Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj je vse vec samskih ljudi

zakaj je vse vec samskih ljudi


Tu si pa popolnoma zgrešil bistvo.
Če družba živi bolje, še to ne pomeni, da človek nima čustvenih potreb po bližini in intimnosti.
Zakaj pa se veze ne tvorijo na čustveni osnovi, pa je razlog v tem, da je omenjeni družbeni napredek utemeljen na sebičnosti, medsebojnem izkoriščanju ter moralnem razvrednotenju družbe.
Bolj je družba pokvarjena in egoistična, manj je možnosti za kvalitetno sobivanje.
Bolj ali manj večno samski so takšni in drugačni čustveni invalidi, kjer so v ozadju travmatične izkušnje ali kompleksi.
[/quote]

Niti približno se ne strinjam s tabo v zgornjih trditvah;
1. NIkjer nisem napisal oz namignil tega:
“Če družba živi bolje, še to ne pomeni, da človek nima čustvenih potreb po bližini in intimnosti. “
ker res ne pomeni tega. Niti zdaleč. Pisl sem o ekonomski ali družbeni nuji – kar lahko bereš tudi kot “prisilo”.

2. Družbe… kot neke velike, vseobsegajoče, amorfne tvorbe sploh ni. Smo posamezniki, ki to “družbo” tvorimo in si s sprejemanjem določenih vedenj tvorimo standarde (morale).
Drugačnih dobrih medčloveških zvez, kot čustvenih, sploh ni. Interesne naveze so druga stvar.

Ne, spoznavni portali niso drugačni kot mon.
Je povsem podobno kot tu. Tule največ štale delajo poročeni. Kar naprej odpirajo teme, da udrihajo po samskih. Že v tej temi, ki je naslovljena na samske, se vidi, da spet vezani delajo štalo. Pa na kupe je takih tem, kjer to počno. Itak pa je še kup drugih tem, ki jih odpirajo poročeni in potem žalijo vse povprek. In ti imajo otroke.

To, da nekdo žali drugače mislečega, je itak primitivno. Opazko sem dal na dejstvo, da je tukaj cel kup ljudi, ki trdijo in nas prepričujejo, da NE želijo imeti otrok. So morda zgrešili forum? Kaj sploh počnejo na STARŠEVSKEM čveku, če ne marajo otrok? Nič nimam proti samskim, ker se včasih v življenju stvari obrnejo drugače, kot bi si želeli… nimamo vedno absolutnega vpliva na potek dogodkov. Eni so lahko samski pa si kljub temu želijo otroka.

To, da nekdo žali drugače mislečega, je itak primitivno. Opazko sem dal na dejstvo, da je tukaj cel kup ljudi, ki trdijo in nas prepričujejo, da NE želijo imeti otrok. So morda zgrešili forum? Kaj sploh počnejo na STARŠEVSKEM čveku, če ne marajo otrok? Nič nimam proti samskim, ker se včasih v življenju stvari obrnejo drugače, kot bi si želeli… nimamo vedno absolutnega vpliva na potek dogodkov. Eni so lahko samski pa si kljub temu želijo otroka.
[/quote]

Administratorji so rekli, da smo dobrodošli in da se je ime ohranilo zaradi prepoznavnosti. Glej opis.

Nestrpnost, nestrpnost… potem pa vsaka stvar prav pride.

To, da nekdo žali drugače mislečega, je itak primitivno. Opazko sem dal na dejstvo, da je tukaj cel kup ljudi, ki trdijo in nas prepričujejo, da NE želijo imeti otrok. So morda zgrešili forum? Kaj sploh počnejo na STARŠEVSKEM čveku, če ne marajo otrok? Nič nimam proti samskim, ker se včasih v življenju stvari obrnejo drugače, kot bi si želeli… nimamo vedno absolutnega vpliva na potek dogodkov. Eni so lahko samski pa si kljub temu želijo otroka.
[/quote]

Jao, eni pa ste res adijo pamet. Domnevno srečno poročeni in ekstra srečni starši kar naprej odpirate teme kot je tale, kjer se ubadate s samskimi. In potem vam pač samskim odgovorimo, če nas že vabite v pogovor v tako temo kot je tale. Nihče te en prepričuje, da ne želi imet otrok. Je pa ogromno srečno vezanih in srečnih staršev, ki prepričujejo tiste, ki ne želijo imet otrok, da na stara leta pa bodo želi imet otroke. Pa odpirajo nove in nove teme v stilu, da pri 40+ pa si želijo otroke ženske pa bla bla bla.
Res je čudno, da si srečno poročeni starši dajte tuliko opravkov okrog samskih pa okrog tistih, ki si ne želijo otrok.
Pa saj v reali je isto. Kar naprej teženje ženskam tam med 30 – 40 kdaj bodo imele otroke in da je že čas pa bla bla bla. Pa to sploh nimaš mira. Ponavadi to počno menda srečno poročene ženske. Če so tako srečne, zakaj se tako vpikujejo v samske?

Ja pa tudi monovci so isti. Sem bila registrirana, sem nekoč omenila, da sem samska, tak naval f.fehtarjev,da adijo pamet. Ja, večina poročenih.
Med njimi tudi monovec, ki je menda bil poročen, zdaj verjetno ni več, ki non stop udriha po ženskah, sploh samskih. Pa še en monovec, ki je bil pa takrat ločen, ampak spet eno samo udrihanje po samskih ženskah. Oba stalna gosta tu gor, ki zlivata gnoj po ženskah. Domnevam, da tisti ta prvi ni več poročen. Ampak, ko je lazil za mano, je bil poročen.

Zato, ker hočejo, da bi tudi nam padel celgl na glavo, kot je vsem zvezanim.

Jao, eni pa ste res adijo pamet. Domnevno srečno poročeni in ekstra srečni starši kar naprej odpirate teme kot je tale, kjer se ubadate s samskimi. In potem vam pač samskim odgovorimo, če nas že vabite v pogovor v tako temo kot je tale. Nihče te en prepričuje, da ne želi imet otrok. Je pa ogromno srečno vezanih in srečnih staršev, ki prepričujejo tiste, ki ne želijo imet otrok, da na stara leta pa bodo želi imet otroke. Pa odpirajo nove in nove teme v stilu, da pri 40+ pa si želijo otroke ženske pa bla bla bla.
Res je čudno, da si srečno poročeni starši dajte tuliko opravkov okrog samskih pa okrog tistih, ki si ne želijo otrok.
Pa saj v reali je isto. Kar naprej teženje ženskam tam med 30 – 40 kdaj bodo imele otroke in da je že čas pa bla bla bla. Pa to sploh nimaš mira. Ponavadi to počno menda srečno poročene ženske. Če so tako srečne, zakaj se tako vpikujejo v samske?
[/quote]

Daj, saj si pismena. Preberi si v tej temi par postov osebkov, ki se razglašajo za samske in kako si sploh NE želijo otrok. Ne bo ti treba veliko iskati. Od kje ti prepričanje, da je to temo odprla srečno poročena oseba? Kaj pa, če jo je odprla samska oseba, ki išče pozornost?

Daj, saj si pismena. Preberi si v tej temi par postov osebkov, ki se razglašajo za samske in kako si sploh NE želijo otrok. Ne bo ti treba veliko iskati. Od kje ti prepričanje, da je to temo odprla srečno poročena oseba? Kaj pa, če jo je odprla samska oseba, ki išče pozornost?
[/quote]

Hm, a ni tema ravno na samske naslovljena? In ja ne dvomim v to, da je avtorica teme poročena ženska. Tipično obnašanje poročene ženske, večkrat videno in silšano tudi v reali. Nesrečna gospa, ki jo motijo predvsem samske ženske. Pa veš kolikokrat to slišim v reali? So pa vse srečno poročene, vsaj tako pravijo.
Mi je pa zanimivo, da ena srečno poročena oseba – majmun, prebere celo temo o samskih in to kar nekaj strani. Ter celo v detajle analizira.
Res verjamem v tvojo srečno vezo, z obsedenostjo s to temo, ki naziva samske, res dokazuješ svojo srečno vezo.
Sicer pa ne štekam zakaj se tako bojiš žensk, ki nočejo imet otrok? Saj srečno poročenih pa res to ne sme skrbeti? ALi pa je mogoče majmun ločenec z otroki, ki hoče dobiti samsko brez otrok?

Hm, a ni tema ravno na samske naslovljena? In ja ne dvomim v to, da je avtorica teme poročena ženska. Tipično obnašanje poročene ženske, večkrat videno in silšano tudi v reali. Nesrečna gospa, ki jo motijo predvsem samske ženske. Pa veš kolikokrat to slišim v reali? So pa vse srečno poročene, vsaj tako pravijo.
Mi je pa zanimivo, da ena srečno poročena oseba – majmun, prebere celo temo o samskih in to kar nekaj strani. Ter celo v detajle analizira.
Res verjamem v tvojo srečno vezo, z obsedenostjo s to temo, ki naziva samske, res dokazuješ svojo srečno vezo.
Sicer pa ne štekam zakaj se tako bojiš žensk, ki nočejo imet otrok? Saj srečno poročenih pa res to ne sme skrbeti? ALi pa je mogoče majmun ločenec z otroki, ki hoče dobiti samsko brez otrok?
[/quote]

Sedaj si lepo počasi preberi kar si napisala in mogoče celo ugotoviš kaj te tare. Najbrž imaš težave z dojemanjem preprostega vprašanja zaradi kompleksov, ki ti popačijo razumevanje. Ne, tema na starševskem čveku ni naslovljena na samske. Niti je ni mogoče razumeti kot napad na samske… razen, če nimaš kristalne krogle in si zelo vidovita ali pa avtorico teme osebno poznaš in gre za medsebojno zbadanje.

Če nekdo ne mara homoseksualcev, gre na portal za homoseksualce? To je zdaj vprašanje?

ni več nobenega spoštovanja in potrpljenja ….
vse je za enkratno uporabo, kupi, uporabi, zavrži. ker ni več nobenih vrednot. ker se to reklamira, forsira, ker je na pohodu individualizem ampak ljudje smo družabna bitja … nismo ustavrjeni za samoto, drugače niti reprodukcije ne bi bilo …..

Sedaj si lepo počasi preberi kar si napisala in mogoče celo ugotoviš kaj te tare. Najbrž imaš težave z dojemanjem preprostega vprašanja zaradi kompleksov, ki ti popačijo razumevanje. Ne, tema na starševskem čveku ni naslovljena na samske. Niti je ni mogoče razumeti kot napad na samske… razen, če nimaš kristalne krogle in si zelo vidovita ali pa avtorico teme osebno poznaš in gre za medsebojno zbadanje.
[/quote]

Aha, torej hočeš povedat, da tema na namenjena samskim, ampak je namenjena vam srečno poročenim, da v nedogled analizirate nas samske.
Se človek prav vpraša kaj je z vami srečno poročenimi, da odpirate teme o samskih in potem naj ne bi sodelovali samski, ampak vezani in razglabljali o nas samskih.
Se prav sprašujem zakaj, če se kaka samska tu gor registrira, tudi naval poročenih monovcev z zasebnimi sporočili in vabili na srečanje. Majmun, res se moraš zamisliti nad svojo srečno vezo.

Ti portali za kao samske, so bolj namenjeni, da si poročeni fuq fehtarji iščejo svoje žrtve. Glede na prebrano pa nimajo dosti sreče, ker so res poden od ponudbe.

In zakaj si potem na fakin STARŠEVSKEM čveku? Starši so tisti, ki so ali so bili v vezi in imajo otroke. Priznaj, da hrepeniš po zvezi ti in vsi ostali samski, ki kot nočete otrok. Pa pejte na forum Samski čvek 😀
[/quote]

Sem bil v preteklosti pa se je kar trlo “poročenih fukfehterjev”, pa sem si rekel potem naj se pa še na starševskem cveku tre samskih 😂

Priznaj ti sebi, da se tvoj ravno na omenjenih cvekih kurva z drugimi 😉

Pa kakšen starševski boh te nima rad. :-))
Smo kot otroci v vrtcu. Najprej se lepo igramo, potem začnemo metati kocke eden drugemu v glavo, včasih celo zlasamo… na koncu pa vsak v svojem kotu mulo kuhamo.
Ampak naslednji dan se pa vrnemo v igralnico. :-)))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Evo, v tem je point. Ko bom sam našel eno tebi podobno, bom lahko rekel, da sem najsrečnejši. Sicer ni nič narobe, če smo samski, priznam pa, da pri skoraj 33 letih in cirka polovico samskega življenja čutim potrebo po drugi polovici, s katero sem bom ujel kar se da popolno.

Čestitke, naj traja večno!

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Aha, torej hočeš povedat, da tema na namenjena samskim, ampak je namenjena vam srečno poročenim, da v nedogled analizirate nas samske.
Se človek prav vpraša kaj je z vami srečno poročenimi, da odpirate teme o samskih in potem naj ne bi sodelovali samski, ampak vezani in razglabljali o nas samskih.
Se prav sprašujem zakaj, če se kaka samska tu gor registrira, tudi naval poročenih monovcev z zasebnimi sporočili in vabili na srečanje. Majmun, res se moraš zamisliti nad svojo srečno vezo.
[/quote]

A vi si želite celo z majmuni prepirati? Mislite, da majmuna briga za vas?

Lahko so bili v vezah, samo da jih je partner prevaral ali tepel,itd… Eni pa tudi nimamo sreče v vezah.

Jaz sem samska, ker ne najdem pravega. Otroka si želim, vendar ne kar z enim.
Ne bom šla z enim v vezo, samo da ne bom samska. Jaz sem se že tako navadila samskosti, da sploh ne vem če bi lahko živela v dvoje. Mi svoboda čisto ustreza.

Lahko so bili v vezah, samo da jih je partner prevaral ali tepel,itd… Eni pa tudi nimamo sreče v vezah.
[/quote]

Si je že ne zaslužiš.

Si je že ne zaslužiš.
[/quote]

Lol, ti pa ravno veš.

Lol, ti pa ravno veš.
[/quote]

Usoda ve.

Sem bil v preteklosti pa se je kar trlo “poročenih fukfehterjev”, pa sem si rekel potem naj se pa še na starševskem cveku tre samskih 😂

Priznaj ti sebi, da se tvoj ravno na omenjenih cvekih kurva z drugimi 😉
[/quote]

Moj se sigurno ne onegavi na čvekih za samske, ker ga nimam 😀 No, verjamem, da je tu med poročenimi mnogo bolje kot tam.

S tem se pa čisto strinjam. To so po večini osebe, ki imajo strah pred bližino.

New Report

Close