vse si se ne boste namislili luzerji napol impotentni. Moški ki pri 40+ nima nič je luzer in fertik. Kako bo tak suportiral ženo in družino. Ne bo ker ne more. Tak naj ostane sam s svojimi neuporabnimi jajci in naj ne dela škode svetu in nam davkoplačevalcem katerih otroke bi morali preživljati mi, saj oni nimajo prebite banke,se za preživnino jim zmanjka vsak mesec. Sramota od dedov. Kdor ne skrbi za svoj zarod tega je treba v cuzo vrst. Ampak ne oni bi spet nove žene in dojenčke. Mars banda pokvarjena luzerska neresna.
Če bi bila zdaj mlada bi tud jaz težko dobila moža. Hb da sem si dobila moškega ki je moški in ne zjokani depresivni copatek. Pa saj bi se šla še obesit v takem primeru glede na to da sem tradicionalni družinski tip ženske.
Danes bi moški luzerji tradicionalno žensko ampak oni niso in ne želijo biti tradicionalni.
Oni bi da ženska hodi v službo, rojeva, pol položnic plačuje, skrbi za dom in otroke.
Zamislite se malo. Če hočeš tradicionalno družino pojdi in služi denar, preživljajo ženo in otroke, ne da se žena sikira a bo za hrano, položnice, priboljške itd.. Rodi stvori saj je to tvoja naloga če si tako tradicionalen, ko boš vse to naredil in opravil svoje dolžnosti, ti ne bo treba študirat je kosilo ali ni na mizi. Kosilo bo Ziher na mizi. Pri nas je vsak dan na mizi. Se ne ubadam ko grem v trgovino ali imam dovolj kesa za kosilo skuhat. Moj tradicionalen mož lepo da denar svoji tradicionalni ženi katera skuha kosilo. Če se gresta pa pol pol pa zavihaj rokave in skuhaj ti luzer leni od katerega ni ne kosila ne denarja. Vi bi tradicijo na ženskih plečih. Ma bi jaz vas nesposobne dedce namlatila ko vole.
Tako zdaj sem vam povedala in zdaj grem bajto pospravit kot tradicionalna gospodinja, ker moj tradicionalen mož služi denar da lahko lepo živimo.


Današnja baba ne potrebuje za ločitev nobenega drugega vzroka, kot da ji rit do konca znori, betice itak ne uporablja, ker je ne rabi uporabljat. Tako pač je, ločitve so izkjlučno na zahtevo bab, so serijske po tekočem traku, kriv vedno dedec, ko pa pogledaš praktično ni ločenke, da ne bi bila čisti šus.
[/quote]

Ustavi se že enkrat! Ne sodi vseh žensk po tvoji! Sam si si jo izbral in si jo videl, kakšna je! Za ločitev so vzroki na eni in na drugi strani, glavni razlogi za ločitev pa so:

– psihično ali fizično nasilje,
– nezvestoba – varanje,
– alkohol,
– lenoba,
– finančne težave in še bi se dalo našteti…

Pa da ne boš mislil, da sem puhloglavka, sem poročena 35 let, mama in tudi že nona, skupaj sva v dobrem in slabem.
Svetujem ti dobrega psihoterapevta, ki ti bo pomagal, da boš prebolel razočaranje iz preteklosti, se osvobodil problemov in nehal sovražiti ženske, ker ti sovraštvo greni življenje in te hromi. Dobesedno!

Ti mater je kokoškam hudo ko nikogar več ne preslepijo in vsakemu jasno, da so le še puhloglavi šusi, najbolj smešno pa da še kar feministka kokodaka najbolj glasno.

Smo pač na vrhuncu propada vrednot, babe so pri tem s svojo feminizacijo največji biser, ampak tako kot se je emancipacija spremenila v negativo, tako bo vrhunec negativnega pomenil preobrat v pozitivno. Narava vse poštima na razne načine, tudi noro babjo rit bo, ne mislit , da ne.😁 Procesi pa seveda trajajajo, nič ni od danes do jutri.

Narava bolj slabo poštima, če bi narava vse ok poštimala, ti ne bi imel otrok. Aja, v bistvu je prav poštimala. Tvoji ženi je drug naštimal otroke in je narava poskrbela, da slabi geni niso šli naprej.

Narava bolj slabo poštima, če bi narava vse ok poštimala, ti ne bi imel otrok. Aja, v bistvu je prav poštimala. Tvoji ženi je drug naštimal otroke in je narava poskrbela, da slabi geni niso šli naprej.
[/quote]
Bo tudi zate poskrbela nič bat, je že pa se ne zavedaš, ker si preveč omejeno. Al misliš, da boš večno imelo možnost noret na monu, da se ne bo tvoji riti nikoli nič spremenilo?😁

Sicer pa ženske so bolj nezadovoljne s tem naraščajočim trendom ničvrednih zmešnk, kot moški. Moški to izkoristijo in odvržejo, ker drugega ni vredno. Vidim kako imajo vredne ženske dnevno na tapeti puhloglavke, le da bolj sočne izraze upotabljajo od mene.

Evo že primer v tej temi, Grdo resnico skrbi, kakšen vzor pa sama kaže svoji hčeri in sinu, se pa ne vpraša.


Bo tudi zate poskrbela nič bat, je že pa se ne zavedaš, ker si preveč omejeno. Al misliš, da boš večno imelo možnost noret na monu, da se ne bo tvoji riti nikoli nič spremenilo?😁

Sicer pa ženske so bolj nezadovoljne s tem naraščajočim trendom ničvrednih zmešnk, kot moški. Moški to izkoristijo in odvržejo, ker drugega ni vredno. Vidim kako imajo vredne ženske dnevno na tapeti puhloglavke, le da bolj sočne izraze upotabljajo od mene.

Evo že primer v tej temi, Grdo resnico skrbi, kakšen vzor pa sama kaže svoji hčeri in sinu, se pa ne vpraša.
[/quote]

Pa ti revše ubogo, res misliš, da je mon moje življenje?
Če ne bo mona bo pa kaj? Jaz sem komot brez mona :).
Jaz sem drugače ženska.
Hm, jaz pa opažam, da so sodobni moški boljši kot ste stari prdci. MOški (tu gorovim o generaciji nekje 30-50) je jasno, da smo ženske samostojne in da ne rabimo biti služkinje. Zdaj kaki so pa sinovi takih starih prdcev kot si ti pa je druga. Tista mladina pa verjamem, da ni nič prida. Pač to, kar tak stari prdec kot si ti vzgoji, že ne more biti kaj prida. Razen, če je mama bila dovolj odločna in ona sama poskrbela za vzgojo. Potem je še upanje.

Pa ti revše ubogo, res misliš, da je mon moje življenje?
Če ne bo mona bo pa kaj? Jaz sem komot brez mona :).
Jaz sem drugače ženska.
Hm, jaz pa opažam, da so sodobni moški boljši kot ste stari prdci. MOški (tu gorovim o generaciji nekje 30-50) je jasno, da smo ženske samostojne in da ne rabimo biti služkinje. Zdaj kaki so pa sinovi takih starih prdcev kot si ti pa je druga. Tista mladina pa verjamem, da ni nič prida. Pač to, kar tak stari prdec kot si ti vzgoji, že ne more biti kaj prida. Razen, če je mama bila dovolj odločna in ona sama poskrbela za vzgojo. Potem je še upanje.
[/quote]
Dobro je , vidim ja, ko parkrat na dan ali kdaj ponoči pridem za pet minut sem, si vedno tu. Res imaš polno življenje.😁 Zmešano si pa ko purji drek, saj ne veš niti ali si dedc ali baba, kaj šele vse ostalo ki obsedeno z mano in s paničnimi in shizofrenimi napadi naštepaš.😁😁 Ajde, dovolj sem zi za danes namenil pozornosti.😁

Eh, pametna ženska. Ona je vesela, da se ga je rešila. Se ne bo tako nizko podala, da bi javno prala umazano perilo. Ona ne pogreša polarneža, ne čuti potrebe, da bi javno razgaljala kakega bivšega je imela. Verjetno jo je samo sram, da je kdaj tako nizko padla, da se je zapletla z njim.
[/quote]

vsi smo bili mladi in neuki, hb da se ga je rešila. Sram je ni treba biti, saj vsak dela napake. Eni se iz njih kaj naučijo, drugi so pa polarni….

New Report

Close