Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj je vse vec samskih ljudi

zakaj je vse vec samskih ljudi

Ker me odbijajo poročeni tipi, ki se slinijo po nas samskih. Zato nočem še jaz doma imet enega takega f.fehtarja.

Ker po nekaj slabih izkušnjah enostavno nimam več volje.

Si pač ostanek, ki ni bil primeren za nobenega, tako da vrednosti zagotovo nimaš v nobenem primeru.

Si pač ostanek, ki ni bil primeren za nobenega, tako da vrednosti zagotovo nimaš v nobenem primeru.
[/quote]

Zate gotov vrednost nobene, ker te ne mara,zato!!

Zate gotov vrednost nobene, ker te ne mara,zato!!
[/quote]
Razumevanje branja ne gre ne? Risanja pa ni na monu, kljub temu da ste mentalno na ravni vtčevskih otrok, ker kožo imate pa kljub temu staro in se pričakuje, da vsaj brat znate , ne?


Razumevanje branja ne gre ne? Risanja pa ni na monu, kljub temu da ste mentalno na ravni vtčevskih otrok, ker kožo imate pa kljub temu staro in se pričakuje, da vsaj brat znate , ne?
[/quote]
Ma dej seronja, kva b ti sploh rd? Če b te ne brau b kdaj še debato pisou clovk s tabo, tko s pa čist napizden na glavnem vse! Ma ktj cepec!!


Ma dej seronja, kva b ti sploh rd? Če b te ne brau b kdaj še debato pisou clovk s tabo, tko s pa čist napizden na glavnem vse! Ma ktj cepec!!
[/quote]

😊… Jaz ga nikoli ne jemljem resno, če kr neki pizdaka u tri krasne. Nalaja se lahko zgleda sam na Monu, drugje se ne more, ker od takih bežijo vsi vstran v reali.

Samo kake ponudbe? Raje si vibrator kupim ko da s takimi sexam ki tezijo skoz za sex…. za bruhat

Samo kake ponudbe? Raje si vibrator kupim ko da s takimi sexam ki tezijo skoz za sex…. za bruhat
[/quote]

In ker je na portalih za samske slaba ponudba, jo iščete na portalih za starše… poročene, neporočene?

In ker je na portalih za samske slaba ponudba, jo iščete na portalih za starše… poročene, neporočene?
[/quote]

A veš zakaj samski tu gor nismo registrirani?
Ker, če se tu gor registrira samska ženska, se ne reši monovskih slinavcev, poročenih seveda.
Pišem iz izkušenj pa nisem edina.

Viharc tu gor zalezuje ženske. Nima samo en kup moških nikov.
V mojem primeru se je pretvarjal, da je ženska. Neka zelena kača ali zelena mamba ali nekaj takega. In na ta način dobil kontakt od mene. Čudno, ko je dobil moj kontakt, je kača poniknila. In najprej je težil za srečanje, mi vsiljeval fotke svojih otrok, čeprav mi dol visi za njegove otroke, potem, ko sem ga seveda skenslala se je pa začelo žaljenje in zmerjanje. Pač v stilu kot ga ima tu gor.

No, on najbrž ni poročen ‘slinavec’…

Jaz bi pa rad eno samsko ujagal.

Sem samska zavestno. Ampak ne zato, ker si nebi mogla najt nekoga. Ampak zato, ker imam mir, kar ga v vezah nisem imela. In vedno neki problemi. Pa tudi danes vsi gledajo na denarnico, koliko imas debelo, kako se bodo najbolje posedli. Moski iscejo gospodinjo in cistilko. Pa, da ne omenim koliko ljudi danes vara.

Zakaj si pa občasneža ne umisliš?

Zakaj si pa občasneža ne umisliš?
[/quote]
Kot da ti si ga pa? Kje pa so ti vaši občasneži, če so vsi moški brez veze? Ti si občasna s prstki, če jih znaš sploh uporabljat.


Nikjer še ni civilizacijskega napredka, da civilizacija preživi brez reprodukcije in ta zahteva dvojino.
Spremenilo se je bolj to – in to je porazno – da zanemarjamo to, da smo ljudje socialna bitja, da za svoj zdrav obstoj in razvoj potrebujemo tudi duhovni odnosni vidik in ne samo ekonomski, s katerim zadovoljujemo fizične potrebe (prehranjevanje).
In to je rak rana te družbe, ne pa napredek.
Ljudje so postali egoistični, egocentrični, za svoj ekonomski položaj so zmožni čez druge, zanemarja se socialni vidik, druženja, razne obrede, običaje, spoštovanja in spoštljivosti – to umira, ni nobene več. In to je največji problem te družbe, in nikakor to ni napredek.

Samo mon pogledamo kako nekateri osebki tukaj težijo, jim gredo na živce obiski, jim gredo na živce razna praznovanja, razni prazniki – bistvo vsega tega je druženje ljudi, bližnjih, tvorjenje in ohranjanje raznih običajev, to je hrana za dušo in to dela ljudi srečne, zadovoljne…
ne pa denar in grabljenje preko vseh glav do čimvečje vsote – kakor nekateri zmotno mislijo in se tudi obnašajo. in potem so toliko obsedeni s tem denarjem,da so odvisni od njega in samo o tem študirajo kako bi ga imeli še več – ni zaman velikokrat povedano,da so bogataši najbolj nesrečni in osamljeni – ne daje jim to sreče, temveč jih še bolj onesreči, saj postanejo odvisni od hlastanja po dnarju.
Denar te pa ne objame, ko ti je hudo, denar ne posluša tvojega problema in tvoje žalosti, denar ne sede zraven tebe zvečer za družbo in ti pove štos, kateremu se lahko nasmejiš.
denar ne gre s teboj v hribe ali na izlet da se lahko pogovarjaš, podružiš, …

Taka družba kot smo danes drvimo v prepad ne v naprednost. Odnosi, druženja in obredi so postali zanemarjeni, ljudje kot posamezniki si domišljajo da so samozadostni, ker imajo denar in to ubija družbo. To ni napredek, ampak propad.
[/quote]

Če si samski, potrebuješ več dejavnosti, da se zamotiš in ti je fino. Te dejavnosti niso zastonj, zato je denar ključnega pomena. Tudi ti, ki nisi samski, ne živiš zgolj od odnosov in zraku, ki ga dihaš.

ni res. jst za svojo samskost ne porabim nič denarja. pravzaprav skozi mesec pridem veliko ceneje kot bi v zvezi. časa imam za svoje hobije še premalo.

vedno več ljudi je samskih ker zveza ne prinaša nobene dodane vrednosti razen seksa. pa še ta v veliko zvezah usahne po nekaj letih. v digitalni dobi kjer fuk dobiš prek tinderja in podobnih aplikacij ni potrebe po zvezah.

Poglej komentarje v temi o mladem pokojnem zdravniku. Sem ženska in me je groza kaj in kako ene tam pišejo. Da tak šrot spoznaš in imaš doma je pa res bolje biti samski.

Pri meni zelo podobno kot zgoraj rekla SamaBom: Sem samski zavestno, ker imam mir, ki ga v resni vezi nisem imel. Tujih problemov ne rešujem, varal nikoli nisem in tega ne toleriram, žensk samo za na mojo denarnico ne rabim, čistim pa vse sam :). In ja, včasih pa mi vseeno manjka intima / bližina kake kompatibilne ženske.

Zakaj si pa občasneža ne umisliš?
[/quote]

Ce mi bo zapasalo si ga bom. Ne skrbi. Trenutno imam pa svoj blazeni mir.


Nikjer še ni civilizacijskega napredka, da civilizacija preživi brez reprodukcije in ta zahteva dvojino.
Spremenilo se je bolj to – in to je porazno – da zanemarjamo to, da smo ljudje socialna bitja, da za svoj zdrav obstoj in razvoj potrebujemo tudi duhovni odnosni vidik in ne samo ekonomski, s katerim zadovoljujemo fizične potrebe (prehranjevanje).
In to je rak rana te družbe, ne pa napredek.
Ljudje so postali egoistični, egocentrični, za svoj ekonomski položaj so zmožni čez druge, zanemarja se socialni vidik, druženja, razne obrede, običaje, spoštovanja in spoštljivosti – to umira, ni nobene več. In to je največji problem te družbe, in nikakor to ni napredek.

Samo mon pogledamo kako nekateri osebki tukaj težijo, jim gredo na živce obiski, jim gredo na živce razna praznovanja, razni prazniki – bistvo vsega tega je druženje ljudi, bližnjih, tvorjenje in ohranjanje raznih običajev, to je hrana za dušo in to dela ljudi srečne, zadovoljne…
ne pa denar in grabljenje preko vseh glav do čimvečje vsote – kakor nekateri zmotno mislijo in se tudi obnašajo. in potem so toliko obsedeni s tem denarjem,da so odvisni od njega in samo o tem študirajo kako bi ga imeli še več – ni zaman velikokrat povedano,da so bogataši najbolj nesrečni in osamljeni – ne daje jim to sreče, temveč jih še bolj onesreči, saj postanejo odvisni od hlastanja po dnarju.
Denar te pa ne objame, ko ti je hudo, denar ne posluša tvojega problema in tvoje žalosti, denar ne sede zraven tebe zvečer za družbo in ti pove štos, kateremu se lahko nasmejiš.
denar ne gre s teboj v hribe ali na izlet da se lahko pogovarjaš, podružiš, …

Taka družba kot smo danes drvimo v prepad ne v naprednost. Odnosi, druženja in obredi so postali zanemarjeni, ljudje kot posamezniki si domišljajo da so samozadostni, ker imajo denar in to ubija družbo. To ni napredek, ampak propad.
[/quote]

Zelo dobro napisano in se zelo strinjam. Naj vsak večkrat prebere ta zapis.


Kot da ti si ga pa? Kje pa so ti vaši občasneži, če so vsi moški brez veze? Ti si občasna s prstki, če jih znaš sploh uporabljat.
[/quote]

To si dobro pogruntal. Nikjer nimajo one nobenih občasnežev, kot moški fantazerji nimajo ljubic. Baba, ki ji je nagnusno, če jo neznanec ogovori, tudi občasnežev nima.


Nikjer še ni civilizacijskega napredka, da civilizacija preživi brez reprodukcije in ta zahteva dvojino.
Spremenilo se je bolj to – in to je porazno – da zanemarjamo to, da smo ljudje socialna bitja, da za svoj zdrav obstoj in razvoj potrebujemo tudi duhovni odnosni vidik in ne samo ekonomski, s katerim zadovoljujemo fizične potrebe (prehranjevanje).
In to je rak rana te družbe, ne pa napredek.
Ljudje so postali egoistični, egocentrični, za svoj ekonomski položaj so zmožni čez druge, zanemarja se socialni vidik, druženja, razne obrede, običaje, spoštovanja in spoštljivosti – to umira, ni nobene več. In to je največji problem te družbe, in nikakor to ni napredek.

Samo mon pogledamo kako nekateri osebki tukaj težijo, jim gredo na živce obiski, jim gredo na živce razna praznovanja, razni prazniki – bistvo vsega tega je druženje ljudi, bližnjih, tvorjenje in ohranjanje raznih običajev, to je hrana za dušo in to dela ljudi srečne, zadovoljne…
ne pa denar in grabljenje preko vseh glav do čimvečje vsote – kakor nekateri zmotno mislijo in se tudi obnašajo. in potem so toliko obsedeni s tem denarjem,da so odvisni od njega in samo o tem študirajo kako bi ga imeli še več – ni zaman velikokrat povedano,da so bogataši najbolj nesrečni in osamljeni – ne daje jim to sreče, temveč jih še bolj onesreči, saj postanejo odvisni od hlastanja po dnarju.
Denar te pa ne objame, ko ti je hudo, denar ne posluša tvojega problema in tvoje žalosti, denar ne sede zraven tebe zvečer za družbo in ti pove štos, kateremu se lahko nasmejiš.
denar ne gre s teboj v hribe ali na izlet da se lahko pogovarjaš, podružiš, …

Taka družba kot smo danes drvimo v prepad ne v naprednost. Odnosi, druženja in obredi so postali zanemarjeni, ljudje kot posamezniki si domišljajo da so samozadostni, ker imajo denar in to ubija družbo. To ni napredek, ampak propad.
[/quote]

Se strinjam. Saj je to povsem nelogično, da je družba napredna in hkrati izumira.

New Report

Close