Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vzroki za locitev?

Vzroki za locitev?

Razlog je verjetno v tem, da ne vedo več, kaj naj počno z vami, ki baje zgledate vedno bolje, d ao pameti ne govorimo phahahaaaaa…

Ja, se najde še kaka taka. Samo včasih je bilo takih žensk veliko, danes jih je pa vse manj. Se pa veča število ločencev, ki cvilijo in tulijo, ker si jih je drznila žena zapustiti in sploh ne dojamejo, da je kaj takega možno in sploh zmerjajo potem vse ženske po vrsti.
[/quote]

Po moje je to posledica različnega dojemanja družine. Ženska podzavestno išče boljšega, takega, ki bo poskrbel zanjo tako v materialnem kot v čustvenem pogledu, moški pa išče zanesljivo, stalno partnerko, ki se ji ne bo moral vedno znova kvalificirati kot dober snubec… Prav to slednje je danes postalo imperativ, kar je verjetno posledica narcisoidne moderne družbe.
Večasih so ženske zaradi deprivilegiranosti v poslovnem svetu težje zapustile moža, danes pa imajo veliko pravic in socialo za seboj in jim zapustiti moškega ni več težko.
…in ko to povežeš z visokim nivojem narcisoidnosti družbe, dobiš eksplozivno mešanico, katere posledica je enormen odstotek ločitev.
[/quote]

In kaj je to tako grooooznega?

Da

Napisal sem nekoč že…

Dec v zvezi išče varen pristan, baba pa dogajanje, animacijo.

Od tod diskrepanca.

Ženska hočeš nočeš gravitira k hipergamiji. Dedci, ki to igro razumejo, jo igrajo, kakšni drugi so iz igre izstopili in se jim več ne da, luzerji se pa samo pritožujejo brezveze.

Po moje je to posledica različnega dojemanja družine. Ženska podzavestno išče boljšega, takega, ki bo poskrbel zanjo tako v materialnem kot v čustvenem pogledu, moški pa išče zanesljivo, stalno partnerko, ki se ji ne bo moral vedno znova kvalificirati kot dober snubec… Prav to slednje je danes postalo imperativ, kar je verjetno posledica narcisoidne moderne družbe.
Večasih so ženske zaradi deprivilegiranosti v poslovnem svetu težje zapustile moža, danes pa imajo veliko pravic in socialo za seboj in jim zapustiti moškega ni več težko.
…in ko to povežeš z visokim nivojem narcisoidnosti družbe, dobiš eksplozivno mešanico, katere posledica je enormen odstotek ločitev.
[/quote]

…ja, z drugimi besedami: ženske se več ne dajo. Moški pa tudi ne “popuščajo” v svojem, pa smo tam, kjer smo.

p.s.: še dobro, da imajo ženske veliko pravic – so si jih kar morale izboriti, ni bilo tako samoumevno, kot je veljalo za moške, a ne …
[/quote]Ženske niso ničl izborile, ste le tumaste da to verjamete. Tisti, ki vodijo trg so se pač spomnili, da je baba dosti bolj neumna od moškega in zaradi tega nekajkrat boljša potrošnica in te “pravice” vam je dal trg, v resnici ste pa bolj omejene in nekajkrat manj svobodne na račun tega kaj zahteva trg od vas, kot ste bile kdajkoli v zgodovini. O tem imaš kar precej napisanega, ampk ve se raje slepite in pustite, da vam še možačaste feministke zraven trga ukazujejo kako boste živele.

Aha, smo že prebrali, 100-krat, neumne so, ker nočejo več pod mačistični diktat slabo izobraženih tepcev.

Glej general, naj ti mama da tabletko pa bo bolje. Če bi baba bila sposobna presoje, bi se pač zavedala, da ne vstane in ne zaspi, ne da bi morala opravit in porabit to kar ji je trg določil. Ampak to je le od vsega najbolj vidna malenkost, v ozaju so večje stavri, ki so bolj prikrite. Saj pravim General, mama, tableta in če ti bo tableta prijela, boš videl koliko je povsod napisano o tem.

se strinjam cist in sem prepričana ,da večina pred poroko misli tako,zivljenje pa prinese svoje …in tudi to sem prepričana ,da so ženske potrpezlivejse od moških, skratka zenska vloži locitev, ko rrs ne gre vec, ko ne zmore vec.

…ja, z drugimi besedami: ženske se več ne dajo. Moški pa tudi ne “popuščajo” v svojem, pa smo tam, kjer smo.

p.s.: še dobro, da imajo ženske veliko pravic – so si jih kar morale izboriti, ni bilo tako samoumevno, kot je veljalo za moške, a ne …
[/quote]Ženske niso ničl izborile, ste le tumaste da to verjamete. Tisti, ki vodijo trg so se pač spomnili, da je baba dosti bolj neumna od moškega in zaradi tega nekajkrat boljša potrošnica in te “pravice” vam je dal trg, v resnici ste pa bolj omejene in nekajkrat manj svobodne na račun tega kaj zahteva trg od vas, kot ste bile kdajkoli v zgodovini. O tem imaš kar precej napisanega, ampk ve se raje slepite in pustite, da vam še možačaste feministke zraven trga ukazujejo kako boste živele.
[/quote]

ja, verjetno bolje ženska komanda, kot pa moška. Tako kaže. A hudir je, ker vam gre pač izguba prevlade v nos. Ste imeli priliko, pa ste v vsej zgodovini delali samo na moči ….

Ja, se najde še kaka taka. Samo včasih je bilo takih žensk veliko, danes jih je pa vse manj. Se pa veča število ločencev, ki cvilijo in tulijo, ker si jih je drznila žena zapustiti in sploh ne dojamejo, da je kaj takega možno in sploh zmerjajo potem vse ženske po vrsti.
[/quote]

Po moje je to posledica različnega dojemanja družine. Ženska podzavestno išče boljšega, takega, ki bo poskrbel zanjo tako v materialnem kot v čustvenem pogledu, moški pa išče zanesljivo, stalno partnerko, ki se ji ne bo moral vedno znova kvalificirati kot dober snubec… Prav to slednje je danes postalo imperativ, kar je verjetno posledica narcisoidne moderne družbe.
Večasih so ženske zaradi deprivilegiranosti v poslovnem svetu težje zapustile moža, danes pa imajo veliko pravic in socialo za seboj in jim zapustiti moškega ni več težko.
…in ko to povežeš z visokim nivojem narcisoidnosti družbe, dobiš eksplozivno mešanico, katere posledica je enormen odstotek ločitev.
[/quote]

Danes imamo ženske možnost izbire. Lahko ostanemo samske, lahko se poročimo, če se poročimo z napačnim, se lahko ločimo in gremo v novo vezo ali pa ne. Lahko imamo otroke ali pa ne, če tega ne želimo.
Tako, da ženska ima veliko možnosti. Če ji seveda služi zdravje.
Včasih pa ni imela možnosti. Morala se je poročiti in če je naletela na slabega, je vseeno morala ostati z njim do konca življenja pa seveda rojevat otroke, če jih je želela ali pa, če jih ni želela.

In to, da si ženska lahko izbira ali bo samska ali v vezi oz ali bo prekinila slabo vezo, če se ji to zgodi in ali bo oz. ne bo imela otrok, nekatere luzerje zelo mori.
V starih časih bi bili taki luzerji poročeni, ženska se jih ne bi mogla losat. Zdaj pa so luzerji opleli.
Ok moški so bili in bodo vedno ostali iskana ‘roba’. Luzerji pa so nasankali.

Ne samo 100x. Na tisočev postov na to temo je že nakracal :).
Pač ne more dojeti, da ga je ženska skenslala iN ne more dojeti, da bo ostal samski.
Smešno je res, ko eni tipi preprosto ne morejo biti samski in tak kažin zganjajo samo zato, ker ga je ženska skenslala in ker zdaj ne dobi druge. Pa zraven še misli, da fajn zgleda :).

Po moje je to posledica različnega dojemanja družine. Ženska podzavestno išče boljšega, takega, ki bo poskrbel zanjo tako v materialnem kot v čustvenem pogledu, moški pa išče zanesljivo, stalno partnerko, ki se ji ne bo moral vedno znova kvalificirati kot dober snubec… Prav to slednje je danes postalo imperativ, kar je verjetno posledica narcisoidne moderne družbe.
Večasih so ženske zaradi deprivilegiranosti v poslovnem svetu težje zapustile moža, danes pa imajo veliko pravic in socialo za seboj in jim zapustiti moškega ni več težko.
…in ko to povežeš z visokim nivojem narcisoidnosti družbe, dobiš eksplozivno mešanico, katere posledica je enormen odstotek ločitev.
[/quote]

Danes imamo ženske možnost izbire. Lahko ostanemo samske, lahko se poročimo, če se poročimo z napačnim, se lahko ločimo in gremo v novo vezo ali pa ne. Lahko imamo otroke ali pa ne, če tega ne želimo.
Tako, da ženska ima veliko možnosti. Če ji seveda služi zdravje.
Včasih pa ni imela možnosti. Morala se je poročiti in če je naletela na slabega, je vseeno morala ostati z njim do konca življenja pa seveda rojevat otroke, če jih je želela ali pa, če jih ni želela.

In to, da si ženska lahko izbira ali bo samska ali v vezi oz ali bo prekinila slabo vezo, če se ji to zgodi in ali bo oz. ne bo imela otrok, nekatere luzerje zelo mori.
V starih časih bi bili taki luzerji poročeni, ženska se jih ne bi mogla losat. Zdaj pa so luzerji opleli.
Ok moški so bili in bodo vedno ostali iskana ‘roba’. Luzerji pa so nasankali.
[/quote]
Pravzaprav ste največje luzerke tiste, ki še po tolikih letih niste predelale svojih travm in sovraštva.
Vsakodnevno poniževanje moških, pod tisočerimi multinicki, vam predstavlja edino zadovoljstvo in svobodo v življenju.

Danes imamo ženske možnost izbire. Lahko ostanemo samske, lahko se poročimo, če se poročimo z napačnim, se lahko ločimo in gremo v novo vezo ali pa ne. Lahko imamo otroke ali pa ne, če tega ne želimo.
Tako, da ženska ima veliko možnosti. Če ji seveda služi zdravje.
Včasih pa ni imela možnosti. Morala se je poročiti in če je naletela na slabega, je vseeno morala ostati z njim do konca življenja pa seveda rojevat otroke, če jih je želela ali pa, če jih ni želela.

In to, da si ženska lahko izbira ali bo samska ali v vezi oz ali bo prekinila slabo vezo, če se ji to zgodi in ali bo oz. ne bo imela otrok, nekatere luzerje zelo mori.
V starih časih bi bili taki luzerji poročeni, ženska se jih ne bi mogla losat. Zdaj pa so luzerji opleli.
Ok moški so bili in bodo vedno ostali iskana ‘roba’. Luzerji pa so nasankali.
[/quote]
Pravzaprav ste največje luzerke tiste, ki še po tolikih letih niste predelale svojih travm in sovraštva.
Vsakodnevno poniževanje moških, pod tisočerimi multinicki, vam predstavlja edino zadovoljstvo in svobodo v življenju.
[/quote]

Jaz moških ne ponižujem. Veš pravi moški so vedno iskana roba.
Aja, tebe skrbi za luzerje :). Zakaj pa?
A sem ti na žulj stopila in tebe tudi moti, da luzerji nimajo šans?

Danes imamo ženske možnost izbire. Lahko ostanemo samske, lahko se poročimo, če se poročimo z napačnim, se lahko ločimo in gremo v novo vezo ali pa ne. Lahko imamo otroke ali pa ne, če tega ne želimo.
Tako, da ženska ima veliko možnosti. Če ji seveda služi zdravje.
Včasih pa ni imela možnosti. Morala se je poročiti in če je naletela na slabega, je vseeno morala ostati z njim do konca življenja pa seveda rojevat otroke, če jih je želela ali pa, če jih ni želela.

In to, da si ženska lahko izbira ali bo samska ali v vezi oz ali bo prekinila slabo vezo, če se ji to zgodi in ali bo oz. ne bo imela otrok, nekatere luzerje zelo mori.
V starih časih bi bili taki luzerji poročeni, ženska se jih ne bi mogla losat. Zdaj pa so luzerji opleli.
Ok moški so bili in bodo vedno ostali iskana ‘roba’. Luzerji pa so nasankali.
[/quote]
Pravzaprav ste največje luzerke tiste, ki še po tolikih letih niste predelale svojih travm in sovraštva.
Vsakodnevno poniževanje moških, pod tisočerimi multinicki, vam predstavlja edino zadovoljstvo in svobodo v življenju.
[/quote]

A si tudi ti ločenec :)? Da si tako prizadet ob mojem postu :)?


Pravzaprav ste največje luzerke tiste, ki še po tolikih letih niste predelale svojih travm in sovraštva.
Vsakodnevno poniževanje moških, pod tisočerimi multinicki, vam predstavlja edino zadovoljstvo in svobodo v življenju.
[/quote]

Jaz moških ne ponižujem. Veš pravi moški so vedno iskana roba.
Aja, tebe skrbi za luzerje :). Zakaj pa?
A sem ti na žulj stopila in tebe tudi moti, da luzerji nimajo šans?
[/quote]

Meni se pa zdi, da otroci ob taki miselnosti nimajo šans…
Ja LUZERJI SO OTROCI S TAKIMI STARŠI – ampak to nikogar ne skrbi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ženske niso ničl izborile, ste le tumaste da to verjamete. Tisti, ki vodijo trg so se pač spomnili, da je baba dosti bolj neumna od moškega in zaradi tega nekajkrat boljša potrošnica in te “pravice” vam je dal trg, v resnici ste pa bolj omejene in nekajkrat manj svobodne na račun tega kaj zahteva trg od vas, kot ste bile kdajkoli v zgodovini. O tem imaš kar precej napisanega, ampk ve se raje slepite in pustite, da vam še možačaste feministke zraven trga ukazujejo kako boste živele.
[/quote]

ja, verjetno bolje ženska komanda, kot pa moška. Tako kaže. A hudir je, ker vam gre pač izguba prevlade v nos. Ste imeli priliko, pa ste v vsej zgodovini delali samo na moči ….
[/quote]
Pa si res toliko zabita? Kdo ima pa korist od tega, babe zagotovo ne? Pa misliš , da se je baba spomnila v današnih časih tega vsestranskea športanja, da “naredi nekaj zase”, v resnici pa nima nič od tega, le da je vprežena in privezana kot tele na štriku? Nekdo pa ima veliko korist od tega in se sam pri sebi smeji, ne? Bi šlo to razumet ali nikor ne bo? 🙂

ja, verjetno bolje ženska komanda, kot pa moška. Tako kaže. A hudir je, ker vam gre pač izguba prevlade v nos. Ste imeli priliko, pa ste v vsej zgodovini delali samo na moči ….
[/quote]
Pa si res toliko zabita? Kdo ima pa korist od tega, babe zagotovo ne? Pa misliš , da se je baba spomnila v današnih časih tega vsestranskea športanja, da “naredi nekaj zase”, v resnici pa nima nič od tega, le da je vprežena in privezana kot tele na štriku? Nekdo pa ima veliko korist od tega in se sam pri sebi smeji, ne? Bi šlo to razumet ali nikor ne bo? 🙂
[/quote]

Se pravi, ti si zavaljen zato, ker pač nisi potrošnika ovca?

Pa to pali pri gospeh? Pa upam seveda, da izbiraš debele, ker to pomeni, da ne sledijo slepo mainstreamu.

ja, verjetno bolje ženska komanda, kot pa moška. Tako kaže. A hudir je, ker vam gre pač izguba prevlade v nos. Ste imeli priliko, pa ste v vsej zgodovini delali samo na moči ….
[/quote]
Pa si res toliko zabita? Kdo ima pa korist od tega, babe zagotovo ne? Pa misliš , da se je baba spomnila v današnih časih tega vsestranskea športanja, da “naredi nekaj zase”, v resnici pa nima nič od tega, le da je vprežena in privezana kot tele na štriku? Nekdo pa ima veliko korist od tega in se sam pri sebi smeji, ne? Bi šlo to razumet ali nikor ne bo? 🙂
[/quote]

Ja, točno ženske imajo koristi od tega, da se ne rabijo do onemoglosti ukvarjati, prilagajati, kimati moškemu, ko ugotovijo, da tratijo čas in da vse visi le na njih.. In točno to gre tebi in tebi podobnim kalibrom v nos.
Ne nalagat, kako te skrbi potrošniška družba…bla bla …

Jaz sem se zato, ker dejansko nisva bila več za skupaj, nisva več gledala v isto smer. Z leti je umrla tudi ljubezen.

Jaz moških ne ponižujem. Veš pravi moški so vedno iskana roba.
Aja, tebe skrbi za luzerje :). Zakaj pa?
A sem ti na žulj stopila in tebe tudi moti, da luzerji nimajo šans?
[/quote]

Meni se pa zdi, da otroci ob taki miselnosti nimajo šans…
Ja LUZERJI SO OTROCI S TAKIMI STARŠI – ampak to nikogar ne skrbi.
[/quote]

ja luzerji se tudi na otroke ne morejo več šlepat. šmrk šmrk.

Meni se pa zdi, da otroci ob taki miselnosti nimajo šans…
Ja LUZERJI SO OTROCI S TAKIMI STARŠI – ampak to nikogar ne skrbi.
[/quote]

ja luzerji se tudi na otroke ne morejo več šlepat. šmrk šmrk.
[/quote]

Zato pa pravim, da prej preveri ali je luzer preden ga spustiš med nogice… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

ja luzerji se tudi na otroke ne morejo več šlepat. šmrk šmrk.
[/quote]

Zato pa pravim, da prej preveri ali je luzer preden ga spustiš med nogice… 😉
[/quote]

Ti se pa počasi že nehaj izgovarjati na otroke. Z njimi bo vse okej, samo če boš takole zagrenjen, to ne bo tvoja zasluga, temveč mamina.

Daj poberi se že no nazaj na noge, preboli, poskrbi tudi zase. Pa ko si prišel na mon, si bil mnogo bolj skuliran kot zdaj. Saj vem, da je težko pri tvojih letih ostati sam, ker verjetno si želiš imeti ob sebi solidno osebo, ampak ni pa konec sveta. Sem kar nekaj časa tuhtala, da bi te kontaktirala na zs, pa vidim, da sem prav storila, ker sem hotela še malo počakat.
Na slabše ti gre!
Poglej, kako pišeta mick in polarni, po tej poti greš ti!

ja luzerji se tudi na otroke ne morejo več šlepat. šmrk šmrk.
[/quote]

Zato pa pravim, da prej preveri ali je luzer preden ga spustiš med nogice… 😉
[/quote]

luzerji ne morete ženskam več govoriti kaj naj počnejo in česa naj ne počnejo. šmrk šmrk.

Tezko je ostati z enako osebo po 10 in vec let. Se posebej ko pridejo otroci se zacnejo najhujse mozne tezave, ker nic vec ni enako kot prej.

V mojem primeru je tako da ona ne zeli skoraj nic spolnosti (1x na mesec je dovolj da je mir v hisi) in seveda to ni lahko potrpeti. Lahko trpimo kaksno leto tako, ampak prej ali slej bo nekomu dovolj in bo odsel. Za otroke je itak najboljse da se starsa skrbita za njih, in ce sta nesrecna skupaj je bolje tudi za otroke da gresta narazen.
Seveda ni samo spolnost problem, ampak ce manjka to, se clovek vprasa kaksen smisel ima zveza brez spolnosti ?
Zenske, ce pride otrok je to najlepse na svetu in to NE POMENI da je vase zveze s partnerjem konec. To mora biti zacetek cudovitega obdobja ampak na zalost za vecino ni tako.

Zato pa pravim, da prej preveri ali je luzer preden ga spustiš med nogice… 😉
[/quote]

luzerji ne morete ženskam več govoriti kaj naj počnejo in česa naj ne počnejo. šmrk šmrk.
[/quote]
So pa luzerji vseeno dobri za plačevanje preživnine… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close