Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj cepljenje ne deluje, če niso vsi cepljeni?

Zakaj cepljenje ne deluje, če niso vsi cepljeni?

Kako pa naj pa jaz vem, da si ti umivaš roke, ko greš iz wc-ja? S kamero?
[/quote]

Ne veš. A ni to razburljivo.

Saj vendarle TI trdiš, da poznaš to čudežno zdravilo, tako te še enkrat naproščam, da nam nevednim dušam poveš katero je to naravno zdravilo.

Kaj sedaj, ti maca jezik pojedla?
[/quote]

In kaj bo potem? Boš skakala do stropa in se mi zahvaljevala ali me brcala v tazadnjo, ker nimaš ne izkušenj in ne znanja?
Vtipkaj v brskalnik virus polio in nature remedy
Samo lastni znoj privede takele vseznalce do preobrata v njihovem zatohlem prepričanju, da je edini zveličavni tisti špric. Pojdi, raziskuj.
Če se vsaj približaš, ti priskočim na pomoč.

Motiš se. Če bi bila, ne bi vedela, da so otroške nalezljive bolezni le način, ki jih telo potrebuje, da ustvari trajno imunost s prebolenjem.
Sem iz generacije, ki je večino otroških lastnoročno prebolela. Zadnji dve v času pubertete in v zelo mili obliki. Zato vem. Ne zato, ker bi bila cepljena.
Telo preboli točno tako obliko, kolikor jo za svojo krepitev imunosti potrebuje.
Kar je zelo različno in individualno.
Šele čez desetletja bo znano, kolikšno škodo so utrpele generacije z vnosom živega srebra in sedaj aluminija, ter ostalih rakavih in živalskih celic, ki jih cepiva vsebujejo.
Že sedaj je rast raka in demence, poleg ostalih hudih kroničnih, avtoimunih, v nebo vpijoč.

Kar se poliomelitisa tiče, je ozdravljiv s popolnoma naravnim zdravilom.
Seveda farmacevtske družbe naravnega ne morejo patentirati, ter tako tržiti, zato ga bodo raje proglasili za neustreznega in ga dali na ignore.
Zdravnike vzgaja žal farmacevtski lobi in na način, da se jim pere možgane.
Že davno je jasno, da veterinarji bolje skrbijo za živali, kot marsikatera veja uradne medicine ljudi. Bolje bi bilo obrniti se nanje, kar se tiče zdrave pameti.
Sem z vsakim, ki ne ve, kdaj bo cepivo popustilo.
Zelo mi je žal za vse generacije, ki so bile v to podmuklo speljane in še vedno si želim, da vas ne bi obvladoval ta panični strah, ki vam je bil vsajen in bo otroci zopet imeli možnost trajne imunosti s prebolevanjem v otroški dobi.
Pediatri vedo in če smejo, povedo, da so te bolezni bile že skoraj izkoreninjene ravno zaradi imunosti staršev in ne zaradi cepiv.
Ravno cepiva so vnovič obudila že marsikje izkoreninjeno bolezen.
V tej smerivse izobražujte in v smeri, katero naravno sredstvo je najboljši antiseptik.
Patogene pobije v nekaj sekundah.
[/quote]

Ok, če si Trol, ejga si me prelisičil, če ne pa … zaključujem debato, ker je to kot da bi steni govoril.

In kaj bo potem? Boš skakala do stropa in se mi zahvaljevala ali me brcala v tazadnjo, ker nimaš ne izkušenj in ne znanja?
Vtipkaj v brskalnik virus polio in nature remedy
Samo lastni znoj privede takele vseznalce do preobrata v njihovem zatohlem prepričanju, da je edini zveličavni tisti špric. Pojdi, raziskuj.
Če se vsaj približaš, ti priskočim na pomoč.
[/quote]

Ja vidiš, zakaj mene napadaš, če TI nisi sposobna odgovoriti na tisto, kar si sama trdila, da znaš. Blefer.

Nič se ne poruši ampak se imunski sitem okrepi in postane imun še na dotični virus. Zakaj pa voziš lastnega otroka (dvomim sicer, da ga sploh imaš) k zdravniku, ko zboli ali se poškoduje. Zakaj mu daš paracetamol, ko dobi vročino, zakaj ne čakaš naravni imunski sistem, da (če) naredi svoje? V srednjem veku ni bilo cepiv in zdravil in vemo koliko milijonov ljudi je pomrlo zaradi kuge. Zadnja morija je bila španska gripa, ki je pomorila več ljudi kot prva in druga svetovna vojna skupaj.
[/quote]

Pa ti veš, da je kuga in španska gripa umetno proizveden virus, proizveden ravno v ta namen, pomoriti čimveč nedolžnih ljudi?
Pa ti veš, koliko je bilo v obdobju črne kuge kraj? Cele tolpe so kradle mrličem po vsej pokrajini. In? So te tolpe pocrkale? Ne.
Ker so se hudiči znali zaščititi pred okužbo.
V srednjem veku, ja. Misliš, da so bili vsi za luno in neuki?
Menim, da je danes s tem pranjem možganov javnosti z javnih sredstev precej hujše in se le počasi svita.


Zato, ker NISO vsi cepljeni. Cepljeni pa niso tisti, ki imajo toliko oslabljen imunski sistem, da ga s cepljenjem ni mogoce pojacati. Zdaj pa sestej ena in ena.

Ja vidiš, zakaj mene napadaš, če TI nisi sposobna odgovoriti na tisto, kar si sama trdila, da znaš. Blefer.
[/quote]

Ti ne znaš raziskovati? Pa tako povej.
Samo potem še povej odkod trditve, ki jih trdiš. Kako si jih preverila?
Jaz svoje sem. In za polio tudi. Ne govorim na pamet.
Sicer pa imaš navodilo, kako išči. To vpišeš in dobiš rezultate. Dobljeno znova raziskuješ dalje, če resnično drži. Itn.
Ne gre brez tega. Je vztrajno delo.
Ampak rezultat je presenetljiv. Kot rečeno, poznan, uporaben, naraven in vsestranski.
Še enkrat, najboljši antiseptik. Uporaben oralno in lokalno.
In ubija vse po vrsti.

Pa ti veš, da je kuga in španska gripa umetno proizveden virus, proizveden ravno v ta namen, pomoriti čimveč nedolžnih ljudi?
Pa ti veš, koliko je bilo v obdobju črne kuge kraj? Cele tolpe so kradle mrličem po vsej pokrajini. In? So te tolpe pocrkale? Ne.
Ker so se hudiči znali zaščititi pred okužbo.
V srednjem veku, ja. Misliš, da so bili vsi za luno in neuki?
Menim, da je danes s tem pranjem možganov javnosti z javnih sredstev precej hujše in se le počasi svita.
[/quote]

Tako je! Vse je laž.

Razvili so ga pa reptilianci, preoblečeni v jude in čarovnice!


Zato, ker NISO vsi cepljeni. Cepljeni pa niso tisti, ki imajo toliko oslabljen imunski sistem, da ga s cepljenjem ni mogoce pojacati. Zdaj pa sestej ena in ena.
[/quote]

Kaj mene (nas) briga, kdo ni cepljen! Jaz (mi) smo cepljeni in imuni – je tak?

In verjetno ste brali, kako na teh cepivih spet služi svojat zdravniška, farmacevtska…. Ne daj bože, da se kaj zakomplicira – nihče nič kriv!

Vsem svetujem – mora bit mladež cepljena. Samo čim kasneje. Po enem letu ali dveh.
Nisem pa sigurna. In to v času, ko je popolnoma zdrav!!

Ti ne znaš raziskovati? Pa tako povej.
Samo potem še povej odkod trditve, ki jih trdiš. Kako si jih preverila?
Jaz svoje sem. In za polio tudi. Ne govorim na pamet.
Sicer pa imaš navodilo, kako išči. To vpišeš in dobiš rezultate. Dobljeno znova raziskuješ dalje, če resnično drži. Itn.
Ne gre brez tega. Je vztrajno delo.
Ampak rezultat je presenetljiv. Kot rečeno, poznan, uporaben, naraven in vsestranski.
Še enkrat, najboljši antiseptik. Uporaben oralno in lokalno.
In ubija vse po vrsti.
[/quote]

Dej nehi bluzit, pa pove že enkrat katero je to čudežno zdravilo.


Zato, ker NISO vsi cepljeni. Cepljeni pa niso tisti, ki imajo toliko oslabljen imunski sistem, da ga s cepljenjem ni mogoce pojacati. Zdaj pa sestej ena in ena.
[/quote]

Pismo, kaj pa tisti, ki so cepljeni in zaradi cepljenja trajno poškodovani, prvenstveno ravno imunski sistem, možgani?
Kolik {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} takih cepljenih je?
Plus koliko se jih bo mora!o ponovno cepiti do smrti, ko ne bodo več zavarovani?
Se o tem stroka sploh pogovarja?
Kdo bo tem ljudem povrnil storjeno škodo? Generacijam. Bum dementnih mladih.

Pismo, kaj pa tisti, ki so cepljeni in zaradi cepljenja trajno poškodovani, prvenstveno ravno imunski sistem, možgani?
Kolik {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} takih cepljenih je?
Plus koliko se jih bo mora!o ponovno cepiti do smrti, ko ne bodo več zavarovani?
Se o tem stroka sploh pogovarja?
Kdo bo tem ljudem povrnil storjeno škodo? Generacijam. Bum dementnih mladih.
[/quote]

Ja kako, a niso veseli ker so bili žrtvovani za dobro večine? To bi jih pa ja moralo potolažit.

zeh
[/quote]
Aha, torej zeh je preprosto, vsem znano in dostopno zdravilo proti poliu. Potem pa se res ni treba cepiti, ker, kolikor vem, kdaj pa kdaj vsak zeha.
Cudno samo, da se je ob vsem zehanju, ki obstaja ze od nekdaj, polio sploh razsiril in delal probleme – do take mere probleme, da so se lotili iskanja drugih moznosti za preprecitev, kljub zehu.

Dej nehi bluzit, pa pove že enkrat katero je to čudežno zdravilo.
[/quote]

Vzemi si čas. Preštudiraj jod. Pa ne tinkture. Tako obliko, ki se je lahko uživa.
Tisto, ki te varuje tudi ob jedrskih nesrečah, tudi z zastrupitvijo z radioaktivnim jodom, ki ga tudi uradna medicina uporablja v svojem “zdravljenju”.

Kaj mene (nas) briga, kdo ni cepljen! Jaz (mi) smo cepljeni in imuni – je tak?

In verjetno ste brali, kako na teh cepivih spet služi svojat zdravniška, farmacevtska…. Ne daj bože, da se kaj zakomplicira – nihče nič kriv!

Vsem svetujem – mora bit mladež cepljena. Samo čim kasneje. Po enem letu ali dveh.
Nisem pa sigurna. In to v času, ko je popolnoma zdrav!!
[/quote]

Se strinjam in bral sem.

Pismo, kaj pa tisti, ki so cepljeni in zaradi cepljenja trajno poškodovani, prvenstveno ravno imunski sistem, možgani?
Kolik {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} takih cepljenih je?
Plus koliko se jih bo mora!o ponovno cepiti do smrti, ko ne bodo več zavarovani?
Se o tem stroka sploh pogovarja?
Kdo bo tem ljudem povrnil storjeno škodo? Generacijam. Bum dementnih mladih.
[/quote]
Nekatera cepiva drzijo trajno, druga omejen cas in jih je treba ponavljati. Nekatera se dajejo v eni dozi, druga v tocno casovno dolocenih razmikih, da dosezejo ucinek. Ne vem, kdaj si odkrila te “novosti”.

Mogoce ves, da je treba pse cepiti proti steklini? Pa ves, kaj bi se zgodilo, ce bi te ugriznil necepljen pes?
No?
Bi sprejela cepljenje ali bi cakala, kako bo tvoj imunski sistem (ob pomoci smrekove smole in kamilic) kos virusu stekline?

Pa ce bi stopila na rjast zebelj? Bi sprejela cepljenje ali bi cakala, da tvoj imunski sistem opravi s tetanusom?

In zamisli, cepivo proti steklini drzi samo 3 leta, proti tetanusu pa 5. Po tvojem oboje nepotrebno?

S tem, ko ga ne cepiš za polio – ga dobesedno nastaviš virusu.

Poskusi znova.
[/quote]

Ko smo že v osnovah teorije zarote, jaz mislim, da je polio bil ustvarjen namerno prav zato, da lahko ljudi cepiš za polio.

Te “”””skrivnostne bolezni”””” kot polio in Španska gripa, za katere še danes ne vedo od kot so prišle… So pri meni, naravnemu dvomljivcu, velik hm.

Ne vem zakaj so določeni ljudje tako obsedeni s pulmologijo, astmo, pljučno respiratornimi stanji. Moje razmišljanje malo vandra, ampak… Takoj ko sem slušal polio, jaz to takoj asociram z retro terorizmom. Enako kot smo imeli med 2014 in 2017 Bataclane in Nice, tako so ubogi predniki naenkrat fasali polio, bolezen enega poletja al kako je že bilo.

To ma vse nekdo v laboratoriju in ta naša cepljenja povzročajo še druge reakcije, pomojem. Sklepam skozi prizmo obnašanja nekaterih ljudi, ne skozi prizmo znanosti. Znanost je vedno dobrodošla, kjer so pa še vedno “”””skrivnosti”””” so pa vedno tudi vprašaji.

Ja kako, a niso veseli ker so bili žrtvovani za dobro večine? To bi jih pa ja moralo potolažit.
[/quote]

So bili v javnosti slišani kot srečni?
Sploh glede na to, da so prepuščeni samim sebi, da jih doktrina ne jemlje resno.
Kar pomeni, da jih je pustila v štali na cedilu.
Ravnanje našega zdravstva, ko napravijo štalo, je vse prej, kot profesionalno in strokovno.
Samo odgovorni se obračajo stran. Zatiskajo oči. Mečejo pesek v oči tako javnosti, kot staršem in poškodovanim otrokom, kot sebi samim.
Čas bi bil, da odnehajo glumiti glivu in si natočijo čistega vina.
Neverjetno nevzdržno je, kako je ortodoksna medicina v resnici revna s svojim znanjem in sposobnostjo.
Otroška kirurgija. Mrtvi otroci nič. Ne trznejo.
Enako cepljenja.
Neustrezna zdravljenja rakavih bolnikov. Dobesedno morijo jih. Jih pošiljajo v smrt z agonijo.
Koliko trpljenj bolnih. Koliko trpljenj njihovih družin.
Kuga 21.stoletja, imenovana uradna medicina.
Da o preganjanju drugače mislečih zdravnikih niti ne govorimo.
Enako znanstvenikov.
Srednji vek in inkvizicija sta ljudi ujčkala proti temu, kar doživljamo sedaj. Amen.


Nekatera cepiva drzijo trajno, druga omejen cas in jih je treba ponavljati. Nekatera se dajejo v eni dozi, druga v tocno casovno dolocenih razmikih, da dosezejo ucinek. Ne vem, kdaj si odkrila te “novosti”.

Mogoce ves, da je treba pse cepiti proti steklini? Pa ves, kaj bi se zgodilo, ce bi te ugriznil necepljen pes?
No?
Bi sprejela cepljenje ali bi cakala, kako bo tvoj imunski sistem (ob pomoci smrekove smole in kamilic) kos virusu stekline?

Pa ce bi stopila na rjast zebelj? Bi sprejela cepljenje ali bi cakala, da tvoj imunski sistem opravi s tetanusom?

In zamisli, cepivo proti steklini drzi samo 3 leta, proti tetanusu pa 5. Po tvojem oboje nepotrebno?
[/quote]

Sem se že žnjkrat ranilo s čim rjastim, nisem nikoli letelo k zdravniku, sem še tukaj.

Otrok do 24.mes sploh še nima imunskega sistema razvitega. Z rojstvom se šele razvija, ob predpostavki, da ga ima tudi njegova mati, katera ga vse dotlej s svojim mlekom varuje, ker je tako ustvarjen človekov mehanizem preživetja.
In čemu se je ob naravnem sistemu sploh treba cepiti? Ga s tem poškodovati, oslabiti?
Čemu uganjati norčije s precizno uravnano naravo? Biti kre.ten? Zaradi spranih možganov? Mainstrama? Ker je tako nekdo rekel? Sankcije? Lepo vas prosim!
Čemu noben, ki šprice tala, ne upa podpisati, da prevzame vso odgovornost za nastale komplikacije sedaj in v prihodnje?
Čemu tega ne prevzame niti sam proizvajalec?
Nihče od teh, ki kvakajo o obvezi cepljenj, nima teh jajc!
Je treba še karkoli dodajati?
[/quote]

Uuuuu kako smo pametni. Najdi junaka, ki bo podpisal vso odgovornost, ko boš vzela navaden lekadol. Ga ni. Ker karkoli daš vase in nase lahko povzroči reakcijo, pa tudi če samo na tebi in nikomur drugemu. Kaj in če jo bo povzročilo, ne more nihče zagotoviti. Lahko so ti ponujeni samo procenti možnosti, tako kakor za vsako drugo stvar v življenju.


Nekatera cepiva drzijo trajno, druga omejen cas in jih je treba ponavljati. Nekatera se dajejo v eni dozi, druga v tocno casovno dolocenih razmikih, da dosezejo ucinek. Ne vem, kdaj si odkrila te “novosti”.

Mogoce ves, da je treba pse cepiti proti steklini? Pa ves, kaj bi se zgodilo, ce bi te ugriznil necepljen pes?
No?
Bi sprejela cepljenje ali bi cakala, kako bo tvoj imunski sistem (ob pomoci smrekove smole in kamilic) kos virusu stekline?

Pa ce bi stopila na rjast zebelj? Bi sprejela cepljenje ali bi cakala, da tvoj imunski sistem opravi s tetanusom?

In zamisli, cepivo proti steklini drzi samo 3 leta, proti tetanusu pa 5. Po tvojem oboje nepotrebno?
[/quote]

Ah, pismo, si tako napumpana, da je tu premalo prostora in časa za ozaveščanje.
Če bi sploh želela slišatibargumente.
Zdravniki se med sabo bodejo, ker vsi ne razmišljajo brez, da bi razmišljali.
Niti biokemiki, ki se s temi zadevami ukvarjajo.
Res ne vem, katero cepivo bi naj bilo tisto, ki naj bi nudilo trajno “zaščito”.
Samo cepivo je narejeno tako, da povzroča trajno infekcijo.
Če je trajni infekt zate neka zaščita, ne vem, kje imaš kakršnokoli znanje. Res ne.
Zamisli si trajni infekt. Že samo bolne zobe in posledice tega poglej.
Cepivo deluje direktno na možgane in še stalno vnetje v telesu. To je cepivo.
Samo posledice nalaganje aluminija v možganih si oglejmo.
Demenca? Jo poznaš? Ja, fajn zadeva.
Ne vem, kje imaš pamet. Govori s starši, katerih otroci imajo takojšnje trajne zdravstvene posledice po cepljenjih.
Od “milih”, do hujših in hudih.
Sem videla propad že dementne starejše osebe takoj po cepljenju proti gripi.
Dva meseca. Gospa se je dobesedno posušila.
Če ne vidimo, še ne pomeni, da ne obstaja.

Ko smo že v osnovah teorije zarote, jaz mislim, da je polio bil ustvarjen namerno prav zato, da lahko ljudi cepiš za polio.

Te “”””skrivnostne bolezni”””” kot polio in Španska gripa, za katere še danes ne vedo od kot so prišle… So pri meni, naravnemu dvomljivcu, velik hm.

Ne vem zakaj so določeni ljudje tako obsedeni s pulmologijo, astmo, pljučno respiratornimi stanji. Moje razmišljanje malo vandra, ampak… Takoj ko sem slušal polio, jaz to takoj asociram z retro terorizmom. Enako kot smo imeli med 2014 in 2017 Bataclane in Nice, tako so ubogi predniki naenkrat fasali polio, bolezen enega poletja al kako je že bilo.

To ma vse nekdo v laboratoriju in ta naša cepljenja povzročajo še druge reakcije, pomojem. Sklepam skozi prizmo obnašanja nekaterih ljudi, ne skozi prizmo znanosti. Znanost je vedno dobrodošla, kjer so pa še vedno “”””skrivnosti”””” so pa vedno tudi vprašaji.
[/quote]

Kuga je bila že v tistih časih umetno povzročena.
Dokaz je tudi to, da ni kosila vseh po spisku, čeprav so bili z okuženimi ali v kužnih stavbah v neposrednih stikih. Španska enako. Aids. Ebola. Itn.
Pokosila je za eno ww ljudi.

Otrok do 24.mes sploh še nima imunskega sistema razvitega. Z rojstvom se šele razvija, ob predpostavki, da ga ima tudi njegova mati, katera ga vse dotlej s svojim mlekom varuje, ker je tako ustvarjen človekov mehanizem preživetja.
In čemu se je ob naravnem sistemu sploh treba cepiti? Ga s tem poškodovati, oslabiti?
Čemu uganjati norčije s precizno uravnano naravo? Biti kre.ten? Zaradi spranih možganov? Mainstrama? Ker je tako nekdo rekel? Sankcije? Lepo vas prosim!
Čemu noben, ki šprice tala, ne upa podpisati, da prevzame vso odgovornost za nastale komplikacije sedaj in v prihodnje?
Čemu tega ne prevzame niti sam proizvajalec?
Nihče od teh, ki kvakajo o obvezi cepljenj, nima teh jajc!
Je treba še karkoli dodajati?
[/quote]
– kako pride v uporabo doktrina:
Na videz iz strokovnih krogov, kar vse vprek zatrjujejo tisti, ki jo sproducirajo. To ni nihče drug kot farmacevtski lobi. Ne stroka! V zgodnjih 30-ih letih preteklega stoletja je ta isti lobi v celoti prevzel “skrb” nad izobraževanjem zdravnikov in medicinskih sester. In dobimo zaključen krog. Zdravstveni delavci z znanjem, ki ga predpisuje farmacevtski lobi, bodo verjeli vsaki novo uvedeni doktrini, ker se ujema s šolskim znanjem. Po dolgoletni praksi se marsikomu razkrijejo pomanjkljivosti takega izobraževanja in ko začne raziskovati zgodovino nekih doktrin, pride do osupljivih dejstev. Praktično vsa šolska medicina stoji na trhlih nogah ali kar na čistih lažeh.

Primer iz mikrobiologije: Medicina uči, da imajo mikrobi stalne oblike. Pa ni res. Američan Royal Raymond Rife je med leti 1930 – 1940 razvil univerzalni mikroskop na prizmično razpršeno naravno svetlobo, ki omogoča opazovanje živega sveta. Velik Rifejev dosežek je bil, da je virus iz rakavega tkiva prek serije pleomorfnih faz transformiral v glivo, le-to je nanesel na medij iz špargljev, kjer je nastal bacil E. coli. Postopek je ponovil več 100x in nazorno prikazal pleomorfne sposobnosti mikrobov – spreminjanje iz bakterij v glive in napredovanje do zadnje stopnje, plesni. V tem ciklu so zajete tudi pomembne vmesne faze, razvoj do bakterij, do beljakovninskih kompleksov, ki jim pravimo virusi, vse do mikrocim. Rife je identificiral 10 družin življenjskega spektra mikrobov. Videl je, da je lahko v vsaki družini vsaka oblika (član) postala katera koli druga oblika.
Farmakomafija mu je razdejala laboratorij in mu onemogočila vsakršno objavo njegovih dognanj, ki so samo potrjevala odkritja Francoza Antoina Bechampa iz 2. polovice 19. stoletja. Knjiga Bechamp or Pasteur je na netu.

Uuuuu kako smo pametni. Najdi junaka, ki bo podpisal vso odgovornost, ko boš vzela navaden lekadol. Ga ni. Ker karkoli daš vase in nase lahko povzroči reakcijo, pa tudi če samo na tebi in nikomur drugemu. Kaj in če jo bo povzročilo, ne more nihče zagotoviti. Lahko so ti ponujeni samo procenti možnosti, tako kakor za vsako drugo stvar v življenju.
[/quote]

V naravni medicini tega dvoma ni.
Tvoj odgovor je hkrati dokaz, da je farmacevtsko zdravljenje nateg, da ustvarja dosmrtne uporabnike njihovih storitev.
Uradna medicina je postala suženj, ki si ga je mašinerija farmacevtskih gigantov podredila, da zanjo ustvarja trajno bolne in s cepivi primerne uporabnike že od rojstva dalje, pa do smrti.
S tem je treba presekati. Kot gordijski vozel ali pa gremo v maloro v kratkem času.
Apelirati je treba na zdravnike, naj se že vendar, zabožjovoljo zbudijo iz stanja zamaknjenosti.

Ga NI, da bi šla k dohtarju. Pa te tablete pa to ni dobr……..

Kaj mislite živet 100 + let? Na klopci, vsi gluhi in slepi, v plenicah?
“A grem lohk u banjo ta teden?” In čakat, kdo pride na obisk? K veš da pride sam zato, da čim prej zgine,
Jaz se odpovedujem vsej dediščini v korist hčerke! Se to da? Da nimaš stroškov in poti v LJ-

New Report

Close