Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vzroki za locitev?

Vzroki za locitev?

Koliko ljudi bi skočilo iz letala, če bi vedeli, da obstaja vsaj 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti, da se padalo ne bo odprlo…
Tako je treba gledati na to ob podajanju v dolgoročno zvezo, kar odločitev za starševstvo dejansko je. Odločitev za starševstvo je najpomembnejša odločitev v življenju posameznika, zato je treba temeljito pretehtati s kom se podajaš v to preizkušnjo. Mišice in joški niso dovoljšen oz. dovolj močan argument za uspešno partnerstvo. Za dolgoročno partnerstvo je pomembna kompatibilnost na vseh področjih, podobni interesi in velika mera potrpežljivosti – potrošniška miselnost odpade. Če imaš otroke je to dolgoročno zavezništvo – v dobrem in slabem, v zdravju in bolezni…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


a si spet zaciklal kot umazana vinilka ☺


Pa res vidite toliko parov kjer se ženske zapustijo? Ker jaz pa vidim veliko več parov, 40+, kjer je moški s trebuhom zapuščen, kot da bi igral na noto saj moški smo z leti čedalje bolj šarmantni, ženske pa športajo 100 na uro. Imajo sklesano telo, no ja za moj okus včasih že kar preveč mišičasto, ampak delajo na sebi, vsaj zunanjost.
[/quote]
Večina je tako, da so ženske zanemarjene. Narašča pa trend ne izklesanih, kot ti praviš, ampak shiranih prismod, ki “zdravo živijo in športajo”. Tudi te niso za pogledat, še manj pa za kako rabo kje, ker so bolne v glavi in vse vlagajo v svoj videz, s tem da se sploh niso sposobne videt kako dejansko igledajo. Moških s trebuhi pa bore malo, so praktično izjeme, to kar tako amlo na pamet bluzite.
[/quote]
Me res zanima kaksna ocala nosis? Lihkar na plazi: prakticno ni moskega 30+ brez vampa. Zenske pa, recimo da jih je polovica 30+ malo bolj okroglh, vecinoma tiste z dojencki, kar je nekako pricakovano.


Večina je tako, da so ženske zanemarjene. Narašča pa trend ne izklesanih, kot ti praviš, ampak shiranih prismod, ki “zdravo živijo in športajo”. Tudi te niso za pogledat, še manj pa za kako rabo kje, ker so bolne v glavi in vse vlagajo v svoj videz, s tem da se sploh niso sposobne videt kako dejansko igledajo. Moških s trebuhi pa bore malo, so praktično izjeme, to kar tako amlo na pamet bluzite.
[/quote]
Me res zanima kaksna ocala nosis? Lihkar na plazi: prakticno ni moskega 30+ brez vampa. Zenske pa, recimo da jih je polovica 30+ malo bolj okroglh, vecinoma tiste z dojencki, kar je nekako pricakovano.
[/quote]Verjemi, da meni je vseeno, reale s tem ne boste spremenile in tudi nič lažje vam ne bo. Dedci res niso po večini debeli kot pravite, pri babah je pa čedalje težje kje videt tisto normalno sredino, ki je za pogledat. Ali je svaljk ali pa popolnoma shirana prismoda in se ni sposobna videt, kako grda je, ker je bolna v glavi s svojo obsedenostjo do izkrivljenega videza.


Pa res vidite toliko parov kjer se ženske zapustijo? Ker jaz pa vidim veliko več parov, 40+, kjer je moški s trebuhom zapuščen, kot da bi igral na noto saj moški smo z leti čedalje bolj šarmantni, ženske pa športajo 100 na uro. Imajo sklesano telo, no ja za moj okus včasih že kar preveč mišičasto, ampak delajo na sebi, vsaj zunanjost.
[/quote]
Večina je tako, da so ženske zanemarjene. Narašča pa trend ne izklesanih, kot ti praviš, ampak shiranih prismod, ki “zdravo živijo in športajo”. Tudi te niso za pogledat, še manj pa za kako rabo kje, ker so bolne v glavi in vse vlagajo v svoj videz, s tem da se sploh niso sposobne videt kako dejansko igledajo. Moških s trebuhi pa bore malo, so praktično izjeme, to kar tako amlo na pamet bluzite.
[/quote]

Zanimvo. Na obletnicah valete in mature pa opažam, da ženske fajn zgledajo, moški pa vampke nosijo. Pa tudi umirjo v povprečju cca. 8 let prej. Torej se hitreje starajo, so manj ohranjeni.

Konec je časov, ko so tudi ta največje zgube, prostaki, pokvarjeni dobili ženo in potem je morala reva do smrti ostati z njim.
Zdaj so časi, ko luzerji, zgube, prostaki sicer dobijo ženo,a mpak jih ta načevlja in potem tulijo po portalh kako so ženske grozne, ker si drznejo tako zgubo zapustiti.

Seveda ne gredo vsi zakoni v maloro, ker je en od njiju zguba. Včasih pač preprosto ne gre naprej in se ločita, ampak potem ni izpadov po monu. Pač gresta vsak svojo pot.


Res je.
Po poroki in porodu se ženske zapustijo, spolnost je zgolj rutina, tako da, boljše sam kot v slabi vezi!
[/quote]
Pa res vidite toliko parov kjer se ženske zapustijo? Ker jaz pa vidim veliko več parov, 40+, kjer je moški s trebuhom zapuščen, kot da bi igral na noto saj moški smo z leti čedalje bolj šarmantni, ženske pa športajo 100 na uro. Imajo sklesano telo, no ja za moj okus včasih že kar preveč mišičasto, ampak delajo na sebi, vsaj zunanjost.
[/quote]
Če pa ženske pravijo, da lepe ženske ni nikoli preveč. 🙂
Moten um si tako zmišljuje vedno bolj butaste izgovore. Namesto ozaveščanja se utaplja v samopomilovanju in zagrenjenosti. Ob tem uteho išče v prenažiranju in v vsej svoji vedno večji (s)lepoti in širini, upa, da zmaga na tekmovanju za Miss sveta. 🙂

modri je popoln, samo odtis ženskega čevlja na riti ga kazi.
[/quote]
Taka se ni rodila in se ne bo, tako da kar blodi ničvredno kot si. 🙂
[/quote]

Okej no, ni brca na riti, je pa podtaknjen otrok. To je mnogo mnogo manj ponižujoče za moškega.


Večina je tako, da so ženske zanemarjene. Narašča pa trend ne izklesanih, kot ti praviš, ampak shiranih prismod, ki “zdravo živijo in športajo”. Tudi te niso za pogledat, še manj pa za kako rabo kje, ker so bolne v glavi in vse vlagajo v svoj videz, s tem da se sploh niso sposobne videt kako dejansko igledajo. Moških s trebuhi pa bore malo, so praktično izjeme, to kar tako amlo na pamet bluzite.
[/quote]

Zanimvo. Na obletnicah valete in mature pa opažam, da ženske fajn zgledajo, moški pa vampke nosijo. Pa tudi umirjo v povprečju cca. 8 let prej. Torej se hitreje starajo, so manj ohranjeni.
[/quote]Verjamem, da ti tako vidiš. Moški vas vidimo pa povsem drugače. Poslušam recimo tu eno zannko. Visoka malo preko 170, pa pravi da ima 49 kil, čisto zelena v obraz in shirana, kot živ mrlič, teško jo pogleadš, raje pogled obrnem stran in se pogovarjam, pa reče joj kulk sem se spet zredila, sem debela kot pujsa. Moram shujšat. In takih opažam zadnje cajte vidiš povsod.

In škoda da bluziš, moje vrstnive so že pred desetimi leti iztgledale satre babe, medtem ko moški niti približno in to nima veze z življensko dobo, zato moški vedno iščejo mlajše, starejhši kt smo, večje so starostne razlike, ki so sprejemljive za partnerstvo Ti pa kar sanjaj , če ti je tako lažje. 🙂 Kilo pudra in botoks te ne pomladi, ampak izumetniči.

In še nekaj je veš, tu imajo pa babe s prekomerno težo prednost, ker izgledajo dosti mlajše od tiste shirane, vsaj v obraz.

Pha ha, kako se kmetavzi prepričujejo, da zgledjao vedno mlajši..za crknit..:))))

Pa sploh ne vem kake zveze ima to o videzu z ločitvami. Ker ločitve pretežno zahtevajo babe proti štiridesetim, ne moški, razlog je v polni babji riti, ki ne ve več kaj bi sploh rada, glava je pa itak prazna.


Kja je spet, reci mami naj malo manj pije, da ti ne bo pozabila dat tablet, vidiš kaj potem počneš in niti preprostega stavka ne razumeš, ker tega pa res ni nikjer napisanega.

Zanimvo. Na obletnicah valete in mature pa opažam, da ženske fajn zgledajo, moški pa vampke nosijo. Pa tudi umirjo v povprečju cca. 8 let prej. Torej se hitreje starajo, so manj ohranjeni.
[/quote]Verjamem, da ti tako vidiš. Moški vas vidimo pa povsem drugače. Poslušam recimo tu eno zannko. Visoka malo preko 170, pa pravi da ima 49 kil, čisto zelena v obraz in shirana, kot živ mrlič, teško jo pogleadš, raje pogled obrnem stran in se pogovarjam, pa reče joj kulk sem se spet zredila, sem debela kot pujsa. Moram shujšat. In takih opažam zadnje cajte vidiš povsod.

In škoda da bluziš, moje vrstnive so že pred desetimi leti iztgledale satre babe, medtem ko moški niti približno in to nima veze z življensko dobo, zato moški vedno iščejo mlajše, starejhši kt smo, večje so starostne razlike, ki so sprejemljive za partnerstvo Ti pa kar sanjaj , če ti je tako lažje. 🙂 Kilo pudra in botoks te ne pomladi, ampak izumetniči.
[/quote]

Torej trdiš, da ni res, da moški v povprečju prej umrejo kot ženske in to kar nekaj let prej?

Ha, ha, zato ga je pa mlada ženska načevljala, ker je ugotovila, da s starim dedcem nima kaj počet :).

Mene nekaj zanima…
A morate na SČ-ju prav vsako temo zafu.kat?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ja, imaš prav, kar se tiče zahtev. Ja, večina ločitev je s strani žensk. Pa veš zakaj?
Ker si lahko to privoščijo, ker jim ni potrebno prenašat tipa, če ga nočejo.
Tip pa v jok in na mon sam sebe sramotiti, ker ga je žena zapustila in on tega ne prenese.

Pravi moški nimajo težav, da bi jih ženske zapuščale. No, se zgodi kak primer, da sta oba ok pa se ločita. V večini primerov je pa tako, da se ženska odloči, da ne bo več zgube prenašala. Zguba pa potem cvili in joka, ker ne prenese, da ga je ženska nabrcala in nagnala.

Hm… poznam eno, izobraženo, razgledano. Dobila si je kamionđijo, ki jo zaničuje, sem in tja malo namaha pa kar vztraja z njim.
Čudna so pota gospodova…. :))))))

Hm… poznam eno, izobraženo, razgledano. Dobila si je kamionđijo, ki jo zaničuje, sem in tja malo namaha pa kar vztraja z njim.
Čudna so pota gospodova…. :))))))
[/quote]

Ja, se najde še kaka taka. Samo včasih je bilo takih žensk veliko, danes jih je pa vse manj. Se pa veča število ločencev, ki cvilijo in tulijo, ker si jih je drznila žena zapustiti in sploh ne dojamejo, da je kaj takega možno in sploh zmerjajo potem vse ženske po vrsti.

Hm… poznam eno, izobraženo, razgledano. Dobila si je kamionđijo, ki jo zaničuje, sem in tja malo namaha pa kar vztraja z njim.
Čudna so pota gospodova…. :))))))
[/quote]

Ja, se najde še kaka taka. Samo včasih je bilo takih žensk veliko, danes jih je pa vse manj. Se pa veča število ločencev, ki cvilijo in tulijo, ker si jih je drznila žena zapustiti in sploh ne dojamejo, da je kaj takega možno in sploh zmerjajo potem vse ženske po vrsti.
[/quote]

A dej? A so tudi na tem forumu taki? :))

Ja, se najde še kaka taka. Samo včasih je bilo takih žensk veliko, danes jih je pa vse manj. Se pa veča število ločencev, ki cvilijo in tulijo, ker si jih je drznila žena zapustiti in sploh ne dojamejo, da je kaj takega možno in sploh zmerjajo potem vse ženske po vrsti.
[/quote]

A dej? A so tudi na tem forumu taki? :))
[/quote]

Kaj se ti zdi, da bi bil tu gor kak tak tip :)?

Verjamem, da ti tako vidiš. Moški vas vidimo pa povsem drugače. Poslušam recimo tu eno zannko. Visoka malo preko 170, pa pravi da ima 49 kil, čisto zelena v obraz in shirana, kot živ mrlič, teško jo pogleadš, raje pogled obrnem stran in se pogovarjam, pa reče joj kulk sem se spet zredila, sem debela kot pujsa. Moram shujšat. In takih opažam zadnje cajte vidiš povsod.

In škoda da bluziš, moje vrstnive so že pred desetimi leti iztgledale satre babe, medtem ko moški niti približno in to nima veze z življensko dobo, zato moški vedno iščejo mlajše, starejhši kt smo, večje so starostne razlike, ki so sprejemljive za partnerstvo Ti pa kar sanjaj , če ti je tako lažje. 🙂 Kilo pudra in botoks te ne pomladi, ampak izumetniči.
[/quote]

Torej trdiš, da ni res, da moški v povprečju prej umrejo kot ženske in to kar nekaj let prej?
[/quote]
Ne znaš brat?

Hm… poznam eno, izobraženo, razgledano. Dobila si je kamionđijo, ki jo zaničuje, sem in tja malo namaha pa kar vztraja z njim.
Čudna so pota gospodova…. :))))))
[/quote]

Ja, se najde še kaka taka. Samo včasih je bilo takih žensk veliko, danes jih je pa vse manj. Se pa veča število ločencev, ki cvilijo in tulijo, ker si jih je drznila žena zapustiti in sploh ne dojamejo, da je kaj takega možno in sploh zmerjajo potem vse ženske po vrsti.
[/quote]

Po moje je to posledica različnega dojemanja družine. Ženska podzavestno išče boljšega, takega, ki bo poskrbel zanjo tako v materialnem kot v čustvenem pogledu, moški pa išče zanesljivo, stalno partnerko, ki se ji ne bo moral vedno znova kvalificirati kot dober snubec… Prav to slednje je danes postalo imperativ, kar je verjetno posledica narcisoidne moderne družbe.
Večasih so ženske zaradi deprivilegiranosti v poslovnem svetu težje zapustile moža, danes pa imajo veliko pravic in socialo za seboj in jim zapustiti moškega ni več težko.
…in ko to povežeš z visokim nivojem narcisoidnosti družbe, dobiš eksplozivno mešanico, katere posledica je enormen odstotek ločitev.

Ja, se najde še kaka taka. Samo včasih je bilo takih žensk veliko, danes jih je pa vse manj. Se pa veča število ločencev, ki cvilijo in tulijo, ker si jih je drznila žena zapustiti in sploh ne dojamejo, da je kaj takega možno in sploh zmerjajo potem vse ženske po vrsti.
[/quote]

Po moje je to posledica različnega dojemanja družine. Ženska podzavestno išče boljšega, takega, ki bo poskrbel zanjo tako v materialnem kot v čustvenem pogledu, moški pa išče zanesljivo, stalno partnerko, ki se ji ne bo moral vedno znova kvalificirati kot dober snubec… Prav to slednje je danes postalo imperativ, kar je verjetno posledica narcisoidne moderne družbe.
Večasih so ženske zaradi deprivilegiranosti v poslovnem svetu težje zapustile moža, danes pa imajo veliko pravic in socialo za seboj in jim zapustiti moškega ni več težko.
…in ko to povežeš z visokim nivojem narcisoidnosti družbe, dobiš eksplozivno mešanico, katere posledica je enormen odstotek ločitev.
[/quote]

…ja, z drugimi besedami: ženske se več ne dajo. Moški pa tudi ne “popuščajo” v svojem, pa smo tam, kjer smo.

p.s.: še dobro, da imajo ženske veliko pravic – so si jih kar morale izboriti, ni bilo tako samoumevno, kot je veljalo za moške, a ne …

Ja, se najde še kaka taka. Samo včasih je bilo takih žensk veliko, danes jih je pa vse manj. Se pa veča število ločencev, ki cvilijo in tulijo, ker si jih je drznila žena zapustiti in sploh ne dojamejo, da je kaj takega možno in sploh zmerjajo potem vse ženske po vrsti.
[/quote]

Po moje je to posledica različnega dojemanja družine. Ženska podzavestno išče boljšega, takega, ki bo poskrbel zanjo tako v materialnem kot v čustvenem pogledu, moški pa išče zanesljivo, stalno partnerko, ki se ji ne bo moral vedno znova kvalificirati kot dober snubec… Prav to slednje je danes postalo imperativ, kar je verjetno posledica narcisoidne moderne družbe.
Večasih so ženske zaradi deprivilegiranosti v poslovnem svetu težje zapustile moža, danes pa imajo veliko pravic in socialo za seboj in jim zapustiti moškega ni več težko.
…in ko to povežeš z visokim nivojem narcisoidnosti družbe, dobiš eksplozivno mešanico, katere posledica je enormen odstotek ločitev.
[/quote]Bi že bilo kaj na tem, če ne bi bilo nekajkratno povečanje v zadnjih dveh desetletjih. In brez veze lezeš babam v rit, ker jih je polovica danes takih, da dejansko niso ničemur več podobne, to mnogi povedo, veliko jih je že o tem pisalo tudi tu na forumu, nekaj od teh jih je le še za pof-ukat, nikakor za zvezo, druge pa še za to niso.

New Report

Close